Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 14.08.2017, 20:34 hod.

Mrkni na jejich forum já měl taky problém se spuštěním a našel tam radu :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 14.08.2017, 21:00 hod.

To mu moc dobře neradíš, evidentně neumí anglicky ani prd. Bez angličtiny nemá smysl PoE ani instalovat.
R.I.P. 27.3.2014

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomulkabambulka » 14.08.2017, 21:56 hod.

O angličtinu nejde, zase taková hrůza to není a navíc dneska jsou překladače celkem v pohodě, ale problém je jinde.
Problém je ten, že jdeš hrát hru a ta hra tě odmítá, je jedno jaký je to problém, důležité je to, že si to prostě bez nějakého shánění informací, psaní na podporu nezahraješ (beru svůj stav) a to není ideální stav, jakým by se hra měla prezentovat.
Mohu shánět info někde bokem, nejdříve jsem to ale zkusil tady. Pořád bych si to rád zahrál, jen přemýšlím jestli má cenu investovat svůj čas navíc a řešit to.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 14.08.2017, 22:23 hod.

Kdyby sis to přeložil, tak bys věděl že z tvé IP bylo založeno už příliš mnoho účtů. Tzn je to jakási protekce proti bottingu (proti kterému blizz nic moc nedělá až na podivné ban waves jednou za uherák). Takže máš zřejmě sdílenou IP a nějáký tvůj soused založil hafec ůčtů.
Jak se to řeší nevím, nikdy jsem o tomhle omezení nikde neslyšel, ono taky proč by někdo měl v dnešní době net se sdílenou IP.
Každopádně jestli to chceš řešit, tak napsat na support (support@grindinggear.com), jsou hodně vstřícní a v pohodě. Ale počítej s tím že jsou samozřejmě na NZ (časové pásmo) a přes víkend se jim určitě nějáké maily nahromadily, takže to může trvat třeba i den nebo dva než ti odpoví.
R.I.P. 27.3.2014

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Y0G1 » 14.08.2017, 23:46 hod.

Posledny akt mam prejdeny velmi krasny fight s kitavou ...ak som neumrel 20x tak ani raz , ale klobuk dole paradicka

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomulkabambulka » 15.08.2017, 00:03 hod.

Wow, tys myslel ze netusim co to pise za hlasku? Samozrejme vim, co to znamena, taky vim kam napsat a napsal jsem.
Ja hlavne komentoval to, ze prijde novy hrac do hry a misto hrani bude nekolik dni cekat na nejaky problem, ktery jsem za patnact let hrani PC her resil naposledy nekdy v roce 2005.

Ale abych jen nehanil, ten system itemu a buildu vypada hodne slozite a silene a to je neco, co zni jako vyzva.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 15.08.2017, 08:01 hod.

Jo myslel když si z toho tak zoufalý :) Navíc kdo jiný než zrovna nový hráč by měl narazit na tuhle hlášku, lepší než plno botů.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Slw » 15.08.2017, 09:14 hod.

nejaktivněší topič na fóru o Diablu je ten o PoE :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Y0G1 » 15.08.2017, 09:55 hod.

tak zacal som valit mapy zatial chodim biele t1 t2 t3 pripadne modre si spravim ..expi sa to pekne aktualne 71 a nemam este lab cruel a lab mecriles .. co som kukal svoj gear ktory je asi naj na mna podla daneho buildu tak to chce tak 1500c DDD

v arene je to tazoba aj si poumieram ..takze ak mate nejake rady ako postupovat a vylepsit si gear tak sem s nimi hram totem frostbolt

Budem rad za kazde rady

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 15.08.2017, 11:18 hod.

S tou IP jsem se taky nesetkal, ale je fakt, že sdílená IP v dnešní době + zrovna narazit na to že někdo ze sdílený IP hrál PoE a tvořil multiaccounty je dost malá šance, takže asi hodně raritní situace, kterou pomůže vyřešit fakt jen support.

Y0G1: Proto je na začátku ligy lepší hrát levný buildy, který ti pomůžou farmit a trochu se zabezpečit. Teď je pořád ještě všechno strašně drahý.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 15.08.2017, 11:51 hod.

