Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 01.09.2015, 17:47 hod.

Hmm,...na T9..

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od kany11 » 01.09.2015, 17:56 hod.

jojo :D moc se mi to líbí jen ramena jdu najit mi chybí.a v kostce ma wristy warzechian ale ja je prohodil za furious chargé tak uvidíme....

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limubai » 01.09.2015, 19:59 hod.

no na sped farmu mam vrtule a jede to rychle jako prase, ja spíš ted řešim jak přežívat s hota buildem...dmg dobra, ale prostě to neustojim..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 01.09.2015, 20:09 hod.

No, jsme v Topicu o GR, takže to hmm nebylo jako dobrý, ale hmm jako o ničem. Jak píše Limu, Tormentům vládne WW takže se alternativama (momentálně) ani nezabývám. Navíc už dnes platí na T10 co platilo na T6 - tam funguje asi cokoliv, jen záleží jak rychle.

Limu, o jakým GR muvíš, že neustojíš? Hodíš sem bnet, docela bych se podíval..

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 02.09.2015, 07:26 hod.

takže včera jsem se do toho zakousl a překopal to komplet na hota, skočil sjem prvně se osmělit na t7 - pohoda

pak jsem vlezl na public kde se jezdí GR50 - pohodička, poté v partě barbarů jsme dali tuším 54 a ještě hoodně času zbejvalo, osobně mám zatím sladou palici, hlavně mi na ní chybí life per fury spend, 54 grift už mě hodně kousal a ten heal mi chyběl (ale nebyl jsem furt mrtvej zdechl jsem asi 2x)

crity lítají od cca 1bil a max jsem viděl 7,4 bil

jen si nejsem jistej jak moc je důležitej area dmg.. neví někdo???
Obrázek Obrázek

Dimik
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dimik#2705
Bydliště:Přelouč

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Dimik » 02.09.2015, 07:40 hod.

Hota jsem taky nakonec zkusil. WW už u mne narážel na hranice s dmg (GR 56-57), Hota má ty hranice o pár GR dál, teda zatím než to člověk dostane do krve, pak to půjde ještě líp. Ale už se učím a nevlítnu hlava nehlava do středu mobů a elitek.

Zatím to vypadá asi takto:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dimi ... o/18195582

Ale equip relativně často měním a hledám co mi vyhovuje nejvíce.

Ohledně area dmg by mě to taky zajímalo... Jen jsem nepochopil jednu věc... Má to být "chance" na area dmg, ale u postavy vidím že šance je stále 20% a zvyší se jen dmg (o procenta chance na itemu). To je divný...
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 02.09.2015, 08:03 hod.

No ja to poslavil od nuly na sezone a GR 45 je OK, ale vys už to asi nedam. Jsem jako z papíru. Potřeboval bych najít Leorics Crown a hodit tam fialovej gem. Mých 750k DPS stačí a bude stačit možna až do GR 48-49, což je dost smutný :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 02.09.2015, 08:05 hod.

šance je stále 20% ale zvyšuju to číslo co udělám, tak to má bejt

co jsem našel tak ad dávají na ramena, ruky, případne i na ringy místo síly
Obrázek Obrázek

Dimik
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dimik#2705
Bydliště:Přelouč

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Dimik » 02.09.2015, 08:15 hod.

hulkxxxl píše:šance je stále 20% ale zvyšuju to číslo co udělám, tak to má bejt

co jsem našel tak ad dávají na ramena, ruky, případne i na ringy místo síly
Aha, tak to jsem to pochopil zle... Já čekal že se zvedne šance na způsobení area dmg. Díky za vysvětlení. Ale už se mi to tolik nelíbí:-)
Ještě nezapomeň na zbraň... Ta to může mít taky
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 02.09.2015, 08:21 hod.

může být i jinde jde oto kde se vyplatí a kde ne (jako třeba jestli ruky jet str, cc, chd a vitka nebo místo vitky dát AD, nebo obětovat chd a místo něj AD ...)

na zbrani bych určitě uvítal 2200 lpfs kvůli přežití

těch 20% nepodceňuj hota bouchá docela rychle s bracerama, a když to procne máš vlastně další ránu když dáš víc jak 100% vlastně větší než ta co jsi dal sám :D a trefíš všechny monstra v okruhu 10y???? nebo kolik to je
Obrázek Obrázek

Dimik
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dimik#2705
Bydliště:Přelouč

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Dimik » 02.09.2015, 08:36 hod.

tak asi zkusím... Zatím mám AD jen na ramenou a jednom prstenu. Ramena mi padly ještě jedny jen s pěkným resistem, tak měním dle potřeby.
Rukávky potřebuju teda nový na pokusy:-) ta vitka mi zatím vyhovuje...

Mňo, jak to píšeš tak to nezní zle. Asi vyzkouším 100+ AD nabrat.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 02.09.2015, 08:39 hod.

asi skusím jet ramena, ruky (bez vitky), a oba ringy + 50 z paragonu

jen najít ruky stále nacházím tak že se to nedá přerolovat, a o ringách ani nemluvím

PS: u ww nbarba se ad dává i na zbraně
Obrázek Obrázek

Dimik
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dimik#2705
Bydliště:Přelouč

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Dimik » 02.09.2015, 08:44 hod.

ringy mám asi 3x set, takže zkusím taky. Ruce snad dá Kadala:-)
Btw, co kámen Taeguk? Koukal jsem že ho do i tohoto buildu doporučují... Ale mě často padaj stacky. Menší densita a stackuju znova. Nezdá se mi to tak výhodný jako u WW. Ale možná to jen neumím hrát
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 02.09.2015, 09:39 hod.

