MF turnaj vol. 9

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526
Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od MrMongus » 14.01.2019, 21:28 hod.

To si tak lítám pit a na konci drop dva armory ze skupinky potvor, tak si říkám super, dva armory naráz https://photos.app.goo.gl/M2rAoQuqJ1ZPniVg8
Kecáme na discordu a kolegové jaksi znervózněli, když jsem jim diktoval base těch armorů. Jelikož tomu pořád ještě ne úplně rozumím, tak mi to nejdřív nedocvaklo, ale pak jsem byl nucen identifikaci streamovat :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od dawemorraless » 14.01.2019, 21:42 hod.

nevím co dodat prostě sem čuměl jak PUK
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Abuzus » 14.01.2019, 21:57 hod.

>>> Mr. Mongus
TVLE, TAK NENAPÍNEJ !!!!


>>> Dawemorraless:
- fakt sorry, tož jsem ten Big Luck trošku přehnal, takhle to Infi nedáš...
- Congr !!
- nemám přijet to pomoci naporcovat ??

Edit: ..a smažte si tu Zodku z podpisu pane RuneMan!
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od RIP » 14.01.2019, 22:59 hod.

CG k nalezum...

Ja se dal trapim s Barbarem, neni moc co postovat, takze to shrnu do jedne vety

Padl Earthshifter, Giant skull, Natalya drapky, dalsi SoJ, LO primo z Mepha (diky Griefu ve War spike si prodluzuju toto utrpeni), druha VEX a to je z toho lepsiho asi vsechno...Mozna jsem neco opomenul, ale spis ne

Porad nemam Reapers toll, bez ktere je Travincal i na p1 dost hazard (pokud chci neco horkovat), takze musim sehnat hlavne tuhle zbran, Meph ale tezce odmita...Bida a utrpeni

GL a CG vsem k uzasnym nalezum ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Abuzus » 15.01.2019, 00:56 hod.

>>>RIPe
sekáči, neblázni, jsi boháč, na Reapersku bych se tak moc nespoléhal. Na co Decre, když máš ITD.

- Vezmi si Defiance merce, dej mu Silence (rezy) + Forti + TR (nějaký LL) na hlavu a vymlátí ti to sám.
- Slož si Death (Etin Axe, může být eth) a máš prakticky to nejlepší, co může Frenzy mít - > Grief/Death
- nasaď ty SoJe, ať se nemusíš starat o manu a naskáčou ti skilly
- něco do Natural Resist
- něco do WarCry
- Jestli jsi to vyplácal do FI ....

tak pořád HOWL + GRIM WARD + BLOOD GOLEM a můžeš horkovat i tancovat 8-)

Jste nějaký zapšklý pane, těch možností jak zmlátit Councily je víc, ale jestli už máš Grief, je skoro vyhráno.
Trošku CB (Death) a nestihnou ti ani vystavit účet za prohlídku.
Pokoj v duši a prď na Reapersku.
GL

Edit: Fak kokos som, ten Grim/Howl proti Councilům nefunguje, budeš je muset kilnout rychle ->> CB / WC
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 15.01.2019, 09:35 hod., celkem upraveno 5 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od BliiNky » 15.01.2019, 07:01 hod.

Ahojda :wave: RIPe, co zkusit A5 merce a Lawbringera? U mýho frenzýře to fungovalo výborně.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Neposunuse » 15.01.2019, 09:30 hod.

Gratulace k dropům!

Tvl! Dawe! Si děláš p***l?!?! Ty seš normální ZODiac! :D Gralutace jak cyp! Bude dech umírajícího? :twisted:

No a MrMongus asi dropl Tyrael's a klepla ho u toho pepka, protože se totálně odmlčel :D

Já jsem si řekl, že zkusím dotáhnout tu Jawu na guardiana, abychom mohli pást krávy. Ancienti byli trochu oříšek, vždycky mi hned chcípl Merc, protože ještě nemám ani pro něj dobrou výbavu, takže jsem je dal až na počtvrté a stejně nakonec sám, až poté, co jsem si je roztahal. Madawc byl potvora LI, takže jsem vždycky zakouzlil LR a chvíli ho rubal, ale i tak dával dost pecky double swingem, takže mi zůstaly asi jen dvě fullky z plné nádrže. WSK1 super, žádné LI monstrum, WSK2 děs běs, soulové a skarabi, prodíral jsem se tím asi půl hodiny. Ve WSK3 byli Finger Mage, ale s nimi to šlo docela v pohodě. U trůnu se to obešlo bez LI, takže s určitou opatrností to všechno šlo, asi nejhorší byli Minion of Destruction, protože byli extra fast, ale jinak life jim šly rychle dolů. Baal Hell šel kupodivu taky poměrně rychle, ani dvojníka nevytvořil, ale ten drop stál zase za prd, takže je to bez screenu. No a pak jsem hned šupajdil za kravkama. S lightning fury to šlo krásně, ale teda bossové děs běs. Byli tam asi tři nebo čtyři + Cow king, ale všichni LI. Imunitu jsem jim nesundal ani LR hůlkou a merc s klasickou kelpinou se nechytal. Budu ji muset upnout. Takže jsem to (kromě těch bossů), vyčistil jednou, nejlepší runa Lum. Toš to ještě párkrát vyzkouším a uvidím.

