[BUILD] WD „Summoner“ build 2.0.1

Odpovědět
Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
[BUILD] WD „Summoner“ build 2.0.1

Příspěvek od Brum » 07.03.2014, 12:11 hod.

Ahoj,

tak jsem po nějakém testování konečně našel build, který obsahuje spoustu "petů", příjemně se hraje a je účinný. Upravil jsem build ze svého předchozího postu tady v sekci. Některé skilly se neosvědčily, naopak jsem našel jiné, které se ukázaly být lepší, než jsem doufal.

Build
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Brum ... o/23764970

Skilly
Pro přehlednost uvedu i nastavení skillů, tak jak je hraji já.

LMouse - Firebats: Vampire Bats
Přes pasivku Fetish Sycophants vytváří Fetishe. To je hlavní účel. Stále však má poměrně obstojnou DPS a co je hlavní nestojí kromě vyvolání žádnou manu

Rmouse - Fetish Army: Head hunters
Ofensivní CD, který většinou používám na začátku boje, pokud nemám již aktivní vyvolané Fetishe. Tento skill vyvolá stejné Fetishe jako pasivka Fetish Sycophants, ale pouze na 20sec a s větším DPS. Runa přidá dva, co utočí flusačkou na dálku. Pozor – vyvolání Fetish Army zničí již aktivní Fetishe z pasivky, prostě je nahradí.

1 - Big Bad Voodoo: Slam Dance
Ofensivní skupinový CD, který dávám na elity a na bosse. +20% AS + 30% DMG pro celou skupinu v dosahu na 20 sec, 120 sec CD

2 – Mass Confusion: Paranoia
Ofensivní skupinový CD, který dávám na elity a na bosse. Opět +20% DMG na potvory zasažené Mass Confusion na 12 sec, 60 sec CD

3 - Spirit Walk: Honored Guest
Defensivní CD s runou na doplnění many pro strýčka příhodu. Vyhodil jsem 4-set Zuni set bonus a ve výjimečných případech jsem použil SW jen kvůli maně. S lepším mana regenem není asi potřeba vůbec (offhand, zbraň atd.)

4 - Summon Zombie Dogs: Leeching Beasts
Peti tankují nyní velice obstojně. Na ubers T3 jsem je nemusel obnovovat ani jednou. Runa Leeching Beasts zajišťuje více než dostačující léčení. Spolu s Fetishi vyrobí bariéru, přes kterou málo co proleze.

Passive 1 - Grave Injustice
Pozvolný regen hp a many a hlavně snižování CD pro offensivní buffy BBV a MC, tak aby byly připraveny pro každý další elite pack.

Passive 2 - Pierce the Veil
Přidá 20% DMG, ale všechna kouzla stojí o 30% více many. Protože hlavní zbraní tohoto buildu je vyvolání Fetishů, které nestojí nic, pomocí Vampire Bats, které nestojí kromě vyvolání také žádnou manu, je to poměrně jasná volba

Passive 3 - Fetish Sycophants
Vytváří Fetishe, malé potvory s velkým nožem, které útočí z melee range. Zatím jsem nenašel cap pro maximální množství vyvolaných potvor. Určitě jsem jich měl více než 15 naráz. S mým buildem a gearem mají podobnou DPS jako já osobně s Vampire Bats, akorát jich je hodně…

Modifikace
Vyzkoušel jsem Wall of Zombies: Wrecking Crew, Spirit Barrage: Manitou, Gargantuan: Bruiser, Acid Rain, ale nic z toho v buildu nakonec své místo nenašlo. Bílé potvory sežerou fetishe poměrně spolehlivě rychle a bez pomoci a na elity jsou tam právě ty offensivní CD. Ale každému co jeho jest.

Vybavení
Začal jsem testovat build s 139k sDPS a 1280 DPS Skornem. Nakonec jsem skončil s 80k a damage jsem dělal víceméně stejnou. Problém je, že Skorn je moc pomalý a výroba Fetishů je zdlouhavá. Našel jsem 1h, který mám v profilu teď na sobě – 1,1k DPS bez socketu, ale s 1,56 AS. Tooltip mi ukázal -37% DPS, ale přesto se to ve výsledku vyplatilo. Rychlejší výroba a větší množství Fetishů ten rozdíl v DPS překlenuly.

