BARDROP - The Solo Selffound Barbarian - Topic UKONČEN

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Zamčeno
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 12:43 hod.

walosek: :D i s tím se počítá....Ale konverze poison na physical DPS taky nezní nijak extra....i když se to asi děje, podle toho, co to dělá se statama.. :roll: Ach ti kluci z Blizzu :)

edit: ono je to vlastně nakonec jedno, protože dřív či později stejně padnou Immortalky, nebo jiný křusky, který vyjdou líp.. 8-) (ale do RA mi zapadaj výborně, takže nadobro se jich zbavovat asi nebudu :) )..

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Frozen » 10.07.2013, 13:49 hod.

Ahoj,
koukám, že hraješ Hota a jak píšeš, že tě to baví. Zkus na chvilku tento build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYf!aYcYZZ

Já hraji HC, takže mám místo pasivky ruthless daný nerves of steel.



Hraji již asi šestého barbara (už jsem to přestal počítat), ale tenhle build mě přijde nejzábavnější a má jak obrovský single dmg (HoTA s runou smash), tak i obrovský dmg do více potvor (Ancient spear s runou Harpoon neskutečně krájí vše co mu stojí v cestě), navíc si je i přitahuješ k sobě a pokud jich je dost na jednom místě tak tam plácneš HoTu a moc z nich nezbude :). Co se týká Weapon Throwu, tak je dobrý mighty throw se 100% proc. ratingem.

Jediné co potřebuješ je sehnat si třeba pásek s -4 cost na weapon throw, více není ani potřeba, ale pokud by si měl, tak asi i lépe. WOTB mám na insanity, protože na HC postupuji radši opatrně, než abych lítal sem a tam, Navíc dmg přes Insanity je nárůst o cca 170%.

Pokud vyzkoušíš tento build, dej vědět jak se ti líbil ;) .Já už za barbara nic jinýho hrát nechci :D
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 14:04 hod.

Frozen:
Mi to tak trochu přijde, že vezmeš DrSmu, Wulfa, protřeseš, promícháš a vypadne Frozen :D

Mě WT moc nesedí pocitově, nezkoušel jsem skoro vůbec, ale asi to prubnu, protože 300-kopí mám a s WT se nějak roztrhnul pytel,...ale přes svoje skeptické postoje musím uznat, že harpunování rezatejma řetězama zní velmi lákavě :twisted:

Ale k věci to je, to jistě ocení i WulF ;)...jen zase na zvážení něco ode mě. HotA bych rozhodně viděl na stunovací runu. Nejen proto, že jesem stunofil, ale WulF zmiňoval fast packy a když máš stun HotA v ruce, stačí blízko packu najít jednoho malýho mobíčka, přiklepnout ho po hlavě a takto opakovat :green: ...S trochou šikovnosti elitky spinkaj až do smrti :P ..

Něco z toho určitě poprubuju ;)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 10.07.2013, 14:05 hod.

Celkem zajímavý a alespoň někdo, kdo se nebojí hrát něco uplně jinýho než všichni. Tleskám. Ale WTčko hraju spíš já :D Takže je to takovej mix mezi mnou a Drsmou.

EDIT: :green: :green: :green: Okomentovali jsme to stejně

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 14:13 hod.

WulF: :green:

k tý harpuně, ještě.., i Řeznickej háček je kolosální paráda :love: ...jen mi za rok hraní padl asi jen jednou a ještě hodně špatnej :-x ...Vzhledem k duševní blízkosti Bardropa s Butcherem jistě ale další jednou padne.. :)


edit: čím víc o tom přemejšlím,...tý bláho,...úplně to vidím,...harpuna, kladívko a leap...(+co se vejde na podporu)...K Leapu jsem si dlouho hledal cestu, ale už bez něj hrát nechci,....ale představte si tu mobilitu+dosah harpuny a jaká to bude zběsilost na obraze! :green: :) ....Jen musím přijít na to, jak na ten rezavej řetěz přivázat Skorn :green:

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Frozen » 10.07.2013, 14:21 hod.

