Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Kuki10 » 08.09.2014, 11:16 hod.

Blizz to udělal schválně pro sólo hráče.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Oglojoo
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oglojoo#2623

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Oglojoo » 08.09.2014, 12:15 hod.

Autor: Kuki10 » 08.09.2014, 11:16 hod.
Blizz to udělal schválně pro sólo hráče.:)
Však já to nikomu neberu, ať si ho používá kdo ho používat chce, mě jen zajímá kdo se kam dostal bez něho, toť vše.

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Samariel » 09.09.2014, 08:08 hod.

GR 32 bez prstenu v parte s Crusaderem a Monkem...Ale to uz jsme nestihli na cas

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 09.09.2014, 09:51 hod.

tak v partě je jistý, že bez prstenu, ten se nosí jen s nesmrtelnym templářem.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Sarevok » 09.09.2014, 14:25 hod.

skusal som bez prstena GR 30 a nedal som to, chybovalo mi par sekund... bol dost roztahany rift a par krat som aj skapal. 30 sa asi da ale to je pre mna bez unity strop.

33 je tak ci onak strop pre mojho EQ barba, ta 33 ide celkom ok no skok na 34 je neuveritelny, nestiham ani len vysummonovat guardiana na cas nie ho este zabit a to som mal rift s uplne neskodnymi elitkami. damage je uz bieda... este skusim raekora niekedy.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 09.09.2014, 15:19 hod.

Ten Raekor je uplně marnej,... Nechápu jak s nim někdo může dát vysoký GR... Na singl tanrget nic moc, výdrž nic moc, vletim mezi řetězy a ik...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od HELLERcz » 09.09.2014, 15:33 hod.

Marnej ne, já se na HC na něj právě těším a moc :-) kdybych díky DCčku neripnul, tak už ho možná i testuju .. ale už jsem opět 70, tak se snažím dropovat :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 09.09.2014, 15:48 hod.

Prostě mi to nejde, nechápu co dělám zle:D
Tuten si to dává jak marmeládu ke snídani a já sem nedal na 1. pokud ani 28, asi budu muset trénovat = //


https://www.youtube.com/watch?v=qal4O0HhaZI

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od HELLERcz » 09.09.2014, 16:16 hod.

Ono je to hlavně nezvyk, přejít ze skákače na chargera :) musí se ti to dostat pod prsty :) já si taky říkal, jak je to na prd, ale líbí se mi to víc a víc a to nemám na HC ještě set :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 09.09.2014, 16:45 hod.

Takovej Ghom když se ti rollne,. tak to se snad ani nedá normálně zabít na melee = /

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 10.09.2014, 11:24 hod.

Snad nevadí, že to needituju:

Tak sem dal 33 GR v čase 12:34 = / A 5 MINUT Z TOHO SEM BIL BOSSE... Ten Raekor je fajn, ale na solo target nvm nvm jak na to = /

Nejhorší je Ghom a ten Rime, co pod sebe hází a všude po místnosti tu modrou plochu.. = /A řetězy a blesky musim přeskakovat a jít dál, to mi dá skoro ik, ikdyž mám unity + ignore pain = / Nemají to moc vymyšlený

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od bleptys » 10.09.2014, 16:36 hod.

A je ten Raekor barb vhodnej i do party? Nebo je jen na takové to solo hraní. Pořád uvažuju jestli ho mám postavit...
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 10.09.2014, 17:01 hod.

Včera sme spolu hráli a já měl Raekor ; )- Je to užasný, s EQ ani nestíhám skákat, když byl semnou Raekor.

Hlavně to chce hodně RCD

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Tyckin » 14.09.2014, 10:35 hod.

Čus, WD mi Blizz pohřbil pro GR30+, tak poprosím o radu, jak upravit mého začínajícího EQ barbuchu :) Reakor mi přijde moc šílený, do toho nejdu :)
Je mi jasný, že Furnace, str. SoJ a lepší RoRG. Ohledně Ground stomp nevím - dát tam WW či něco jiného? Popř. přemýšlím nad Aughild chest + bracers, má to smysl? Samo že EQ výbava má taky rezervy, hraju s tím co kdo dal :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 14.09.2014, 10:42 hod.

Koukni na můj profil. (nebo Topic)

Mám skákače ohniváka (DRSMA) a čerstvě parádně fungující elektro skákačku. (HISTERIA) Oba jsou postavený na trojskoku a vyplnění EQ CDR rubáním Seismic Slam. Seismic u mě zažívá neskutečnou Renesanci :love: :love: :love: :twisted:

Od té doby, co ji uživím je to masakr. Navíc doplněno o Avalanche, kterej jezdí právě na spotřebování Fury!
Nemusí ti to sedět, ale je to hotová varianta, kterou ladím už dlouho a maká to dokonale.

