Build k posouzení

Odpovědět
Ňouma
Quill Rat
Příspěvky:7
Build k posouzení

Příspěvek od Ňouma » 08.03.2012, 22:49 hod.

Zdravím,
rozhodl jsem se sem umístit můj build k posouzení.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... cZe!aZcbca

Zkuste to někdo vymyslet, kde by mohl nastat problém. Na HC se nechystám, rozhodně ne do té doby, dokud dostatečně nepoznám hru. Build by měl obsáhnout tak nějak všechny situace i nepříjemnosti co mě napadly. Pokud by to bylo potřeba, změnou jedné pasivky a jednoho spellu bych přiboostil na defenzi.

Build rozhodně není stavěn na boj z blízka. Každému, kdo se nad mým buildem zamyslí, předem děkuji.

Edit: Po zdrcující vlně kritiky ( :twisted: ) jsem se rozhodl to tedy rozvést. Je to build na late game, kde předpokládám resisty a invulnerability (možná ne úplné) vůči jednotlivým elementům. Proto mám v buildu zastoupeny dva (tři) elementy. AP jak je vidno hodlám zajistit spamem Electrocute (+ prodigy+ chain lightning). To by mi mělo zajistit neustále dostatek AP na cokoliv. Jako hlavní damage kouzlo jsem se rozhodl pro Energy Twister s runou zvyšující dmg. Ještě tedy přesně netuším, jak bude fungovat a jak se bude aplikovat dmg, ale předpokládám, že se bude chovat jako D2 obdoba. Zatím to tak z videí vypadá. Disintegrate jsem volil kvůli rychlejším cílům, se kterými by mohl mít twister problémy. Také u užším prostoru bude asi účinější. Naopak v otevřených lokacích se budu snažit moby kitovat a dotlačit je na jeden chumel, kde si je načnu meteorem (hodně si slibuji od runy Liquify). Pokud půjde do tuhého a nepřátelé se na mě začnou lepit, přijde na řadu Wave of Force s for fun runou. Zbylé dvě pasivky jsem zvolil s ohledem na zpomalování monster (zůstanou déle v dosahu twisteru) a nějakou dmg navíc. Může se vcelku dobře stát, že vyhodnotím jeden ze spellů jako nepotřebný a v klidu bych ho vyměnil třeba za Storm Armor s runou Strike Back a pasivku Conflagration bych vyměnil za Galvanizing Ward, jež mi zajistí také přísun HP. Co se equipu týče, zde předpokládám dvouruční hůl kvůli DMG. Ale opravdu netuším, jestli nakonec malá wandka+orb nebude nastejno nebo dokonce lepší. Asi bude záležet na štěstí v dropu.
Naposledy upravil(a) Ňouma dne 09.03.2012, 14:22 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Build k posouzení

Příspěvek od Javurek » 09.03.2012, 12:01 hod.

Tohle není build, je to jen odkaz na rozdělení skillů, Build spočívá převážně v tom že vysvětlíš jak budeš skilly používat, v jaké kombinaci, s km hrát, na jaké věci se zaměřovat a tak podobně.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Build k posouzení

Příspěvek od Madus » 09.03.2012, 12:30 hod.

Ja len dodam ze ten "build" je ho*no bo mas 3 AP aoe spelly co je waste of slots.

Ňouma
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Build k posouzení

Příspěvek od Ňouma » 09.03.2012, 14:34 hod.

2Javurek: Zatím plán jako single postava. Trochu jsem to rozepsal do původního postu.

2Madus: i když si myslím, že nemáš pravdu, hádat se rozhodně nehodlám. Nicméně jedna rada... Každý názor se dá napsat kultivovaně.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Build k posouzení

Příspěvek od Madus » 09.03.2012, 15:27 hod.

Zistis v hre ...



dufam

Vozi

Re: Build k posouzení

Příspěvek od Vozi » 10.03.2012, 00:02 hod.

@Nouma budu uprimny a reknu ze build je hodne spatny ..

1. prilis mnoho drahych skillu na AP
2. nulova zivotaschopnost na solo (za tech 16s CD na teleportu umres na vyssich obtiznostech 2x), narazis na elitni scavengery (velmi rychli) hned v prvnich lokacich na hell / inferno a je z tebe mrtvolka

Wiz ma krasne skilly pasivni / buffy na dmg i obranu. Inferno nebude o tom seslat co nejvice utocnych kouzel a vygenerovat dostatecne mnozstvi AP, jak si drtiva vetsina lidi mysli (podle pouzivani prodigy). Build musi mit utilitu, jasnou vizi herniho stylu, aoe + single target dmg a pokud mozno 2 typy dmg.

Ňouma
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Build k posouzení

Příspěvek od Ňouma » 10.03.2012, 11:30 hod.

Vozi píše: 1. prilis mnoho drahych skillu na AP
2. nulova zivotaschopnost na solo (za tech 16s CD na teleportu umres na vyssich obtiznostech 2x), narazis na elitni scavengery (velmi rychli) hned v prvnich lokacich na hell / inferno a je z tebe mrtvolka
1. Nevidím v tom problém, nebudu je používat všechny naráz. Největší množství útoků půjde přes Electrocute+Energy twister ostatní dva spelly jsou jen situační a jak jsem psal, klidně se může stát, že jeden vyměním podle situace ve hře.
2. Netuším, jak jsi na tohle přišel...
Vozi píše: Wiz ma krasne skilly pasivni / buffy na dmg i obranu. Inferno nebude o tom seslat co nejvice utocnych kouzel a vygenerovat dostatecne mnozstvi AP, jak si drtiva vetsina lidi mysli (podle pouzivani prodigy). Build musi mit utilitu, jasnou vizi herniho stylu, aoe + single target dmg a pokud mozno 2 typy dmg.
No tady taky v pravdě netuším, cos mi chtěl říct. Moje vize herního stylu je právě v tom mít pořád co nejvíc AP a zasypat nepřátele opravdu zdrcujícím množstvím kouzel. Aoe+stdmg+2 typy poškození k dispozici mám.

Vozi

Re: Build k posouzení

Příspěvek od Vozi » 10.03.2012, 11:53 hod.

No ocividne budes muset pockat na hell / inferno, kde ti spadne celist. Proste nepouzitelny build na solo a malo efektivni build i do party.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“