Stránka 2 z 3
Re: Age of Empires
Napsal: 01.07.2009, 16:05 hod.
od Rakiii
AoC patří do mé top 10 nej her vůbec
nedávno jsem si zase po letech zahrál a je to fakt paráda ... jo tehdy se ještě dělaly hry ...
a důkazem, že se u hráčů stále těší velké popularitě můžou být i tyhle stránky ..
http://www.aoe.cz/novinky/
a mezinárodní bitvy se odehrávají zde :
http://www.igzones.com/
@ Jo a teprve po netu/ lan to má tu pravou atmosféru :waving:
Re: Age of Empires
Napsal: 04.07.2009, 22:49 hod.
od danny
jojo staré dobré age of empires....hodne sem se vyblbnul...hlavne s kamošema...myslím si o ní jen to nejlepší....
Re: Age of Empires
Napsal: 05.07.2009, 00:31 hod.
od Krolth
Jo jo, Age je legenda

"jo tehdy se ještě dělaly hry ..." - přesně tak ...starý dobrý kvalitní hry ..dneska to stojí za nic.
Re: Age of Empires
Napsal: 05.07.2009, 15:41 hod.
od Marast
Myslim Krolthe ze nove hry snad uz nejsou potreba

Kdyz vezmu v uvahu, ze by mel clovek delat take neco jineho nez parit, tak tech nekolik skvelych kousku muze cloveku na ten jeho kratky zivot stacit ne

iablo
Jinak u Age of Empires se mi hafo libily kampane. William Wallace, nebo Johanka z Arku se docela povedli.

Re: Age of Empires
Napsal: 05.07.2009, 19:38 hod.
od danny
jo!presne!meli by delat jen remaky starych her aby to slo trochu z dobou

Re: Age of Empires
Napsal: 06.07.2009, 21:42 hod.
od Krolth
Njn ....všichni dneska čumí už jen na grafiku, ostatní je nezajímá a pak za to ty hry tak vypadají.
Re: Age of Empires
Napsal: 08.10.2011, 17:58 hod.
od Welwet
Zapařil by někdo po hamachi druhej díl??
nejlépe s datáčem...proti komplu bych byl radši, ale po nějakém rozehřátí dám i PvP..(se skillerama nehraju...

)
Re: Age of Empires
Napsal: 08.10.2011, 18:16 hod.
od mato
Ja by som kľudne dal. Mám aj Conquest ale nie som moc dobrý. Plus je nutné hamachi? Nemohlo by sa cez GameRanger?
Btw ak tak PM alebo ICQ - 424 803 833
Re: Age of Empires
Napsal: 08.10.2011, 18:27 hod.
od Welwet
Já moc ohledně gameranger nejsem kamarád, ...ale záleží kolik to žere výkonu a jeslti budeš ochotnej mě to naučit

) taky nejsem moc dobrej..víc jak 2 komply na nejtěžší bych asi těžko horko dal..
Re: Age of Empires
Napsal: 08.10.2011, 19:59 hod.
od mato
Ja som na najťažšej ani asi nehral. A GR je easy a žere to minimum.

Re: Age of Empires
Napsal: 09.10.2011, 11:24 hod.
od Nefrost
Klidně bych po Hamachi zahrál, kdyby to jinak nešlo tak i přes GR.
Re: Age of Empires
Napsal: 09.10.2011, 14:21 hod.
od Medulin
Tak jestli by si někdo chtěl zahrát 2-ky tak at' napíše PMko a náko se domluvíme

Re: Age of Empires
Napsal: 09.10.2011, 15:09 hod.
od Welwet
Napsal jsem vám PM., včera jsem jinak hrál s matesem přes gameranger a pochvaluju si to..hamachi mě hodně padalo a byl tam špatnej ping...byl bych rači přes ten gameranger..jinak tuším hrajem 1.0c..
Re: Age of Empires
Napsal: 10.10.2011, 09:30 hod.
od Welwet
Dodávám, hrajeme..nebo hraje se AoE 2 - datadisk, patch je 1.0 c nebo po domluvě lze i E..
pokud nevíte jakou verzi máte, jděte do Multiplayeru, založte hru po síti a vedle vašeho nicku bude napsáno CD 1.0 dále - d,c,e ..nebo nic..potřebujeme C pro dobré hraní..
Re: Age of Empires
Napsal: 08.02.2013, 23:55 hod.
od Dark_Deamon
Nezapařil by někdo zítra multi přes Hamachi? AoE 2 - Conquerors, patch 1.0
Re: Age of Empires
Napsal: 09.02.2013, 21:58 hod.
od SkoroPaladin
Jaj, druhej díl mně sežral taky notnou část mýho života.
Paří tu někdo suprózní (neofic, z fan tvorby) datadisk Age of Chivalry (nemám na mysli konverzi Half-lifu ;-)). Parádní počin, vřele doporučuju.
http://ageofchivalry-hegemony.wikia.com ... emony_Wiki
Re: Age of Empires
Napsal: 24.01.2014, 21:35 hod.
od SkoroPaladin
Sem (sme - zlanařil jsem Welweta - moc práce to nedalo :-D) začal pařit (dřív neoficiální, teď už oficiální) datadisk Forgotten Empires - je to suprózní a pěkně tuhý. Nový národy, pár nových zákonitostí a hlavně (to se opakuju) zatraceně tuhý (kompl je vážně chytrej :-)).
Re: Age of Empires
Napsal: 14.02.2014, 18:00 hod.
od Rakiii
Age 2 (hlavně datadisk Conquerors) tj klasika. Proti PC tj o ničem, tahle hra chce multiplayer. Občas si zahraji na voobly.com, kdyby někdo chtěl tak acc *Rakanata
Re: Age of Empires
Napsal: 16.02.2014, 20:03 hod.
od SkoroPaladin
Tož e fakt - že já nejsem žádnej pro player (nějakéch 12 kliků za sekundu u RTSek - o tom si možu jen snít).
Ále - proti PC tj o ničem - s tím nemůžu u Forgotten Empires. Tam kde se hrály AOEII a Conquerors s prstem v nose na Hardest (no... v mým přídapě za vydatné pomoci pauzy) je FO na Moderate těžší. Kompl má vybroušenej systém kámen nůžky papír tak nějak k dokonalosti, nenechá se nachytat třebas na nastrčený jednotky nebo budovy. Obvykle nechá nejdřív živýho hráče vyrobit jednotky a poté sám vyrobí antijednotky. Krom toho nejspíš PC "podvádí" v tom smyslu, že kalkuluje se surovinama živýho hráče.
Je fakt, že zatím jsem nepronik do všech novéch zákonitostí - jak nově přidanéch tak staréch jednotek... a taky to nepařím ňák často. Možná proto mi to přijde zatraceně těžký.
Mimochodem - FO neobsahuje jen základní obtížnosti z AOEII, ale chování komplu se dá ještě modifikovat několika modelama chování.
Re: Age of Empires
Napsal: 16.02.2014, 20:27 hod.
od NargarotH
No, můžu tě ujistit že 720 APM, ať už avg nebo jen top, fakt nikdo nikdy neměl, nemá a nebude mít
