Nalezeno 247 výsledků hledání

od 16cmfan
07.07.2014, 21:35 hod.
Fórum: Předměty
Téma: RoS - Loot 2.0 - dropy
Odpovědi: 1030
Zobrazení: 279664

Re: RoS - Loot 2.0 - dropy

Moje nedavne dobre dropy:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
od 16cmfan
26.06.2014, 22:28 hod.
Fórum: Předměty
Téma: RoS - Loot 2.0 - dropy
Odpovědi: 1030
Zobrazení: 279664

Re: RoS - Loot 2.0 - dropy

Aký Torment to bol ?
od 16cmfan
21.05.2014, 06:51 hod.
Fórum: Předměty
Téma: RoS - Loot 2.0 - dropy
Odpovědi: 1030
Zobrazení: 279664

Re: RoS - Loot 2.0 - dropy

No mne sa tiez pošťastilo, viz profil Sestnastka#2794

http://s30.postimg.org/mkj0uabil/image.png

http://s30.postimg.org/uskyfa3f1/image.png

http://s30.postimg.org/vtl74ekel/image.png

http://s30.postimg.org/801xzggjx/image.jpg

http://s30.postimg.org/4yb5pi3f1/image.png

A este fajn ...
od 16cmfan
03.05.2013, 12:58 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Slusny drop pochlubte se :-)
Odpovědi: 1768
Zobrazení: 409654

Re: Slusny drop pochlubte se :-)

Tak na tie Blackthorne gate mám 180M Bid ešte skoro 12 hoď pred koncom :)

http://imageshack.us/photo/my-images/94 ... 010ly.jpg/
od 16cmfan
02.05.2013, 13:26 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Slusny drop pochlubte se :-)
Odpovědi: 1768
Zobrazení: 409654

Re: Slusny drop pochlubte se :-)

Obrázek

Dal som ich na bid 30M a hneď sa aj bidli. Ešte tam budú deň aj pol tak uvidíme kde to skončí :)

Padlo to v 3. Akte, MP7 NV3 Public Game.
od 16cmfan
27.04.2013, 10:40 hod.
Fórum: Obchod
Téma: EU (SC) WTS Rukavice pre Arcane Monka
Odpovědi: 1
Zobrazení: 883

Re: EU (SC) WTS Rukavice pre Arcane Monka

Môžte LOCK.
od 16cmfan
26.04.2013, 18:30 hod.
Fórum: Obchod
Téma: EU (SC) WTS Rukavice pre Arcane Monka
Odpovědi: 1
Zobrazení: 883

EU (SC) WTS Rukavice pre Arcane Monka

Čeknite si AH a odpočítajte 15% daň a môžte ponúkať, vycraftil som si lepšie tak tieto nepotrebujem.

Obrázek
od 16cmfan
23.04.2013, 14:39 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7891

Re: Lacuni nebo Craftěné Razorspiky?

Jo mne sa tiež celkom podarili bracery a shouldery: http://eu.battle.net/d3/en/profile/sest ... o/26958807
od 16cmfan
23.11.2012, 15:21 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Slusny drop pochlubte se :-)
Odpovědi: 1768
Zobrazení: 409654

Re: Slusny drop pochlubte se :-)

Bagr13 píše: Nejdriv jsem myslel, že MF ma vliv na kvantitu veci, ale ted se tu psalo, že na kvalitu. Tak to funguje takto a nebo má ta věc už jasně daný staty když padne a identifikace je už pouze divadlo?? :shock:
Kvalita predmetu sa generuje pri drope. Čiže identifikácia je ako vravíš len divadlo...
od 16cmfan
17.11.2012, 09:09 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Jaké nové legendárky a sety by jste si přáli?
Odpovědi: 31
Zobrazení: 7729

Re: Jaké legendárky a sety by jste si přáli?

Natalya set Cloack s All ress (60+) a vit (60+) a dex (110+).
Natalya nohy (190dex) + (vit 50+) +7 CC
A možno ešte ring ale ten by bol dobre rollnutý asi drahý čiže možno natalya Helma.. ale to mi asi za tých 130 dex zo set bonus nestojí a radšej Mempo s CC.

