Osmá sezóna končí

komentářů 17

Konec osmé sezóny klepe na dveře. 30. prosince 2016 v 17:00 se zavřou brány a znovu otevřeny budou 6. ledna 2017 v 17:00.

Přenos

Hráči, kteří se účastnili sezóny zajisté ví, že nebyl nedostatek zlata, předmětů, Paragonů. Co se stane s tím vším ve chvíli, kdy sezóna skončí? Ve zkratce – o nic nepřijdete.

Zde je kompletní seznam odměn, které si budete moci užívat na nesezónních hrdinech po skončení sezóny:

 • Hrdinové

Sezónní hrdinové budou změněni na nesezónní. Hardcore hrdinové budou dále HC, normáloví si budou moci i nadále užívat nekonečno smrtí. Není potřeba mazat žádného z vašich existujících hrdinů, abyste těmto nově příchozím udělali místo.

 • Zlato

Veškeré zlato poputuje na nesezónní hrdiny.

 • Paragon zkušenosti

Zde prosím pozor, přenáší se čistě jenom získané zkušeností (experience), ne celé paragon levely! Pokud jste v sezóně získali Paragon level 400, v nesezóní části taktéž 400, výsledný level nebude součet paragonů (800), jak byste rádi, ale součet zkušeností (507). Na vlastní nebezpečí si sami váš výsledný paragon level  můžete spočítat v této kalkulačce. Jedná se o stránku třetí strany, důrazně nedoporučujeme vkládat vaše battle.net údaje! Výsledek taktéž nemusí úplně odpovídat!

 • Blood Shards

Stejně jako zlato, vše poputuje na nesezónní hrdiny. Pokud máte maximum BS, bude možné mít dočasně více než je vaše maximum. Ale i zde pozor. Další BS již nebude možné sbírat do doby, než budete opět pod maximem capu BS.

 • Předměty

Předměty, které má hrdina na sobě a ve svém inventáři se převedou společně s ním. Předměty v bedně přijdou herní poštou. Poznáte to podle malé obálky vlevo dole. Máte 30 dní na jejich vyzvednutí od prvního nalogování do hry po skončení sezóny. Poté budou nenávratně ztraceny.

 • Řemeslníci a plánky

Pokud level vašeho sezónního hrdiny je vyšší než u toho nesezónního, přenese se. Všechny recepty, které jste se v sezóně naučili, ale vaši nesezónní řemeslníci je neznají, se přenesou.

 • Sdílená bedna

Pokud máte na sezóně koupeno více záložek a volného místa než na nesezónních hrdinech, přenesou se.

 • Achievementy

Jakýkoliv postup achievementy v sezóně se přenese. Toto se děje v reálném čase, není třeba čekat na konec sezóny.

 • Kanai’s Cube

Všechny extrahované legendární síly (legendary power) se přenesou na nesezónní postavy.

Při startu nové sezóny nebudou mít sezónní postavy přístup k těmto extrahovaným silám, bude potřeba začít znovu od začátku.

 • Odměny za účast v sezóně

Každý, kdo dosáhne v sezóně levelu 70, získá unikátní vzhled (transmogrification) helmy a rameních chráničů. Tyto vzhledy se odemknou okamžitě, není třeba čekat na konec sezóny.

Za jednotlivé splněné Seasons Journey na vás čekají unikátní rámečky portétu. Rámeček se po každé splněné Journey odemkně okamžitě, není třeba čekat na konec sezóny.

Za splněné journey taktéž obdržíte zvířecího mazlíčka (pet) a záložku v bedně.

Mějte na paměti: Vždy platí, věci a paragon zkušenosti z HC se přenesou pouze na HC, z normálu pouze na normál!

Conquesty

Conquesty se, narozdíl od ostatních věcí, nepřenáší. Nejsou totiž dostupné nesezónním hrdinům. Conquesty, lépe řečeno nesezónní achievementy, tedy neovlivní celkový počet Achievement bodů. Ale nebojte se, že o ně úplně přijdete. Budou uloženy v „knize rekordů“ ve vašem profilu.

Žebříčky

Ve chvíli kdy sezóna skončí, všechny úspěchy budou uloženy a z žebříčků vymazány, nebude možné dosáhnout nových pořadí do doby, než začne druhá sezóna. Přibude rozbalovací menu, budete moci přepínat mezi současnou a minulou (minulýma) sezónou. Výsledky budou dostupné i na webu.

Nesezónní žebříčky nebudou zatím vymazány, takže budete moci nadále soutěžit. Tyto žebříčky budou vymazány o něco později, na konci takzvané Éry. Datum bude upřesněno v tu správnou chvíli.

