Throw barbar

Odpovědět
rukuil
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Throw barbar

Příspěvek od rukuil » 14.12.2014, 06:03 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=093QCd4 ... e=youtu.be
Co si myslíte o tomhle buildu?Chybí ještě spoustu věcí,musím nastackovat více light.dmg,doskládat IK set a mnohem více.
Myslíte že má cenu jet tenhle build?Popřípadě poraďte co přeskládat.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Throw barbar

Příspěvek od DrSma » 14.12.2014, 12:03 hod.

Čau,
asi pro tebe nebudu mít dobrý zprávy. Je to můj názor, ale mám odzkoušeno, že Barbar se už nedá hrát tak, že budeš někomu mlátit po hlavě - bohužel. Dokonce i Seismic Slam je poměrně slabá a jde jí těžko uživit. Měl jsem Barby i postavený na Priary (jako je i WT) s Depth Diggersama, Gemem na primary atd atd, ale DMG prostě moc nestíhá.

Jediný dobrý na tom je, že T6 je teď nastavená níž, proto se na ní dá hrát celkem dobře v podstatě cokoliv, jen to bude pomalý. Na nějaký GR30+ ale můžeš s WT klidně zapomenout.

Pokud se budeme bavit o GR tak cca okolo 30 zvládneš se Skokanem a Raekorem snad "jakýkoliv GR", pokud potkáš na konci Conduit. Skokany a Raekory si tu v Sekci najdeš snadno.


Kdybys měl chuť rozvíjet toho WT Barba bez ohledu na to, že to nebude nějakej trhač rekordů, tak ti rád budu nápomocnej radou. Takovejchle pokusů mám za sebou s Barbem nespočet, takže experimenty rád podpořím. ;)

Já osobně se chystám po zkompletování všech Setů v RoS z nostalgie postavit Seismic Slam rubacího Barba. (taky bude dobrej tak akorát na tu T6, ale aspoň to bude Barabar a ne klokan, nebo čamrda..)



EDIT: nebylo by zlý, kdyby sis hodil do podpisu odkaz na svůj profil na bnet, jestli budeš chtít rady, aby se tam lidi mohli rychle dívat a ne furt přes Googl

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Throw barbar

Příspěvek od hulkxxxl » 15.12.2014, 07:20 hod.

bohužel se pod to musím podepsat, barb je prostě slabej, na t4 se dá hrát jakejkoliv fun build, na t6 už je to pomalé a pouze klokan nebo charge se dá hrát
já vejvíce momentálně preferuji WW což je prostě moje srdcovka, viděl jsem už modifikaci phys s tornádama t6 to krájelo moc hezky

v porovnáhí s dh je to ovšem slabej odvar
Obrázek Obrázek

Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410

Re: Throw barbar

Příspěvek od Bochnik_chleba » 07.01.2015, 18:31 hod.

Podle mě je na t6 zaručeně nejsilnější reakor, pak ww a pak až eq.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Throw barbar

Příspěvek od DrSma » 07.01.2015, 23:59 hod.

Raekor je jasně nejsilnější všude. Jde jen o chuť tu obrazovou epileptickou nirvanu dobrovolně podstupovat :lol: :ble: ;)

Třeba chudák Heller nám tu psal, že už po dvou dnech propadl trudomyslnosti, závrati, bolestem hlavy a očí >:D

Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410

Re: Throw barbar

Příspěvek od Bochnik_chleba » 08.01.2015, 10:36 hod.

Je to o zvyku, já jsem jsem si horkotěžko zvykl a už v pohodě. Vždy když si člověk na něco zvykne, tak to předělají...Jen škoda, že se nevrátí HOTA barb nebo ww+throw barb jak před RoS. Ta hra byla úplně o něčem jiným...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Throw barbar

Příspěvek od DrSma » 08.01.2015, 11:59 hod.

Já jsem taky třeba zarytej zatloukač, to pro mě znamenalo skoro celou Vanillu :)
HotA v RoS je jak to bereš. V GR (odhaduju) překonat 30 by byl asi ukrutnej výkon - hlavně kvůli přežití - "stát na místě" přímo v kotli a rubat není zrovna bezpečný.
Ta dobrá zpráva je, že T6 se s HotA dá rubat velice slušně - celkově bych možnosti HotA řadil lehce pod skokana, (s ohledm na T6 i GR) ale kdo chce, na T6 si zahraje..
Zrovna před chvílí jsme se tu o tom tak bavili..

