Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 07.09.2017, 10:37 hod.

HCGames: Gratulace! Na HC v PoE nemám nervy. Natož to hrát několikrát a umírat u finálního bosse.
Také jsem oslabil experimentálně defenzívu kvůli 6 linkové chestě s +1 lvl do gemů a ofenzívu zvýšil po pár úpravách na 32 k a jde to znatelně lépe. Jen si musím dávat většího majzla, ale celkově umírám méně.

HELLER: Exalted jsem 4.9. nebo o den později viděl za 22 chaosů. Zkoušel jsem jeden koupit, ale nikdo nereagoval. :) Asi obchodníci uměle snižovali cenu...

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 07.09.2017, 11:45 hod.

Tak jsem ripnul LVL 80 při seknutí screenu. Stalo se mi to již po druhé, ale už na to se*u. Píšu na fórum a dál HC nehraju dokud to nefixnout. Dělá to od verze 3.0, předtím to nedělalo. Takhle skvěle rozjetej char jsem dlouho neměl, nedá se nic dělat. Je to absolutně nepředvídatelná chyba (stane se to třeba jednou za 10 hodin hraní), obraz se sekne, nejde to vypnout, ale hra pravděpodobně pořád běží. Já jsem chcípnul a to jsem na obrazovce neměl žádnýho moba, tzn. musel jsem tam stát, někdo přiběhnout z dálky a zabít mě.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od DEU » 08.09.2017, 07:07 hod.

Po vydani posledniho DLC jsem hru opet nainstaloval a hraju. Pred vydanim DLC jsem mel dohrane vsechny 4 akty, ale pouze na prvni obtiznost. Mam steam verzi, ktera by s non-steam verzemi mela byt kompatibilni. Jedu Rangerku s Tornado Shotem a jsem na 60. lvl na zacatku 8. aktu, zatim pouze ve Standard League. Od finalniho bosse 4. aktu pocinaje temer u kazdeho nekolikrat zemru. Nejsem si jisty, jde-li o umrti kvuli jejich neznalosti, pripadne nemam-li nahodou spatne poskladany build, kameny, nehotove nektere veci a podobne. Kdybyste nekdo chteli zahrat, napiste mi PM. Co jsem prestal hrat Diablo 3, promazal jsem seznam kontaktu v Battle.net appce.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 08.09.2017, 07:28 hod.

Bossově jsou děláni hodně mechanicky, tzn chce se to naučit odhadnout co udělají za útok aby ses mu mohl včas vyhnout. Jinak sem můžeš hodit link na tvůj profil, nezapomeň si nastavit character list na public.
R.I.P. 27.3.2014

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 08.09.2017, 08:41 hod.

Yop je to o skillu. Může to být i špatným buildem, ale když má člověk skill tak dokáže bosse upižlat i tak.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Y0G1 » 08.09.2017, 10:33 hod.

Tak po mesiaci hrania som sa rozhodol podelit sa o svoje dojmy z hry . Dufam nikoho neurazim .

Hru som hral v closed bete a potom aj lahko po release ..no prislo d3 a hru som opustil.

Teraz ked vysiel datadisk tak som sa rozhodol skocit opat do toho nakolko d3 hram stale od release a ano aj s pauzami , ale hram aktivne.

Takze zacnem asi od zakladu

Grafika: Nechapem preco ludia aspon co som cital nadavaju na grafiku a ze nieje dobra atd . Osobne mi nevadi a paci sa mi no hram hru skrz gameplay a nie skrz grafiku. Animacie su horsie to je pravda oproti D3 ALE NEJDEME porovnavat.
Hratelnost : Pre mna osobne zabavna cas , ale expit a prechadzat stale 10 aktov nie v tomto som zhyckany z d3 bohuzial niekoho to bavi mna vobec trpel som ked som expil 2 postavu.

Gemy setupy a mechaniky : Jednym slovom paradicka

Casova narocnost: No urcite to nieje tak casualne ako D3 a treba fakt hrat a makat ak sa chcete niekam posunut a dokazat v hre vyzvu ktoru chcete ale tu uz kazdemu vyhovuje nieco ine.

Black market : Toto sa mne osobne velmi nepaci , ale neda sa s tym nic robit kupovat za facku C a pritom sa full gearnut ja velmi slusnu uroven asi nieje to spravne.

Mapy a atlas: Vynikajuca vecicka a skvely end game , no ja osobne mam z map pocit ze su to ako rifty v d3 alebo opacne shaper a guardiani je skvela motivacia hrat atlas a robit si mapky.

Farmenie: Osobne som mal skor pocit akoby viac farmim currency ako gear aby som si ho mohol nasledne kupit .

Poe trade..super vec ja kupovanie a zhananie veci co nechcu padnut pripadne potrebujete doplnit gear , no pre mna opat som mal pocit akoby je to AH z d3 kde si skocim nakupit gear a mozem sa hrat .

