Furnace x Ancient Devastator

Odpovědět
Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259
Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Gold Eagle » 23.01.2015, 00:14 hod.

Já už jsem s tím svým čerstvě předělaným wizardem o 20s málem dal GR 37 a to jsem přitom 3x chcípnul. Ještě mixuju 4 gemy co a jak. Potřeboval bych nasadit všechny 4. :D Tedy už jsem skoro lepší ja můj pet WDs Kukrinou s kterým jsem se sr.. dost dlouho. :OXO

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Sarevok » 23.01.2015, 09:43 hod.

Cez víkend mám voľno tak skúsim svoj strop na GR ale mám tušenie že to bude 40. To by som mal dať, ale daľej to asi nepojde. Včera ten test s TaT bola sranda nedal som 2x po sebe 38 tak som to vyhodil a dal som tam FB rukavice a 39 na prvý pokus. Tie tasker sú zlý roll ale aj tak. Už len zistiť čo je výhodnejšie AD a rýchlejší postup ku guardianovi, alebo SS a pomalší postup no rýchlejší kill guardiana. Asi to bude závisieť od typu riftu.

Enguma
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Enguma » 23.01.2015, 13:09 hod.

Zdar, můžete tu někdo prosím vás poradit, jestli používat ancient sun keaper a nebo ancient devastator ?

hellus
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:hellus#2931

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od hellus » 23.01.2015, 13:45 hod.

devastator

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Cartman » 23.01.2015, 13:53 hod.

pokud je ten ancient keaper pěknej, tak ten : )

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Mlok » 23.01.2015, 14:07 hod.

Při srovnatelném rollu dmg bude Sunkeeper lepší. Pokud mají rozdílný roll dmg (je velká pravděpodobnost že craftnutý aDevastator bude mít lepší roll), tak je nutné to přesně spočítat. Při větším rozdílu bude určitě už lepší aDevastator. Při menším spočítat.

Uživatelský avatar
vakek
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vakek#2244
Bydliště:Liberec, Czech Republic

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od vakek » 23.01.2015, 19:08 hod.

Obrázek
Zdravim chci se zeptat mám Ancient Maximus na Wizzardovi s FB setem.
Co byste mi doporučili jako alternativu. O Furnace vím, ale ne a ne padnout a nebo vycraftit Ancient Devastator+FB offhand??...čtu forum často, ale radši se zeptám přímo na můj případ :) díky

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Demogorgon » 23.01.2015, 19:41 hod.

Já měl podobný Ancient Maximus a musím říct, že se nedá srovnat s AD + AFB offhand. Zkusil jsem pár riftů ale bylo to k ničemu, GR jsem ani nezkoušel. AS + AFB offhand byl rozhodně lepší.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Dava_C » 23.01.2015, 20:26 hod.

Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
vakek
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vakek#2244
Bydliště:Liberec, Czech Republic

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od vakek » 23.01.2015, 20:35 hod.

Obrázek
ok díky za info...tak jsem zkusil craft adevestator a tohle asi na 40.pokus....ted me zbyva sehnat aOffhand oproti normálnímu co mám+ještě soj a dále potunit gear..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Gold Eagle » 23.01.2015, 22:48 hod.

To je v kelu, tak buď si naroluju na offhand 4 arcane za critical hit nebo začbu rolovat % resource reduction. S vyšší densitou monster mám kouli furt vycucanou jak po celonočním sexu. :oops:

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Sarevok » 24.01.2015, 10:19 hod.

gold eagle >>> nemáš cinder? ak máš tak nechápem. S manou problém nemám, nedávaj zbytočne 2x na to isté miesto blizzard a mal by si byť ok.

Tak som dal na prvý pokus GR 40. Som myslel že to bude s 5 minútovou rezervou, no guardian bol orlash. Teda to je nočná mora firebird setu :) hneď ako nabehla dotka tak zmizol... Skúsil som aj 39 s ancient SS bez TaT, dal som to s prehľadom no bude to ešte veľa skúšania a naozaj potrebujem dobrý roll tých taskers aby som si bol istý či to je lepšie ako AD. Ale začínam mať pochybnosti o tej wandke, lebo na rifte strácam oproti AD (jedine v úzkych chodbách sú hydry oveľa lepšie) a keď sa vysummonoval rime tak keby som mal aj 3 hydry tak je to jedno lebo ten k*etén sa furt teleportoval a behal ako capko, hydry sa ho skoro vôbec nedotkly.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Gold Eagle » 24.01.2015, 10:48 hod.

