Stránka 2 z 6
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 12:19 hod.
od damagedeath
Ano
nejraději bych jel toho two hand zealota spolu s magic spelly a fanou, ale pokud bude bliinky trvat na tom Clericovi, tak klidně pojedu BO Whirlwind find item bábu
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 12:35 hod.
od BliiNky
@DD : Vyloženě na něm netrvám, je sice fakt že je to pro mě v zásadě nej postava, na druhou stranu ale ta pravá zábava začíná tam, kde se negativa jedný postavy balancujou pozitivama postavy druhý, takže asi takhle
Jestli teda chceš jet toho paladina tak klíďo, barbara už jsem relativně dlouho nehrál, kór WW, takže si to s radostí prohodím

Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 12:46 hod.
od damagedeath
Seš hodnej

Díky, budu rád. Hraji ho na hc singl a je to masér

Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 12:55 hod.
od Andrew26
Takže: Lyon: Trapka
DD: Zealot
BliiNky: WW
Já: Necro boner s clay golemem
Dark_Deamon: Cold Ama
Zbývá tu druid a sosna. Další hráči kdo bude chtít si tu teda napište build.
Jinak, byl bych rád, kdyby si mě výš jmenovaní přidali na skype smetak26
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 13:02 hod.
od iNstinkt
ano,
iNstinkt, Amazonka, Lighting
připiš si mě.

Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 13:06 hod.
od Andrew26
Amazonku už máme, zbývá sosa/dudu.
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 13:23 hod.
od BliiNky
Enchant soso by byla hustá

Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 13:24 hod.
od Fraxinus
Jestli bude čas, tak tu Enchantku bych si vzal na starost já. Zatím ale nevím, zda budu vůbec moct s vámi hrát. Čeká mě přes květen a červen nabitý program.
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 13:32 hod.
od Andrew26
Frax: Ok, ještě nevím kdy a jak často budeme hrát, tak se kdyžtak ozvi PMkou jestli bys to zkusil.
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 14:00 hod.
od iNstinkt
a to vadí ? kdyz budu mit jinej spec.
jinak bych teda bral trapku, sice ji nesnasim ale socku hrát nechci.
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 14:11 hod.
od Dark_Deamon
iNstinkt: Ta už je taky obsazená. Co třeba Druid? Ten e e?
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 14:43 hod.
od Tabul
Tak já teda pojedu duda na ohnivá kouzla.
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 14:44 hod.
od Andrew26
Tabul: Oh.. fire druida? Lepší by byl asi shapeshifter. Ale jestli vážně chceš fire tak ok. Přidej si mě na skype smetak26
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 14:54 hod.
od Tabul
Tak ještě se můžu rozmyslet že

.
Jinak taky určo 1.13, ať padne taky nějaká ta runka. A ještě bych hrál z patchem na odemčení všech RW na singl, nebo tu už je? Nevím jestli to je v patchi 1.13 nebo to plánovali přidat až do 1.14.
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 14:57 hod.
od Dark_Deamon
Pro Ladder RW by se muselo jet s PlugY. To by asi muselo být na hromadné domluvě jestli ano/ne.
Já bych byl ale pro.
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 14:58 hod.
od iNstinkt
tak já si vemu tu socku

ale ama 4ever ! socka SUX !!!!
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 14:59 hod.
od xXx
ANO (jestli je ještě volno

)
fire sosku
1.13 mám, čas zatím taky

Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 15:03 hod.
od Andrew26
iNstinkt/xXX... jaký build byste kdo jeli?
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 15:04 hod.
od iNstinkt
fire
Re: HC 7 players
Napsal: 05.05.2011, 15:06 hod.
od xXx
ok, jestli iNstinkt bere fire, tak já blizz