BARDROP - The Solo Selffound Barbarian - Topic UKONČEN

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Kuki10 » 08.07.2013, 16:35 hod.

Tojo, jako doplnek je to fajn, kdyz mas na barbie vysoky redukce, 33% block a 25% dodge to je hukot.:-D
Jako podle me by mely mit only char itemy pevne danej main stat pro postavu a zbytek random no...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 16:39 hod.

wulf: no to jsem teda zvědavej...

Vylepšovat nejak daný itemy je i moje zbožný přání. S láskou vzpoínám na D2 a jeho vyvrtání díry do itemu, nebo výroba z bílého. I to pitomý pojmenování itemu po jménu postavy bylo jedinečný! Nikdo jinej na světě by neměl třeba Bardrop´s kladívko...

Jediný, čeho se od začátku děsím, a strašně bych se chtěl mýlit!, aby každá blbost na vylepšení nestála 10M+ :roll: ..





edit: kuki: Tak s tím nelze nesouhlasit. Only char itemy bez main stat jsou solidní úlet :D ....Teď se směju, ale už jsem pěknejch pár inteligentních mighty superzbraní sešrotoval..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 16:53 hod.

wulf: jako kdybys mě už neznal :roll: :D ...vždycky říkám, že pokud je to smysluplná debata, nikdy u mě nejste OT 8-)

Navíc bych řekl, že celou dobu klábosíme o dropu a itemech, ne? :shock: 8-)

PS:..co se týká NoAH, týká se i DrSmáka,..a co se týká mě, týká se i Bardropa,..a na toho bacha,... :lol:

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.07.2013, 16:54 hod.

Napíšu to ještě jednou... doufejme, že nám Blizzard nezpívá jinou písničku do Mňágy: http://www.youtube.com/watch?v=2puS5O5OeT0 :green: :green: :green:
Sry no, vždycky mám takový období takový kapely.

Podstatný je: buď "DrSmě" :P :green: posílit vlastnost jedný postavy např. block nebo armor pro barbara anebo mu jemně přihrát tu vlastnost od jiných - dodge a resist od ostaních charů. Je ohromě těžký namíchat tu polívku akorát, ale modleme se, ať to dokážou ;) BTW: blokovacího barbara určitě pamatujete ... a mně to nepřišlo špatný ... celkem legrace :) asi tak stejně jako dodge Monk apod. ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 16:57 hod.

wulf: no, musím uznat, i když to není úplně můj šálek, Mňága je o poznání lepší kultura, než Gladiátor z posledně ;) :D :D
edit: já jsem pro DrSmě posílit! :green:


edit2: to jsem toho zase dneska nahrál :roll: :D ...takhle ten 39 paragon budu dělat tejden :lol:

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od vavik » 08.07.2013, 17:09 hod.

@ WulFgaR77: máš recht, je třeba to brát s nadhledem 8-) Mňágou si mi udělal radost :) chytli jsme ji v přímém přenosu na Silvestra a zem se třásla, krásný koncert (^з^)♫♫♫

@ DrSma: The Sims z Diabla rozhodně nechci, možná bude lepší uzavřít dohodu, budu se snažit přehlížet tvoje domněnky o hře a nebudu reagovat, ty se prosím neotírej o mě

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.07.2013, 17:15 hod.

:green: No vidiš, na to velikánský pozor. Na poli akčních filmů se Gladiátor nemá zas tak špatně (v rámci svojí kategorie). Stejně jako Diablo 3 na poli ARGP. Takže se všichni snažte chápat danou věc v kontextu svý doby a chápaní. ;) Čtěte historii a spoustu věcí začne dávat smysl. Zrovna Petr Fiala z Mňágy ... to je pojem naprosto podceněný ... od všech, i v rámci doby ve které interpretoval ;)

Howg.

EDIT: vaviku ani nevíš jakou jsi mi udělal radost, že jsi to pochopil ;) my si nijak nekonkurujeme ...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 17:47 hod.

vavik: to záleží hlavně na tobě

Dokud budeš normálně diskutovat a ne mě přesvědčovat o zaručenejch pravdách z vývoje a fungování D3, jsi vítán.

