Grim Dawn

Další hry z rodiny RPG.
Demoness
Quill Rat
Příspěvky:7
Grim Dawn

Příspěvek od Demoness » 29.03.2011, 20:16 hod.

Tak tu máme první combat video ze hry Grim Dawn. Na to, že je to zatím PRE ALFA verze, tak to nevypadá vůbec zle.

http://www.youtube.com/watch?v=PqGP4LT_cYo

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Garn » 29.03.2011, 20:26 hod.

Vypadá to docela parádně, ale bojím se dvou věcí. První věc je, že ta grafika je takový Titan Quest style a tuším, že část tvůrců GD je z Iron Lore. Druhá věc, které se bojím je to, že mi to spíš připomíná nějaký studentský skoro až GNU projekt než seriózní triple A titul. No uvidíme, ale docela se na to těším. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Demoness
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Demoness » 29.03.2011, 20:37 hod.

Jestli z Iron Lore není většina, každopádně používají TQ engine, který vylepšují, což jim ulehčilo spoustu práce. Nejde o AAA titul a ono to ani nemusí vadit, protože AAA neznamená kvalitní hru (: Jinak já se na to taky těším a mohlo by to dopadnout dobře (:

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Spellsword » 29.03.2011, 20:39 hod.

Taky se těším. Kdyby jen v D3 byla taková grafika...

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Tordah » 29.03.2011, 22:34 hod.

+1 Garn

alfa nealfa, je to prilis obycajne. Animacie hlavnej postavy su velmi "hrube". Rozhodne to chce vylepsit, pretoze sa na tu postavu bude hrac musiet pozerat celu hru. Tak nech ho za kratko neomrzi. Engine a prostredie vyzera dobre, ale sekaciek sme tu mali dost. V tej alpha footage mi chybaju dve veci: Winchestrovka a batoh plny nabojov. A urcite vylepsit AI pathing. Viackrat som si vsimol, ze pokial je hrac "nedostupny" potvore (za stenou alebo blokovany inou potvorou) monster zacne kracat randomly, dokonca sa hracovi otoci chrbtom (toto nie je vyhladavanie alternativnej trasy! toto je random walk!)


V poslednej dobe je namet apokalypsy/survival horror coraz viac popularny. Zacinam sa bat ze cim viac to budu media propagovat, tym rychlejsie strati svoje caro.
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Sir_Mac » 29.03.2011, 22:52 hod.

Tak je to pre-alfa, tj. hra opravdu v plenkách.

Souhlasím s připomínkami, zmíněnými výše. TQ engine mi nevadí, ba naopak.

"Soutěžní" otázkou je: Vyjde dřív Diablo 3 nebo Grim Dawn? :)
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Mirda » 30.03.2011, 19:19 hod.

Grim Dawn sleduju už pár měsíců, společně s Path of Exile, Dungeon Siege 3 a TES V: Skyrim. Vypadá to, že GD je z nich v nejranější části vývoje, takže u něj nemá cenu hodnotit grafiku, kromě její umělecké stránky. Trochu mě mrzí použití střelných zbraní, ale to už se asi těžko změní, protože hned ze začátku psali, že se hra má inspirovat viktoriánskou dobou. I tak má ale výbornou atmosféru, dobrou hudbu (http://www.grimdawn.com/media_music.php) a vizuální efekty kouzel jsou pro mě na pohled příjemnější než u Diabla 3. Jenom nechápu, proč do všech her musí cpát čísla ukazující critical damage :-x

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Tordah » 30.03.2011, 19:33 hod.

Mirda píše:Jenom nechápu, proč do všech her musí cpát čísla ukazující critical damage :-x
to je dobra pripomienka :)
Grim Dawn sleduju už pár měsíců, společně s Path of Exile, Dungeon Siege 3 a TES V: Skyrim
Podobne. Na DS3 som vide trailer asi mesiac dozadu.a v dobe ked toto pisem browsujem ich website. What the f.. man? Totalna kopia demon hunter (D3) !!!

Nemotorna dlha puska + opatky + podvazky... prepnem da dalsi trailer: kazda melee postava musi byt automaticky ninja/samurai/bushido a koncit video uderom meca do zeme.. WHYYYYYYYY??? :cry:

DS3 sa mi teraz pekne zhnusil :(
Naposledy upravil(a) Tordah dne 30.03.2011, 20:17 hod., celkem upraveno 1 x.
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Garn » 30.03.2011, 20:05 hod.

Trošililinku offtopic?

Critical damage čísla jdou vypnout v každé hře. Je dobrý vědět jaký pecky dáváš.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Demoness
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Demoness » 18.06.2011, 21:34 hod.

tak je tu další mistrovství: Occult mastery

No a podle screenu je to čím dál tím lepší (((: Jen tak dál
http://www.grimdawn.com/screenshots/201 ... 0r_lrg.jpg

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Grim Dawn

Příspěvek od damagedeath » 20.06.2011, 07:36 hod.

hmm, mrknu na to :D

screw65
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Grim Dawn

Příspěvek od screw65 » 24.08.2011, 18:29 hod.

na tuhle hru se neskutecne tesim...doufam ze se ji jeste letos dockam

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Mirda » 24.08.2011, 19:06 hod.

Grim Dawn letos určitě nevyjde. Stále je to (podle Crate Entertainment) pre-alpha a na fóru se stále diskutuje o dost fundamentálních věcech, takže bych to viděl tak na druhou polovinu příštího roku.

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Gorelord » 18.04.2012, 18:28 hod.


Demoness
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Demoness » 22.04.2012, 07:21 hod.

Nové video z kickstarteru sem viděl a líbí se mně to víc jak D3, doufám, že to chytli zavčasu a vyberou těch 280 tis., ale těžko říct....

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Grim Dawn

Příspěvek od HELLERcz » 22.04.2012, 09:56 hod.

Tobě se líbí víc Titan Quest, jak Diablo ? :)
Obrázek

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Gorelord » 25.04.2012, 22:35 hod.

Graficka stranka se mi take libi vic u Grim Dawn, ale dulezitejsi je hratelnost a v te D3 konkurenci jentak nenajde..Titan Quest rozhodne stal za zahrani, sice nevydrzel "roky" jako D2, ale spatna hra to nebyla :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Grim Dawn

Příspěvek od HELLERcz » 26.04.2012, 05:30 hod.

Tak z těch hack and slash her to byla pro mě 2.nejlepší hra po Diable. A celkem této hře i přeju, aby jim to na kickstarteru vyšlo.

EDIT: Update 7 na kickstateru ... tvorba zvuků a hudby ve hře

Kód: Vybrat vše

http://www.kickstarter.com/projects/crateentertainment/grim-dawn/posts/217544
Další EDIT: finální update 10 ... mise splněna :) dobře oni.

Kód: Vybrat vše

http://www.kickstarter.com/projects/crateentertainment/grim-dawn/posts/222783
Obrázek

Demoness
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Grim Dawn

Příspěvek od Demoness » 20.05.2012, 22:05 hod.

tak nakonec kluci ušatí šikovní vybrali víc, než asi sami mysleli a to ani v těch nejhezčích snech. Už se těším, jak to bude hotové, protože po zkušenosti s demem D3 nemám v plánu do plné verze D3 jít. Prostě mě to nebavilo...

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Grim Dawn

Příspěvek od pacho » 07.03.2016, 18:02 hod.


Odpovědět

Zpět na „Další RPG“