Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007
Re: Sorceress

Příspěvek od Drakesis » 17.08.2010, 17:25 hod.

Tak rozhodně, Blizzna je nej char na začátek na Realmu. Najde ti věci an další chary na Mefovi, díky teleportu. Rush Hell dá taky bez problémů, jen to chce drobet oblíknout Merce, aby dal Cold Imune.

Bartyx
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sorceress

Příspěvek od Bartyx » 30.10.2010, 18:26 hod.

Lidi jakej je nejlepší druhej spell k FO?
Teď jedu Firewall, ale přijde mi to dost neohrabaný, sem level 60 a na hell tam lítám jak mamlas s FW, když sou Cold immune. S FO je kosim jedna radost, ale fakt ten Wall mi přijde dost neefektivní.
Přemýšlel jsem buď hydra, nebo meteor, ale obojí má asi dost synergií, narozdíl od FW a tak to asi pořádně nenamaxuju. Nebo se mýlím?
Je to na PVM blbnutí, trochu MF.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Jireky » 30.10.2010, 18:44 hod.

FO, FB sosna ftw.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

BakyX
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od BakyX » 30.10.2010, 18:51 hod.

Bartyx píše:Lidi jakej je nejlepší druhej spell k FO?
Teď jedu Firewall, ale přijde mi to dost neohrabaný, sem level 60 a na hell tam lítám jak mamlas s FW, když sou Cold immune. S FO je kosim jedna radost, ale fakt ten Wall mi přijde dost neefektivní.
Přemýšlel jsem buď hydra, nebo meteor, ale obojí má asi dost synergií, narozdíl od FW a tak to asi pořádně nenamaxuju. Nebo se mýlím?
Je to na PVM blbnutí, trochu MF.
Ak hraješ bez pripravených vecí, tak určite FB.
AK niejaké základné vecí máš, tak môže byť i FW.

Ak máš pripravené skutočne dobré veci, môže byť v pohode CB alebo CL alebo Lighting..To už záleží od vkusu. CL potrebuje menej bodov v maximálnej efektivite.

Čo sa týka hydry, tak v 1.13 to nie je zlý nápad. S FB je to viac menej priame zabíjanie a s Hydrou je to taktické. Ja mám radšej Hydru, hra je možno o trošku pomalšia, ale je zábavná a zaujímava.

Bartyx
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sorceress

Příspěvek od Bartyx » 30.10.2010, 18:55 hod.

No já nemám žádný věci. Jen to co najdu, nebo vyměním na battle.netu. Jedinej fakt solidní předmět co mám je Skin of the Vipermagi a pak možná +1 all skills setová staffa, ale teď zrovna házím body do síly na štít, protože už sem nasbíral runy na Spirit. Jen ještě nějakej orb nebo jinou zbraň.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od hami » 04.11.2010, 17:47 hod.

jinou zbraň??
spirit ;)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Bartyx
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sorceress

Příspěvek od Bartyx » 04.11.2010, 19:48 hod.

Spirit do štítu, ne?

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Tabul » 04.11.2010, 20:06 hod.

Spirit do štítu i do zbraně...

Bartyx
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sorceress

Příspěvek od Bartyx » 04.11.2010, 20:11 hod.

Jo tak. To by šlo. Je to levnej RW a hodně by se tím vyřešilo.
A co Call to Arms na switch? Vyplatí se?

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Tabul » 04.11.2010, 21:28 hod.

Samozdřejmě že jo! Ale záleží na tobě, pokud neripeš a máš dost many tak je to zbytečné (neznám nikoho kdo by to tvrdil i v praxi :) )

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Sorceress

Příspěvek od Y0G1 » 05.11.2010, 16:41 hod.

tak prispeivam moja je tiez oblubena soska cisto blizz cold ...ale pokial nema veci tak ma to za nu moc nebavi inak u mna jednoznacne vyhrava pan necro

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 13.11.2010, 22:32 hod.

Premyslim ze si udelam infernalku.

Testoval jsem to pres hero editor a dal do rukou Flamebellow bohuzel to pridavalo jen 3 do inferna..(asi ten heroeditor).

Dalsi varianta je Leaf
No ten Flamebellow je urcite lepsi, bohuzel naroky na dex a silu jsou nehezky.

Horsi je udelat trosku rozumne skilly.
Premyslim jestli jet inferno/forb nebo inferno/eshield/forb.
Byl bych raci pro druhou moznost, ale tam by pripadl v uvahu asi jen ten Leaf.

Co me poradite ? :o)

Jinak mam rad blizz a meteor..:o)

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Jireky » 13.11.2010, 23:07 hod.

