Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707
Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 04.01.2017, 20:51 hod.

Ascendancy point jde změnit za cenu 6 regretů, tzn musíš mít 6 passive skill refund pointů, jde dokonce změnit i celý ascendancy class, nejsem si teď úplně jistý, ale když refundneš všechny ascendancy skill pointy a proběhneš znova labyrinth, tak si můžeš vybrat jinou ascendancy classu. Questy od banditů jdou taky změnit.
http://pathofexile.gamepedia.com/Deal_w ... ard_change

Jinak LA/BR jsem hrál minoulou sezonu a je to dost squeezy, dokud neproběhnou změny, tak se budu eva/dodge/crit/life buildům vyhýbat obloukem.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 04.01.2017, 21:25 hod.

Paráda! Díky za odpověď. Zkusím si tam nechat hodně ES a uvidím, jak to bude fungovat.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 05.01.2017, 00:42 hod.

Hrát jako hybrid nemá moc cenu, zvláště tuto ligu s chaos breach. A CI se ti zase dost prodraží, zvláště barvy socketů na armouru kde bys potřeboval 5 offcolor, což je klidně 5-10k chromes. Mimoto v obou případech bys potřeboval Ghost Reaver keystone abys leechoval na es.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 06.01.2017, 14:11 hod.

Upravoval jsem a upravoval, a nakonec jsem stejně skončil na necelých 200 ES jako většina Eva charů. :) Hraje se to hodně zajímavě. Jen na mě je to trochu nepohodlné (moc překlikávání aur a skillů na začátku nebo po smrti, na levém tlačítku myši se mi Blast Rain a jakýkoliv jiný útok spouští hodně blbě, tak budu muset koupit novou) a Blood Rage mě štval, takže ho nepoužívám a přícházím tak o poměrně dost dps a regen frenzy charge. Ale je to o zvyku.

Co se týče nákladů, tak je to dost laciný build bez potřeby superdrahých unikátů. Na hodně slotů stačí dobře rollnutý rare item za pár chaosů a pumpnou mě jen šestilinkový luk a body armor (jako na kterémkoliv jiném buildu) a možná perfektní prsteny. V tomhle spokojenost.

Jinak bych se chtěl zeptat, jak se enchantuje mirror item?

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 06.01.2017, 20:52 hod.

Mirror item se nedá dále nijak modifikovat, takže dost nejspíš na něj nefunguje ani enchant.
Jinak ranger má být hodně rychlý, VP+blood rage se dá hrát, ale člověk pak musí někde před bossem manuálně vyndat gem aby se ten skill přerušil.
R.I.P. 27.3.2014

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od wirgie » 21.01.2017, 03:04 hod.

Kamos dostal ban, asi tak pred peti lety na jeden rok. Ted kdyz se zkusil znova prihlasit na svuj ucet, stale ho ma zabanovany. Vedel by nekdo co napsat suportu? V eng prosim :)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 21.01.2017, 14:55 hod.

Před pěti lety asi těžko, to ještě ani nebyla closed beta. Jestli tam neměl žádně mtx tak ať si klidně založí nový účet.
R.I.P. 27.3.2014

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od wirgie » 21.01.2017, 21:22 hod.

diky :)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od witekcz » 28.01.2017, 10:39 hod.

Promazán počínající flame. To, že se jedná o off-topic a PoE, ještě neznamená, že to tu nesleduju. Chovejte se k sobě slušně.

Omylem jsem smazal i Wirgie-ho příspěvek o unbanu, za což se omlouvám.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od wirgie » 30.01.2017, 07:26 hod.

Neva witku
Z meho dotazu a doporuceneho reseni by si nikdo priklad nevzal :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 12.02.2017, 11:59 hod.

Btw kdo ještě nemá free mystery box, může ho získat ještě dnes účastí a dosažením +10 levelů v jakémkoliv závodě (race).

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1828491

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Nekronaut » 13.02.2017, 14:32 hod.