YoG1 - jestli je tohle tvůj profil https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters
a char Haligyy tak:

Equip:
V téhle fázi bych asi řešil jen to, abys měl cap resist - tj. 75 + (chaos nemusíš, časem se hodí mít v plusu) a slušný life a jelikož hraješ MoM tak i mana pool

Sibyl´s ring nepotřebuješ - reflect u totemů (stejně jako min, pastí, minions) řešit nemusíš.

Vylepši si flašky nemáš na nich nikde immune to bleed ani freeze
Freeze/chill velice dobře řeší i dream fragment ring, můžeš si ho vzít místo toho sibil
Chybí ti i jakákoliv mitigation na fyzickou škodu, můžeš to řešit granite/basalt lahví, případně později přidat třeba arctic armour.

V chestce ti chybí sockety?
A mohl bys nahodit nějakou curse (třeba frostbite nebo nějakou def třeba enfeeble)

Hraješ MoM tak si dej alespoň clarity (stačí lvl 5-10, ale můžeš i víc)

Btw pokud chceš abys dostal za mapku ten 1% bonus tak musíš dokončit mapku
t1-5 - magic; t6-10 - rare; tier 11+ rare corrupted
Nicméně mapku si odemkneš jen tím že zabiješ bosse a nemusí být magická.
Kdyžtak se ptej

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Seton » 15.08.2017, 15:47 hod.

Ahoj.
Jsem v PoE ani ne týden i s cestou, takže uvítám když si mě přidáte a pomůžete se prokousat začátky :). Mám "rozjetýho" Duelistu, plánuju Cyclone. Čemu stále nerozumím, toho je moc, tak budu fakt rád :). SetonCZ všude (PoE, Discord atd...)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 16.08.2017, 21:25 hod.

Přidal jsem si tě. :)

Pomalu se blížím do finiše. Zatím 9. akt, level 68, 15 k dps, resy na 75+ (chaos zatím neřeším). Jedu jednoduchý Burning Arrow build s fire penetration a Vaal BA. Padá to k zemi rychle. U některých bossů několikrát zařvu, ale jinak žádný problém, pohodička. Ve Skill Tree ještě Pierce větev, pak pořídit Xoph's Nurture luk s pětilinkem a Drillneck, a bude to fajn. Xoph's amulety jsou zatím příšerně předražené... Jako druhý charakter asi zkusím Shrapnel nebo Explosive Arrow rangera.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 16.08.2017, 23:29 hod.

Jen upozorňuju že pierce trochu změnil mechaniku pro 3.0 :)
R.I.P. 27.3.2014

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od pacho » 17.08.2017, 07:31 hod.

Y0G1 píše:tak zacal som valit mapy zatial chodim biele t1 t2 t3 pripadne modre si spravim ..expi sa to pekne aktualne 71 a nemam este lab cruel a lab mecriles .. co som kukal svoj gear ktory je asi naj na mna podla daneho buildu tak to chce tak 1500c DDD

v arene je to tazoba aj si poumieram ..takze ak mate nejake rady ako postupovat a vylepsit si gear tak sem s nimi hram totem frostbolt

Budem rad za kazde rady
Tento build som skúšal aj ja. Na čistenie mapky pohoda, na arenu zabudni. T4-T5 zabijem bossa, ale je to pakáreň, vyššie bez šance. Na čistenie bielych mobiek je fajn. Bol som T10 a išlo to pekne. Takže ak sa chceš dostať vyššie musíš ísť iný build. Na začiatok a farmenie super.Keď nafarmíš veci musíš založiť novú postavu a build pokiaľ chceš odkrývať celý atlas.

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 17.08.2017, 07:49 hod.

Já zatím trénuju se svým berseker sunder buildem co mi chcípnul na HC posledního bosse Kitavu ACT 10. Pro mě je to nejtěžší fight ze všech bossů v kampani. Teď mám rozjetýho Baal lighting Inquisitora a s obranou je na tom ještě o něco hůř, takže to potřebuju doplnit Lifama a ES. S mín jak 4k life + 2k ES tam asi nepudu.

Jel jsem asi 5 runů a strašně závisí na mnoha okolnostech, jak a v jakém pořadí cástí jednotlivý ability. Když se sejde ten full-fire přes celou plochu (vyhnout se dá jen v rohu) a když pak do toho rohu naběhnou ještě ty rudý kola a dostanete insta pecku tak je to když ne smrt, tak skoro smrt. Architekti z PoE to chtěli ještě stížit takže je celý prostředí červený a jednotlivý Kitava ability se lehce ztratí (přehlédnete je). Takže jo, pro mě nejtěžší fight a snad přes to přejdu, jinak nejde ani běhat mapy.