Vám ostatním zdar, sílu a dropy! :wave:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od MrMongus » 15.01.2019, 11:04 hod.

Tak jo, nebudu napínat, nebyl to Tyrael :D ale i tak krásných +15 bodíků. Sranda je, že chvílu na to padl zelenej sacred, takže už chybí jen ten jeden :)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Neposunuse » 15.01.2019, 16:00 hod.

A to by byl hezký triumvirát! I tak gratulace k Templářovi, i to je moc pěkný a vzácný kousek, važ si ho :D
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Antabus » 15.01.2019, 17:50 hod.

K dropům v turnaji,

vlastně nemám ani slov, jenom tento :shock: :shock: :shock: pohled :)

Mé postřehy k průběhu:
zdá se, že Mong se nechce spokojit s třetím místem rozhodl se zle dorážet na vedoucí dvojku. Mimo zmíněné armory ještě dropl chvíli předtím SUR - upozorňuju na to, protože se tu možná odehrává další naprosto pro mě do té doby neuvěřitelná věc a to šance zkompletovat během turnaje všechny runy. Zbývá už jenom VEX a ZOD. Kisuvka po dropu LO na objednávku:) do nachystané zbroje na forti k tomu taky není daleko a má ještě FI na své straně. Tohle bude hodně zajímavé sledovat. Protože kluci mají v runách velký náskok nad Crecem a hraje se tam o kopec bodů.

Já jsem z těch run docela v šoku, bavíme se o kompletaci run a to nejsme ani v polovině turnaje :D Když koukám do historie a např hodně dobrej turnaj MF6, kde šlo 5 lidí přes 1000 bodů, tak tam nikomu nepadla jediná JAH či CHAM. Vítěz a dosavadní král run dawe měl sice ZOD, ale ke kompletaci rune full bonusu ještě dost chybělo, mj. právě JAH a CHAM. Nyní je těch run už tolik, že to nejde pomalu spočítat :) minimálně 4xJAH, 4x CHAM, nyní ZOD... NO MAZEC!

Sem zvědavý, jaké kluci udělají rekordy v bodech. Nevím, jestli se tohle dá vůbec překonávat :)


Můj osobní postup: slabý, překonal jsem sice včera 1000 bodů, ale můj první týden u Treshsocketa jsem nedokázal farmit s rychlostí, s jakou jsem počítal. Zatím mi padly dvě unikátní TC87 a dvě setové - k tomu z evil runy CHAM :D - vzhledem k odběhanému je to zatím nadprůměr, uvidíme jak se mi bude dařit dále.
Naposledy upravil(a) Antabus dne 15.01.2019, 22:43 hod., celkem upraveno 3 x.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od RIP » 15.01.2019, 18:00 hod.

Abych nejak odpovedel

@Bliinky: Toho Lawbringera ma muj Barb merc celou dobu, pruser je v tom, ze ta R.I.P aura Ti znemoznuje horkovat(Find item skill), coz je na rade v Travi to nejdulezitejsi, pokud chci runy

@Abu: Manu fakt nepotrebuju, SoJe jsem snad nikda na zadnym charu nepouzival...Death vypada hezky na papire, ale ma to par chyb
1) Nemam base weapon
2) Nemam GUL
3) Pocitam ze Glacial spike on attack mrazi soupere, tudiz nemuzu opet horkovat a jsem v kyblu

Decre tu radu umravni, ale potrebuju tu Reapers...Jinak i na p1 je to slusne o usta a to mam v bojove vybave 3.8k zivotu...Zachranuje me jen LT z Draculsu, jenze to se bude prepisovat s Decre :cry:

V Natural res body mam a pac na Radu pouzivam i GA armor a Dwarfa, tak mam 90% FR a nejaky ten absorb...samo s konvou je to horsi

Do WC na lvl 88 uz dam akorat prd, par bodu v Natural resu mam

Edit: @Antabus: Chlape, moc dobre vis jak bych rad vymenil vsechny SoJe sveta za tu CHAM :lol: Super nalez ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.01.2019, 20:49 hod.

Dva dny tu člověk není a takový úlety se tu stanou. Předně CG dawe k Zodce, to je prostě pecka.

MrMongus: CG k dropu Sacred Armoru. Byla by celkem sranda, kdyby ti padnul Tyrael's a tys vlastně netušil, co to je :D Jenže to dopadlo všechno špatně. Tím myslím stav po identifikaci.

Jinak já dal za poslední dva dny asi jen 20 Mefů a světe div se :shock: Teď ještě tu čepicu zelenó.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od MrMongus » 16.01.2019, 07:51 hod.