A já se tak plácám s podpisem s přímým linkem na postavu i wizarda "a ty se ptáš co já?!". :D
Přehodil jsem poslední pasivku u Templáře a je to lepší. Stejně mě u Wizarda přijde solo T6 farma rychlejší bo na publicu jsou většinou 2 ze 4 v partě totálně useless a jen se chtějí vézt a rychlost T6 riftu dramaticky klesá.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Sarevok » 24.01.2015, 12:50 hod.

njn, sry :) tak len nespamuj ten blizzard akoby to bol magic missile :) teraz som si vsimol - to co mas za soj? och... dufam ze tam nebol fire dmg?

dnes som urobil par public riftov koli expom a nahodou pri jednej partii som nestihal bezat a teleportovat, staci priemerna partia a dobry wizard si to ani nevsimne ze nie su tak rychly ako on. bol som aj s uplne beznadejnymi v partii a ani som si to nevsimol kym som sa nezatulal uplne inde, len pozeram a ja som sam zabil asi 10 elitiek a oni tam pri jednej elitke mali ripfest :) no aj tak to bola dobra farma, dvihali mi exp a magic find takze svoju ulohu plnili, to mi staci :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Mlok » 24.01.2015, 13:05 hod.

Na MF hrat solo ve 4P hre je k nicemu. Ziskas jen 3% na legendarky a pomalejsi budes o vice.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Sarevok » 24.01.2015, 15:06 hod.

sranda je ale ze v partii mam vzdy ovela viac legendarok ako sam. Mlok, pozeram ze wizarda si "vykradol" :) hmm DH je lepsi?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Gold Eagle » 24.01.2015, 16:23 hod.

Žádnej můj SOJ co mám nešel rerolnout bez inteligence. Tenhle je univerzální na int postavy. Navíc pokud máš třeba + 80% fire dmg a další bonusy, tak se dostáváš k hranici, kdy už než + další fire% dmg je lepší něco jiného. Ty bonusy se totiž nenásobí, ale bohužel sčítají. :OXO

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Cartman » 24.01.2015, 18:29 hod.

Sarevok píše:gold eagle >>> nemáš cinder? ak máš tak nechápem. S manou problém nemám, nedávaj zbytočne 2x na to isté miesto blizzard a mal by si byť ok.

Nemáš ani Warzechainy, ani runu scramble na SA. Když se plazíš jak hlemýžď, tak se není čemu divit, že si v "pohodě" ; )-

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Sarevok » 24.01.2015, 19:37 hod.

ja mam setup na gr, tam nie je problem rychlost pohybu teraz ked je zvysena hustota monstier, ale problem zabit. ked idem party tak len vymenim unity za rorg a pridam magedisty, ani len gemy sa mi prehadzovat nechce kedze to striedam dost casto. celu vymenu robim len preto aby som neskapal koli tomu ze niekto v partii ide s unity tiez. takze rychlost ma absolutne netrapi. ale mas pravdu ze ak golden eagle ma problem s manou na t6 speedrunoch tak ja som myslel skor to co hram ja - hlavne gr a pokusy so zbranami.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Mlok » 25.01.2015, 22:14 hod.

Dava_C píše:Ono to s tím trialem v partě s wizem nebude tak horké (ve třech). Je to tak měsíc, co jsem se nechal ukecat na 3 man partu for fun, říkám si jo, GR 45 upgradnu teda gemy. Jenže jsme vlezli do Trialu (control WD, DH a já), já nahodil Firedawn gear (top rolly) a build a nedali jsme ani GR 42 klíč (bylo to v době, kdy jsem dával solo 37 v Trialu). Dali jsme 2x 41.
Tak jen pro srovnávní trial teď po patchi DH + Wiz. bez suportu. Dali jsme jeden 47 klíč, to ale bylo jen proto, že cíl byly 44 klíče. Myslím, že nějaký ten 48 klíč by se někdy podařil. 46 klíčů bylo hodně, nedařilo se mi až tak trefovat akorát a dost jsme tedy přestřelovali. I když 7x klíč na 44 se z toho povedl.

Wiz. přitom bez jakékoliv úpravy se solo GR buildem. S nějakou úpravou by to vyšlo o malinko lépe. Otázkou jestli by fungovalo úplně firedown build, když nebyl suport. Ale i bez suportu jsme to mohli i ve dvou hrát s tím, že se stálo na místě (tedy stejně jako to můžu hrát solo s DH). A sice jsem občas umřel, malinko častěji než solo, ale nic hrozného. Odhadem tak 1/4 pokusů co jsem umřel.

Tedy nebylo to o moc horší než solo, skoro stejné. Solo dávám 48 klíče už pravidelně.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“