Flamebellow správně dává jen +3 do inferna pro sosnu, protože to je oskill.

Pro ostatní chary to bude dávat plnej počet. Nejlepší je na to barbar, protože může držet dva najednou (Alcohol barb: http://diablo2lod.diablo3.cz/barbarian- ... cohol.html )
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2010, 23:10 hod.

To nebylo tím Heroeditorem. Oskilly ti zvednou levl naučitelného skillu maximálně o 3. Radši jdi do toho Leafu, sežeň děravou hůl s +3 k infernu a k + k fire mastery. Skilly si nějak naplánuj, abys mohl být dobrý v tebou preferované variantě.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Sorceress

Příspěvek od Drakesis » 14.11.2010, 16:38 hod.

Já bych potadil Sosu přesn Inferno nedělat vůbec. ;)

Plachtic
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Plachtic » 23.11.2010, 14:43 hod.

Ahoj vsem. Kdo by si chtel zahrat po hamachi tak se mi pls ozvete. Potreboval bych nutne nakyho tanka (necro,barbar atd) mam sorcku na 77lvl a furt si na hel ani neskrtnu a na Nightmare uz mi nelezou lvly ani na players 8. Mam verzi 1.12 hell sem jeste nikdy nedohral (a to sem mel asi 50postav a z toho 30x sorcku :-D ) tak bych uz fakt chtel.

Jinak postavu hraju hodne na Magic Find a tak mi padaj furt samy unikaty tak se muzem podelit :-)

Uživatelský avatar
Eagle_SK
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Eagle_SK » 25.11.2010, 22:10 hod.

Zdravím! Potreboval by som poradiť. Mám FireSorceress FB+Meteor84(lvl zatial). Maxol som FireBall , Meteor , Firebolt, teraz uz len mastery +1 bod do warmt. To bude 84 skillpiontov. Potom na teleport a SF (3 body). zbytok som dal do ChainLightning (20bodov + 2 preg) a 1 do Lightning Mastery to je 110bodov
Moja otážka znie: Mal by som to respecnúť na lightning? viem že má papierovo vačší dmg ako chain ale chain zasiahne 11x ak ich je viac. Chcel by som veďieť ako chain funguje. medzi dvoma nepriatelmi to na 11 hit-ov nevypadalo. Znižije sa dmg dalších hit-ov? ako je to v iných hrách, že prvá je najsilnejšia potom 1/2 , 1/4 , 1/8 ...
Je jasné že lightning je sinejší proti jednému alebo ked sú za sebou.
Drakesis tu niekolko krát odporúčal FB/FO. Bude tych 23 bodov stačiť na FO?
Naposledy upravil(a) Eagle_SK dne 03.12.2010, 15:51 hod., celkem upraveno 1 x.
SP SC:
Bowazon 86 Matriarch Pinka
FrenzyBarb 88 Patriarch Psychoman
Bonemancer 81 Patriarch Mrchozrut
Berserker 81 Patriarch Prezident
Avenger 82 Patriarch Eagle
FireSorceress 88 Matriarch Dracica

BakyX
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od BakyX » 25.11.2010, 23:02 hod.

Ahoj..Na FO treba málo bodov, aby to zabíjalo :) 23 BODOV rozhodne stačiť nebude, lebo postupových bodov je iba 5, ďalej 1+ mastery a max orb.

Čo sa týka Lightingu a Chain Lightingu, tak tu trocha pochybujem, že bez maxnutej LM ti to bude nejako zabíjať..Možno na players 1, a to dosť pomaly. Pri Chain lightingu je to zrejme tak, ako hovoríš, len nie 1/(n^2), ale 1/n (n je poradie hitu).. Chain Lighting je celkovo zaujímavý a celkovo používanejší pri hybridoch. Obe skilly však zaručujú pomerne pomalé zabíjanie, ale predsa by som ti odporučal Chain Lighting.

Plachtic
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Plachtic » 29.11.2010, 17:46 hod.

To: EwilOne
nejde mi posilat soukromy zpravy tak jsem vytvoril hamachi sit

nazev: diablo2_hell_112
heslo: 12345

Diky za zpravu.

Matysek
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Sorceress

Příspěvek od Matysek » 03.12.2010, 05:43 hod.

[OT]
Timto prosim, uz zadne hloupe dotazy na mou osobu, jak hraji sorc.
http://rapidshare.com/files/434593520/Funnyorber.pdf

Jedna se o nastin, souhlasit nemusite. Nepreji si, aby se tento text jakymkoliv zpusobem siril, upravoval ci vydaval na kdekoliv jako build.

Pardon za OT a prosim, uz se neptejte soukromou cestou.
[/OT]

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“