Tož dobře valíte. CG všem k tak krásným dropíkům, DD se taky konečně částečně dočkal :))

Moc si ten turnaj užívám a je opravdu srandovní-hlavně pro Kisuvku a Deathmerse na voice, že když mi něco padne, tak jen suše prohlásím "hmm... tohle asi ještě nemám, třeba budou bodíky..." a ono se z toho vyklube něco, co způsobí mé částečné ohluchnutí, jelikož používám sluchátka a kluci, jelikož si to také užívají, mají bouřlivé reakce :D a vlastně i díky nim si to užívám, protože je opravdu super, když u toho člověk kecá a pak přemejšlí, cože to vlastně tu hodinu dělal, protože to ubíhá hodně rychle a člověk jede jakoby na autopilota. Chalani mají vlastně kliku, páč jedou HC a když se proberou a neví, co dělali poslední dobu, tak mají kliku, že neripli :D

V neposlední řadě taky dost slyším, jak je tento turnaj výjimečný na dropy, což je super, když je vidět progres. Sedím u toho často...hodně často(až tak často, že moja už přemejšlí, že si na dobu turnaje najde někoho jinýho, páč dojedu dom a už jí skoro vykám "Dobrý den, nenechte se rušit, já jen zapnu D2") a je dobrý vzpruha, když je tu ta šance, že bych ty boty nějak dohnal (tímto děkuji opět všem, že si takhle podřezávají větev tím, že mi tak moc radí co a jak :D)

No, už jsem se dost vykecal, tak si dám chvílu pauzu, abyste to vstřebali :-P

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Sajs » 16.01.2019, 08:38 hod.

Letos runy padají opravdu krásně, přidávám se na seznam šťastlivců, zatím se mi podařilo doplazit do LK hell a padla mi tam sur, což sice není tak super drop, ale v poměru s herním časem je to luxus.


CG k pěkným dropům, GL a HF v dalších dnech turnaje!


Poradťe mi někdo prosím, kde najdu čtyř-soketový meč, ideálně lokaci, ve které padá i monarch, zatím nemám ani jednoho spirita. Sice jsem našel Dark Clan Crusher, pro Dudu ok zbraň, ale radši bych spirita, kvůli rezistům.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Kisuvka » 16.01.2019, 10:05 hod.

Sajs: Co takhle stojany v Kurastu? ;) tam můžeš najít oboje :) jinak cg k progresu a k Surce :)

Myslím, že MrMongus to vyjádřil velice přesně. Při kecání efektivita a zábava stoupají jak raketa :) Přidejte se k nám :)

RIP: Ty nedorazíš do Pitu? ;)

Stále valím Pity, průměrně 150 runů denně, předevčírem mi přibyl další grailer - Steel Pillar. Taky jsem potkal Lo a udělal hustopřísné Forti, záhy jsem však zjistil, že to bylo vlastně na nic, protože jsem zapomněl, že ten armor bude ničit mrtvoly :( Tak jsem raději dal mercovi Skulldera. Občas má namále, ale jde to.

V tuhle chvíli mám tedy splněny cíle takto:
15 z 10 eth uniq do grálu
4 z 10 uniq do grálu
1 z 1 setovky do grálu
6 z 8 run do grálu
Eni, Grief a Forti jsou také všechny
2835 z 10000 Pitů

Zatím jsem spokojen, ale jsem pozadu s počtem nájezdů. Abych to stihnul, musim o 50% přidat, což teda bude mazec :D

Držim palce, nechť Tyrael nad Vámi bdí :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Sajs » 16.01.2019, 10:18 hod.

Kurasty teď běhám, doufám v shako, padají tam bílá, modrá i žlutá, tak snad bude i jedno zlaté. Tak se snad zadaří i monarch, díky.


Přidej se k nám.... jak?

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Kisuvka » 16.01.2019, 13:32 hod.

Sajs: Javurek tady někde postoval odkaz na Discord :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Rattus » 16.01.2019, 13:44 hod.

Krásný dropy tady jsou. Hlavně ta Zodka a Sacred Armor :shock:

Já jsem se přesunul k Mefovi pro War Travelerky, který dal až nečekaně brzy. Jsou to sice snad nejhorší War Travelerky co jsem kdy dropl, ale furt lepší než nic....

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od RIP » 16.01.2019, 17:39 hod.

@Kisuvka: Uprimne, nevim, co bych tam s tim lemplem delal... parkrat jsem to zkousel bez MF s max bojovou vybavou, kdyz jsem marne hledal base na Grief a je to o nicem...Nemusim area runy obecne, a s timhle charem uz vubec

Nadavat si muzu ale tak maximalne sobe, pohnojil jsem si to hned od zacatku vyberem Mastery, pac sekyry jsou nejhorsi mozna volba, vyberem skillu (Frenzy je desnej, malo ED a 20% runu ukoncuju kvuli imune - nevyplati se to s moji rychlosti zabijet) a vubec tim, ze jsem sel do fyzicky utociciho melee charu...jak rikam, vyzeru si to az do konce a pak hodne dlouho nechci melee char vubec videt

GL, ikdyz jak se zda, spousta z Vas to stesti ani nepotrebuje ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od dawemorraless » 16.01.2019, 22:15 hod.

Botd zatím v plánu není. To infi asi fakt nesložím Abu mě asi řádně namotivoval se dnes Zadařilo :love:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“