Weapon Throw Barbar

Odpovědět
Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava
Weapon Throw Barbar

Příspěvek od bleptys » 24.07.2013, 16:48 hod.

Zdravím všechny,
hraju WT barba, zde je profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/blep ... o/29014322
Build mám z těchto stránek a chci se zeptat jak mám udržet toho permanentního bersekra, respektive co dělám špatně? Můžete mi poradit pár triků :-)
Velkou skupinku mobů zabiju bez problému, problém nastává potom. Mám chodit do lokací kde jsou miliardy příšer, mám tahat vlaky nebo mám malý chance to crit, mám hrát solo?

Děkuji za odpovědi s pozdravem bleptys #2344
CZSK Komunita

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Weapon Throw Barbar

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.07.2013, 11:40 hod.

V podstatě sis odpověděl sám.
Je jedno jestli házíš, bušíš, točíš ... finta je hooooooooodně-krát critovat tj. sbírat Fury z Into the Fray a naopak hooooooodně-rychle utrácet, aby se kumulil čas na Thrive on Chaos, páč když je Fury plná, tak i když by ti za crit měla přibejt další, tak nepřibejvá a čas se na berserkru neprodlužuje - musí ti prostě fyzicky v tý kouli přibejt.
K tomu je potřeba zároveň hodně mobů - což je např. v dnes již provařených Weeping Hollow (cca 700) nebo ve Fields of Misery a zároveň vysoký crit. (a attack speed) a pust si na sebe trošku vyšší MP, aby ty mobky příliš rychle neumíraly.

Zkus třeba na zkoušku změnit runu u Sprintu na Run Like the Wind - pouští to tornáda, který zase můžou critovat a pomoc ti ve sbírání Fury.
Nebo jinak ... na pochopení bych být tebou zkusil čistý WW(případně HoTA) build a poučil se z něj.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Weapon Throw Barbar

Příspěvek od Bagr13 » 25.07.2013, 11:45 hod.

Rekl bych ze ti pomuze Run Like the Wind zmen na behu runu ono treba nechas nekde nejaky moba a pri tom prebehu ti da nejakou manu, dalsi by mozna pomohlo zvysit tvoji rychlost tech 12% navic je znat :)

Co koukam mas taky nizkou cc ja mam kdyz hraju tak mam 62 + Overpower 72cc a obcas mam problem ho udrzet ;)

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Weapon Throw Barbar

Příspěvek od bleptys » 28.07.2013, 20:08 hod.

Už mi tak něják docházejí nápady kde nabrat ještě další CC. Nějáké nápadz? >:roll:
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Weapon Throw Barbar

Příspěvek od Bagr13 » 29.07.2013, 07:30 hod.

NO ty moc možností nemáš, když musíš mít jordan

1. amulet 2.5%
2. rukavice 1%
3. prsten levý 2.5%
4. bracers 1.5%
Celkem to můžeš zvednout o 7.5% ale to by jsi musel mít všude top cc.

Zkusim bych zvednou as budeš rychleji utocit a tim bude vic critu jinak moc moznosti uz nemas :)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Weapon Throw Barbar

Příspěvek od Bagr13 » 01.08.2013, 07:08 hod.

Vcera jsem otestoval tenhle build a ten bersekr udrzet je problem, (sice jsem to testoval na hc bez idealnich statu), ale co jsem to pochytil si myslim ze problem v tom ze v tomhle buildy nespotrebujes dostatek fury(nekdo psal aby se posunul bersekr tak se musi spotrebovat a doplnit fury jenom v tom pripade se prodlouzi bersek).
Ja jsem to hral s takto, mam maly cc (hold HC :)) ale i tak jsem celkem nemel problem s furu
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/27599077

Proto si myslím, dej pryč stone of jordan (redukce 5 dostatečně stačí) nahodis war cry, mas na 3 hody, coz ti naplni fury v pohode nebo staci primehnou a zacit mlatit a behem chvili mas furu na max.
Navic nachytas dalsi cc a kdyz budes kliku tak ring s as+cc+cd se da koupit celkem levne uz a prida ti to dost dmg.
Pak me napada, ze musis odcerpavat tak akorat fury mackat porad sprint+battle, ono jeste jak to trefuje 3 cile tak to doplnuje opravdu hodne.

Na zkupinu je to opravdu na prd pokud nemas opravdu velkou dmg tak to trva dlouho, proto na velkou grupu jedine hammer(dej runu smash).
POkud chces byt opravdu na dalku tak misto hammer jde dat Seismic Slam - Cracking Rift
Pokud chces nechat vybaveni jak mas tak zkus tenhle build vyresi ti cc.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... fZY!ZZZZYc

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Weapon Throw Barbar

Příspěvek od bleptys » 09.09.2013, 16:09 hod.

Děkuji za rady, po mesíci jsem dopracoval na toto http://eu.battle.net/d3/en/profile/blep ... o/29014322
Skoušel jsem ten Owerpower s Killing Spree a osvědčilo se to parádně do začátku když není ještě eq na CC, ale jak se to vytáhne na těch 60%CC,
tak jsem hodil z5 WarCry s Inpunity na tuhost.
SoJ jsem si ponechal a sehnal jsem si ještě SkullGrasp který mi dává 6CC a +20k DPS, takže na bíle SkullG. a na Elity SoJ jen to stačí rychle přehazovat :)
HotA jsem jel dlouho s runou Thunderstrike skvělá věc na kontrolu davu ve Fields of M. nebo Oasis zuřivě mlátíte kolem sebe a všechno stunujete, nakonec jsem přešel na HotA Smash s nasazeným SoJem to Elity krájí docela slušně+life steal 6%!!!
Sprint s Marathonem je nejlepší věc, Fury mám pořád a když ne WarCry se sekerkou se o to postarají rychle.
Jinak hrál jsem MP10 Fields of M. v perma WotB+HotA, ale ty elity se fakt nedaly, přešel jsem na MP7 Act 2 https://www.diablofans.cz/599-kratky-nav ... -aktu.html a jede to tam parádně!!!

Jo a hraju solo ostatní jsou na škodu. >:roll:
CZSK Komunita

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“