Stránka 2 z 5

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 26.05.2012, 15:19 hod.
od Programos
Pro dosažení co nejvíce MF, počítá se i MF a GF z itemů followera? A nebo se potom počítá pouze, pokud monstrum zabije follower?
.
.
.
Mě přijdou celkem použitelní, templar mě healuje, je to v pohodě... Jiné nepoužívám.


EDIT: Tak připočítává, ale jen 20%

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 27.05.2012, 10:26 hod.
od sirsimpi
zdarec nevíte jestly je už vyřešen problém s templářem při nasazování štítů.Četl jsem že kvůly bugu nešla hra dohrát a že docházelo k nemožnosti se lognout do hry.

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 28.05.2012, 11:52 hod.
od Jera
sirsimpi píše:zdarec nevíte jestly je už vyřešen problém s templářem při nasazování štítů.Četl jsem že kvůly bugu nešla hra dohrát a že docházelo k nemožnosti se lognout do hry.
bylo to jenom u DH a je to uz fixnuty

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 09.06.2012, 09:52 hod.
od orisk93
ahoj,
stala se mi včera nemilá věc..když hraju s enchantress nebo žoldákem, tak nedostávají exp. S templářem je to v pohodě...
Nevíte co s tím?

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 22.06.2012, 11:43 hod.
od Relic
ake veci im davate maju aj pre mna nejaky vyznam npr magic find, gold...resist...

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 25.06.2012, 14:09 hod.
od KaTo
Já osobně u nich mám +20% MF a +20% GF. Někde sem vyčetl (ale neber to za fakt, raději si to ověř), že to je strop který folowrovi systémem dovolí (mám to na prsten + prsten). Zbytek je pokud možno Vitalita + Armor.
U přítelíčků mi nejde o dmg, ale aby žili = "zdržovali" co nejdýl :-D.
edit: Nic jiného se z nich (aspon o tom nevím) k tobě nepřičítá, kromě pasivních skillů, pokud jim je navolíš (enchanterka +rychlost utoku, zloděj +crit šance, templář +regenerace života a +regenerace many/etc)

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 26.06.2012, 09:32 hod.
od R-2
Dobrý den,
měl bych dotaz - není prosím někde překlad vlastností (skill) fololowerů? Díky

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 27.06.2012, 13:24 hod.
od walosek
R-2 píše:Dobrý den,
měl bych dotaz - není prosím někde překlad vlastností (skill) fololowerů? Díky
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/follower

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 27.06.2012, 13:35 hod.
od Punky
v preklade som to nevidel, ale pravda je ze som to ani nehladal... pokial to nikde nenajdes a staci ti to len tak "hovorovo" prelozit aby si pochopil co ktory skill robi, tak sa ozvi, ti to prelozim

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 30.06.2012, 19:31 hod.
od orisk93
ahoj,

blbá otázka, ale chtěl bycch se ujistit..když followeri umrou tak buffy ( +3% attack speed nebo +3% crit chance) zmizi nebo ho mám porad?
na nejmenovaném forum jsem to docetl..a mě se to zdálo dost divně...

díky

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 30.06.2012, 19:58 hod.
od AlterEgo
Ty pasivky co davaji mas i kdyz je mobove poslou na odpocinek.

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 03.07.2012, 11:53 hod.
od Loki
Dokonce zůstane pasivka, i když ti followera uvězní Diablo do klece :)

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 09.07.2012, 08:18 hod.
od AlterEgo

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 16.07.2012, 20:07 hod.
od Gyx
Jakého pomocníka pro wizarda?
Vidím to na templáře jako tanka.Věci na str a vit.
Skily heal,Intimidate,Charge,Guardian
Co vy na to?

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 18.07.2012, 14:56 hod.
od Nekronaut
Myslím, že pro jakýkoliv range char je templář best...

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 18.07.2012, 15:00 hod.
od Quetak
Templář je taky nejlepší follover co se týče magic a gold findu, jde na něj nacpat nejvíc díky štítu (25/20).

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 18.07.2012, 15:06 hod.
od Nekronaut
kromě tuny armoru a HP může mít i masivní block, ten můj má myslím 38% a se stormshieldem by mohl mít min. 44%. Nevíte někdo kolik je max + block u reliců???

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 20.07.2012, 08:47 hod.
od R-2
Ahoj všem,
jaké buildy používáte na followers?
Já používám jen Templáře (hraji Monka a Wizz) a to:

Heal
Intimidate
Onslaught
Guardian

pěkný den R2

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 24.07.2012, 12:00 hod.
od Punky
AlterEgo píše:Ty pasivky co davaji mas i kdyz je mobove poslou na odpocinek.
tak neviem ci to upravovali alebo co, ale ten skill co ma enchanterka a dviha AS je "funkcny" len pokial je ona na zive... pritom bonus na armor od nej plati stale, tak neviem ako je je to

Re: Follower a debata o nich

Napsal: 29.07.2012, 22:13 hod.
od Neotix
Nekronaut píše:kromě tuny armoru a HP může mít i masivní block, ten můj má myslím 38% a se stormshieldem by mohl mít min. 44%. Nevíte někdo kolik je max + block u reliců???
Myslím, že max. Block Chance u Temlářovo Reliců je +12%.