Na tohle asi raději nereaguj, protože bys to bral jako otírání, ale pravda je taková, že o detailech fungování toho programu (myslím D3) víš stejný prd jako já. (EDIT: teda wulf je tu z Blizzu, ale maskuje se a zapírá, mám to ověřený ;) :green: ) Těch pár výstupních informací, které dostáváme jako hráči stačí tak na to, aby nějakej chytrolín v potu tváře odhalil rovnici na výpočet DPS a pak si myslí, že se automaticky stal součástí vývojového týmu :D (jen doufám, že to video s rovnicí jsi na youtube nevytvořil ty, to by bylo "faux pas" :roll: :D )

Celý takový to hádání, jak by měla hra vlastně vypadat je úplně na nic. Blizz tím jen živí naději hráčů, že můžou něco ovlivnit a tím je drží u hry dýl a dýl. Ty veselý kidy o naslouchání komunitě, to je velká legrace. Vždyť maj tím svým vynuceným online přípojem naprosto detailní data naprosto o všem, podle kterejch se říděj, zbytek je habaďůra, oni nic vědět od nikoho jinýho nepotřebujou.

edit: proto jsem přijal hru jaká je, nainstaloval DarkD3, odtrhnul se od podvodné AH a od té doby mám slunce v D3 duši a hru už si jen užívám..


Ale nepochopil jsem, jestli tě NoAH zajímá a chceš se zapojovat, nebo jen vyvěšuješ bílou vlajku. (obojí pochopitelně vítám já a jistě i ostatní..)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 18:35 hod.

wulf: o Petru Fialovi nic nevím :{ ... :roll: ...asi proto, že pro mě je nejlepší poslech ticho :green: 8-) ..

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od vavik » 08.07.2013, 19:20 hod.

@ WulFgaR77: jasně, že nekonkurujeme, mám prostě jiný názor na přínos NoAH módu, ať si každý zvolí svůj způsob, jak hru hrát; btw Hodinový hotel nesmí chybět na žádné bečce, to zná a zabéká snad každý :) (a není to jediná písnička :)) taky myslím, že Petr Fiala a další žít jinde, tak se mají jinak; Ne, teď ne! je na tom koncertu úžasná, pořád si to pouštím dokola :)

@ DrSma: bohužel to je tvůj problém, že jsi solo hraním odtržený od reality (opakuju, nemám nic proti stylu hry, jaký si hráč zvolí), spoustu věcí si ve hře ani nezkusil, ale bez skrupulí o hře vyslovuješ závěry

nemůžu ti dokázat, jestli vím o hře víc, dobrým srovnáním bylo obvykle PvP, které v současném stavu není možný a i když nejsem žádný uber skiller a nemám rád povyšování, garantuju ti, že narazit na tebe v PvP, protočí se ti panenky

samozřejmě, že zaručené informace o fungování hry mají pouze vývojáři, hráči ale nejsou hloupí; to že nevíš, kde informace o mechanikách hry hledat, že jsi je nikdy pro svůj styl hry nepotřeboval, je tvůj problém, ony ale postupně vylézají na povrch, existují věci jako data mining, existují stránky jako d3lexicon.com, hráči sami zkoušejí a počítají, občas informace sami vypustí vývojáři

pěkně dlouho už je spousta mechanik hry spočtena a popsána, věcí o kterých ty se dneska pořád domníváš, že tak nějak musí asi fungovat; že se ti to nedoneslo, je zase tvoje škoda 8-)

budu se držet a dále už nechci reagovat, nemá to cenu, jsi stejný případ jako já před lety, když jsem si myslel, jaký jsem skiller ve Warcraftu 3, když dávám solo vše, že o hře něco vím, přišel jsem na Bnet a spadl jsem ze židle, když jsem srovnal síly s živými hráči, kteří skutečně věděli, jak prvky hry fungují

naposledy, se vznikem NoAH sekce nemám a nikdy jsem neměl sebemenší problém, jen mi vadí opičárna, kterou s tím děláš, co je za problém? sejde se pár
pohodových hráčů respektující navržená pravidla a hraje se; budu mít chuť jet NoAH stylem, shledám ho zábavnější, tak ho rád pojedu, za současného stavu hry, díky, nechci

bílou vlajku netřeba vyvěšovat, neválčíme spolu :) pokud ale nevylezeš z herní solo ulity, těžko budeš přijímat a posuzovat informace o stavu hry

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 19:29 hod.

vavik: Zkus to zkrátit tak na 3 řádky, ok? O co tak podstatnýho přicházím, v otázkách mechaniky a fungování hry, na solu?..to mě zajímá..
(já furt žasnu, jak zjišťuješ, co všechno nevim a co jsem nezkusil :D )

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 08.07.2013, 20:34 hod.