Nemám druhej Unity, tak je nahrazuju IK Setem kvůli 50% redukci poškození. Oba T6 Solo - "No problemo" ;)

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Marous » 18.09.2014, 08:23 hod.

Psycho píše:tak v partě je jistý, že bez prstenu, ten se nosí jen s nesmrtelnym templářem.
Jenom bych dodal ze ve ctyrech lidech,ja(barbar) a DH mel unity a pro me to znamenalo mnohem vetsi vydrz(gr35).Jinak barbar mi do party prijde uplne k nicemu:(
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 18.09.2014, 09:47 hod.

no nevím proč by byl barb k ničemu, dokáže hezky tankovat/ bufovat/ stahovat/ stunovat/ dělat redukce dmg navíc vysoký obtížnosti dávám IP do skilu a sleduju životy parťáků a podle toho ho nasazuju, shoutem dělám kuličky a aktivně je sbírám pro celou partu atd. navíc jsou dneska gemy co helfnou i partě např toxin je 10% dmg pro všechny jestli to dobře chápu. to je role supporta, jako dmg by šel zase charge který umí čistit moc pěkně ale ten mi k srdci nepřirostl ww je prostě No. 1.

včera jsem udělal solo GR 26, byla to fuška aby to člověk stihl musí obětovat toughness a přidat dmg, hlavně RG mi dal zabrat protože mi neustále zabíjel pety a dával mi hezký kapky, podotýkám že HC bez unity
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 19.09.2014, 10:14 hod.

Tak jsem úspěšně zdolal R29. A to ještě před vylepšením Gemů na R25. 15% (z R25 Gemu) do elit je dost znát, asi bych si uměl představit, že je už reálný R30. Ale hlavní problém je jako u Hulka. Chcípaj mi Ancienti a bez nich nejde hrát a utíká čas. Na R29 je to v podstatě co Elita, to nová várka Ancošů. :ble:

Ještě by mi mohl pomoct HF Amulet, teda spíš dobrá Passivka navíc, ale HF Ring je pro Solo hráče na strašně dlouho a možná dobrej nepadne nikdy :roll:
Mám v poslední době pocit, že totálně nestíhám.
8 postav, (k některým jsem se ani ještě nedostal) hromady Gemů na vylepšení, některých potřebuju i několik, zdlouhavá výroba HF Amu (byť aspoň jedinýho pro barba)..k tomu naprosto bloklá Kadala a mizernej drop v GR..to je teda kombinace :D :-x ..Gobliní barák jsem ještě nepotkal, děrovačky nepadaj..

Uf, doufám, že aspoň rok ůstane hra jak je bez dalších přídavků,..to se nadá stíhat.. :dead:
A to už u toho dřepím fakt nezdravě moc.. :roll:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 19.09.2014, 10:52 hod.

musím konstatovat že klanovej kolega našel furnace, jede to co já vlastně a těch +47% nebo kolik tam je k elitám dělá strašně moc do dps to mi teďka chybí

ale fakt když se sejdou nějaký blbý elementální útoky, tak peti umírají strašně rychle, nevím jestli použít gem na pety jestli by jim to helflo ale možná je to i tím jak u wd že se špatně počítá jejich toughness, díky tomu dlouhýmu cooldownu u callu a tomu že holt jsme clasa co musí bejt u monstra je to velkej problém (dneska jsem viděl kuchání smraďocha asi na GR 38 a ani se k němu nedalo přiblížit)

další problém je náhodnej roll u riftů to co jsem šel byl skoro prázdnej když jsem 60% času byl pozadu a až posdlení lokace to zlepšila, momentálně ti co dělají rekordy si v partě s dh nafarmí klíče a pak jen chodí a hledají nějaký GR s kopcem kostlivců a ideálně conduit shrinou
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 19.09.2014, 11:12 hod.

Jojo, už jsem to psal v Dava_Cově Anketě. GR jdou mimo mě. Posloužej mi k Ranku25 na Gemech a tím to hasne. Rád bych si časem udělal jen tak pro dobrej pocit tu třicítku a hotovo.

Jako na HC jsou ti Ancienti totálně nespolehliví (podle mě)
Už na R28 uměj zdechnout v podstatě v sekundě a pokud to ihned nezachytíš a nenahodíš nový, jdeš hned za nima..Je to dost zrádný - oni tě držej výš, než bys ustál a pokud padnou je zle..(natož, když v něčom stojíš..)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“