Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma
Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od dohny777 » 13.04.2014, 06:55 hod.

Čaute, jak víte za 4set rasha je bonus meteroy s cooldownem 8s.
Má otázka je jestli nekdo neví nebo nezkoušel zda se CD redukce vztahuje i na tento set bonus (8s)

:wave:

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Darkness » 13.04.2014, 15:58 hod.

Nezkousel, nevim to jiste, ale myslim, ze jsem nekde cetl, ze nevztahuje.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od HELLERcz » 22.05.2014, 10:24 hod.

A je tady majitel Tal Rashe ? měl bych kdyžtak pár otázek :) ..
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od hanacius » 22.05.2014, 10:41 hod.

Ptej se...

Odesláno z mého GT-I8160P pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od HELLERcz » 22.05.2014, 10:51 hod.

No jelikož jsem poslal svého primárního skákače Barbara na dovolenou, aby si odpočinul, tak jsem se rozhodl jít cestou plného setu Tal Rashe u wizny. Ale uvítal bych nějaké rady do začátku a pak jakej element farmit, jak složit set + ostatní sety k tomu ... když mám Royal ring pěknej trifectovej.
Jakou zbraň, skilly a pasivky.
Já si z toho vyberu, poučím se a zkusím to :)

Zatím mám wizznu ve fázi, kdy jedu čistě lightning damage s Thunderfurym a mám na to přizpůsobeny skilly i pasivky.
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Alfajk » 22.05.2014, 11:03 hod.

tal rasha se hlavne kombinuje s jinym primarnim dmgovacim skillem,nesoustredi se na ten bonus ze setu...ale kdyz chces,treba triumvirate + fire zbran

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od hanacius » 22.05.2014, 11:17 hod.

Základ je jasnej - mít na spellech+zbrani různý typy dmg, tak aby ti padaly všechny 4 typy meteoru. K tomu se samozřejmně nabízí pasivka elemntal exposure, která okamžitě zvedá dmg. V současné době mi v partě padají pouze meteory 3. Arcane-Disintegrate, Fire-Familiar, Lightning-Thunderfury. Když hraju sólo tak padá i Cold-Azurewrath. Element followera se také počítá.
V mém případě by bylo leší využití Triumvirate, který zvyšuje dmg více elemntů. Ovšem ne a ne mi padnout Tal helma nebo pásek.

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od manusky11 » 22.05.2014, 11:27 hod.

hanacius píše:...
.
Pekne napísané.Ja sa ale neopak sústredím na jeden element a bonus zo setu mám ako taký bonus k DMG.Padajú mi len tri(Fire+Arcane+Light) ale vobec to nevadí.
To čo písal kolega sa fakt hodí len v parte a na T5-6,ja chodím solo a využívam Arcane build.To len pre inšpiráciu.

Build tu:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 11:47 hod.

Jde si jen o to nastavit věci podle toho jaký dmg máte na zbrani a vámi nejvíce užívaný spender.

Familliar - sparkflint (fire) / icicle (cold) / arcanot (arcane)
Magic weapon - ignite (fire), electrify (lightning)
Storm armor - (lightning)
Cold armor - (cold)

stačí si pouze vybrat k vašemu typu útoku tu správnou kombinaci. PS. co bych dal za to, aby se mi podařilo konečně rollnout Arcane nebo Fire dmg na zbrani.
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od hanacius » 22.05.2014, 12:00 hod.

manusky11: Já taky jedu především Disintegrate build než abych se soustředil na více elementů. Víceméně jsem tím chtěl říct, že je dobré využívat pasivku elemntal exposure pokud máš Tal set. Jestliže upravíš skilly tak aby ti padaly 4 typy meteorů, tím pádem máš při použití EE ihned +20% dmg.
V praxi dle mého buildu tozn.: jakmile útočím primary spellem - mám hned +10%dmg (lightning TF + arcane Disintegrate), do toho vystřelí Familiar fire spellem, popřípadě BlackHole fire dmg - přidá dalších +5% dmg. Jen ten Cold mě zatím chybí.
Další výhoda pro Elemental Exposure je ta, že v podstatě pracuje pro celou partu. Ve skutečnosti se totiž nejedná o navýšení dmg, nýbrž snížení defense monstra.
Zatím jsem ale nezjistil jestli se snižuje defense monster i z Tal meteorů..? Nevíte někdo..?

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Snowfist » 22.05.2014, 13:40 hod.

nikde jsem to necetl, ale nevidím důvod proč by tal meteroy nemely mit vliv na pasivku...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od HELLERcz » 25.05.2014, 00:54 hod.

A jakou zbran tedy zvolit? Mam Thunderfury.

