Rada se zbraněma

Odpovědět
Petinek
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FakinDolfin #1644
Rada se zbraněma

Příspěvek od Petinek » 21.04.2014, 00:20 hod.

Ahoj, potřeboval bych poradit s mým barbarem ohledně zbraní. Snažím se postavit si build do lightning damage, jelikož mám bracers s 16% lightning dmg. Viz. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Faki ... o/10123477 Padla mi legendární zbraň Fulminator, která vypadá dobře a já nevím jestli když si jí vyměním místo jedný či druhý zbraně tak budu mít větší dmg. Jelikož nemám dost goldů nedokážu si vyrobit další gem abych ho vložil do socketu , ale i to kdybych udělal tak bych pořád nevěděl jestli je lepší nebo horší. Vím že se můžu podívat na celkový dmg jestli bude s výměnou vyšší nebo nižší, ale to asi nehraje uplně roli, protože ve finále může ta zbraň dávat větší dmg. Nehledně na to že má 1046-1270 lightning dmg, který by se mi mělo(jestli to dobře chápu) zvyšovat díky mým bracers kde mám již zmiňovaných 16% lightning dmg. Další výhoda té zbraně je že pokud sní zasáhnu může vytvořit jakýsi blesk který pulsuje mezi nepřáteli a dává 204% dmg po 6 vteřin. Tento dmg se také zvedá díky mým bracers ? Další otázka zní, pokud je v atributech zbraně před jakýmkoliv údajem vyplněný oranžový kosočtverec, tak jsem někde četl že se to neukáže v celkovém dmg ? Když bych vyměnil tuto zbraň za zbraň co teď mám na main handu (doombringer) tak mi ale klesne hodně dmg jelikož tam mám že physical skills způsobuje o 17% větší dmg, ale je předtím již zmiňovaný oranžový kosočtverec, takže na celkovém dmg by to až o tolik nekleslo, ale ve finále by se snížil dmg o dost, je to tak ? Nevím jak vám přesně ukázat tu zbraň, tak jsem jí vložil enchantress folowerovi :)

Závěrem bych se omluvil, že jsem to psal jak malé dítě, ale snažil jsem se to popsat co nejsrozumitelněji. Byl bych rád kdyby mi to někdo pořádně vysvětlil a objasnil. Plno věcí jsem si přečetl na fóru, ale ne vše jsem našel. Mám v tom trochu guláš :roll:

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Rada se zbraněma

Příspěvek od cabes » 21.04.2014, 06:40 hod.

ten bonus na braceroch je len na skily.to znamena ze je jedno aky typ dmg mas na zbrani.ty mas vdaka runam vsetky skilly(ww,cleave ,everpower) lightning tak tieto skilly budu mat vatsi dmg.keby si mal tie skilly bez runy tak maju +dmg physical co ti dava doombringer -teraz ti funguje na rend skill.
fulminator ak si nedaval soket cez emchant tak tam by som dal str a vimenil za doombringer

Petinek
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FakinDolfin #1644

Re: Rada se zbraněma

Příspěvek od Petinek » 21.04.2014, 09:09 hod.

Aha, Str tam byl a já ho právě vyměnil za socket, protože jsem měl za to že je to jedna z nejdůležitějších věcí ve zbrani a zvedá hodně celkový dmg ?

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Rada se zbraněma

Příspěvek od cabes » 21.04.2014, 13:57 hod.

tak to si pokazil ten fulminator a mozes ho nechat na enchantreske:D si mal reduce resource dat na soket a bolo by to fajn

Petinek
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FakinDolfin #1644

Re: Rada se zbraněma

Příspěvek od Petinek » 21.04.2014, 14:09 hod.

Špatně jsem to napsal, dal jsem to místo vitality a místo reduce resource dát soket nešel. Zas tak blbej nejsem abych to tak zkazil tu zbraň :D

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“