A zbraň Calamity so socketom, DPS nad ...
od 16cmfan
15.11.2012, 23:29 hod.
Fórum: Obchod
Téma: problemi s PAyPal
Odpovědi: 23
Zobrazení: 5988

Re: problemi s PAyPal

no genialní, pokud to nejak nepomuze nekomu nabourat se mi na battle net tak je to super, jednochuche řešení pro lidi co nechcou kupovat kraviny a nepotrebuji k zivotu chytry telefon :)

diky moc, odkud je ten program btw, to asi neni origo od blizzu ne kdyz to nemaji na strankach ke stazení


Ten ...
od 16cmfan
14.11.2012, 17:41 hod.
Fórum: Obchod
Téma: problemi s PAyPal
Odpovědi: 23
Zobrazení: 5988

Re: problemi s PAyPal

No určite lepšie ako tu fňukať... napíš ticket alebo si kúp tu blbosť.
od 16cmfan
14.11.2012, 17:36 hod.
Fórum: Obchod
Téma: problemi s PAyPal
Odpovědi: 23
Zobrazení: 5988

Re: problemi s PAyPal

Kup si autentifikátor, ak to chce od teba. Myslím ten HW kľúčik. http://pc.zoznam.sk/novinka/ako-zvysit- ... lenet-uctu
od 16cmfan
11.11.2012, 12:51 hod.
Fórum: Obecně
Téma: Diablo 3 Charita? Vas nazor
Odpovědi: 46
Zobrazení: 10361

Re: Diablo 3 Charita? Vas nazor

joo to by nebolo zlé... shodou okolností píšem bc prácu o dobrovoľníctve :D Žeby som tam zakomponoval i Diablo 3 ? :D :D
od 16cmfan
09.11.2012, 16:18 hod.
Fórum: Obecně
Téma: Peckoslav
Odpovědi: 38
Zobrazení: 9486

Re: Peckoslav

Kedy okradli Pecku ? Ani som si nevšimol ? 150M ? To je kua dosť...
od 16cmfan
07.11.2012, 21:16 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Slusny drop pochlubte se :-)
Odpovědi: 1768
Zobrazení: 409654

Re: Slusny drop pochlubte se :-)

Ale ten primary stat je fakt dôležitý... all ress je pekný ale takých rolluje veľmi veľa v hre.. ono, ako sa vraví, vždy tomu niečo chýba. Buď máš prsteň na dmg alebo na defense... a najlepšie je na obidva, že ? Mať to cc.. a nebodaj ias tak uuuuuuweee, to by bola iná káva.
od 16cmfan
07.11.2012, 21:09 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Slusny drop pochlubte se :-)
Odpovědi: 1768
Zobrazení: 409654

Re: Slusny drop pochlubte se :-)

100M ? Ten môj som kupil za pár šupiek a je ich tam viac. Teda, ak sa nič nezmenilo. CC je gut, že je o 1,5% ale nemá primary stat. U mňa sa dostaneš cez 100+ dex. A to mám ešte vyšší CD. TO by potom môj gear musel stáť 1000M.. čo nestojí ani dvadstianu z toho ledava. Max 50M....

http://img38 ...
od 16cmfan
07.11.2012, 16:55 hod.
Fórum: Obchod
Téma: Europe [SC] Leg. bow Windforce - Pomoc s cenou/prodej
Odpovědi: 2
Zobrazení: 859

Re: Europe [SC] Leg. bow Windforce - Pomoc s cenou/prodej

Max 8 až 10M.. videl som tam už bidnuty na 6,6M s 80 dex a rovnakým DPS. Kebyže to ma CD alebo CD + socket.. tak to je iná pálka.
od 16cmfan
05.11.2012, 20:37 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Slusny drop pochlubte se :-)
Odpovědi: 1768
Zobrazení: 409654

Re: Slusny drop pochlubte se :-)

Vidíte, ani som si neuvedomil. Môžeš mať neomezený počet godlov na účte alebo je nejaký max cap ?
od 16cmfan
04.11.2012, 23:18 hod.
Fórum: Předměty
Téma: Slusny drop pochlubte se :-)
Odpovědi: 1768
Zobrazení: 409654

Re: Slusny drop pochlubte se :-)

Ja si myslím že to je úplne jedno aké MF mali, z MF alebo bez, šanca na takýto drop(roll) je skoro ako vyhrať športku :) A tebe ani mne, ani ďalším desaťtisícom ludí viac ako pravdepodobne také niečo nepadne nikdy ;)

Súhlas... kto trošku sa rozumie do mat. štatistiky vie, že zvýšená šance je ...

Přejít na rozšířené vyhledávání