@tabletofon
Obrázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Dava_C » 25.05.2014, 08:22 hod.

Tak Thunderfury je ideální, nejen že je silná (porovnával jsem i s Gestures of Orpheus), ale dělá i lightning, takže ti procuje poslední element na Tal meteory (MM - Cold, Familiar - Fire, Black hole/Disintigrate - Arcane). Když se to najednou sesype, je to paráda. Jen nevím, jestli se k Mirrorbalu hodí hrát s Disintegrate, najednou to používat nemůžeš a damage z Mirrorbalu je dost velká, třeba Slow time, Hydra, Archon by se vyplatil imo víc, ale neznám tvůj playstyle.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od HELLERcz » 26.05.2014, 07:10 hod.

Tak mám konečně komplet TR set.

1. nemám zatím přerollovanej amulet
2. nevím zda nechat Caina, nebo jít do komplet setu Blackthorne a oželet tak Witching ..
3. nevím co s rukavicema + Unity ringem .. :D
Obrázek

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od manusky11 » 26.05.2014, 07:26 hod.

Zbran:Skúšal som Thunderfury ale wanda mi príde lepšia(aj ked čakám na lepší roll),passivku používam len v parte solo nie,chodím T4 a Elity idú tak rýchlo dole že to nestojí za stackovanie.

Heller:Ja som si to vyskladal takto,vid profil.Bonus z blackthorne som nahradil,Unity ringom+mám ho aj na followerovi a dosť to pomáha :) Ale bacha vie to aj zabiť :)Ked mi padne Tal neck s elementom tak vymením ruky+gate za Vyrs alebo hodím Triumvirate.
GZ k Necku mne nie a nie padnúť :)
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od hanacius » 26.05.2014, 07:48 hod.

Mě například lépe funguje TF. Ikdyž mám krásnou hůlku Slorak´s Madness, která přidává +30% Disintegrate, tak ji stejně nepoužívám. Damage TF je hodně znát. Co se týče bonusu z Blackthorne, tak na něj zatím nedám dopustit. Můžu stát téměř v čem chci. Ikdyž mám v truhle lepší boty, které bych mohl nosit - měnit se mi zatím moc nechce :)
Je to o tom to vyzkoušet a rozhodnout se co ti bude lépe vyhovovat. Každej hraje trošku jiným stylem. Já se snažím moc neběhat a využít pasivku Unwavering Will - stojím na místě a smažím to do monster. Bonus z Blackthrone pak velice ocením jelikož Molten, Plagued, Desecator a podobný s*ač mě vůbec netrápí

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od lulinak » 26.05.2014, 07:58 hod.

taky jedu 4 meteory TR set, cili tento prinese:

- 15-20 procent extra damage jenom ze setu z prvni jeho vlastnosti, dle poctu kousku,
- nutnost zapnuti pasivky na elementy - tedy dalsich 20 procent, a to navic pro celou partu

cili jen pouzitim TR setu se clovek z pohledu damage dostane vyrazne vyse (aniz by mu ty 3-4 kousky vystroje nejak nabouraly predchozi build) a zaroven jako dalsi bonus padaj kazdych 8 sekund ctyri meteory, ten na Arcane mi crituje kole 9 mega, coz neni spatny.

Cili TR set dava pomerne silnej boost, ale pohledam jeste na netu nejaky specialni TR buildy, mozna se to da vybalancovat jeste vyrazne lip.

Nemam Thunderfurry, takze utiocim Arcane, na fire mam magic wearpon/ignite (cili pasivni), na cold mam black hole a na lighting familiara (cili opet pasivni), no problem...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od HELLERcz » 26.05.2014, 08:02 hod.

Kdybys něco objevil, poděl se sem o info :)

Jinak asi Caina a Witching oželím a dám ten BT set ... uvidím, jak moc mě budou štvát elitky na vyšším T :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od hanacius » 26.05.2014, 08:15 hod.

Mno tak podle mě ten bonus co ti teď dává Cain´s set je téměř k ničemu vzhledem k tomu, jak máš postavenej build. AS pro tebe není až tak důležitej, navíc pokud by byl - není problém těch 8% nabrat na 1 itemu. Na Magic Find já nevěřím a vzhledem k tomu na jakým jsi paragon levelu, je i ten poslední bonus k experience ve tvém případě druhořadý. Toť můj názor. Možná jen škoda toho WitchingHour...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od HELLERcz » 26.05.2014, 08:23 hod.

No právě. Ale ten witching bude asi bude znát, ale nedá se holt svítit no :) dneska vyzkouším a uvidíme no.

Jo a ještě jsem chtěl, když hraju sám .. jakého followera mám zvolit a čím ho vybavit ? :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Wizard“