Mno já mám skorna s LS na tenhle build a s Hotou saju 8k hp / s. Mám v bedně i 300 spear, ale neudělá to takový dmg, hlavně pokud se jedná o smrtelnou ránu s HoT. Elity leží na pár ran na MP5 a to mám poloviční dmg nežli ty. S Ancient spearem a runou harpoon máš ihned fury na maximu a pak už jen sázíš HoTu, pokud se stane, že ti spadne Fury, tím, že ti hold neprocne ITF, tak hodíš harpunu a máš zas max. Weapon throw je spíše jen na rozjezd a pak jej samozřejmě držím i když mlátím pomocí HoTy, takže to ve výsledku vypadá, že házím i mlátím :D
Naposledy upravil(a) Frozen dne 10.07.2013, 22:49 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 14:33 hod.

Frozen:...fjú, skvělý :love: :green: ...takhle jsem byl naposled vyplesklej (už je to veelmi dávno), když jem objevil Rend/Hota :) ...večer zkusím!

Mě se líbí, že WT je na rozjezd, to když nahradím (já to sekerkování prostě nějak obejdu :D ) Cleavem, mělo by to makat stejně, protože tím zase startuju já...určitě to podrobím testu!...(jen se sáním mám zatím problém, ale to se časem poddá)..

díky, pane Mražák ;) ..


PS: jestli to bude super, tak mě bude pěkně štvát, že jsem na to nepřišel sám :green: ..

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 10.07.2013, 14:35 hod.

Jinak já abych to ještě doplnil, tak já chci postavit Frozen WTčko :green: :green:
Podstatu už jsem vyvoslil někde o pár postů dříve - je to mix attack speedu, frozenu od Azurewrathu a scoundrela, Ricochet jako plošňák + zpomalení. Ostatní skilly se domyslí.
Ale je to spíš "legrační" build a taková barbaří reakce na wizzardy ;) Rozdoně tomu bude chybět damage.
Bohužel ale jedu NoAH a tak musím počkat až mi ty věci napadají.

Výběr run do Frozenova buildu se Skornem v ruce chápu. Určitě to je zábava.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 14:39 hod.

WulF: neboj,...jasna, že nám to napadá 8-)

Proto hraju na US, Amíci maj vždycky všechno lepší, jak Evropa (větší auta, větší baráky, finanční krizi, prostě všechno :green: )...takže určitě i drop :lol: :lol: (ale nikomu to neřikej ;) )..

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Frozen » 10.07.2013, 16:02 hod.

Btw ten Weapon Throw (mighty throw) je tam hlavně na počáteční zisk fury, protože se dá snížit jeho cena fury a navíc z passivky No Escape je cca 65%(aspoň myslím) šance na 14 fury a další šance na fury z Berserker rage Into the fray. Hlavně pokud se stane situace, že moby mají u sebe sajrajt a zrovna nemám harpunu, na to abych si je vytáhnul pryč, tak prostě házím a dávám dmg aspoň z dálky.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 10.07.2013, 18:49 hod.

Frozen: OK, chápu,..

Dneska se nebude expit, ale testovat. Dodělal jsem kulatej LvL40 tak je na to i taková pěkná doba 8-) ..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 11.07.2013, 06:49 hod.

Tak včera to dopadlo všechno úplně jinak :green:

Začal jsem test s Harpunou a vůbec mi to nešlo. Tak jsem build upravil skoro na Frozena a pořád mi to vůbec nešlo. (musel bych asi hoodně trénovat :) ) Co je ale dokonalý je grafická podoba Harpuny! Jenže je to asi tak, že jak psal Frozen, je to pro něj NumberOne, tak já to mám už asi se svým rendo/kladívko/hopsálkem :) (nejvíc mě štvalo, že jsem každou chvíli neměl nabitou Harpunu :-x , passivku jsem na cooldown měl)...je to určitě hodně i o zvyku..(za zkoušku to 100% stálo)

Ale cca po hodině Harpuningu jsem ulovil řeznickej háček! :D (a dokonce s dírou a solidní DPS! a trochou sání, jen STR chybí, ale to už je skoro NoAH rouhání :) ) Takže jsem začal háčkovat i bez harpuny :wave: (ale zdá se mi, že háček lítá a nic nepřitahuje, není to vidět..) A protože jsem měl s Echem AS přes 1.8/sec, začal test2. Zkoušel jsem MP4 a v pohodě jsem nakládal ACT1 :love: Myslím, že kdyby o to šlo, jsem ochotnej sem tam hrát cca MP6. Na té MP4 dost lezly expy, takže nejen, že jsem dal level, ale úplně na konec dropnul druhej Skorn!! Opět se STR, ale bude horší, než ten, co mám. U starýho se 500 STR počítá i do armor, což je cejtit (a ještě VIT)...

