Arcane wizzard

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128
Arcane wizzard

Příspěvek od DoctorFish » 28.04.2014, 09:56 hod.

Zdravím všechny. Byl bych velice vděčný za jakoukoliv radu, co se týče mého wizza. Co zlepšit a nebo změnit. V záloze mám dva prsteny (Ring of Royal Grandeur+Puzzle Ring), ale zatím se mi tolik nepoštěstilo u mystika. Předem díky :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Mlok » 28.04.2014, 11:27 hod.

Šle bych jednou ze dvou cest:
- ponechat signature spell, v tomto případě používat Arcane dynamo, ať se používání signature spellu pořádně využije
- zajistit si více resource cost reduction a vykašlat se na signature spell

Při čistě disitagrate buildu (bez Archonu a bez cool down redukce) bude určitě silnější první varianta (ona může být i kombinovaná, tedy mít dynamo a současně o něco zvýšit resource cost reduction abys nebyl nucený do použití signature spellu a použil jen když je opravdu výhodné použít dynamo), zvlášť na elitky s hodně life (tam nahození dynama je časově zanedbatelné k tomu jak dlouho to trvá celkově).
Druhá varianta je alespoň pro mě daleko zábavnější (to bude mít ale každý jinak) a ušetříš jeden slot na skill.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od lulinak » 28.04.2014, 13:12 hod.

arcane dynamo jsem zvazoval, vymenit misto glas canonu, ale nebylo by to kompatabilni s mym stylem hrani (stahnout moby k sobe pres BO a pustit do nich zblizka kratky silnejsi disintegrate), protoze by se ten nabitej bonus z dynama vyplejtval hozeim BO, cili bych se musel nabijet az po BO, a to mi mezitim utecou...
Cili arcane dynamo asi dobra pasivka, ale tak mozna na dlouhy disintegrate, kdy jen stojis v povzdali a snazis se je trefit zdalky, pripadne ti je v lepsim pripade monk nebo jinej wiz stahne do jednoho mista... a pak mozna jeste archon jen na jeho paprsek, jinak jsem nenasel v cem by bylo dynamo prinosny pri zachovani rozumny hratelnosti....

Jinak na endgame wize je tady jinej thread, z nej je tak nejak jasny jaka cesta vede na vyssi T, abys byl zaroven parte k necemu...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Reve » 13.05.2014, 08:49 hod.

nechci zakladat novy tema...hraju build v linku nize..co rikate na pasivky? porad premyslim jak je menit..zatim jsem skoncil u tohoto...

edit: misto teleportu mam vetsinou BH - spellsteal

http://eu.battle.net/d3/en/profile/reve ... ro/1550990

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hanacius » 13.05.2014, 10:05 hod.

Já se vydal dle rad od Mloka a Darkness tou druhou cestou - tedy odstranit signature spell a je to opravdu posun vpřed a hlavně hra je mnohem zábavnější.
S passivkama taky dost tápu, pořád to tak nějak střídám. Momentálně tam pořád držím Dominance a to kvůli bonusu v helmě aby mi nedošla AP, ikdyž u elitek je to někdy problem. Momentálně zvládám "celkem dobře" T4 ale chtěl bych samozřejmně výš :)
Včera mi padla krásná hůlka - vyměnil jsem vit za dmg do elit a ten pokles life je znát. Budu to muset někde nahnat.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Reve » 13.05.2014, 11:30 hod.

a jakej teda jedes build?

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hanacius » 13.05.2014, 12:00 hod.

Build je tady:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/hana ... ro/9637781

Momentálně to hraju tak že BH stánu moby k sobě a peru do nich Disintegrate a padaji celkem slušně :) Jelikož mám resource cost redukci 8% shoulders, 6% ring a max. počet bodů v paragonu, tak signature spell v podstatě nepotřebuju. Hodně tomu pomáhá helma, která redukuje cenu spellů o 30% pokud nedostaneš po dobu 5 vteřin zásah. V praxi je to tak, že ta redukce funguje ikdyž zásah dostanu, protože ten dmg pobere pasivka Dominance. U elitek je to horší, tam AP klesá ale někdy se stane, že jsem téměř na nule. A v té chvíli zapnu Archon. Archona v podstatě používám jen v nouzi. Tak mě napadá, že bych mohl zkusit vyměnit Astral Presence když už mám bonus s Tal Rasha setu na regeneraci AP.

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od manusky11 » 19.05.2014, 14:43 hod.

Pekne to máš poskladané:

Moj build je tu:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Aktuálne je to arcane experimentálny,(kedže čakám na posledný set do Vyrs setu).A +76% Arcane a +38% elelity T3 solo je prechádzka.Trošku trpím nižšou Toughness,ale na to mám Tal set,kde po výmene helmy a source mi stúpne o 60%.Teraz potrebujem používať Mirror Ball na doplňamie AP a druhá vec je to že to dáva viac DMG ako Orb(ked to critne na Elitách dá to aj 3x7-8M)
Wanda je slabá,ale nemal som šťastie.

Ešte používam build kde namiesto BH nahodím Arcane Hydry(mám vandu so slušbnou DPS + 10% cost redukcia).Dostávam sa na 33% redukciu a to už ide spamovať Orb dosť dlho.
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od DoctorFish » 20.05.2014, 11:28 hod.

Tak jsem se trochu boostnul za pomoci tal chestky + kaťata (viz. profil) a muzu si konecne dovolit hrat na T4. Stale cekam na tal helmu, ale porad nic :-/
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hanacius » 20.05.2014, 12:05 hod.

