Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 07.08.2017, 08:03 hod.

No, jako jeli jsme dá se říct celý víkend s bráchou a kámošem s pauzama, kdy jsem musel na chvíli odejít do práce, nebo obědovky, večeře atd. :D Ale dost možná přemýšlím, že si v mezičase vyexpím nvý char, zase svého maraudera/duelistu :D uvidím no..
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 07.08.2017, 09:14 hod.

já hrál teda jen v sobotu cca 3,5 hodiny a jsem v a3

fakt šílenci co vidím že jsou lvl 90 ... aspoň vím na koho se mám obrátit se žádostí o šrot :) (pro jednoho šrot pro druhého poklad že)

přidejte si mě kdo to ještě neudělal plz: Areqoj
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 07.08.2017, 09:29 hod.

Teď pořád běhám do práce, takže jsem také jen v půlce A2. :P Zatím jedu Burning Arrow rangera s Decoy totemem a s Vaal Skeletony na bosáky. Vypnul jsem to dynamické rozlišení a s grafikou už není žádný problém.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 07.08.2017, 09:34 hod.

dawemorraless - u každého orbu je celkem popsáno co umí, jednak fungují jako craft materiál a také jako měna při obchodování. Některé orby jsou sakra vzácné a ty doporučuji šetřit (ze začátku skoro všechny), ale zejména divine, exalted a mirror ;)

Jinak pokud se zaseknete s progresem (pravděpodobně až v pozdější fázi), nic nepadá a chtěli byste obchodovat tak doporučuji web: http://poe.trade/
Funguje na podobném principu jako AH, ale musíte být online když chcete něco prodat/koupit.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 07.08.2017, 10:15 hod.

Teď je bohužel celkem frmol kolem poe trade .. já se tam zdržel jen na jednom itemu dlouho ... protože se tam tted ze začátku nového patche a ligy pohybuje hodně lidí a vše je hned prodáno :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 07.08.2017, 10:34 hod.

Tak já si tam plesknul selffound ať to na tom softu má nějaký koule :green: rakiii napsaný to je ale testnout se to musí :green: jedu lightning (tornádo ještě nemám)+ turretku a zatím gut , sem tam teda svádím epické souboje i v A2.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 07.08.2017, 10:44 hod.

dawemorraless - jasný, SSF mod se dá případně převést (konvertovat) na normální, ale zpětně to již samozřejmě nejde, kdybys už nevěděl kudy kam, ale ze začátku to progresuje samo, no uvidíš sám ;)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 07.08.2017, 11:00 hod.

Jinak se chci zeptat, jak je to s poečkem a party hraním ? si všímám, že lidi spíš hrají sami, nebo max ve dvou lidech. My včera hráli ve 3 první mapky a je to takové přeefektované, nepřehledné, nepříjde mi to moc "party" ale spíš ukázka kdo má větší pínis a dává skupinky mobek rychleji a kdo má rychlejší movement speed .. já jsem tam jen chodil k mrtvolám a sbíral loot :D Navíc to otevírání map je v partě takové nešťastné, musí otvírat jen jeden člen party, jiným to nejde, jedině až jak se zavřou všechny porty.

V diable 3 v tomto ohledu jde člověk do party s tím, že tam je nějaká úloha (damager aoe, boss killer, support). A tady to taky tak nějak funguje ? Protože jinak se mi moc hrát v partě nechce. Abych byl stejně jen přítěž a někde nestíhal Anc. Totem marauderovi a buglému fire witchovi :D Má nějké benefity party hraní ?
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 07.08.2017, 11:41 hod.

jede se hodně solo, myslím že v partě hrají hlavně lidi co se dobře znají

podpora party je myslím hlavně aurama, většinou to funguje do nějaký vzdálenosti, existují support buildy co mají až 14 aur naráz

rozhodně je diablo víc zaměřené na hraní v partě a přímo jsi motivovanej hrát v partě

co jsem začal hrát poe jedu 95% času solo, což je škoda
Obrázek Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 07.08.2017, 11:57 hod.

Hraní v partě má smysl, ale asi jen s hráčema na podobné úrovni(skill, itemy), levelu a nejlépe podobného smýšlení, jinak je to jak píšeš, děláš jen ocas a sbíráš loot ;)

S těmi efekty máš pravdu, někdy je to spíše na obtíž.
V partě se dělí expy podle levelu hráčů a monter v dané lokaci (čím vyšší rozdíl tím méně expů, i drop, ale to platí obecně)
Obecně jde více expů k hráčům na vyšším levelu.
V partě je za každého člena od 2. bonus 10% quantity a 40% rarity na drop (u currency 50% quantity), ale pokud se nepletu je na to i víc lidí (v UI jde nastavit permanent alocation, takže každý má svůj loot nemusí se spolu dohadovat)
Na druhou stranu příšery mají navýšeny životy cca jen o 50-60% (nevím jak je to teď) za každého člena v partě takže obecně zabíjíš v partě rychleji.

