BARDROP - The Solo Selffound Barbarian - Topic UKONČEN

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Zamčeno
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 07.07.2013, 16:02 hod.

Na všem špatným se vždy snažím najít něco dobrýho. Takže i zde vidím plus v tom, že i špatná reklama je reklama a přitáhlo to nějak pozornost a v krátké době anketa cca zdvojnásobila počet hlaosvání. V současné chvíli 17 hráčů, kteří by stáli o NoAH sekci. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

Ale taky si delší dobu uvědomuju, že jsem nešťastně formuloval otázku v anketě. Cílem bylo zjistit, kolik hráčů by NoAH hrálo a chtělo sekci. Popravdě mě nezajímájí odpovědi hráčů, kteří si nepřejí, aby ta sekce vznikla, protože to nemá na nic vliv (je jasné, že NoAH hráčů je momentálně menšina a rozhodně jsem nechtěl zjišťovat, proč má někdo takovej odpor k NoAH, že si nepřeje, aby si hráči takovou sekci vůbec založili :D ). Je to moje chyba, ale po prvních hlasujících to už nešlo opravit, protože bych přišel o dosavadní kliknutí zúčastněných. :roll: Štěstí je, že ti, co hlasovali pro "ano" jsou normlně započítáni a možnost "ne" na tom nic nemění. Mrzí mě to, ale nemůžu to opravit, tak prosím o pochopení.


edit: po čtyřech dnech jsem se konečně dostal ke hře, takže dneska večer udělám zase nový zápis u Bardropa ;)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 07.07.2013, 16:06 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Kuki10 » 07.07.2013, 16:06 hod.

Neprat si to muzou, ale nic s tim nenadelaji.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 07.07.2013, 16:12 hod.

kuki: je to tak :D

Ale je to moje druhá anketa a trošku jsem to na začátku nedomyslel, jak může bejt jednou důležitá. Většinou všechno promejšlím dopředu, ale tady jsem to asi trochu podcenil a mrzí mě to. Měnit to ale nehodlám, vážím si každého hlasu a přeformulováním by se nulovaly. Sice už jsem z toho dávno venku, ale byla to asi taková mladická nerozvážnost :oops: :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 07.07.2013, 18:52 hod.

Tak dneska mám žně :love: ...IceClimbery (sice s dex/int, ale hodit se jednou budou, šly by nosit i s barbem, ale nemaj MS, což mi vadí) a witching se str!! + 16k dps! Oproti TribalBinding mi ubírá hodně defense, takže nasazení Witching bude obnášet prohledání truhly a přehodnocení výbavy. Večer bude i foto ;) ..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 09:42 hod.

WulFgaR77:
Wulfe, nemohl by jsi mi poslat odkaz na tvýho NoAH Barba? Někde jsi mi ho už kdysi posílal, ale nevím už, kde to bylo. Kdyby to vadilo veřejně, protože i zde se pohybuješ skrytě :D , šlo by to do PM?..Díky, jsem jen zvědavej.. :)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.07.2013, 11:43 hod.

No já jsem úplnej tajnej agent z agentůry :)

Odkazy na mé postavy jsou tady:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/WulFgaR77-2943/
http://www.diabloprogress.com/player/wulfgar77-2943

a teď ještě záleží, co konkrétně tě zajímá ? Kdyby šlo o build, tak ten na SC neplatí, páč poslední nastavený je klasický cookie cutter - WW, kvůli testování mechanik, ale normálně hraju takovej upravenej weapon throw, páč mi na něj napadaly věci (ty tam nejsou vidět) - což je tak trochu odpověď vavikovi, proč já hraju NoAH - no protože tahle hraje je čistě "sběratelská", "item based" nebo "kolektorská" (nebo jaký adjektivum tam dát ?). Na základě padnutých věcí si pak můžeš hrát různý "vtipný" buildy. To že nejsou nejefektivnější jako např. WW či HoTA nebo hybridy z nich složený, je druhá věc. "Číslíčka" až tak nehrotím.

Pokud bys chtěl můj weapon throw vidět, tak ti ho tam klidně naházim :)

EDIT: no tak už jsem to tam naházel ... i když NE-jedna "malina" na špičce dortu tomu chybí. Teď je to v relativně základním set-upu toho celého. Ten základ je dostat "cost" weapon throw na 0 Fury. Potom ti stačí mít 1 Fury, aby jsi začal házet "zdarma". K tomu celému pak patří pasivka "No escape", která u skillu WT zvyšuje damage o 10pct. a zároveň má šanci na vrácení 14 Fury. O dopňujících skillech neustále přemýšlím.

