Barbar 2.0.1

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 12.03.2014, 22:33 hod.

Kubizek: Thunderfury mam, co ten wildwood? :-)

@tabletofon
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Brum » 13.03.2014, 09:13 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Brum ... o/23649816

Ja jsem zkusl barba takto. Funguje to moc pekne. Idea je pritahnout potvory pred sebe, a pres HotA s vysokou CC davat Overpower. S CC 55+% je mozno Overpower spamovat. Stomp lze nahradit leapem. I pasivky lze upravit. Chtelo by to DW s high crit chance, ale to se mi musi nejdriv neco dropnout :)

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od limubai » 13.03.2014, 11:53 hod.

klondaik - jo v klidku, rád se nechám poučit. Je pravda, že se v tom nevyznám...jen mi přide tvoje dmg (skilly určené na rozdávání dmg) dost malá na to aby to odsejpalo, což je muj pohled na "farmení". Spíš tam vidím jasný zaměření na přežití a generaci fury. elity na T4 mají kolik HP? 50-80 mega? Jak dlouho je pak sundaváš dolu? Ale spíš to bude moje nepochopení slova "farma". pro mě to je rychlé zabíjení a pro tebe asi neumírání. tím bych to zavřel.

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od klondaik » 13.03.2014, 13:24 hod.

Limubai - Je pravda, že se v tom nevyznáš... tím bych to zavřel.

Karsa
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Karsa » 13.03.2014, 14:45 hod.

tak diky prstenu a rukavicim na fire jsem preladil na Fire barba a jde to v klidu na T2 a T3 obcas zazlobi nejaka elita, jeste by to chtelo fire gunu......

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kars ... ro/3542449
Naposledy upravil(a) Karsa dne 24.05.2019, 01:44 hod., celkem upraveno 1 x.

Oglojoo
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oglojoo#2623

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Oglojoo » 14.03.2014, 08:56 hod.

Karsa píše:tak diky prstenu a rukavicim na fire jsem preladil na Fire barba...
Tak ty rukavice jsou brutální, ještě pak u mystika přehodíš armor za crit chance a řek bych jedny z nej nej rukavic ve hře :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od HELLERcz » 15.03.2014, 11:34 hod.

<HeLL> HELLERcz (Barbarian)

Chtěl jsem jen napsat, jak jedu a pojedu do začátku datadisku Svého Barbara a jak jsem s ním momentálně nejvíc spokojený :)

---Skilly---
left mouse: weapon throw, runa mighty throw (házím, házím rychle, dávám critem šlupky kolem 1M)
right mouse: seismic slam, runa permafrost (pořádné Aoe, zpomalení nepřátel a pěkný efekt skillu, critem dávám pecky kolem 2,5M)
1: war cry, runa charge (doplním si trochu armoru a hlavně fury)
2: battle rage, runa bloodshed (zvýším si dmg a umí to pak pěkně dělat neplechu v explozích, když je více nepřátel)
3: call of the ancients, runa duty to the clan (více armoru a delší výdrž ancíků, dobré při elitkách)
4: wrath of the berserker, runa slaughter (další pomocník u elitek)

passives: weapon master (mám sword, tak mám vyšší dmg), brawler, tough as nails

---atributy---
damage: 281k bez buffu, 321k s buffem brage, 442k s wotbem + něco navíc ještě s brawlerem
toughness: 1,5M bez buffu
armor: 10,5k s WC
resisty: +-900 s WC
88k HP
CC: 48,5%
CD: 489%
AS: 1,88
area dmg: 71%

Jinak sám hrávám buďto rychlovku T3, nebo pohodovou T4, když chci trochu výzvu, tak T5 kdy elitky mi chvíli trvají ale bílé mobky dávám jakš takš svižně, T6 sám nehrávám
V partě hráváme nejčastějí T4, jelikož zbytek osazenstva nemá zatím moc gear na vyšší stupeň ...

Hra mě momentálně fakt moc baví, do datáče bych si ještě velice rád užil perma ancíků (4. bonus ze setu IK) ... tak budu doufat, že mi padne IK chestka, nebo IK helma třebas ...
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od DrSma » 15.03.2014, 19:44 hod.

Dlouho jsem ladil vhodné build kombo po patchi a konečně jsem dospěl ke zveřejnitelnýmu výsledku.
Nebudu dlouze popisovat celej build, protože stále probíhá vývoj, ale pouze jádro, na ktrém pracuje:
----------------------------------------------
1. Cleave/Rupture
2. Rend/Bloodbath
Passive: Brawler, Unforgiving, Ruthless
----------------------------------------------
Tohle mi po testování vyšlo jako nejmasivnější DPS build s výbornými výsledky. Celej build je vidět v podpisu, kde na jdete taky HotA, Maruder, Berka a jiný klascký věci, který nemaj na funkci buildu podstatnej vliv.

