Která politická strana je vám nejsympatičtější?

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.

Hlasování: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

ČSSD
1
5%
KSČM
0
Žádná hlasování
ODS
2
11%
TOP 09
3
16%
ANO 2011
3
16%
KDU-ČSL
0
Žádná hlasování
SPOZ
0
Žádná hlasování
SZ
0
Žádná hlasování
Jiná (uveďte jaká)
8
42%
Žádná (pod podmínkou, že znáte všech 24 kandidujících stran)
2
11%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od ZOMB » 19.10.2013, 17:59 hod.

Zdravím :wave:

Tak jaká politická strana je vám nejsympatičtější? Koho půjdete volit?




Za mě - jdu volit Svobodné ;)
A koho vy?


Přeju vám příjemné hraní a rozumnou volbu ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Attia » 19.10.2013, 20:21 hod.

Za mě určitě TOI TOI...zatím asi nejlepší spot...;-)

BTW zombe, děláš si zadel? celý roky si říkám jak je to super že se tu neřeší politika a ty sem prdneš tohle? :-D přijde ti že tu je málo hádek a sporů? :-D

Za mě jeden tip, co nejdřív to téma LOCkněte nebo se budou rozdávat BANy :-D *A*

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Maxim » 19.10.2013, 20:38 hod.

NO je pravda že politika by se sem tahat neměla (sice je tu forova politika) ale žádnej LOCK každej kdo chce na to odpovi kdo nechce ten to bude ignorovat tak je to nejlepsi :) ;)
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Javurek » 19.10.2013, 20:40 hod.

I o politice se dá diskutovat civilizovaně :) No a když někdo bude mít špatný názor, tak budou bany :D

Já volím ANO, myslím si že po dlouhé době někdo kdo má skutečně potenciál něco změnit a Babiš už něco v životě dokázal a určitě bude lepší ekonom jak ty joudové před ním :).Vždycky jsem volil ODS, ale dost mě teď zklamala tím jak na Babiše trapně utočí, bohužel ne moc věcnejma argumentama.

I když mi programy některých jiných stran jsou sympatické, měli už spoustu možností jak něco změnit a neudělali to, tak dávám hlas někomu novému.

Btw u Svobodných je bratr a ty se s Babišem moc nemusí , takže trochu rozpor v rodině no :D

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Maxim » 19.10.2013, 20:55 hod.

Když teda civilizovani taky dávám šanci Ano
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od ZOMB » 19.10.2013, 21:28 hod.

Javurku: Bany? :D Asi pro komunisty :D :D

Pravda... Babiš a Svobodní jsou strany s úplně odlišným pohledem na politiku
Rozpor v rodině teda nezávidím...

Mě docela vadí u Ano, že většina lidí tuto stranu volí kvůli osobnosti (Babiš, Stropnický) na billboardech, a ani si nepřečtou program...
Svobodní před Babišem varují, protože rád říká polopravdy... např. jak všude vyzdvihuje, že platí poctivě daně, pravděpodobně největší daně ze všech, ale na druhou stranu bere nejvíc dotací...
A taky se docela divím, že ho volí tolik lidí, i když veřejně přiznává co všechno proloboval... jak jde vidět, lidi mají rádi, když se jim říká pravda, a už nezáleží vlastně na tom o čem :D


Neříkám, že Ano je špatná strana, jen by lidi (obecně - ne jen u Ano) měli být více informováni...

Snad lepší než volit komunisty (jedno jestli rudé, oranžové, nebo Zemanovce)


Attia: Neboj, to je jen na chvíli před volbami, za chvíli to zmizí ;)

edit: Docela by mě zajímalo, co za borce dalo poslední možnost - studovat programy všech 24 stran musel být docela záhul a co potom následující zjištění, že žádná stana nezastupuje jeho zájmy :!:
By mě teda zajímalo jak si představuje politiku :D
Dokonce i kamarádce jsem poradil koho volit, původně jít volit nechtěla a teprve ode mě se dověděla, že do voleb se přihlásili i monarchisti :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Fraxinus » 19.10.2013, 22:50 hod.

