Upgrade

Odpovědět
jax
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jax#2100
Upgrade

Příspěvek od jax » 08.10.2013, 08:09 hod.

přemýšlím o dokoupení věci ale nějak mne nic nenapadá :) nějaké nápady. Díky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jax- ... o/31489868

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Upgrade

Příspěvek od Bagr13 » 08.10.2013, 11:28 hod.

tak se zkus trošku snažit, vecí o barbarech je tu mraky :roll: nebo stačí prohlédnout vybaveni ostatních a hned víš kde máš nedostatky.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Upgrade

Příspěvek od hulkxxxl » 09.10.2013, 14:30 hod.

ahoj no hlavně tenhle build vidím poprvé... tak nevím jak to funguje, podle mě je no 1 klasickej WW s modifikací s hota nebo rend..

nemáš žádnej LS????? a léčíš se jen rendem a revenge to vidím fakt poprvé, potřebuješ buď opasek s ls nebo ls na zbrani + pasivku až budeš mít dost dps tak stačí pasivka i tak je ale lepší mít + 5 - 6%

jako první bych dal pryč ty lacuni koupil nějaké s cc a nebo craf když máš 8% na botech a 12% na kalhotech (MS), nebo výměna kalhot za nějaké rare str, vir, 2 sokety allres + armor a lepší lacuni s cc aspoň 4.5% + allres

rezervy jsou určitě v amuletu a prstenu nemají avr dps, na mempu není crit zvážil bych IK helmu (cc) kdyžtak napiš klidně i PM
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Upgrade

Příspěvek od hulkxxxl » 23.10.2013, 08:13 hod.

ahoj neměl jsem čas píšu až teďka... píšu semka a´t se poučí i ostatní

LS a LOH je rozdíl... do cca 100k dps se píše že je výhodnější LOH... od 100k už LS, klasická chyba mainhand by mla bejt mace/ axe aby jsi měl bonus za pasivku (cc) těch 10% jeprostě zadarmo, do zbraně pak patří emerald

škoda že nemáš nikde LS, dej si pasivku místo armoru si dej Bloodthirst (nebo jak se to píše) a máš 3% LS, ideálně pak ještě nekam na zbraň dát další LS

vyměnil bych ty lacuni za nějaké allres ale s cc 4.5 a víc případně bez rezistů koukám že jsi je narval skoro všude, podle mě by jsi měl zvládat i MP10 s ww buildem a 5.5% LS, jen to chce trochu zapracovat na DPS teda nabrat víc cc (10% pasivka a 4.5 % bracery) a cd - 100% zbraň, dále chybí na prstenech ale zase to bude ranec prachů s allres no ale koukni

kdyžtak zase písni, myslím že by jsi mohl jet klasickej ww build jak mám já
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“