Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 26.02.2017, 09:47 hod.

Vypadá to všechno skvěle. Také se dost těším. Co jsem se vrátil zpět do ČR, tak jsem bez stabilního bydlení a tedy už měsíc nehraju, ale s první výplatou v březnu se to jistě změní. 8-)

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od pacho » 05.03.2017, 08:12 hod.

Čo znamena keď niekto niečo predáva za 0.5 chaos orbu?

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 05.03.2017, 13:56 hod.

pacho píše:Čo znamena keď niekto niečo predáva za 0.5 chaos orbu?
Znamená to, že za tu věc chce hodnotu 0.5 chaos orbu - (zaplatíš v levnějších orbech - např. v alteration, alchemy, fusing orbech - aktuální kurz si podle ligy najdeš tady: http://currency.poe.trade/ )

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Yaka » 13.03.2017, 08:57 hod.

Tak jsem to zkusil během víkendu po tom, co na to spousta lidí pěje ódy. Ten skill tree je moc pěkný nápad, stejně tak sockety a vyřešená podpora skilů. Variabilita buildů je teda moc pěkně vyřešena.

Ale ta grafika to je teda peklo. Po dvou dnech hraní jsem si musel přiznat, že v roce 2017 už opravdu nejsem schopen koukat dlouhodobě na něco takového i kdyby to mělo hratelnost nevím jak úžasnou. Škoda no.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 13.03.2017, 16:51 hod.

Grafika je náhodou fajn ... DX11 beta možnost v nastavení a je to dobrý.

Víc mě prcá problém, když poprvé zapínám hru, tak mám extra dlouhé loadingy a i zamrznutí obrazu .. když kliknu myší, tak mi to napíše, že aplikace neodpovídá .. ukončím ji tedy a zapnu hru znova a to už jede vše bleskově.
A tak je to pořád.
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 13.03.2017, 17:52 hod.

To je divné, loadingy byly totiž hodně zkráceny poměrně nedávno, máš SSD?
R.I.P. 27.3.2014

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od pacho » 13.03.2017, 21:35 hod.

Yaka píše:Tak jsem to zkusil během víkendu po tom, co na to spousta lidí pěje ódy. Ten skill tree je moc pěkný nápad, stejně tak sockety a vyřešená podpora skilů. Variabilita buildů je teda moc pěkně vyřešena.

Ale ta grafika to je teda peklo. Po dvou dnech hraní jsem si musel přiznat, že v roce 2017 už opravdu nejsem schopen koukat dlouhodobě na něco takového i kdyby to mělo hratelnost nevím jak úžasnou. Škoda no.
Ja som si na to zvykol a je to paráda. Aspoň to nie rozpravkovo kreslene ako D3. Hratelnosť je ale fakt super.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 14.03.2017, 09:38 hod.

NargarotH:
ono je to divné, protože sice mám SSD jen na systém a hry mám na normálním HDD, ale jde o to, že tam je nějaký zádrhel při loadingu, že mi zatuhne hra a neodpovídá .. jakmile ji ukončím, znova zapnu tak na druhý pokus vše jede hodně rychle.
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 14.03.2017, 15:28 hod.

Hm, něco podobného se mi stávalo při načítání v A4 do Highgate, sem tam vyskočil na pozadí nějáký error který to zazdil. Indikací bylo že se mi kurzor změnil na ten klasický jako je ve Winech, přitom bylo na vidět jen loading screen ze hry s tím že hra samotná nešla sklepnout na lištu, neboť prakticky byl v popředí právě ten error který ale nešel vidět :D (bohužel v PoE critical errory vyskakují dopopředí). Řešením bylo po změně kurzoru jednoduše zmáčknout alt+f4 - zavřel se error a hra se normálně ihned načetla a fičela dál bez chyb.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 22.03.2017, 12:15 hod.

ahoj může mi někdo poradit s aurama?

nám v buildu:

For mana/life leech and generating endurance charges: Warlord's Mark & Blasphemy (2-link). For the remaining 2 sockets add in Vaal Haste & Hatred.

celé to mám jako 4 link na rukavicích a v něm uvedené gemy

problém je v tom že nedokážu spustit všechny skily naráz díky vysoké mana reserved dělám něco blbě?

je to v tom že to je jako 4 link? nebo je to jedno? díval jsem se že dřív šlo snížit mana cost ale to už nejde, když jsem skoušel rezervovat život napsalo to že mám málo života.

PS. existuje nějaká česká poe stránka s fórem?


ď
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 22.03.2017, 17:56 hod.