POE ci D3 obidve su podla mna skvele hry no porovnavat sa nemozu aj ked je to len 1 a ten isty zaner ..nejde to poe ma chyby a ma ich aj D3.

To ako sa GGG sprava k svojej hre je uzastne a drzim im palce pridavaju vela veci a kontentu atd .. kiez by sa aj v blizzarde zobudili , nebolo by to na skodu .

Urcite som nieco zabudol a urcite aj doplnim , mozno sa to zda ze hladam negativa , ale prave naopak skvela hra , ale ked sa pozriem na seba ako jedntolivca viac ma bavi stale D3

Uvidime ak bude d2 remaster aky to bude mat dopad na d3 poe a ci sa ozivi d2 .

Pekny den vam prajem

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od DEU » 08.09.2017, 12:24 hod.

DannielaFrungorst je muj nick.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 10.09.2017, 12:34 hod.

tak Exalted je za 50 chaosů ... :) mám jich 5 .. ještě zkusím počkat, nevím do jakých výšin se to může vyšvihnout :D
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od DEU » 05.11.2017, 13:02 hod.

Exalted jsem nedavno prodal za 100 chaosu. Momentalne jsem na 91,5 lvl, mam hotovych 111/126 map. Apex, Atziri a Shaper ale stale unikaji :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 09.11.2017, 20:07 hod.

Zítra startuje 10-Day Turmoil Event, já pojedu speciálně HC Solo, kdyby někdo chtěl přijít na stream tak od 21:00 https://www.youtube.com/channel/UChbqR- ... HbKRhDYi9g

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 16.11.2017, 23:24 hod.

R.I.P. 27.3.2014

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 17.11.2017, 09:08 hod.

Co dodat, další hromada novýho contentu ani ne po půl roce :D

Hodně se mi líbí The Hungry Loop ring, ale třeba aktivní skill gemy jsou koncipovaný na summonery a to mě moc nebere. V ostatních support gemech zatím nevidím tolik potenciálu.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 17.11.2017, 10:10 hod.

Taky summonery nemusím, ale jsem rád že jim GGG konečně věnuje pozornost a dělá pro ně i různé QoL thingy.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 09.12.2017, 21:01 hod.


Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 11.12.2017, 00:41 hod.

Rozjel jsem opět rangera, ale zatím nevím, co pojedu za build. U rangera cyclonera bylo nerfnuto Queen of the Forest brnění a je otázka, jestli se to vyplatí dál hrát...

Také dostáváte kopance ze hry? Když jsem bojoval s A1 bossem a hodilo mě to na přihlašovací obrazovku, tak jsem byl naštvaný...

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 11.12.2017, 14:14 hod.

Měli přetížené servery a ladili nějaké bugy tak asi proto, já hrál jen včera a spadlo mi to jednou.

QoTF - 95% lidí nepozná, že bylo něco nerfnuto.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 12.12.2017, 14:04 hod.

asi 3 dny jsem meditoval zda jít na ligu a odejít od vymazleného lacerate slayera, ale pak jsem (zase) šel :D

jedu reave bleed gladiátora, uvidím kam se dostanu, zatím to jde pěkně jen nějak nejni čas expit
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 12.12.2017, 21:35 hod.

Já už to kašlu, sem tam na půl hoďky trochu dám, mám rangera lvl 16. Za posledních 8 lig jsem splnil všechny challenge a dosáhl plných totemů. U té minulé ligy jsem se už přistihl že mě hra už moc nebaví a že to dohrávám jen kvůli challengům, z níchž některé grindovací jsou fakt hrůza. Tuto ligu vypadají challenge mtx famózně, ale řekl jsem si že je na čase přestat a už tím nechci zabíjet další čas :)
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 16.12.2017, 22:34 hod.

Holt jsi veterán. :)

Rozhodl jsem se, že pojedu docela laciný Ice Shot/Barrage Deadeye build a šoupnu do toho ještě Mirage Archer supporta. Času na hraní ale moc není. Zatím lvl 32 v aktu 3.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 19.12.2017, 14:36 hod.

Po propařených večerech tento víkend jsem dojel konečně kampaň, podařilo se mi dostat na 70+ a dodělat úkoly na získání MTX helmy, rozhodně zato stojí je to moc peknej kousek, spusta lidí přizvukuje že nic tak dobrýho na odměnu dlouho nebylo

jinak jsem z reave respecl na frost blady líbí se mi jak se to větví, jedu s dvouma mečema uvidíme kam se dostanu zatím jsem v plnění atlasu na T4 mapách, trochu pokulhává single target :(

PS: myslel jsem že mě drbne když jsem zjistil že se do challange nepočítají abyssy co jsem dělal v aktech, pak už jsem je přeskakoval byl jsem hrozně přeexpenej a hrozně to zdržovalo progress úkolama (a stejně padá velké hnědé)
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“