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Throw barbar

Příspěvek od HELLERcz » 08.01.2015, 12:16 hod.

Ano, propadl jsem tomu, ale Barbar je opět na scéně :D nejlepší (i když je to fakt hrůzostrašné) je raekor no .. s tím se dá i dobře expit, tak si vždy dám hodinu, dvě .. odpočinu a zase :-)
Obrázek

Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410

Re: Throw barbar

Příspěvek od Bochnik_chleba » 08.01.2015, 14:13 hod.

já jsem spíš na ty rekordy v GR, proto jsou pro mě ostatní buildy nemyslitelné. Je to škoda... to má barbar takový potenciál a dají mu skákání a vrhání se na moby. Všechno je to stejně o hlouposti blizzardu (z pohledu možnosti hrát vyšší gr). Vždyť úplně zničili monka a wizarda. Teď je mají vrátit na scénu, ale určitě jim udělají jeden build a konec. Co kdybych si chtěl zahrát cold nebo light wize, teď udělali jen fire set a jestli chcete zabíjet rychle, tak musíte hrát jen fire. Setů by mělo být více nebo by měly pohlcovat více buildů. Je to u každý postavy - DH - sentry, barb - reakor, crus - phalanx....proboha proč?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Throw barbar

Příspěvek od DrSma » 08.01.2015, 14:37 hod.

Nejlepší je jenom jeden.
A hlavně v GR. Všichni, co chtěj na žebřík, budou hrát jedině to nejlepší co je, dokonce včetně elementu atd..

Pokud chceš lámat žebříky, jseš odsouzenej hrát to stejný, co ostatní..schválně jsem mrkl od konce žebříku asi deset hráčů. Všechno Raekoři a úplně stejní. Všech 1000 hráčů se zapsalo s Raekorem.
Za to ale jasně může podstata žebříku, ne že nejde hrát třeba WW (na max obtížnosti T6) a hra je špatná. Já jsem za T6 v téhle podobě šťastnej! Můžu hrát skokana a dokonce očas i HotA aniž bych za tu cenu totálně ztrácel...to pak člověka taky moc neba..

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Throw barbar

Příspěvek od Sarevok » 20.01.2015, 12:13 hod.

Nechápem čo je na tom také ťažké zdvihnúť dmg WW o hodnotu aby sa dala urobiť GR aspoň 40, to isté urobiť s rendom, seizmic slamom atď... a vlastne s každým skillom pre každú postavu. Ako developer nahodím max roll na optimálnej výbave pre daný skill. Nie som schopný dať ani GR 35 pričom iné buildy davajú v pohode 48+? Asi je sila toho skilu poriadne nízko.
OK - zdvihnem dmg skilu o 500% urobím 5x GR 44. Nedám ani jeden? - pridám dmg na skille alebo navrhnem predmet ktorý ten dmg skilu inak posilní. Dávam GR 44 príliš rýchlo? - uberem dmg skilu tak aby som to dal na tesno aspoň raz z 5 pokusov. Job done. Hádam by to zabralo aj jednu pracovnú smenu jedného testera.
Ako môže tím ktorý urobil technicky celkom podarenú hru byť tak neschopný pri balancovaní, toto je mimo moje chápanie.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Throw barbar

Příspěvek od Marast » 20.01.2015, 19:34 hod.

Podívej se na to takhle Sarevoku. Co se Diabla týče, tak Blizzard nedokázal pořádně vybalancovat ani jednu hru z této série. A dle mého. Balanc hry je moc nezajímá. Nedělá na hře takový počet lidí, aby se pořád něco vylepšovalo, nebo měnilo. Změny se budou dělat buď hodně pomalu, anebo vůbec. Spousta lidí na fórech to pořád obkecává, ale hru prostě nedělají hráči pro hráče. A jde to poznat...

Ale jsem to teda řádně mimo téma. Původně jsem se sem podíval kvůli nějakým zajímavostem k házecímu barbarovi. A tak nějak jsem tušil, že to nebude zrovna čtení, který by motivovalo něco nového zkusit.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Throw barbar

Příspěvek od DrSma » 20.01.2015, 21:30 hod.

Jojo, Marast má absolutní pravdu. Promazávat to nebudu, ale dál už se tu bavme okolo vrhačů. ;)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“