Problém při instalaci

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Thoren
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Thoren
Problém při instalaci

Příspěvek od Thoren » 03.07.2017, 11:52 hod.

Zdravím Vás, Nainstaloval jsem Diablo II na (D:), a když jsem chtěl naistalovat datadisk, tak mi autorun vyflusl, že mám nejprve naistalovat Diablo II. Dá se nějak nastavit cesta k tomu umístění na (D:)?

Díky :)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od Slw » 03.07.2017, 13:42 hod.

čest. za prvé jsi v blbé sekci-d3. operační systém? instalace probíhala hned po sobě? a z čeho? (cd, nebo stáhnuté instalatory z BN)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Thoren
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Thoren

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od Thoren » 03.07.2017, 14:19 hod.

Za nesprávnou sekci se omlouvám. Nicméně instaloval jsem z cd na Win 7, né hned po sobě, nýbrž druhý den. Dle mého je problém pouze v tom že automaticky vyhledává cestu k souboru na disk C:. Logicky by pak bylo řešením konfigurovat alternativní cestu k souboru, který se nachází na D:

Každopádně, díky za reakci

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od Slw » 03.07.2017, 17:06 hod.

stáhni si instalátor LoDu z BN a zaškrkni kompatibulitu s XP pro jistotu. z CD sem neistaloval na win7 ani jednou, ale z hdd instalátoru xkrát a neměl sem problém s cestou na jiné disky
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Thoren
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Thoren

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od Thoren » 04.07.2017, 08:32 hod.

Přeinstaloval jsem Diablo na na C:, a problém přetrvává, začínám si myslet že, budu muset přeinstalovat win.
Btw. na bn jsem nenašel instalatory na Diablo 2. Pošlete mi URL prosím.

Díky

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od Slw » 04.07.2017, 15:05 hod.

musíš mít účet na battlenetu a svoji ORIGINÁLNÍ hru připojenou k účtu. tam taky uvidíš instalátory - pro ten instalátor se ti vygeneruje na bn klíč, který následně vložíš při instaci. ale pokud to máš cracknuté - tak tady by asi byl i možná problém
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Thoren
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Thoren

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od Thoren » 06.07.2017, 19:28 hod.

Tak LoD už šlape. Samozřejmě mám origo. Nemohl bych mít cracknutou verzi, na to jsem moc velký milovník :D. Každopádně, funguje pouze singl. Když se chci hrát MP, tak to při připojování na BN padá. Problém jsem popsal zde: https://diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=11928

Edit.: Problém vyřešen.
Ještě jednou díky, za radu.

Diablu zdar

Uživatelský avatar
zykoun
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zykoOne

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od zykoun » 15.06.2019, 07:36 hod.

AHoj pres BN jsem priradil klice jak k diablu tak k LOD apo stazeni a spusteni installeru( kompat.pro xp sp3(takhle jsem dycky hraval cracklou d2) na 16b barve a samozrejme spravce...mi vyskoci instaler play diablo tlaciko vsak jen zvukove da vedet ze cvaklo..nicmene hra uz dale nebezi... to same s LOD za kazdou radu budu rad

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od Fraxinus » 17.06.2019, 03:47 hod.

Čau, pokud hraješ verzi 1.14, žádné speciální nastavení bys neměl potřebovat.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
zykoun
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zykoOne

Re: Problém při instalaci

Příspěvek od zykoun » 17.06.2019, 17:25 hod.

wuf, predevcirem jsem stahl jen sw i s prirazenym klicem tusim ze se jedna o hru 1.14b zkusim reinstal win10

Odpovědět

Zpět na „Obecně“