Maká to tak, že Unforgiving mi nachystá fury, abych mohl po naběhnutí do balíku okamžitě nahodit Rend. Ty dám +/- dva po sobě a příjde rána Cleave. A teď si představte to peklíčko, když potvory dostávaj exploze z Cleave i Rendu (160% a 1000% po zabití) a je to celý podpořený 40% z Ruthless na dorážku. :twisted:

S mojí výbavou pouze z dropu je to konečně dynamickej build, kterej je mnohem míň náročnej na Fury než HotA (HotA jsem jel celou Vanillu) a dělá brutální paseku. Mám 176k DPS unbuffed a na T3 to mastím (sám) jedna radost. HotA mám v podstatě jako pojistku do single target nebo občasnou dorážku. Na závěr dodávám, že jedu SC, pokud to někoho zajímá, ale můžu s klidem říct, že na T3 nekapu.


Vypadá to celkem nenápadně, ale jak se to rozjede, je to dobrej mazec! :twisted:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Fru-fru » 16.03.2014, 14:30 hod.

Hoj drsmíku, Tvůj build mě nakonec zaujal nejvíce a rád jsem ho vyzkoušel. Musím říci, že po krvi mých nepřátel zůstala má pokožka hebká celou noc ;)... Přesně tak jak to mají bařenky rády...
Ale jinak mám na Tebe dotaz:
Runa Bloodbath - jde v podstatě o přenášení rendu na ostatní moby, ale ty zmiňuješ , že to dává dmg...Jelikož hraji HC a solo, dál než na T1 netáhnu ani smykem, tak musím říct, že mobíci mají příliš málo HP na to abych si toho všiml... (Sic mám 100k unbuffed, ale na T1 bařenku pohoda a v podstatě velmi rychlá funfarma). Tedy zatím jsem to vyměnil na runu bloddlust myslím (prostě na heal a jsem "nesmrtelný").
Jinak jen abych Tě seznámil s mojí variací pro HC a nižší obtížnost, tak jsem vyřadil HOTA, jako pro mě nepotřebný skill (ani to nestihnu použít a všici jsou v podstatě mrtví - krom elitek samozřejmě) a mám raději mauraders rage s runou na vyšší crit v obklopení nepřátel. Pak Heroic leap (pro úskok z frozenu) s runou iron impact, jinak battle rage (runa na resku) a overpower (s runu na vyšší dmg) pro krásné čechrání nepřítel critama cca 1,2 - 1,4 M.

Dohromady je to z mého pohledu velice super build i po mé modifikaci na HC. Tak jsem Ti chtěl jen poděkovat za super nápad, který je i super safety (v mé úpravě). Jen ještě ten dotaz výše. Kuji Ti pane!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od DrSma » 16.03.2014, 17:10 hod.

Bloodbath při mé kofiguraci a na T3 funguje jako masivní dorážečka! :twisted: Ano, podle mě dává 1000% DPS/5sec jak Rend, tak i ty výbuchy. (podle toho, co vidím ve hře)
Je to super, protože na mobky aplikuješ Rend, (až např. 3x podle tuhosti) u toho tak trochu pobíháš okolo a moc se nekonfrontuješ (T3 je pro mě na solo totiž tak max, takže bližší kontakty zas tak dlouho neustojím) a sem tam do toho plácneš Cleave, kterej má velkej záběr.
----------------------------------------------------------------
Výsledek: celkem rychle stáhneš HP pod půl Rendem a pak díky Ruthless a výbuchům ze dvou skillů (Rend+Cleave) všechno povylítá do povětří :wave: - ani EXP nepřijde na zbyt. Nááááádherná anihilace 8-)
----------------------------------------------------------------
+ reálně nejrychlejší likvidace na jakou jsem po patchi přišel
+ dobře se to dá uživit (Fury)
+ pokud narazíš na extrémní elitu, dá se v podstatě jen utahat :wave: (zdrhám, z okolí nabaluju bílý mobky a Renduju je a jak se tam všichni motaj a vybuchujou, tak postupně ničej i elitu aniž bych u ní musel nějak dlouho postávat a schytávat od ní)

Co se týče HotA, tak bez něj to určitě půjde, ale jak se snažím hrát na co nejvyšší obtížnost, tak ji potřebuju na potvory s hodně HP, což jsou obvykle elity, nebo jejich dorážky. Zkrátka to bez HotA bude pomalejší.

Overpower: mluvíš o critech a DPS, takže máš asi na mysli KillingSpree. Zkouším opouštět cestu CC+CD a přejít na AS+MAIN STAT (aktuálně ždibec pod 4k STR). (Ve Vanille to bylo naprosto nemožné, ale teď se mi to zatím velmi dobře daří, chápu to jako jasný záměr Blizzu, kudy chtějí v RoS jít). A u mě je to i tak jedno, protože kvůli HotA se mi OP nevejde do buildu :wave: (a nerad ho furt mačkám :green: )

Pokřik (asi jsi myslel WC a ne BR - res) a Iron Leap je pochopitelná volba na HC.