Mezi sezónama

Mezi osmou a devátou sezónou bude týden volna. Můžete jej využít na úklid věcí po přenosu, prohlédnutí si žebříčků, zhodnocení vašich výkonů a přípravu na nadcházející sezónu.

Zdroj: Battle.net

Jste připraveni na konec?

Dařilo se vám v sezóně? Jakého nejvyššího Greater riftu jste dosáhli? Kolik Conquestů jste získali? Máte nějaký zážitek z této sezóny? Napište nám do komentářů.

  Komentáře
Celkem komentářů: 17
 • 2BaronDevil666: Byla k dispozici bounty, tak jsme to vyzkoušeli, není moje chyba, že to napoprvé a bez přípravy vyšlo, avšak Cursed je s DH jednoznačně nejpohodlnější. Bossové jsou zase bez problémů zvládnutelní s WD. Hraji SC a HC, protože jen v HC mám WD a některé conquesty zkrátka odmítám dělat. Conquesty z 9. sezóny jsou snad kromě Speed Demon na solo zvládnutelné s přehledem. Úkoly všech sezón jsem splnil a to s každou další sezónou trávím ve hře méně a méně času.

  • BaronDevil666

   Prijde mi, ze se oba bavime jinou reci… Ty rikas, ze to slo krasne vsechno dat solo a ze to bylo snadny a zaroven reknes, ze hrajes jen SC a to jeste dost casto v grupe a s DH, kterej na tuhle sezonu byl celkem lepsi na delani conquestu a rikas to me, kterej hraje jen solo HC a zkousel jsem WD. Tak nevim…

   Ja proste tvrdim, ze conquesty v tyhle sezone byly uplne na nic pro hrace, co hrajou solo a jeste horsi pro ty, co hrajou solo HC.

   Ukaz mi hrace, co hral WD solo HC a dal tuhle sezonu full, aniz by u toho drepel od zacatku do konce 23 hodin denne. Do ty doby tvy argumenty jsou vysoce nezasveceny.

   • To je marný s tebou, breč si dál, že to nejde.

    • BaronDevil666

     Ja nebrecim… Na tenhle argument (jestlis e tomut akd a rikat) jsem ponekud alergickej – pouzivaji ho jen totalni debilove (a to mi klidne zcenzurujte, ale je to tak). Dojdou argumenty? Staci rict, ze oponent breci a jsem za kinga…

     Ty me reknes, ze vsechno jde dat solo s WD v pohode, a jako dukaz reknes, ze jsi hral s s DH SC a v grupe. No a ja pak brecim, kdyz reknu, ze asi kazdej mluvime o necem jinym.

 • Splnil jsem celou season journey a stylove po temer 500 hodinach pohrbil svuj char, se kterym jsem tahnul temer tri sezony 🙂

 • Zdravím.Začal sem soft s barbarem,pak rozehrál Šamana na HC,když chcipl mi,skusil jsem monka soft,dal jsem těch 6set GR55,záložka do bedny je,s barbarem sem na GR80,PL1000 asi už nedám,někde sem četl,že tato season je poslední s bonusem do truhly,tak sem ji skusil,a ted čtu že za Conqueror bude další..jo Barone ,solo na HC to je teprve HC:)

 • Poprvé jsem nedojel sezónu ani k záložce a zastavil se před 2. conquestem. Boss mode ani chesta s HT gargou sólo nejde (ale třeba si to jen myslím a proto jsem to ani nezkusil), tak jsem D3 na čas úplně vysadil. Teď si přes Vánoce testuju DH, které jsem od samotného vzniku D3 nehrál. Otevřel jsem to na HC a sólo jsem si dojel na 70 + nějaký ten paragon. Furt mi to nejde do ruky … ale asi s ním zkusím S9 rozjet. Snad nebudu úplná lama.

 • Nudná sezóna, bez podstatnějších změn, Conquesty na bednu solo prakticky nesplnitelné, hrál jsem jen Monka takže pouze GR 75 na 1 Conquest dál to na conquest prostě nešlo. Set dungy opět žádná změna času-opět, hrůza je dělat.
  Jinak aspoň v GR se mi zadařilo, 83 je pro mě super. Jinak nudná sezóna a prakticky zbytečná.

  Snad 9 bude lepší, co se týče Conquestů, a nebudou vyžadovat pro splnění více hráčů.