Ta nadstavba ale teprve přijde. K dokončení mé plánované "legrace" mi chybí pár věcí. Jednak attack speed a druhak dvě/tři legendárky (o těch základních věcech jako je vyšší CC,CD, VIT, STR apod. se nebavme). Jedna je to dobrý roll na zbrani, kterou můžeš vidět u mé enchantressky - Azurewrath - ta má dvě důležitý vlastnosti - první je AS (max 21pct.) a druhá je až 15pct. na freeze. Ta druhá/třetí je kuše a amulet pro scoundrela se stejnym efektem - freeze. Scoundrel s velkym AS a zároveň multishotem může mrazit stejně efektivně. K tomu si přidej 60pct. slow při zásahu weapon throw. Ve výsledku bych měl být něco jako házecí barbar v kombinaci s mrazícím wizzardem ;) - takovej jakoby battle mage. Což mě doufám na nějakou dobu zabaví.

Problém toho celého je samozřejmě "velmi omezená" damage a tím pádem efektivita na vyšší MP. Snad jednou Blizz usoudí, že je s těma legendama potřeba něco udělat a vylepší je resp, provede kompletní itemizaci. Tam má sposta legend takový boží "specky", že i když už to není jako v Diablu 1 - všichni umí všechno - tak by se to k tomu mohlo posunout. Daly by se navyrábět takovýdle blbiny ;)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Zaljan » 08.07.2013, 13:51 hod.

pokud jde o anketu, tak jsem to puvodne pochopil jako anketu o novem modu ve hre a nikoli o sekci na foru...

ale jinak nic proti noAH, naopak! na HC jsem nikdy ani jinak nehral (pouze craft + drop + vymena veci mezi vlastnimi postavami)... a muzu z vlastni zkusenosti ric, ze se tak da bez vetsich problemu hrat solo MP4 (inferno). Aktualne jedu MP10 noAH Challenge a vicemene v solo modu (s prvni postavou jsem dosel do A2 hell ciste solo, s druhou soloval normal, pulku NM a hell od reznika az do A4) jsem zatim dosel na zacatek A4 hell a jde to! na infernu urcite RIPnu, o tom zadna, ale doufam, ze dam aspon SK... :)

a proc vlastne noAH? v mem pripade me to proste bavi a kdyz lehnu, tak se nic nestane, clovek si zacne znova a aspon to neni porad jen o farme. PL pro me neni vyzva a to same plati pro DPS/HP hunt. D3 a hry obecne mam proste jako relax, stejne jako vino, zensky, knizku anebo karty :)

jinak DrSmovi drzim s jeho zaujetim palce, hra je o hrani a zabave a kazdy ji hleda jinde, a tak je to spravne. Ostatne ani projekt BH neni od veci, i kdyz na mne az moc svazane pravidly (pevnej skill tree a hlavne zakaz elective mode). Cim vic lidi zustane u D3, tim lepe, aspon bude mit Blizz motivaci pro dalsi posuny a vyvoj. Kdyby pocet hracu klesnul pod urcitou uroven, tak by mohli take cele D3 odpiskat a ukoncit podporu neb vydelano maji

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 14:34 hod.

Zaljan: Jo, BH je pro drsňáky :D ..i já s tím mám chvílema problém :lol: ...Ale víš jak, byl jsem, sice hlavní, ale koordinátor a ne všechnu tu krutost jsem do pravidel vnesl já :D Plyne to i z toho, že jak jsem později pochopil, někteří hráči, kteří stáli u zrodu se mnou, byli NoAH hráči, kteří chtěli ještě větší výzvy. Mimochodem, největší úchyl je nepochybně náš kamarád dawemorraless :D Ten vysóloval v BH/HC Wiznu na 60 a stále žije :shock: :!: :) Je to démon :lol:

Zaujala mě otázka motivace. Společné máme to, že to beru jako relax a tak to má bejt 8-) . Čím dýl ale hraju, začínám mít naopak větší a větší chuť si šáhnout na tu stovku! :) Neptej se mě proč, je to asi dlouhodobá záležitost, ale prostě se mi to v hlavě usadilo jako takovej nějakej endgame. Teprv pak budu s Bardropem asi hotov, takže mám tak na rok, nejmíň, vystaráno.

A to ani nemluvím, že Bardrop už našel pár solidních cetek na, časem, chystanýho Monka ;)




edit: No, jak jsem psal, tu anketu jsem nešťastně formuloval. Vlastně jde jen o hlasy PRO a ano, jde o plán na vznik Sekce (SC,HC,NoAH..) Snad se to pro další hlasující tímto ujasnilo..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 08.07.2013, 15:02 hod., celkem upraveno 1 x.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.07.2013, 14:37 hod.

já bych vavikovi odpověděl ještě trošku s nadsázkou písničkou od Mňágy a Žďorp, že: http://www.youtube.com/watch?v=ykU8s-o5oEw
(kdyby náhodou kapela byla neznámá, tak: http://www.youtube.com/watch?v=u-zhgk-O0RQ)
Ber to s nadhledem :) NoAH je věc těžko uchopitelná :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 14:44 hod.

wulf: Díky za vyčerpávající popis, hned to jdu očíhnout. Jinak já si (zatím) na legendárky stěžovat nemůžu :wave: Ať dělám, co dělám, pořád jich na sobě mám docela dost a i když jsou sem tam slabší, většinou mají nějakou atypickou schopnost, kvůli které se mi je vaplácí nosit víc, než žlutý.

