WW Barbar

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877
Re: WW Barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 02.05.2014, 16:56 hod.

no neviem mne a kamosovi nestiha vacsina wizardov a dhcok (samozrejme pokial nemaju Danetta set, co pre dosiahnutie velkej dmg nemaju)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 03.05.2014, 08:57 hod.

no zatial to len tak skusam s upravami a na t1 uplne na pohodu (mam nahratych asi tak 15-20 hodin v RoS, predtym rok pauza, takze som zacinal s trosku lepsim vanilla eq). ked nastackujem dmg again elites tak myslim ze v klude aj t2-3. neni to urco efektivne ako terajsie buildy so set bonusmi, ale tento build okrem efektivity vzdy ovplyval aj dalsou vecou a to totalnou jednoduchostou, co mi ked hram solo uplne vyhovuje :)

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: WW Barbar

Příspěvek od Zidy » 04.05.2014, 07:55 hod.

Zdravím, nechci zakládat zbytečně další téma, tak se zkusím zeptat nejdřív tady. Kámoš rozjel taky WW barba, padli mu ty kalhoty co dávají 25%dmg když je v pohybu + nějaký dobrý meče na lighting. Ale k věci. Proč když se točí lítaj mu tam kritikálky jen za 1M, ale když používá primárku dává za 2-3M? Nejde nám to do hlavy. Díky :D

scr
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:scr#2683

Re: WW Barbar

Příspěvek od scr » 04.05.2014, 08:40 hod.

protoze je tam crit per hit..nasazi jich proste moc naraz...

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: WW Barbar

Příspěvek od Zidy » 04.05.2014, 09:05 hod.

Takže jako když se točí okoli více enemy tak se ta dmg prostě dělí podle nepřátel nebo to jen prostě jakoby neukazuje?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 04.05.2014, 09:26 hod.

pokial dava primary utokom pravidelne 2-3x vacsi dmg v critoch ako pri ww, tak ma nejak poupravovany este equip... normal by to tak byt nemalo

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: WW Barbar

Příspěvek od Zidy » 04.05.2014, 09:55 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SirB ... o/42793465 tady je na něj odkaz. Nevím čím to je no, když stojí tak říká, že primárkou seká za 2,3M, a když se točí tak kolem 1M crity..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: WW Barbar

Příspěvek od skyrim1988 » 04.05.2014, 10:42 hod.

Tez se v Diablu tocim jak urvany ze retezu :) Tam je nekolikrat po sobe 1M.Takze neni co resit ;)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 04.05.2014, 13:48 hod.

Já se točim za 2,5 bez critu : ) fire power, hlavne k tomu fire walker a andarielka ; )-

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 04.05.2014, 18:36 hod.

hmm, to sa mi zda az trosku neuveritelne ked pozeram ten equip a staty, to by si potom musel davat crity tak za 10m... jo a co sa tyka fury managementu, to na to stacia akoze reapers wrapsy?

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 04.05.2014, 19:47 hod.

No nemám s tim problém, bohatě vystačí, točim se pořád jak káča = p Tak ingame mám 1.4M dmg ve skupince 3 a vic potvor, díky talentu a mám asi 60% fire a ability fire, nikoli lighting. A ještě do toho mačkám war cry, o fury sem nouzi nikdy neměl ani na 1vs boss.

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: WW Barbar

Příspěvek od bleptys » 05.05.2014, 05:01 hod.

Tady je můj lighting WW barb http://eu.battle.net/d3/en/profile/blep ... o/29014322

Jestli máte nějáké připomínky nebo rady na vylepšení budu jen rád. S fury nemám problém dokážu se točit nonstop a do toho tam spamovat sprint s runou jakou uznám za vhodné (run like the wind nebo do party forced march). Crit dmg WW cca 1,1M
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 05.05.2014, 06:00 hod.

ahoj na ringu bych dal cd místo ats, celkově s dvěma zbraněma jsou crity za 1m málo (to dělám s jednou zbraní) , main zbraň bych vyměnil podle mě je dost slabá
+ skus pohledat nějaké itemky a nastackovat +% lightning (amulet, nebo nějaká hezká andarielka na hlavu) rozdíl je velmi znát

nevím jaké máš allres ale na chestě bych šel asi do allres místi 11% life

to jsou jen krátké nápady... jinak ww barbum zdar
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: WW Barbar

Příspěvek od bleptys » 05.05.2014, 07:14 hod.