Takže jsem šel zatím zase na dual. Což znamená přechod z Enchanteress na Scoudrela, jen pro něj potřebuju rozumnou zbraň,..Hellrack ani Windforce se nehoděj..
EDIT: cílem do blízkého budoucna je někde sehnat alespoň ty 3% LS (nebo LoH) a zařadit passivku Brawler..to už se budou dít věci..

Rok jsem se divil, co je Skornů a mě nepad ani jeden,...teď mám druhej za dva tejdny :) ..

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DeathHero » 11.07.2013, 07:48 hod.

@Frozen tak určitě build vyzkouším jaká je ideální výbava má smysl používat unikátní kopí.(teď nevim jak se jmenuje)
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Frozen » 11.07.2013, 07:58 hod.

nn lepší je Skorn s LS, jukni na můj profil. Důležitý je v tomhle případě hlavně crit. Hota dávám jakmile mam plný fury, což je téměř okamžitě. Jediné co je dobré tak něco co ti sníží fury cost u weapon throwu aspoň o 4 fury. (já mám levnou variantu a to pásek IK).

Důležité je házet harpunu přes více mobíků, tím je zaručen téměř 100% crit. A hlavně díky harpuně si vybíráš battlefiled ty, což se hodí zejména, kde je sajrajt na zemi. Případně si můžeš vytáhnout stranou jen jednu či dvě elity a ty zbušit, čímž hodně ulehčíš práci partě.

Ps. já hraju hlavně v partě, na single je to možná něco jiného, ale vzhledem k tomu, že hraju buď s kamarády a nebo public, tak je na to ten build i koncipován.
Naposledy upravil(a) Frozen dne 11.07.2013, 08:02 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 11.07.2013, 08:00 hod.

Taková technická ... velká ba až obrovská nevýhoda přitahování je, že pokud je mob ve "stun" a mám dojem, že i "fear", tak nepřitáhneš :( a to není šťastnej záměr.

DeathHero: v podstatě nemá, sice na něm visí ty affixy na zvýšení dmg WT a AS, ale proti Skornu je to o ničem, bohužel.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Frozen » 11.07.2013, 08:03 hod.

Nepřitáhneš, ale dostane další stun. Hold je potřeba koukat :D
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od WulFgaR77 » 11.07.2013, 08:19 hod.

Tak to jo ... tam jsou nějaký 3s navíc, který nám jaksi zapomněli sdělit, ale osobně bych bral i to přitáhnutí.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 11.07.2013, 08:48 hod.

Tak tím to je!, buď jsem levej, nebo línej se do něčeho trefit :green:

DeathHero: jak říká Wulf, ale jinak to kopí: http://www.jpeg.cz/images/2013/06/15/dIcv.jpg (ale docela dlouho bylo nejlepší zbraň, co padla, cca 20 paragonů jsem ho nosil..)

edit: aha a ještě tohle,..pak mi ten háček má něco přiháčkovat, když jsem králem stunu :wave: ..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 11.07.2013, 08:59 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od Lemurman » 11.07.2013, 08:59 hod.

DrSma: pěkná zbraň
Frozen: já si mysli, že když hraješ opravdu WT build tak že bude lepší 300 spear
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: BARDROP - The NoAH Barbarian

Příspěvek od DrSma » 11.07.2013, 09:04 hod.

Lemurman: no, kdyby mělo díru, to by bylo jiný kafe :) ..(kopí se mi ale nelíběj, takže jsem rád, že už jsem ho mohl konečně za něco vyměnit 8-) )..

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“