Tak když už si tu tak povídáme o fungování hry, sledujte tohle :shock: :) (to teď padlo)

http://www.jpeg.cz/images/2013/07/08/FEuah.jpg

Když to na sobě přehodím, opravdu se DPS zvedne podle Zunimassa bot. Jestli nejsem úplně slepej, tak na sobě nemám nic, co mi přidává poison damage, aby mi to o 7% navýšily ty boty (EDIT: a i to by se v kolonce DPS nemělo zobrazit, i kdybych měl)... :?: A to ještě původní obutí poskytuje nezanedbatelných +66 STR...






wulf: kdysi jsi mi psal, že jsi měl nejchytřejšího barba na serveru, bylo to něco přes 1k, že?....tak sleduj Bardropovo IQ (a to s Ice Climberama jsem cca 1,25k a nenosím je, momentálně, jen proto, že nemaj MS, jinak mě zlepšujou solidně defense, jednou na ně možná dojde..) :D :D :roll:


edit: bez ohledu na to, jaké bude vysvětlení jsem se rozhodl Zunimassa cvičky nasadit :shock: :roll: :D ...prostě se mi teď vyplatěj (s pokřikem +6k DPS). Taky jsem s lepší výbavou, konečně, přešel na Skorn. Potřebuju ale přidat AS, protože je to děsnej šnek. Craftil jsem amulety za mega a všechny brimy a nic. Potřebuju kombinaci CC a AS...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Quetak » 09.07.2013, 00:13 hod.

ten % to poison dmg funguje tak že ti konvertuje tvůj physical dmg na těch 7% poison takže ve výsledku máš 100% physical + 7% poison = 107%.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 09.07.2013, 07:52 hod.

Quetak: Ok, ale proč taková ptákovina? Poison přidává physicalu. To dělá každej elemental s physicalem?? :roll: ...Je pravda, že jsem Zunimassa křusky viděl kdysi i na Barbech celkem vysoko v diabloprogress....jen jsem po tom nějak nepátral...(koupil jsem na AH Immortalky kvůli set bonusu a bylo..) Tady je aspoň vidět, co mi skrz AH uniklo :lol:


edit: ono to tak ostatně musí bejt, nic, než těch zakroužkovanejch 7% na botkách barbovi DPS navýšit neumí,..ale rozum to moc nedává..

edit2: WulFe, jdu prozkoumat ty tvoje figury 8-) (mě na barba vždycky braly ty Inna´s The Plaky, kór ke Skornu!,...ale gatě mi vždycky nejvíc honěj defense!..i kdyby mi padly, horko těžko bych je nasazoval,...ale uvidíme, jsou skělý..a druhou věc, i kvůli vzhledu, jsem na barbovi vždycky chtěl, Tal Rasha bundu s kožichem na zádech :) ...jen je to podobný jako s těma gatěma..EDIT: proto jsem taky založil Ritual Arms :) )







EDIT3: WulF: Po prozkoumání figur se mi zdá mrazící varianta velmi dobrá u Scoudrela (pro WT). Ty tři hity s dobrou vlastností, to už je cejtit. Když jsem ho tetoval s Windforce, tak to bylo dílo, pořád mi všechno odpinkával :D (tuhle variantu už máš asi taky testlou, mohlo by to být obměna místo frozenu)

Taky jsi mi obnovil vzpomínku na pokus o mýho stunovacího barbara, pořád mi to v hlavě šrotuje, mám i nový (neodzkoušený) nápady,..myslím, že časem se k té myšlence budu zase muset vrátit (viděl bych to na build pro vyšší MP)...momentálně mě ale baví chlapácký Hammerování :green: ...
Naposledy upravil(a) DrSma dne 10.07.2013, 09:47 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 09:13 hod.