Mě teda spíš pěkně míchne Craft! Něco jsem na sebe uvařil, ale překonat se to vůbec nedaří a je to děsně drahý!!! Neustále na to není vata. Jinak v tomhle je NoAH taky moc fajn. Člověk prostě musí hospodařit. Prostředky jsou omezený a neustále je nutný hledat priority. (Craft to momentálně není :-x :D ) Někdo se na fóru zmiňoval, že za cca 1000h nasbíral 120M zlata. Mám to pořád na paměti jako takový hrubý odhadní měřítko. Blížím se už 30M goldu a v otázkách šutrů to vypadá na hmotnou nouzi :-x :lol:




edit: prosim tě, to jméno tu vůbec nezmiňuj :roll: :D Jsem rád, že už toho ten vývojář z Blizzu konečně nechal a nepotřebuju, aby tu zase začal rozsévat svoje nekonečné poznatky o mě nebo o NoAH :D ..(jinak hudba dobrá a trefná :D )

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 14:56 hod.

Jen pro zajímavost. Včera v noci mi padly pěkný Wardy, ale s int. To mi ale nebrání je šoupnout do Ritual Arms 8-) Čekal jsem na ně od začátku. Co jinýho by měl mít nejkrutější obrobarbar na remenou, než tohle, že? :) A těšte se, protože chystám ten nejtemnější a nebrutálnější drsnočlánek :twisted: :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 15:22 hod.

wulf: Ty bláho :) Ty tvoje figury jsou balzám na oči. Vždyť jsi taky navlečenej sámá lege :wave:
edit: v rychlosti mě zaujaly tvoje "barbarský" Ice Climery,..trochu mi něco připomínaj :lol:

S barbem WeaponThrow jsi mě nepotěšil :-x ,..mě, kterej postavil i wiznu bitkařku :lol: Ne, vážně, je radost vidět to z tý dropovací stránky ;) Je toho tam i s tím WD tolik, že to budu muset lépe prozkoumat v příhodnější chvíli. Teď jdu využít, že můžu zahrát. Takže káva a jde se na to :) ..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 08.07.2013, 15:25 hod., celkem upraveno 1 x.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.07.2013, 15:25 hod.

DrSma píše: Ať dělám, co dělám, pořád jich na sobě mám docela dost a i když jsou sem tam slabší, většinou mají nějakou atypickou schopnost, kvůli které se mi je vaplácí nosit víc, než žlutý.
A přesně o to tu jde. Hrajeme hru, která se odvíjí od předmětů, které nosíš. Já proti těm legendám/rare až tolik nemám, jen je prostě potřeba je vybalancovat. Právě že ty speciální vlastnosti (většinou skilly ostatních charů) z nich dokáží vyrobit "skvost" a zároveň posunout buildy naprosto jinam. V mé hlavě je parta 4 barbarů, kteří dokážou hrát společně a zároveň každý unikátní build (ranged, close-combat, damage dealer, stun, block etc.), který do té party přesně zapadne a navíc to bude efektivní a hlavně zábavné. Teď to bohužel nejde. Potkají se 4 barbaři, všichni mají stejný build (HoTA a WW) a ještě si utíkají z mapy se slovy: "Já musím, jinak mi přeci spadne berserker". Já vím, ty hraješ sám. Ale i pro tebe by to otevřelo obzory ve smyslu: "Jé, teď padlo tohle... co kdybych to vzal s timdle skillem dohromady, to bude určitě ultimátní build, který nikdo nemá. Když mi k tomu trošku pomůže i follower, to bude teprve legrace" apod. a ze dvou stávajících buldů udělám 8 variant a ještě 8 další uplně jinejch.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 15:34 hod.

wulf: ok, barbaří ráj! ...no to bych snad smazal celý EU a založil si na něm samostatnej NoAH/coop mod :shock: ( Asii a US už mám obsazenou)

Rozhodně bych bral Stun Barba :!: (ostatně jsem se už o něj i dřív pokoušel ;) , já jel vlastně Stunovacího i Monka :lol: )...Ale já mám pocit, že ten coop prostě nezvládnu :( (nebaví mě to...) Vím, žes to řekl pro nastínění možností, ale mrzí mě, že tohohle bych se asi nedokázal zúčastnit. Barbaří grupu jsem nosil v hlavě, než jsem si dvakrát zahrál coop. Pak to všechno padlo..