Ring se mi moc nechce upravovat pracuju na HF, ami jsem ještě nedropl žádný pořádný, a na tě main hanse ještě zapracuji. Děkuji za peipominky.
CZSK Komunita

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 05.05.2014, 07:20 hod.

no mechanika pre WW skill ostala dost podobna tej povodnej, aj ked su tam urcite zmeny... AS je urcite dolezite, v RoS by sa podla nej mala ratat fury cost pre WW, rovnako ako aj jeho tick frekvencia (ta sa rata na cele "kolo" WW podla weapony ktora nasleduje na uder)... od toho su tie break pointy... takze AS si nastav podla toho

dmg sa rata podla dmg zbrani, obe sa v procese "tocenia" striedaju, takze teoreticky povedane, je jedno ci mas main hand 1,8k a offhand 2,2k, alebo MH aj OH 2k, vysledol by mal byt rovnaky... najlepsie je samozrejme mat co najvyssi dmg u oboch :)

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 05.05.2014, 07:28 hod.

bleptys píše:Tady je můj lighting WW barb http://eu.battle.net/d3/en/profile/blep ... o/29014322

Jestli máte nějáké připomínky nebo rady na vylepšení budu jen rád. S fury nemám problém dokážu se točit nonstop a do toho tam spamovat sprint s runou jakou uznám za vhodné (run like the wind nebo do party forced march). Crit dmg WW cca 1,1M
Ahoj nevím zda bych ve tvém případě tvrdil "lighting WW barb". Co se týče skillů tak podle mě ancient je k ničemu lepší je třeba overpower s lighting runou (+8% crit s tím že než buff skoncí hážeš to znovu). Určitě jak psal kolega nahorě nevyužíváš vůbec elemental light. bonusy které se dají nahnat: prstýnek, opasek, hlava, neck a popř. secundárkou Odyn Son. Když si logicky uvážíš že critama dáváš za 1m musí ti být jasné že je někde chyba a pokud chceš chodit větší tormenty budeš to muset předělat.

Zde ti postuji link na mého zatím "skoro light. WW barbara) http://eu.battle.net/d3/en/profile/Your ... ro/5792222 ještě mi chybí třeba ring s light. bonusem + vytopovat ostatní itemy ale i tak už teď sóluji sám na pohodu T4 a v partě totéž.

Další možnost jak se dozvědět více pokud o to stojíš je ta že se můžeš přijít podívat na můj livestream a osobně se zeptat. Nemám problém zodpovědět ti jakýkoliv dotaz. Můj livestream je vidět zde na webu "Yourchoice#2814" nebo zde máš link http://www.twitch.tv/godswill1988 pokud budeš chtít položit jakýkoliv dotaz je lepší sledovat rovnout přes tento link jelikož diablofans.cz zatím nemá na webu k livestreamum chat. Snažím se streamovat pokaždé co zapnu diablo takže se klidně stav. Další stream bude dnes cca okolo 18:40.

Yourchoice

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: WW Barbar

Příspěvek od bleptys » 05.05.2014, 07:56 hod.

Místo OP jsem dál ancienty na fury myslím že crit mám dostatečný s OP a dále čekám na další věci do imortalu v truhle mám pásek a ta andarielka se dá dropnout s lightning dmg padli zatím samé fire a bez díry.
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: WW Barbar

Příspěvek od Tesiah » 05.05.2014, 08:00 hod.

Zdravim,

tiez by som chcel pomoct s radami, co vypilovat na mojom Barbovi. Od spustenia ROS som hral wizarda, lebo som mal pocit, ze Barb je rozbity. Ked som cital Hulkove vlakno, poupravoval som a je to velmi zabavne teraz. Hram iba solo, nehravam v skupine, som taky vlk samotar. Bounty hram na T3, rifty na T2 koli rychlosti. Velmi tuzim po inych zbraniach, zatial sa musim uspokojit s tymto, setofku som padnut este nevidel ziadnu, planky mam na nejaky craft, ale problem u mna je velmi velky nedostatok FS. Este sa snazim pretocit na opasku na +15 do frenzy, ale na pocudovanie mi narolovalo AR a pritom v sec statoch je 197 LR. Je pravda, ze kazdu chvilku vyskusam inu pasivku, momentalne testujem Weapon Mastery, povodne som mal namiesto WOTB rend s BL, ale healu mam na svoje poziadavky dost. WOTB zapinam prevazne na last bossa v rifte, ked procne trinket a kym skonci, tak vacsinou je bud boss dole, alebo mu ostava 10-15% HP, pripadne ak nastane velky problem s kontrolome medzi velmi velkym poctom mobov, elitiek a champions.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tesi ... ro/2003795

Diky moc za kazdu pripomienku.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 05.05.2014, 08:06 hod.

bleptys píše:Místo OP jsem dál ancienty na fury myslím že crit mám dostatečný s OP a dále čekám na další věci do imortalu v truhle mám pásek a ta andarielka se dá dropnout s lightning dmg padli zatím samé fire a bez díry.
andarielka pada v pohode aj s light... dieru neries, tie %life nazenies aj inde oproti tym 5-6% CC, ktore su na helme "povinnost"

nazbieraj nejake BS a chod ku kadale a skusaj glovesy... vcera mi tam z 500BS dropli 2x trifecta magefisty s +ele dmg... to je tiez dobry dmg boost

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 05.05.2014, 08:10 hod.

Tesiah podlě mě to máš parádní i zbraně pěkné (jasně že ondyna bychom všichni chtěli) weapon master nevím máš z něj jen +1 fury podle zbraně možná bych dal rampage nebo jak se to jmenuje, na sc bych dal asi rend ale s runou na výbuchy + battlerage s poslední runou na +20% area dmg je to strašnej masakr vyskoušej, jinak wotb je jistota staré známé "I win" tlačítko

rend s healem mě zachraňuje na HC
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“