Ja bych rekl ze na DPS, to bude BotT + PE + ten novej sezonni na RG. Mimo sezónu by tam mohl být Taeguk. Na solo to pak asi chce nejaky defensivni. Jinak až budete mit top gear, tak bacha na CC cap, at zbytečně neplácáte statsy. Tím jak se mimojiné zvyšuje CC u HotA, tak se dostane zbytečně přes hard cap. Lidi co to maji vymazleny nenosi CC na ringách, nebo na helme ci necku. A cpou tam právě i AD. Ne ze by to byl muj pripad na sezone :)

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 02.09.2015, 13:54 hod.

Drsmo, tak bavím se o GR 58 solo kde jsem zatím zaseklej, i jsem testoval dát místo element prstenu do dostky unity, ale to zase pak neni ta dmg co je potřeba. Zatim v tom laboruju, mam palici, sice A ale bez Lpfs, měl jsem jí schovanou z farmy a natočenou na +10% dmg, tak jsem tam natočil ten Lpfs a stejně, na Bnetu ted bude nějaká slátanina. Prostě je ten build hodně málo pohyblivej, jak jsou trochu rychlejší elitky a třeba ještě víc jich...tak prostě nejsem schopen nikam prchat a když prcham, neboucham, a když neboucham tak chcípam hned. Ale, nevzdávam to. Potestuju dál ono se to nějak podá. Jinak koukam, že mam ted na sobě farmící gear na matroš, tak večer to převleču. http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 02.09.2015, 16:33 hod.

Pánové, pokud je mi známo, na mechanice AD se nic nezměnilo. Proto kdo máte nejasnosti prostudujte toto vlákno, kde je vše pečlivě popsáno (je to přes rok staré, takže věci jako LoH apod ignorujte, vše o AD je ale platné) https://www.diablofans.cz/domains/diablo ... 15&t=10289

Osobně bych řekl, že se to přeceňuje, nebo mi něco uniklo. AD tu byla vždy, všichni máme 50% z Paragonu a nikdo si toho nijak zvlášť nevšímal. Nechápu, co se ve 2.3.0 tak moc změnilo, že by to najednou mělo bejt o tolik důležitější než do teď. Když AD (nejprve splash damage) vydali, byl to velkej boom a pak nic.



Pro ty, co nedávají HotA na GR pod 50 včetně mám dobrou zprávu. Mrkněte na mýho HotA DrSmiče. GR50 ustojím naprosto vše snad krom ohniska Arcane, Orlashe když pálí a Molten. U každého RG co jsem byl jsem stál většinou na místě a sem tam musel popojít kousek vedle.

limu, večer omrknu. Já s tím HotA co mám dal bez nějakýho pokoušení GR55, ale limit je pro mě hlavně dps, ne přežití. Vím, že na GR58 už to bude zase rozdíl. Problém je, že jsem podcenil R+F a zahodil asi tři áčkový před 2.3.0 a teď nemám druhej. Proto mi asi chybí dps. Jak ho schrastím otestuju a uvidím.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 02.09.2015, 17:23 hod.

Pekne, pekne. Ja hledam variantu za Zodiac Ring, protože ho nepotřebuju. Všechny skilly co mám jsou ihned up po pár ranách. Ty ho máš jen kvuli Ground Stompu? Cili hledam Unityx2, nebo CoE asi. Ale prekvapilo me, že nemas Pasivku NoS a FC skill na únik. To si tak moc veris, nebo lezes jen do GR u kterýho jsi si 100% jistej, ze tě nemůže nic odrovnat? :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 02.09.2015, 17:32 hod.

FCH je v HotA na pohyb ale především kvůli F+R. Ty já nemám, takže pro mě FCH momentálně důležitý není, protože do 55 to zkrátka ustojím. I bez NoS. (tu jsem nikdy nepoužíval ani u WW ani teď nikde)
Ano, Zodiac mám kvůli GS hlavně, protože resetuje tak dobře, že nemusím nikde na Itemech ubírat dps na úkor CDR. Všechno pak hezky leží ostunovaný přes GS a do toho valím kladivo a sypu šutry na hlavu páskem.

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limubai » 02.09.2015, 20:58 hod.

tak neska další testy a GR 60 dole, a to zásluhou trocha skillu jak to hrát a pak nasazením brutál obrany. Vyměnil jsem gem za defenzivní, všude namaxoval tu Lpfs a hle ono to šlo, ale pořád platí. Blbej rift a nemam šanci. mam ted cca 5k Lpfs a k tomu co bere klaivo ještě dokola mačkam battle rage...oboji je za 20 a celkem to leči šlušně...ale je to něky slušmá honička. http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 02.09.2015, 21:08 hod.

No tak nevim teda. Taková dřina a s WW jsem měl 60 na druhej pokus a relativně v klidu. Každopádně GR60 s HotA je dost dobrá práce. Zatím u tebe na profilu mám ale pořád farmící Gear, tak juknu zítra.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“