BTW: Pokud jedete HC a potřebujete se taky nafarmit, doporučuju Blood Aquaduct. Je tam hodně mobů, ez dvoulinová mapa a ještě navíc šance na drop humility, při 9 částech máte Tabula Rasa který se prodává tuším za cca 13 chaosů teď.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Y0G1 » 17.08.2017, 11:04 hod.

pacho píše:
Y0G1 píše:tak zacal som valit mapy zatial chodim biele t1 t2 t3 pripadne modre si spravim ..expi sa to pekne aktualne 71 a nemam este lab cruel a lab mecriles .. co som kukal svoj gear ktory je asi naj na mna podla daneho buildu tak to chce tak 1500c DDD

v arene je to tazoba aj si poumieram ..takze ak mate nejake rady ako postupovat a vylepsit si gear tak sem s nimi hram totem frostbolt

Budem rad za kazde rady
Tento build som skúšal aj ja. Na čistenie mapky pohoda, na arenu zabudni. T4-T5 zabijem bossa, ale je to pakáreň, vyššie bez šance. Na čistenie bielych mobiek je fajn. Bol som T10 a išlo to pekne. Takže ak sa chceš dostať vyššie musíš ísť iný build. Na začiatok a farmenie super.Keď nafarmíš veci musíš založiť novú postavu a build pokiaľ chceš odkrývať celý atlas.

Ahoj nie nie atlas mam na salame D a druhy char expit to uz by som nedal hold moc som zvyknuty z d3 a powerlevelingu ....

viem ze sa daju v pohode farmit mapky az do t15 takze v pohode ..

Mam aj tu legendary stafku 5l a dnes som zohnal rukavice winds of change chce to este ten armor a neck pandenomius ci ako sa vola co stoji snad celu vyplatu romskeho obcana DD

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od pacho » 17.08.2017, 14:03 hod.

Ten neck mám. Skoro dokonalé staty. Predávam ho za 5ex ale na standarte.
29% increased Cold Damage
+40% to Cold Resistance

Rukavice sú lacné, takže to sa dá zohnať v pohode. Belly of the Beast Full Wyrmscale mám tiež,ale to je univerzálný armor, takže to si nechávam.

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 17.08.2017, 14:19 hod.

Tak jsem opět RIPnul Kitava 10 Fight se z toho voseru.
73 lvl - 3,5k HP + 2,7k ES

Tentokrát Kitava naprosto v pohodě, ale zabili mě creepové v mezičase když kucháte ten heart. V podstatě opět instant kill.

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomulkabambulka » 18.08.2017, 00:14 hod.

Trvalo to par dni, ale se staffem jsme to vyresili. Uz mne to napadlo drive, ale bal jsem se, ze me smazou. Nakonec jsem s jejich svolenim zmenil IP adresu a ucet zalozil "jakoby" nekde z tramtarie. Uz frcim a litam po tom svete a jsem nadseny.
Za tech par dni, co neslo zalozit ucet, jsem precetl tuny clanku, zkoukl tunu kanalu a myslel jsem si jak jsem chytrej. Houby, otazek je milion, wiki a forum ctu denne stokrat, ale ze bych si pripadal chytreji, to moc ne. Lec hratelnost je skvela, zatim mne to moc bavi, tak uvidime. Jedu treti akt, takze v podstate na startu.

Jinak vybral jsem si templare, guardiana, pro novacky asi velice snadny build. :-) Chtel bych byt aura/curse/tanky support. Snad se moje chci promeni v "budu", uvidime.
A beda Vam, jak to doexpim a nebudete me chtit do party. Zatim ani nevim jak drahe to bude, tak nejak si na to vetim, at to stoji, co to stoji.
Chtel bych se zeptat, kdyz sem hodim nejake otazky a build, odpovite mne? Ja jen at to tu nehazim zbytecne.

Ps: zatim jsem nadrzenejsi nez u D3, a to je co rici, bo napposledy jsem byl takhle zapareny u WoW vanily.

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“