Co se týče ANO a Babiše, tak to bude to samý, co v Itálii Berlusconi nebo v Gruzii Ivanišvili. Prostě prospěcháři. A zkušenosti z let minulých mě přesvědčily, že na programu opravdu nezáleží. Podstatné je, aby byla strana i její kandidáti důvěryhodní. A jak už tu říkal Zomb, zrovna Babiš se lehce chlubí cizím (státním) peřím.
Co se týče Svobodnejch, .... vzdálená příbuzná za ně kandiduje...ale připadají mi hrozně naivní, každopádně jim budu držet palce, ale u nich budu mít vykřičník, protože bude velmi pravděpodobné, že by mohli dopadnout jak zelený nebo teď veverky, dříve či později.
Vládní strany jsem nikdy nevolil a po katastrofě, jakou přinesli za 7 a zejména poslední 3 roky, nepřipadají v úvahu v žádném případě.
Levice: ČSSD - Dluhoslavovu (ač teda abych mu nekřivdil, zrovna nepatří mezi ty, co tu obří zadluženost zavinili; to ten takzvaně nejlepší ministr financí stř. a výcgh. Evropy) fotografii používám jako vyvolávač efektu projímadla. KSČM - jako obvykle straší zlodějskou, mafiánskou a podvodnickou sekci ODS a jejích kamarádíčků. SPOZ = věci (kecy) veřejné natřené na ovarovo.
Tak bobo raď....kdyby se nespřáhla s Klausem, tak má můj hlas, ale takhle se akorát znemožnila.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Javurek » 20.10.2013, 00:15 hod.

Babiš alespoň něco vybudoval. Ty co tam jsou v parlamentu skoro půlku života umí jen kecat.

Zombe nejsem slepej věřící, já se vždy snažím zjistit maximum informací. Nejde jen o Babiše o kterém si myslím že je fér člověk, ale líbí se mi i jejich jiní kandidáti. On nikdy nepopíral že něco proloboval. Proloboval to pro sebe tak jako pro jiné zemědělce. A rozhodně mi to nevadí, pořád lepší on než dovoz odpadního žrádla z Polska. Dotací bere nejvíc, protože je největší, myslím že jak furt připomíná ty daně je z důvodu že ho to štve, že takový prachy platí a pak se to rozkrade. :) Také co jsem tak četl, tak narozdíl od jiných lidí se postupně vypracoval a zázračně ani nezbohatnul na privatizaci.

Jedinou věc kterou na něj vyhrabali je to s tím StB někdy před 20 lety. X-krát to vysvětlil a stejně to furt opakujou, tohle mě štve na některých stranách, že furt jen útočej na ostatní a vytahujou špínu. Prostě negativní kampaň je svinstvo. Nelíbílo se mi to už v prezidentské volbě když byla antikampaň proti kandidátovi TOP 09.

Schválně se podívejte na diskuzi na Nově Babiš vs Němcová. Podle mě jí tam docela setřel. Neměla moc co říct, furt opakovala nějaké vize, na které už měli ve vládách 100 let času to udělat. Strašně vše okecávala a ani neuměla položit jednoduchou otázku.

A musím podotknout, že ještě před rokem jsem si myslel že Babiš je arogantní buran co se neumí vyjadřovat normálně. Ale prostě jsem si postupem času zjišťoval informace, četl program, atd atd a změnil jsem názor.

Fraxinus: myslíš BOBO? :), tu bych nevolil už jen kvůli tomu že ta jde přes mrtvoly a využije a zneužije čehokoliv. Kolega v práci mi říkal že prej byla pro snížení platů v europarlamentu a pak když se hlasovalo o snížení, tak pro to nebyla :D. No a teď je proti EU. Když tam byla tak to bylo v pořádku :) Co jsem viděl její spoty , tak 100% kampaně ství na Klausovi :D

Myslím si že ODS je nyní taky volitelná, kmotři se teď přesunou spíš k ČSSD, když má nejvíc a ODS málo, takže ODS je taky volitelná. Jen se musí trochu změnit.

Ještě bych zmínil Okamuru, ten mi přijde jako takový kašpárek, který kope kolem sebe do všech a on jediný je spasitel.

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Maxim » 20.10.2013, 10:06 hod.

V tomhle souhlasim je pohatej ten nic kráct nemusí
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Fraxinus » 20.10.2013, 10:21 hod.

Maxim: Trochu naivní. 99 % všech bohatých chce být ještě bohatší. Nechci Babišovi nijak křivdit, když uvedu jako výstražný příklad Víta Bártu a jeho ABL. Keců měl plnou hubu, ale skutek, že se zcela odpojí od svého biznisu, utek. Byl to jen jeho biznisplán, jen to byla v porovnání s agrofertem minifirmička. Nicméně, když se Babiš dostane do sněmovny, a podaří se mu to zemědělství postavit na nohy do té míry, že zas budem potravinově soběstační, tak pak uznám, že je to muž na správném místě, pak bych až v těch následujících volbách podporu Babišovi zvážil. Prozatím jsem vůči nim dost obezřetný.

