Jedenáctá sezóna končí

komentářů 22

Jedenáctá sezóna se chýlí ke konci. 20. října 2017 v 17:00 skončí lov na nejlepší místo v žebříčku, lepší vybavení a další. Ale nebojte, 9. listopadu 2017 od 17:00 můžete začít znovu.

Přenos

Hráči, kteří se účastnili sezóny zajisté ví, že nebyl nedostatek zlata, předmětů, Paragonů. Co se stane s tím vším ve chvíli, kdy sezóna skončí? Ve zkratce – o nic nepřijdete.

Zde je kompletní seznam odměn, které si budete moci užívat na nesezónních hrdinech po skončení sezóny:

Hrdinové

Sezónní hrdinové budou změněni na nesezónní. Hardcore hrdinové budou dále HC, normáloví si budou moci i nadále užívat nekonečno smrtí. Není potřeba mazat žádného z vašich existujících hrdinů, abyste těmto nově příchozím udělali místo.

Zlato

Veškeré zlato poputuje na nesezónní hrdiny.

Paragon zkušenosti

Zde prosím pozor, přenáší se čistě jenom získané zkušeností (experience), ne celé paragon levely! Pokud jste v sezóně získali Paragon level 400, v nesezóní části taktéž 400, výsledný level nebude součet paragonů (800), jak byste rádi, ale součet zkušeností (507). Na vlastní nebezpečí si sami váš výsledný paragon level  můžete spočítat v této kalkulačce. Jedná se o stránku třetí strany, důrazně nedoporučujeme vkládat vaše battle.net údaje! Výsledek taktéž nemusí úplně odpovídat!

Blood Shards

Stejně jako zlato, vše poputuje na nesezónní hrdiny. Pokud máte maximum BS, bude možné mít dočasně více než je vaše maximum. Ale i zde pozor. Další BS již nebude možné sbírat do doby, než budete opět pod maximem capu BS.

Předměty

Předměty, které má hrdina na sobě a ve svém inventáři se převedou společně s ním. Předměty v bedně přijdou herní poštou. Poznáte to podle malé obálky vlevo dole. Máte 30 dní na jejich vyzvednutí od prvního nalogování do hry po skončení sezóny. Poté budou nenávratně ztraceny.

Řemeslníci a plánky

Pokud level vašeho sezónního hrdiny je vyšší než u toho nesezónního, přenese se. Všechny recepty, které jste se v sezóně naučili, ale vaši nesezónní řemeslníci je neznají, se přenesou.

Sdílená bedna

Pokud máte na sezóně koupeno více záložek a volného místa než na nesezónních hrdinech, přenesou se.

Achievementy

Jakýkoliv postup achievementy v sezóně se přenese. Toto se děje v reálném čase, není třeba čekat na konec sezóny.

Kanai’s Cube

Všechny extrahované legendární síly (legendary power) se přenesou na nesezónní postavy.

Při startu nové sezóny nebudou mít sezónní postavy přístup k těmto extrahovaným silám, bude potřeba začít znovu od začátku.

Odměny za účast v sezóně

Každý, kdo dosáhne v sezóně levelu 70, získá unikátní vzhled (transmogrification) kalhot a bot. Tyto vzhledy se odemknou okamžitě, není třeba čekat na konec sezóny.

Za jednotlivé splněné Seasons Journey na vás čekají unikátní rámečky portétu. Rámeček se po každé splněné Journey odemkně okamžitě, není třeba čekat na konec sezóny.

Za splněné journey taktéž obdržíte mazlíčka.

Mějte na paměti: Vždy platí, věci a paragon zkušenosti z HC se přenesou pouze na HC, z normálu pouze na normál!

Conquesty

Conquesty se, narozdíl od ostatních věcí, nepřenáší. Nejsou totiž dostupné nesezónním hrdinům. Conquesty, lépe řečeno nesezónní achievementy, tedy neovlivní celkový počet Achievement bodů. Ale nebojte se, že o ně úplně přijdete. Budou uloženy v „knize rekordů“ ve vašem profilu.

Žebříčky

Ve chvíli kdy sezóna skončí, všechny úspěchy budou uloženy a z žebříčků vymazány, nebude možné dosáhnout nových pořadí do doby, než začne druhá sezóna. Přibude rozbalovací menu, budete moci přepínat mezi současnou a minulou (minulýma) sezónou. Výsledky budou dostupné i na webu.

Nesezónní žebříčky nebudou zatím vymazány, takže budete moci nadále soutěžit. Tyto žebříčky budou vymazány o něco později, na konci takzvané Éry. Datum bude upřesněno v tu správnou chvíli.