Tak na Diablowiki jsem se dočetl, že ten bonus na Zunimassa botách je bug! (věřím tomu, protože je ta konverze nelogická)...Takže bůh ví, jak dlouho to na nich nechaj...pokud to opravěj, nemá cenu je nosit (pro No INT class)


edit: kruciš, nemůžu zjistit nic o Zunimassovi :roll: ...chci zařadit botky do RA (už jsem je dal i na portrét), ale potřebuju aspoň nějakej údaj, než začnu psát článek. Je to šamanka z Teganze, víc nevim :) ..

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 10.07.2013, 09:58 hod.

Jasan knock-back variantu jsem si zkusil taktéž ( slušná demence :D ). Ten luk padá relativně často a s pěkným rollem, přesto bych chtěl raději mrazáka - tam je dobrý že, co je zmrzlý nekouzlí a hlavně můžem mrazit či slow házet oba :) Nevýhoda mrazáku je, že to potřebuje LS pásek a zároveň LoH prsteny, protože sehnat 300-spear s LoH nebo LS nedokáže ani Satan Claus a pokud jo, tak automaticky nemáš CD nebo díru.(Azurewrath má roll uplně pevnej)

Jinak co se týče WT, tak ještě jednu velkou výhodu má - umí to střílet až za roh resp "za okraje obrazovky" a pokud umíš jooo dobře klikat a hejbat se, tak se tě skoro nic nedotkne. Těžký jsou akorát "fast" moby - to asi leda řešit overpower a leapem/runem pryč.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 10:56 hod.

WulF: já opět chci věřit v neexistující postupnej drop :green: , ale zatím mi padaj legendy skoro všechny bez díry (hlavně zbraně)...jsem zvědavej, jestli bude pozorovatelný nějaký zlepšení s rostoucím časem ve hře..

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 10.07.2013, 10:57 hod.

Tak já tam teď mám sice runu Killing spree, ale myšleno to je jinak. V tom buildu by se OP používalo spíš k obraně. Buď tam dáš stylově runu na odhození 3 seker, když už je to WT build anebo Revel na heal. Stejně tak tam může alternovat třeba stun. Jde o to, když už se na tebe moby nalepí, tak z toho nějak vybruslit. Mačkat to na cooldowny by se mi taky nechtělo. Rend je samozřejmě fajn, ale není to "okamžitej" heal jako Revel a zároveň rend stojí Fury, ale Revel nikoliv.

Co se týče pokřiků, tak WC se prostě řve na cooldown z principu, už jen protože generuje Fury. No a BR naštěstí prodlužuje inspiring, takže 1x za dvě minuty a to zas není taková hrůza. Pokud máš jen jeden, tak musíš 1x za minutu, kvůli léčení z inspiringu a pokud je to zrovinka rage, tak musíš mít Fury, což je riziko.

Ale to už asi nosim dříví do lesa, to znáš sám :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 11:13 hod.

Opakování matka moudrosti 8-) ...však jsem takhle objevil Inspiring...ale na SC ho nepoužívám, hlavně po přechodu na Skorn, protože mi naskočila DPS a relativně stíhám sát life přes passivku...S tím sáním je to vždycky těžký,..já mám teď dilema s opaskem. Witching je bijec, ale používám ho jenom proto, že dává AS, pořád se mi AS pro Skorn nedaří nahonit,..Jinak bych určitě nosil Tribal Binding se sáním a Brawlera k tomu. 30% bonus k poškození, to je extrém a witching to nedohoní :wave: ..

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od walosek » 10.07.2013, 12:37 hod.

DrSma píše:Tak na Diablowiki jsem se dočetl, že ten bonus na Zunimassa botách je bug! (věřím tomu, protože je ta konverze nelogická)...Takže bůh ví, jak dlouho to na nich nechaj...pokud to opravěj,
já bych byl v klidu, na wiki se toho napíše... že si kluci z Blizu nedali moc práce s popiskama, to je známá věc, esli tím chtěli mlžit výpočet damage nebo byli prostě líný, to je ta správná otázka ;)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“