DoctorFish: Máš to hezky. Určitě by ale zasloužila lepší šutry. Máš celkem +34% attack speed - ArcanePower musí mizet strašně rychle když používáš Disintegrate. Já se snažím naopak držet AS co nejníž...

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od DoctorFish » 20.05.2014, 20:48 hod.

hanacius: souhlasim s tebou, co se tyce sutru, ale jsem hrozne liny je vylespit :-D AS mam sice vcelku vysoky, ale s mizenim AP nemam skoro vubec problem - pomaha mi source, prodigy, electrocute a set bonus z tal rashy. U disintegrate pouzivam runu Chaos Nexus a crity padaji docela casto. Pouzivam jeste k tomu Arcane Dynamo, takze mas aspon rychle nastackovano.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hanacius » 21.05.2014, 07:28 hod.

No ono vylepšit pár kamínků zase takovou práci nedá :-)
S tím AP to vlastně nemáš tak zlé jelikož máš signature spell... já se rozhodl že tyto spelly používat nebudu abych ušetřil slot na jinej skill. Jelikož ty signature spelly dávají jen malej damage.

Odesláno z mého GT-I8160P pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od DoctorFish » 21.05.2014, 09:48 hod.

hanacius : Taky, že signature spell pouzivam jenom pro doplnovani AP. Casem, až budu mit tal helmu (snad), tak Electrocute vyuziju jeste pro lighting meteory (tal set bonus). Jinak se teda dneska pustim do tech sutru :-)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od lulinak » 21.05.2014, 14:40 hod.

presne tak cilem je pokud mozno nepotrebovat signature vubec a nahradit jeho misto jinym lepsim skillem (ale nekdo naopak jede jen s mirrorballem, je to na zvazeni kazdeho soudruha), dostat se na 30 procent resource cost reduction neni tak velky problem, k tomu 4 APOC a pro zacatek to docela staci...
Pro meteory z TR setu jde pouzit kombinace skillu (zbran s druhym elementarnim poskozenim a pripadne lightning affixem u Thunderfurry, cili dva elementy zadara), pro cold Black hole nebo ice armor, pro fire familiara atd., neni treba na meteory zabirat cenny misto signature spellem jen kvuli tomuto...
toliko teorie, uvedeni do praxe je trochu slozitejsi...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Reve » 22.05.2014, 10:02 hod.

Tak se me povedl konecne poskladat Vyr a Tal Rasha set, ale porad mam malo CDR...kdyz me skonci archon tak je odpocet sotva na pulce...da se s tak malou redukci vubec ten archon hrat? jak to mam poskladat? kde by jste ubrali dmg a pridali redukci?...jaky pasivky dat?

Diky nahaneni CDR jsem prisel o dost toughness a aji dmg kvuli Evocation.Takze v celkovem efektu jsem slabsi nez jsem byl...pokud nejsem v Archonu a to nejsem dost casto...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/reve ... ro/1550990

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od manusky11 » 22.05.2014, 21:48 hod.

Pokial chceš hrať efektívne Archona,CDR cez 60%,musíš používať dva sety(samozrejme aj Vyrs) a to Borns(shouldre+chcesta) a Crimson set(Belt+Boots),kde máš zo setov dalších 20% + redukcia 8-10% by mala byť aj na zbrani.

Osobne to mám experimentálne poskladané:Zbraň 10%,Shouldre 7%,off-hand 7%,Hands 8%,Helma(gem 12,5%),2xset 20%,Paragon 10%,Evocation 20%.A som niekde cez 60%.(presne 63,45%)
Ked k tomu padne pekný ring a neck môžeš pridať dalších 14-16%.Ale je to o drope samozrejme a je to ťažké takto poskladať,aby si mal dosť CDR+dobrú DMG+Toughnes.
Dalej je dobré mať +DMG do elit(SoJ+Aughils Set/to vlastne máš/,ale potrebuješ shouldre prehodiť na helmu) +%DMG do elementu,tu sa oplatí Fire kedže nájdeš 20% z Firebirds setu na off-hande+bracer v Aughils setu+nejaký neck a dostaneš sa kludne na 60%

P.S. - Pri archon builde je Passika "elemental exposure" zbytočná :)
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Reve » 23.05.2014, 06:48 hod.

jaktoze je ta pasivka zbytecna? Davam tak aji tak 3 ruzny druhy dmg tak je snad jedno jestli to paliv v archonu nebo s disentegrate...

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od manusky11 » 23.05.2014, 07:06 hod.

Nechcem sa hádať,lebo to neviem isto,ale ked si v Archonovi s Vyrs setom,tak DMG dávaš v takom elemente,kolko máš najviac + % DMG na geare.TJ pokial máš + 47% do Arcane tak dávaš Arcane DMG.Myslím si že dávaš len Arcane,ale ako hovorím nemám,to overené :wave:
Takže passivku využuješ len ked si mimo
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od hanacius » 23.05.2014, 07:09 hod.

Přesně tak: v Archonu bude pořad +5 za Arcane spell + 5 za další element ve zbrani + 5 za fire spell familiaru = 15%
Samozřejmně jde asi o to jak si to kdo poskládá a dost možná na tuto pasivku nezbude místo...
Edit: např. familiar přece útočí ikdyž jsi v Archonu...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Arcane wizzard

Příspěvek od Reve » 23.05.2014, 07:17 hod.

no ono jde hlavne o to, ze v tom archonu tak moc casto nejsem...tak proto tam ta pasivka je :)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“