Javůrek: Myslím tu. :D Ale neboj, její kandidátní listina poslouží tentokrát jako toaletní papír. Před ODS bacha. Aby byla volitelná, bude potřeba, aby se očistila od zmetků..i od Němcové, která je také pěknou mlátičkou prázdné slámy.


edit: Pokud by se ale nakonec ukázalo, že ty nové strany poslouží jako udržovák pro zkrachovalou minulou vládní koalici, pak by to byl dámy a pánové epic fail. :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Maxim » 20.10.2013, 10:31 hod.

No uvidi se ale většina fakt krade pravda
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od ZOMB » 20.10.2013, 11:58 hod.

Fraxi: Problém u Svobodných je ten, že se těžko dostanou do vlády... i kdyby se dostali do PS (což je celkem možné), tak se pravděpodobně na nic nezmůžou, protože nemají žádného spojence
Nicméně to, že se dostanou do PS je důležitý krok vpřed a ukáže se, co jsou zač :)
Bohužel stále žijeme v postkomunistické společnosti, a lidi se svobody bojí... proto radši dají přednost ČSSD nebo KSČM, kteří se o ně "postarají"

A pro všechny, co rádi vzpomínají, jak bylo za komunistů levno, doporučuju navštívit tuto stránku: http://www.zakomunistu.cz/


Javurku: Jasně, chápu, já nemyslel zrovna Tebe ;)
Jenže jako jeden z největších nedostatků Babiše vidím, že si asi neuvědomuje, že řídit podnik a stát jsou dvě rozdílné věci...
Já když jsem se o něm dověděl poprvé a někdo mi ho doporučil, tak jsem se podíval na nějakou politickou debatu s ním a Petrem Machem - hned jsem zjistil, jak je Babiš arogantní a moc se neliší od lidí, co jen nadávají v hospodě. Doufal jsem, že se to v průběhu diskuze změní, ale nezměnilo... nebyl schopný ani normálně odpovídat a jen nadával na všechny kolem sebe :)
Nedávno prohlásil, že se nespojí s komunisty ani socany, tudíž má jedinou možnost se přidat k TOP a ODS, takže se nic nezmění (pokud získají většinu)


edit: Teď jsem se dočetl, že Schwarzenberg bude raději spolupracovat se sociální demokracií než s Babišem :D

edit2: Taky si myslíte, že řízení heslem "volit to menší zlo", nás dostalo tam, kde jsme?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Javurek » 20.10.2013, 12:02 hod.

Nemusí se spojovat vůbec s nikým, někde i řekli že jim stačí být v opozici a budou chtít prosazovat svůj program. A když lidi uvidí jak zrušení imunity a další věci ostatní kromě nich nechtěj tak v přístích volbách vyhrajou...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od ZOMB » 20.10.2013, 12:38 hod.

Můj názor je jasný :D (kdysi jsem si trochu hrál s photoshopem :D )
Babiš by společnosti prospěl více jako Batman než politik ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Javurek » 20.10.2013, 13:14 hod.

hehe to je dobré, to si skoro říká o to hodit jim to na facebook :D

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Maxim » 20.10.2013, 13:58 hod.

U nas v městečku je volební bilboard na každym rohu ale tady je pravá politická válka :)
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Fraxinus » 20.10.2013, 14:01 hod.

ZOMB: To ale u VV před 4 roky taky (měli v programu, že prosadí účinnější boj s korupcí ve stylu padni komu padni. tedy nekompatibilní s jakoukoliv kleptokracijní partají), navíc, pokud se nemýlím, taky proklamovali, že do vlády nepůjdou, leč sňatek z rozumu uzavřeli v domnění, že jim bude dovoleno program naplnit..něco málo skutečně ano, ale to jim bylo dovoleno jen tak, aby se neřeklo. A jak pak dopadli rozdělením na torzo bez lídra a na píky, to už víme. A nejen oni, úplně stejně šli do háje i Zelení, US-DEU, ODA a další výtečníci. Svobodné by ve vládě čekal stejný osud.

A jak říkáš o šláfenberkovi, tak to mu poradil asi Kalousek, aby se znovu dostal do vlády nebo na vlivný flek...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Maxim » 20.10.2013, 15:05 hod.

Ach jo ja věděl že politika rozděluje forum proto sem se aninevyjadril k prezidentskejm volbam
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Javurek » 20.10.2013, 15:07 hod.

Já nemám problémy s jinejma názorama pokud si to ten druhej podpoří dobrejma argumentama. Zatim to tu je klidné :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Která politická strana je vám nejsympatičtější?

Příspěvek od Fraxinus » 20.10.2013, 15:32 hod.

Javurek: To ještě přijde :lol: Anebo radši ne.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“