Stránka 2 z 2
Re: Champion's Collection/A Rare Phenomenon - zoznam lokácií
Napsal: 23.09.2014, 21:37 hod.
od Venom
Veľmi pekne Ďakujem Spejblovi za spoluprácu a hlavne ochotu, vďaka čomu som mohol dokončiť tieto články. Ešte raz, veľké díky!!

Re: Champion's Collection/A Rare Phenomenon - zoznam lokácií
Napsal: 25.07.2015, 18:33 hod.
od DeathHero
Ahoj hledam Championa Fallen Cur na HC uz 4 hodiny neni to bugle ? Jak dlouho jste ho hledali diky za odpoved

Re: Champion's Collection/A Rare Phenomenon - zoznam lokácií
Napsal: 24.08.2015, 14:39 hod.
od Venom
Mali by byť v Storm Halls určite ak sa nič nezmenilo v kóde hry, o ničom neviem, musia sa ti tam naspawnovať ako monsters všetko falleni - shamani, lunatici, overseeri atd, ak tam máš undead monštrá - skeletoni, skeletal mage, tak leavni a vytvor novú hru.
Re: Champion's Collection/A Rare Phenomenon - zoznam lokácií
Napsal: 28.08.2015, 14:37 hod.
od Bassmann
Chybí mi poslední monstrum pro Trophy Hunting (HC), a to Charged Construct. Farmím Storm Halls jako blázen už měsíc, navíc si myslím, že jsem jej už sejmul (jistý si nejsem, v té rychlosti se to špatně poznává a navíc rare monstra mají svá vlastní jména), ale zaškrtnutý v achievech prostě není. Nemá někdo tucha, jestli je to buglé, nebo mám jen smůlu?
Re: Champion's Collection/A Rare Phenomenon - zoznam lokácií
Napsal: 28.08.2015, 15:51 hod.
od Venom
Podobný problém, len to bolo na začiatku roka, tak neviem...
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/15701234532
SC je určite v poriadku čo sa týchto achievov týka ale ohľadom HC to neviem s určitosťou povedať...
EDIT: Možné riešenie:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12878507779
Re: Champion's Collection/A Rare Phenomenon - zoznam lokácií
Napsal: 29.08.2015, 17:03 hod.
od Bassmann
Ano, na SC to mám, bez problémů.
S těmi bracery je to dobrý nápad, zkusím je nahodit v kostce a uvidíme, jak to půjde. Díky.
Re: Champion's Collection/A Rare Phenomenon - zoznam lokácií
Napsal: 30.08.2015, 07:21 hod.
od Bassmann
Tak dneska jsem jej našel, achievement konečně padnul. Uff. Sice jsem měl Nemesisy, ale byl normálně v levelu, nespawnul se ze shrinu.
V každém případě se připojuju k těm, kteří tvrdí, že stačí si postěžovat tady na fóru a hned všecko jde. Naprosto souhlasím. Po tak dlouhém nahánění se stačilo zmínit na dfans cz a šup, achievement je tam. Že mne to nenapadlo dřív.

Jo a ještě bych potřeboval najít na HC svého oblíbence Lacociouse, tak prosím zařídit.
Ale děkuju za pomoc a podporu, zvláště Venomovi.