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Kuki10 » 08.07.2013, 15:36 hod.

Co te na coopu nebavi?

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.07.2013, 16:03 hod.

DrSma píše:Rozhodně bych bral Stun Barba :!: (ostatně jsem se už o něj i dřív pokoušel ;) , já jel vlastně Stunovacího i Monka :lol: )...Ale já mám pocit, že ten coop prostě nezvládnu :( (nebaví mě to...) Vím, žes to řekl pro nastínění možností, ale mrzí mě, že tohohle bych se asi nedokázal zúčastnit. Barbaří grupu jsem nosil v hlavě, než jsem si dvakrát zahrál coop. Pak to všechno padlo..
No vidiš a teď si např. představ stun barbara v kombinaci s přitahovací Ancient spear runou a ještě k tomu dva háčky od Butchera v ruce. Nebo nový legend zbraně ( kladiva od Thora ? ) s pravděpodobností na stun. Takovej CM wizz v barbaří formě. Prostě boží barbar do party. Kdo se nejbe, nic nedělá.

A co se tejče coopu. Kukiho otázka je správná. Proč ne ? Protože jsi zaměstanej ? a kdo ne... no bóže, tak dneska nemůžeš. Musíš odběhnout pryč ? No a ? Nic se neděje, jsme lidi... Třeba nám s dawem je to uplně šumák. Oba dva nikam nespěcháme. Je to jen hra. Třeba nemůžeš celej tejden nebo měsíc ? Na tom fakt nezáleží...
Naposledy upravil(a) WulFgaR77 dne 08.07.2013, 16:05 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 16:05 hod.

kuki:
edit: + wulf: :D

Nevím, jestli to popíšu přesně, ale zkusím to hlavně krátce.

1. Nevyhovuje mi, když na někoho musím čekat, nebo on na mě, nebo musíme hledat společný čas na hru (velkej problém). Taky rozdíl solo a coop je pro mě něco, jako když čteš knížku a obraz v hlavě si vytváříš sám nebo když koukáš na filmovou podobu, kde jen přijímáš něco, co ti filmař posílá. Cítím se v coopu nesvobodnej, ovládanej..

2. Svoje postavy, ostatně jako všechno ve svým životě, si buduju sám. Proto je pro mě nestravitelné, že přidělování XP neprobíhá podle zásluhy hráčů, ale jakýmsi poměrovým dělením. Ryzím příkladem toho je powerleveling. Já prostě nesnesu, aby do mojí postavy někdo ládoval svoje XP, když o to nestojím. Chci si postavu stavět sám.

Chvíli mi to trvalo formulovat. Ale snad poznáš, o čem to je..




edit2: wulfe, ty máš nějaký info, co by mělo bejt v tý itemizaci, nebo jsi se jen zasnil? :shock: ...itemy, to je moje,...a hlavně krááásný :)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.07.2013, 16:25 hod.

DrSma: samozřejmě, jsem agent z agentůry tajně nasazený do Blizzu :)

víme prd, ale pokud nějakým způsobem budeš chroustat blueposty od Blizzu, tak myšlenka je alespoň "narovnat" itemy k sobě. Například tím způsobem, že legendárkám s nižším item-levelem umožníš narollovat s vyšším item-levelem (také srovnají sílu mezi sebou). Druhá věc je, omezit itemům omezeným pro určitý char narollovat pouze s vlastnostmi určenýma pro ten daný char - např. pásky pro barbara bez INT,DEX apod. Jak to ale dopadne, kdy to bude a jestli vůbec, tak to neví opravdu nikdo. Je to moje zbožný přání a snad se nebudu mýlit, že nejen moje :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Kuki10 » 08.07.2013, 16:27 hod.

Tady bych jen dodal, ze obzvlast na hc, je dexka i na barba velice dobrej stat a ne jen na neho.!
Spis aby tam byl zaruceny ten main stat.

Drsma. Zajimave vysvetleny ale ok.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.07.2013, 16:32 hod.

100pct. chápu, Kuki.... je otázka, co je nakonec špatný roll - INT, která zaručuje resisty ? DEX, která zaručuje dodge ? STR zaručující armor ?
Ne, to určitě ne, ale např. nechme to jen na věcěch společných pro všechny chary. Nebo víš jak ... tohle je diskuze o mechanice celý hry. Berme to jako nástřel toho, co by se dalo dělat.

BTW: slušně jsme zasvinili celý vlákno o něčem jiném než je :green: DrSmo, není zač :!: :P :D
Naposledy upravil(a) WulFgaR77 dne 08.07.2013, 16:47 hod., celkem upraveno 5 x.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“