Ty rozdíly, který mezi buildama máme jsou jasně daný tím, že hraju T3 SC a potřebuju max poškození a ty T1 HC s nutnou výkonnostní pojistkou v tuhosti a nižší potřebou poškození. Trochu jsem se rozkecal :oops: :) Asi proto, že po hromadě frustrace z nulovýho progressu se mi alespoň podařilo naladit fajn build a mám z toho radost. (edit: dnes jsem dokonce nasadil i nějaký nový itemy - nic extra, ale použít se to dá)



PS: kdyby sis chtěl víc prozkoumat/porovnat build a gear, tak s tím, co mám na sobě criuju Cleave od 600k až přes 1M a HotA umí udělat i přes 3M, ale nejčastěji tak 2,4M.
Pokud jsem pomohl, jsem jen rád ;) A snad jsem i zodpověděl, co tě zajímalo..


EDIT: ještě důležitá poznámka, Fru! Ten Rend mě podle mě může healovat mnohem víc jak tebe Bloodlust a to proto, že v Patchi je mrtě affixu "life per kill". Bloodlust teď málo léčí a s Blodbath já rychle dorážím moby a proto i hodně healuju. Pokud jsi říkal, že na T1 kosíš svižně a máš nějakej ten "life per kill", neměl bys mít vůbec strach zrušit Bloodlust ;) (nehraju HC, tak opatrně a na vlastní nebezpečí, abych pak neměl na svědomní jednu dušu a zpocený sny ze zbytečný smrti >:D - ne, vážně, mělo by to být i lepší..)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Fru-fru » 16.03.2014, 19:52 hod.

Nene, super, že jsi se rozkecal. Když reaguji na Tebe, tak bych se skoro cítil dotčený, kdybys to nevzal rozmáchle ;) ... Bych si pak myslel, že jsem se Tě nějak dotkl a nebo jsi nemocný :D.

Určitě ta možnost jet primár + AS je zajímavá, ale jak jsi řekl ve vanille nepoužitelná...Zatím se tedy držím doktríny CC+CD a předpokládám, že ROS a itemizace mě nasměruje pro mě správným směre... Věc druhá je pak moje úchylka (aasi skoro jako každého) vidět ty critující číslíčka ;) ...

S pokřiky máš pravdu, tam jsem se přepsal. Leap je logickej z HC pohledu. Z pohledu budoucího gearu pak může být zajímavé jak říkáš HP per kill, ačkoliv teď mi to takhle dobře nefunguje (už jen kvůli chybějícímu afixu). Bloodlust prostě healuje jako sviňa a já tam stojím v podstatě ve full HP. Pak určitě T3 by mě nebavilo systém udeř uteč - proto hrjau barbara abych tam stál a byl v první řadě. Ale to neber jako výtku...

Jinak jsi to trefil správně, tvůj je postaven pro SC, můj upraven pro HC solo T1 + parta T2.

Jinak porovnání čísílek teď nemám, páč si nepamatuji za kolik mi critoval cleave - dost jsem teď zkoušel buildy a ability, tak v tom mám hokej. Ale myslím, že cleave byl do 600k, Hota jsme dělal za 1,4M max asi...tak nějak tyhle čísla...To asi odpovídá mému 100k unbuffed...

Ještě k Rendu, ten bouchající rend už jsem zkoušel a právě jsem se cítil "diskomfortně" na elitkách, když nebyl dost mobek. Takhle mě to netrápí a ustojím toho i s mým 2H Skornem hafec...

Co se týče pasivek, tak mám unforgiving, Relenthles (či tak nějak, no 50% vitky do armoru a brawlera...). Já jen pro pořádek ve skillech, když už jsme v tom ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od DrSma » 16.03.2014, 20:25 hod.

Fru-fru píše:Nene, super, že jsi se rozkecal. Když reaguji na Tebe, tak bych se skoro cítil dotčený, kdybys to nevzal rozmáchle ;) ... Bych si pak myslel, že jsem se Tě nějak dotkl a nebo jsi nemocný :D.
Vole :D

To je zajímavý,.mě to právě strašně pomohlo u elitek. (taky mám Skorn) Ale asi vím, čím to je. já totiž ještě pořád používám LS 3% z opasku, což je dost znát a nemusím zas až tak moc prchat, jak se možná zdálo...
Zkoušel jsem to i s WH (bez LS) a dá se to, ale je pravda, že sebou musím o dost víc mrskat..

Pro zatím mi to funguje suprově a v RoS se bude muset opět reagovat na změny, no,...Něco pak zas vymyslíme 8-) ..

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“