Mezi sezónama

Mezi jedenáctou a dvanáctou sezónou budou tři týdny volna. Můžete jej využít na úklid věcí po přenosu, prohlédnutí si žebříčků, zhodnocení vašich výkonů a přípravu na nadcházející sezónu.

Zdroj: Battle.net

Jste připraveni na konec?

Dařilo se vám v sezóně? Jakého nejvyššího Greater riftu jste dosáhli? Kolik Conquestů jste získali? Máte nějaký zážitek z této sezóny? Napište nám do komentářů.

  Komentáře
Celkem komentářů: 22
 • Já se přiznávám že sem zdechnul na HC s Barbíkem a nedal sem už nic , ani první 4 záložky. Nebyl čas. Chlapy (a děvčata) kolik hodin máte na postavě za sezónu aby se dala udělat záložka. Já totiž nemám tolik času a s hraním tak 8-10 hodin týdně se to podle mě nedá dát s touhle hodinovou dotaci. Ani na nesezoních zatím nemám potřebné vybavení a paragony, na nejlepší postavě tak 60 hodin a dávám tak GR58 víc ani ťuk. Tak abych měl představu.
  Díky.

  • SilverHandCZ

   No nijak hrozný to není ale pár hodin to chce no. Vzhledem k práci, rodině dětem, sportu, většinou tak 2 hoďky denně, ale né vždy to vyjde. Pokud je dobrej víkend a je hnusně tak i těch 15 hodin nahraju. Takže když je hodně času tak 30 hodin týdně.

  • Na křižákovi mam 40 hodin, kompletní sezónu, GR75 a paragon 659. Hrál jsem hlavně během prvních 14 dnů a to mám dvě děti.

 • SilverHandCZ

  Jo 11 byla dlouhá. Nicméně povedená. HC Barba jsem dostal na GR89 a kdybych nespěchal tak by i ta 90tka padla. Jenže jsem to zakufroval :)) No zatím 14 místo v žebříčku HC Barbíků je fajn. Snad už jich moc přede mě nenaskáče.

  • A kolik času tomu můžeš dát? Pro mě je to něco co se nedá za tři měsíce stihnout. 😀

 • Dadu from Silesia

  Pro mě vydařená sezoná poprvé jsem se přiblížil k získání záložky jen ta 75 gr odolává pravda díky mým chloupým chybám a smrtím HC, ale pujde to důvod těšit se na další sezonů.

  • BaronDevil666

   Neni problem ti pristi sezonu vypomoct. Nebo jestli chces jeste tuhle… Hrajeme s kamosem HC sezonu

   • Dadu from Silesia

    Díky, ale chci to zvládnout alespoň jednou sám. Asi jsem divněj, ale těším se na to.

 • Už bylo na čase, zase pojedu Necromancera.

 • 11 sezonu som si perfektne zahral s Necromnacerom a 12 sezonu asi pojdem klasicky s mojou oblubenou postavou DH 🙂

 • Já jsem zvědavej na 12. sezonu .. neudělám tu samou chybu a začnu hrát jen za DH a doufám (podle PTR), že bude dobře hratelné i něco jiného, než Impale. Já testoval 6Natalya 4Marauder build a bylo to zábavné a dával jsem solo i s nic moc gearem a paragonem kolem 500 GR 80+ 🙂

 • Tak to uz sem nehral 11 sezon jo xD toto leti…

 • Já zázitek z teto sezony mit ani vlastne nemuzu. Krome Nekra se vubec nic nezmenilo, season journey je temer stejne jako posledni roky. Itemy jsou stejne, mapy jsou temer stejne. Opet nuda.

 • anarchochuligan

  Ahoj Borci,

  když mám save postavy jedna mám build Firebird’s Finery adruhá Delseres’s Magnum Opus, obě postavy na save, přenesou se mi obě na nesezonu?

  • BaronDevil666

   Nevim jak presne to myslis… Postavy se prenesou presne tak, jak je mas (skilly, paragony, minipeti, potion, veci a nejspis i armory). Postou ti pak prijde vsechno, co mas v bedne a prictou se ti paragony z nesezony. To je ve zkratce vsechno dulezity.

 • konečně 🙂

  Přidat komentář

Přihlásit

Přihlášením získáte možnost přidávat komentáře k článkům a přispívat na Diablo fórum.

Registrace
Necromancer

Necromancer Pack

Nové rozšíření hry obsahuje:

 • postava Necromancera
 • 2 character sloty
 • 2 stash taby
 • Wings of Crypt Guardian
 • Golem Pet
 • Banner Shape
 • Banner Sigil a Pennant

Vyšlo v červnu 2017.
Nyní v prodeji.

Koupit Necromancera

Hledat
Návštěvy

DiabloFans.cz měří návštěvy už od svého vzniku, tedy 3. 9. 2005.