Stránka 2 z 6

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 12:19 hod.
od damagedeath
Ano

nejraději bych jel toho two hand zealota spolu s magic spelly a fanou, ale pokud bude bliinky trvat na tom Clericovi, tak klidně pojedu BO Whirlwind find item bábu

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 12:35 hod.
od BliiNky
@DD : Vyloženě na něm netrvám, je sice fakt že je to pro mě v zásadě nej postava, na druhou stranu ale ta pravá zábava začíná tam, kde se negativa jedný postavy balancujou pozitivama postavy druhý, takže asi takhle :)

Jestli teda chceš jet toho paladina tak klíďo, barbara už jsem relativně dlouho nehrál, kór WW, takže si to s radostí prohodím ;)

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 12:46 hod.
od damagedeath
Seš hodnej ;) Díky, budu rád. Hraji ho na hc singl a je to masér :twisted:

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 12:55 hod.
od Andrew26
Takže: Lyon: Trapka
DD: Zealot
BliiNky: WW
Já: Necro boner s clay golemem
Dark_Deamon: Cold Ama

Zbývá tu druid a sosna. Další hráči kdo bude chtít si tu teda napište build.
Jinak, byl bych rád, kdyby si mě výš jmenovaní přidali na skype smetak26

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 13:02 hod.
od iNstinkt
ano,

iNstinkt, Amazonka, Lighting

připiš si mě. :)

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 13:06 hod.
od Andrew26
Amazonku už máme, zbývá sosa/dudu.

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 13:23 hod.
od BliiNky
Enchant soso by byla hustá :twisted:

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 13:24 hod.
od Fraxinus
Jestli bude čas, tak tu Enchantku bych si vzal na starost já. Zatím ale nevím, zda budu vůbec moct s vámi hrát. Čeká mě přes květen a červen nabitý program.

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 13:32 hod.
od Andrew26
Frax: Ok, ještě nevím kdy a jak často budeme hrát, tak se kdyžtak ozvi PMkou jestli bys to zkusil.

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 14:00 hod.
od iNstinkt
a to vadí ? kdyz budu mit jinej spec.

jinak bych teda bral trapku, sice ji nesnasim ale socku hrát nechci.

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 14:11 hod.
od Dark_Deamon
iNstinkt: Ta už je taky obsazená. Co třeba Druid? Ten e e?

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 14:43 hod.
od Tabul
Tak já teda pojedu duda na ohnivá kouzla.

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 14:44 hod.
od Andrew26
Tabul: Oh.. fire druida? Lepší by byl asi shapeshifter. Ale jestli vážně chceš fire tak ok. Přidej si mě na skype smetak26

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 14:54 hod.
od Tabul
Tak ještě se můžu rozmyslet že ;).
Jinak taky určo 1.13, ať padne taky nějaká ta runka. A ještě bych hrál z patchem na odemčení všech RW na singl, nebo tu už je? Nevím jestli to je v patchi 1.13 nebo to plánovali přidat až do 1.14.

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 14:57 hod.
od Dark_Deamon
Pro Ladder RW by se muselo jet s PlugY. To by asi muselo být na hromadné domluvě jestli ano/ne.
Já bych byl ale pro.

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 14:58 hod.
od iNstinkt
tak já si vemu tu socku :( ale ama 4ever ! socka SUX !!!!

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 14:59 hod.
od xXx
ANO (jestli je ještě volno :-| )
fire sosku

1.13 mám, čas zatím taky ;)

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 15:03 hod.
od Andrew26
iNstinkt/xXX... jaký build byste kdo jeli?

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 15:04 hod.
od iNstinkt
fire

Re: HC 7 players

Napsal: 05.05.2011, 15:06 hod.
od xXx
ok, jestli iNstinkt bere fire, tak já blizz