Tak jsou to přesně 2 roky co jsem pověsil D3 na hřebík a trošku mi začalo chybět farmení a pilování postavy. Jelikož u D3 bych znovu asi moc dlouho nevydržel, jal jsem se vyřešit restík v podobě stále nerozehraného PoE. A zatím se mi to líbí. Co je ovšem škoda je absence podobného jakž takž živého CZ/SK fóra, kde se rozebírají mechaniky a novinky. Takhle do toho zapadnout je mnohem těžší...

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 14.02.2017, 22:36 hod.

Nějaký aktivnější na PoE zaměřený webík by to chtělo. Tak dá se diskutovat na facebook, kde je nějaká ta CZ/SK komunita, na ofiko fóru v CZ/SK koutku (http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 81/page/50, kde to ovšem moc nežije, najít si nějakou CZ/SK guildu nebo můžeš diskutovat zde a jestli chceš můžeš si mě přidat ve hře *Iam_Hitman

Jinak ideální čas oprášit poe si myslím, dnes byl oznámen nový datadisk https://www.pathofexile.com/oriath
Ještě předtím bude spuštěna nová ladder sezóna (novinky pozítří)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 15.02.2017, 00:28 hod.

Ohledně PoE je třeba umět anglicky a být na redditu nebo aspoň v guildě.

Btw, nový expansion 3.0 bude mít rovnou 6 nových aktů a ze tří obtížností bude jen jedna.
Suck it Blizzision, enjoy your $20 necromancer and Primal Prehistoric Ancient Aboriginal Primeval weapons Obrázek
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HELLERcz » 15.02.2017, 08:01 hod.

čuměl jsem na trailer včera, jak tam sázeli ty nové akty :D co to je za šílenství, 6 nových aktů
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 15.02.2017, 12:16 hod.

Taky jsem na to čuměl, obecně se očekával 5. akt a odstranění cruel obtížnosti. Kdysi dávno Chris mluvil o tom, že by chtěl mít 10 aktů a jednu obtížnost, ale nikoho by nenapadlo, že se toho dočkáme tak brzy.

Pokud umíte anglicky doporučuji rozhovor s Chrisem (leader) o chystaném datadisku a věcech okolo :https://www.youtube.com/watch?v=kUX_NUg4UWg

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 15.02.2017, 12:54 hod.

A jak budou ty nové akty co do rozlohy, to se už ví ?

Jinak dlouho jsi mě ve hře neviděl, což :D no třeba se tam zase brzo uvidíme :)
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 15.02.2017, 17:42 hod.

Co ZiggyD dělal ukázku tak to bylo dost dlouhé, a to byl jen akt 6. Rozhodně by měly být minimálně tak dlouhé jako A4, ale podle mě budou spíš ve stylu prvních tří aktů, což je lepší.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 16.02.2017, 13:27 hod.

Z toho co jsem viděl, by se mělo jednat, co do rozsahu o standardní akty, ale více se dozvíme až časem.
Jinak kromě dalších aktů se na nás chystá i 24 zcela nových koncových bossů, spousta předmětů, nové skill gemy, nějaké ty balance změny atd.
Dost věcí je ještě ve vývoji, třeba skill body za questy, penalty na rezistence, jak to bude s implementací trial q + labu a samozřejmě balance všeho možného ...

A ještě dnes večer bude oznámena nová ladder sezóna (challenge liga) ve stylu "legacy league" - něco jako mix předchozích challenge lig, kde si bude možné namixovat ligu dle chuti, uvidíme večer ...
Spolu s novou ladder sezónou se objeví patch 2.6.0, který by měl přinést i nějaké zásadnější balance změny (kromě zmíněné ligy).

Každopádně se na to hodně těším, GGG nikdy nezklame a něčím překvapí ;)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 17.02.2017, 15:43 hod.

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1834597

Nová Legacy challenge liga - 2.6.0 patch

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“