V poe ty úlohy v partě nejsou jednoznačně daný, ale samozřejmě se hrají i support buildy s více aurama, curse spelama a dalšími bonusy pro členy v partě apod.
Co se týče generování map, tak samozřejmě vždy otevírá jen jeden hráč, ale hraní v partě má samozřejmě výhodu v tom, že se hráči mohou mezi sebou dělit o mapy a progresovat tak rychleji (samozřejmě za předpokladu viz výše)
Bežně se rotují i daily questy u mastera, takže není problém velice rychle takto vyexpit mastera na vyšší úroveň.
Více o hraní v partě třeba na wiki: https://pathofexile.gamepedia.com/Partying

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Y0G1 » 07.08.2017, 12:16 hod.

Ano tiez som si to vsimol a s uzivatelom hulkxxxl

SME O TOM KECALI snad 95% ludi hra solo ani pub hry nefunguju malokedy ako toto mne skor vyhovuje valit v parte v d3 ako tuto solo to je take neviem pre mna neosobne a singlplayerove , ale hratelnost je uzastna .

Co mne skor vadi je system pokazis build postavu , alebo chces skusit cosi nove musis proste expit odznova a to mne osobne nejak moc extra nevonia takze to sa mne moc nepaci ...ale mechaniky a hlbka hry je skvela

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 07.08.2017, 13:04 hod.

V partě hraješ většinou s lidmi, co znáš, na public také záleží jestli hraješ sezónu nebo ne, protože challenge ligy (ladder) hraje daleko větší počet lidí a navíc se jede od začátku, takže o party není nouze.

Se změnou stromu/skilu už se tu psalo výše (menší změny nejsou problém, ale překopat znovu postavu je drahé - regret orby).
Jinak záleží, co jedeš za build, ale pokud nejedeš nějaký speciální tak lze kombinovat různě gemy i měnit skily bez větších problémů (např. pokud jedeš fyz spelly tak můžeš třeba střídat bladefall, glacial cascade bez problémů, ale jak jsem psal, to záleží, co jedeš za build).
Co se dá měnit bez postihu jsou pak speciální skily v pantheonu.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 07.08.2017, 13:13 hod.

Tak já bych mohl v partě max se zacatecnikem jak sem já :) když si vezmu tak i D2 v grupe je celkem cirkus. Nó už se těším jak dofunim z hokny a hurá objevovat new stuff.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Crec » 07.08.2017, 21:04 hod.

Zdravím, tak sem si řekl že asi po pěti letech (nevim jestli je to fakt už tak dlouho) si zkusim zase PoE ;) Chtěl bych požádat o radu místní kmety jestli by doporučili nějaký started build pro víceméně nováčka, páč jsem už toho hodně zaomněl :lol: (hrál jsem to tehdá cca 2 měsíce)
HC Grál od 18. 2. 2019

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 07.08.2017, 21:21 hod.

A jakou máš představu? melee, ranger, summon, caster .. ?

Buildů je spousta, pro začátek bych vzal nějakého kouzelníka, protože caster skily zvyšují dobře škodu s tím jak se expí.
Dobrý je třeba nějaký summoner build se spirity (spirit raging spirit - SrS), k tomu nějaké zombies/golem apod.
No záleží na tobě, co chceš hrát. Každopádně doporučuji začít na SC Harbinger lize.

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Crec » 07.08.2017, 23:40 hod.

Tak hra jede, jenom se vyskyl jeden problém s grafikou. Mana a HP orby jsou ve full hd, i inventář pokud ho otevřu, stejně tak okno nastavení, ale samotná krajina je vykreslená v rozlišení snad 300 x 600 - nestalo se vám něco podobného?
HC Grál od 18. 2. 2019

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 08.08.2017, 00:54 hod.

Nestalo, ale zkus vypnout dynamic resolution (v grafickém menu), pokud máš slabší PC a nastaveno třeba 60 fps tak se hra snaží fps udržet a pokud to PC nezvládá sníží rozlišení, ikdyž nevím jestli je to zrovna tvůj případ, ale mohlo by to pomoci, no zkus a uvidíš.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 08.08.2017, 10:30 hod.

Malej dotaz má teď cenu utrácet silver coiny za proroctví bo je mám schovávat na později? V tomto trochu plavu :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 08.08.2017, 11:49 hod.

Lepší, když si je schováš na později.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 08.08.2017, 11:50 hod.

Prophecy jsou jediná věc za co se dají silver coiny utratit, takže určitě. Akorát si počkej až budeš v mapách.
R.I.P. 27.3.2014

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“