 • Myslim, ze sezona konci 30.12 a nie 29.12…

  • Opraveno. Dal bych ruku do ohně za to, že tam bylo 29., máme to tak i na FB v den, kdy to oznámili 🙂

 • BaronDevil666

  Uz jsem si rikal, jestli Witek nedal vale Diablofansum 😀

  No… Tahle sezona pro me byla mrtva uz od zacatku, kvuli conquestum, ktery se solo v podstate nedaly splnit. Tudiz jsem ji jen chvili zahral, par odmen jsem dostal, na bednu jsem nedosahnul, protoze 2 conquesty proste sam nedam. Navic 0 zmen na postavach (zadnej patch), takze v podstate nulova touha hrat. Pristi sezona vypada o dost lip co se conquestu tyce, ale event k 20ti letum Diabla me to znechutil uz na PTR a to asi po peti minutach hrani (pro me porad nepochopitelna ostuda). Tak uvidim – bedna je porad dost lakava, abych ji dodelal a jestli se objevi nejaka zajimava zmena ve spellech (nemyslim tim jenom „zvedneme dmg kouzel“) a/nebo na itemech, tak ji zas zkusim. Osma sezona z myho osobniho pohledu byla velkej fail a mohla trvat klidne jenom tejden. A to jsem jeste schvalne hral jen HC, aby to bylo alepson trosicku zabavny… No ani to to nezachranilo.

  Jinak GL&HF vsem Diablofandum do dalsiho roku!

  • Nedal, jen jsem si prodělal angínu následovanou solidní střevní chřipku. Konečně mi je po 14 dnech líp.

   • BaronDevil666

    O strevni chripce mi povidej… Cela rodina jsme si ji prosli. Nadhera (blijici smajlik).

  • Nesmysl, většinu úkolů jsem udělal solo. Hrál jsem s DH, dosáhl jsem na GR75 a ve skupině vyzkoušel truhlu a napoprvé udělal. S WD na HC jsem na třetí pokus pomlátil všechny bosse. Dokonce i Beliala pod 45 sekund jsem zvládnul sám. A to jsem v této sezóně nahrál nejméně hodin. Mě osobně vadil conquest ohledně setových dungeonů a ten s dosažením GR55 v určeném setu. Jelikož hraji sezónu vždy jen za jeden charakter, tak nejsou tyto dva conquesty pro mě splnitelné, proto třetí doháním na HC. Conqueror set na transmog už mi přijde trapný. Ohledně The Darkening of Tristram mám jisté výtky, nebylo by například špatné přesunout truhlu přímo do události, protože při vracení se do města je změna rozhraní trochu šok, ale přídavek ve hře zadarmo, který mě na čas zabaví je skvělá koupě.

   • BaronDevil666

    Az to das cely solo na HC s WD, tak mi o tom povidej. JEN s WD na HC. Ja ho nikdy nehral (doufal jsem, ze mi bude alepson bavit, coz se moc nestalo). A jelikoz jsem shledal s timhle ty conquesty nedatelny a jeste uz od zacatku me nehorazne stvaly ty set dungeony, ktery uz mam pul roku vsechny namasterovany a ted bych mel jit a delat je znova kvuli conquestum, tak v tom bylo asi i kus enchuti cokoliv nekam tahat. Nerikam, ze to nejde dat, ale pro me osobne tam byla skoro nulova motivace.

    • A proč bych měl hrát celé v HC, když primárně hraji SC? Podstatou je, že se to na solo dá odehrát.

     • BaronDevil666

      No vzhladem k tomu tvymu popisu mi nejak neprijde, ze bys to daval solo, to za prvy (citace: a ve skupině vyzkoušel truhlu a napoprvé udělal). A za druhy – kdyz nekdo chce hrat HC, je to jeho vec. kdyz chce hrat SC, je to taky jeho vec. Me bavi HC a pokud jsem kazdou sezonu dal solo conquest i na gr45 bez set itemu na hc, nebo 50m goldu atd atd (proste tam bylo na vyber, co si dat, kdyz chci hrat solo, bez ohledu jestli sc nebo hc), nevim, proc najednou daji takovyhle dementni conquesty, kde zalezi jen na tom, abys hral v grupe, sc a jeste classy, ktery na to jdou. Se pak nemuzou divit, ze jsou hraci nastvani (slusne receno).

  Přidat komentář

Přihlásit

Přihlášením získáte možnost přidávat komentáře k článkům a přispívat na Diablo fórum.

Registrace
Necromancer

Necromancer Pack

Nové rozšíření hry obsahuje:

 • postava Necromancera
 • 2 character sloty
 • 2 stash taby
 • Wings of Crypt Guardian
 • Golem Pet
 • Banner Shape
 • Banner Sigil a Pennant

Vyšlo v červnu 2017.
Nyní v prodeji.

Koupit Necromancera

Hledat
Návštěvy

DiabloFans.cz měří návštěvy už od svého vzniku, tedy 3. 9. 2005.