A nemáš tam náhodou Haste namísto Vaal Haste? Vaal gemy totiž žádnou manu nepotřebují, jen nasbírané souly (killy).
Mana cost jde snížit pořád, ale nejde už právě snížit mana reserved, pokud máš teda na mysi Reduced mana gem.
Jinak je dobré přihodit aspoň link tvého účtu - nezapomeň si nastavit složku s charaktery na public (defaultně je na private).
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 22.03.2017, 23:23 hod.

hulkxxxl - hatred + blasphemy (warlords mark) si dohromady zarezervují 85% many - tj. 15% many by ti mělo zůstat (nevím kolik máš celkově).
Jak již psal NargarotH tak Vaalhaste nestojí nic (jen souls za zabití).

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 23.03.2017, 06:51 hod.

díky za radu měl jsem klasickej haste

jako správnej noob když jsem začínal tak jsem použil vaal orb na haste gem a myslel jsem že z něj bude vaal haste :D

už jsem to předělal, jen si těžko zvykám že ten vh musím mačkat sám ;)


link na mého chcípáka je tady https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters

kdyby někoho něco trklo písněte :)
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od DEU » 11.04.2017, 17:24 hod.

Ahoj, hrajete to nekdo? Vzhledem k tomu, ze me prestalo bavit Diablo 3 zvazuji, ze rozjedu a postavim tento build. Mimochodem na steamu je verze free to play.

https://www.youtube.com/watch?v=fZ8i0oe90lk
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 11.04.2017, 18:15 hod.

PoE je zcela zdarma, firma vydělává prodejem mikrotransakcí (skiny, efekty, místo v truhle ...).
Co se týče tohodle buildu tak proč ne, ale bower bude pro začátečníka asi dost těžký, celkem špatně se s ním leveluje, byl bys hodně závislý na partě. Navíc bys musel vybrat trochu jiný guide protože na tenhle equip co tam má bys stejně nevydělal.

Ještě ohledně steam verze, moc nedoporučuju, když výjde sebemenší patch, tak normální standalone client se prostě jen aktualizuje, ale u steam verze se nejprve vytvoří záloha (asi 12gb), pak se aktualizuje, pak se ty verze asi ještě nějak porovnávají a pak se záloha smaže. Je to dost dat, mám SSD a trvá to třeba 10min i když patch má pár MB. Nehledě na to že to zabije celý disk a mezitím ani skoro nemůžeš nic dělat, protože disk jede na 99%.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 12.04.2017, 09:05 hod.

DEU píše:Ahoj, hrajete to nekdo? Vzhledem k tomu, ze me prestalo bavit Diablo 3 zvazuji, ze rozjedu a postavim tento build. Mimochodem na steamu je verze free to play.

https://www.youtube.com/watch?v=fZ8i0oe90lk
Hraje to hodně CZ/SK lidí, jen v naší guildě je třeba přes 150 lidí, bohužel momentálně nejsou nějaké udržované webové stránky v češtině, ale pokud umíš něco anglicky tak np.
Ten build na rangera (tornado shot) klidně rozjeď. Hraje se to klasicky jako jakýkoliv ranged char - tj silnej útok a většinou slabší obrana.
Na rozdíl od casterů závisí damage hodně na zbrani, ale to pořeší trade (uprostřed sezóny je vše levné). Samozřejmě ten equip co tam má je jiného kalibru, ale to přijde časem, každej začínal s holým zadkem ;)
Doporučuji rozjed nový char na Legacy league (většina hráčů hraje právě tam). Jedná se v podstatě o sezónu (ladder) známou z diabla s tím rozdílem, že PoE challenge liga (ladder) obsahuje oproti normální hře navíc rozšíření o nový(é) módy, nějaké itemy navíc apod (http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1834597) + tam můžeš plnit nějaké challenges (úkoly) navíc za jejichž splnění můžeš získat nějaké kosmetické vylepšení na svou postavu, které je unikátní pro každou ligu a nedá se jinak sehnat (ani koupit v shopu).

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 21.04.2017, 10:45 hod.

DEu jdeš hrát poe??? hezky si mě přidej.. šup šup :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 22.04.2017, 13:32 hod.

hulkxxxl píše:DEu jdeš hrát poe??? hezky si mě přidej.. šup šup :D
Mě taky, samozřejmě. :D Začínám rozjíždět lučištnici (buď Burning Arrow, nebo Tornado), abych nafarmil v sezóně matroš na obchod, a pak rozjedu něco, co jsem ještě nehrál. Příští týden už budu mít konečně k dispozici stolní PC a stabilní net, tak snad to stihnu v sezóně někam dotáhnout.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 25.04.2017, 11:47 hod.

hodím sem kontakty na mě:

https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters

tohle je jméno charakteru co teď hraji, podle toho se člověk asi nejlíp hledá

Xatoran
Obrázek Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Y0G1 » 02.06.2017, 21:14 hod.

Zdravim premyslam ze rozbehnem aj toto spolu s ESO ..chcem sa opytat oplati sa mi teraz zacat hrat , alebo pockat az na release datacu .

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“