Threatening Shout - Grim Harvest

Odpovědět
Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967
Threatening Shout - Grim Harvest

Příspěvek od Septiker » 03.04.2014, 14:58 hod.

Zdarec,
testoval někdo z vás tenhle pokřik s runou (Threatening Shout - Grim Harvest) trochu dlouhodoběji. Jde mi o to jestli to má význam a na dropu je znát těch 15% "řevu" nebo jestli z postižených padají jenom hlouposti a zbytečně se tím vyplýtvá skill okno.

Dikes

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Threatening Shout - Grim Harvest

Příspěvek od hulkxxxl » 04.04.2014, 05:51 hod.

dříve jsem používal dlouhodobě a to kvůli WD v partě kterému to dávalo bonus z globů, jinak padají podle mě hlavně goldy, občasnějakej item je to znát hlavně na chumlech když dáš pokřik tak vidíš ty kvanta šrotu co vypadnou (hlavně v kryptách to byla sranda)

momentálně to testuju z důvodu přežití na T3, T2 bylo včera s prstem v zadku, globu padá docela hodně kolem bojiště byla neustále zásoba kuliček
Obrázek Obrázek

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: Threatening Shout - Grim Harvest

Příspěvek od Septiker » 08.04.2014, 15:07 hod.

Předevčírem jsem to tedy taky chvíli testoval a musím říct, že pro zpestření hry zajímavá věc - sice jak píšeš samej šrot, goldy a nějaký léčikoule, ale sranda u toho byla dobrá. Nicméně z mého pohledu je asi lepší dát si do lišty něco užitečněšího - určitě když sem zvyklej chodit spíš sólo.

Na druhou stranu s WD jako doplňovač buffu přes koule to může fungovat velice zajímavě.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Threatening Shout - Grim Harvest

Příspěvek od hulkxxxl » 09.04.2014, 06:45 hod.

no když jedeš na t4 HC tak se nľjaká ta kulička a hlavnľ 20% redukce dmg hodí docela dost
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“