Doporučuji 1,53 AS 1h (ideálně 1300+ DPS, AS, socket a LoH). Můžete zkusit craft nového Grand Conquest Sword, já zatím štěstí neměl . Zaměřte se i na AS na věcech. Fetishe mají cap na crit damage 50%, čili +crit damage není ideální. Dále pak +physical damage na věcech (amulet, bracer ..). Já mam v současné době +33%, i když to například u amuletu znamenalo citelné snížení sDPS. Samozřejmě je ideální mít nový 4-set Zuni bonus, kdy pak vyvolaní Fetishové neumřou po 60 vteřinách. Dále pak existuje maska, která je změní na range Fetishe flusající šipky. Helma, která zvyšuje DMG u petů atd.

Paragon
Zvolil jsem klasickou cestu: Intelligence, AS, AR, LoH

Testováno na public s mým gearem na T2. Přežívám bez větších problémů i T5, ale bohužel nemám gear s dostatečnou DPS. T6 netestováno. Včera Ubers T3, bez problémů (na Siege jsem nahradil Fetish Army - Hexem).
Naposledy upravil(a) Brum dne 03.04.2014, 08:13 hod., celkem upraveno 1 x.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: WD „Summoner“ build 2.0.1

Příspěvek od Brum » 07.03.2014, 16:10 hod.

Testováno dále na HC na T1, myslím, že na HC to je ideální build. Bohužel na HC mám 40k DPS, čili do většího dobrodružství než T1 jsem na HC nepouštěl. Samozřejmostí bylo zařazení pasivky Spirit Vessel, jinak build zcela vyhovoval.

lepra
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:Leprosaurus-2848

Re: WD „Summoner“ build 2.0.1

Příspěvek od lepra » 08.03.2014, 08:30 hod.

Moc pekne sepsano a diky za radu.
Kamaradi co s nimi chodim v parte milujou zvysenou dmg na elitky. Chodime Torment IV bez vetsich problemu.

lepra
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:Leprosaurus-2848

Re: WD „Summoner“ build 2.0.1

Příspěvek od lepra » 31.03.2014, 16:30 hod.

Pokusil jsem se najit podobny summoner build, ktery by fungoval i na RoSu.
Chodim v klanu s partou, proto me zaujala moznost "bufovat" partu a "debufovat" moby.
Klicove jsou dve pasivky Creeping Death a Bad medicine, ktere v kombinaci s Locust Swarm (debuff) a Piranhas (buff) pomahaji me parte mnohem lepe farmit.
Je dulezite si dat pozor u kobylek na runu a nedavat posledni, ktera zpusobuje ohnive poskozeni a ne poison.
Zbytek vychazi z vyse uvedeneho buildu. Cili na kobylkuju skupinu mobu, znehybnim je rybnickem s rybkama a davam dmg netopyrama.
Momentalne jsem nahredil Fire dmg bonus physical dmg, protoze mam pocit, ze fetise a peti davaji vic dmg nez ja.
Diky healovani pres psy umiram uz jen vyjmecne a ve valne vetsine pripadu jen diky me nesikovnosti.

Build:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... XTV!ZZbZcc

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: WD „Summoner“ build 2.0.1

Příspěvek od marian_r » 31.03.2014, 17:00 hod.

Asi skúsim, mám nejaký item +97% pets dmg.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: WD „Summoner“ build 2.0.1

Příspěvek od Tyckin » 31.03.2014, 19:17 hod.

Já vlastně tohle samé jedu i v ROSku a pohoda, navíc na offhandu mám bonus, že 25% utržené damage jde do čoklů, chudáčci, ale ustojí to :D

Jinak celkem by mne zajímaly nějaké buildy, kde se normálka jede na manu - mi to přijde, že všechno děsně žere a člověk je pořád na dně, i když jsem na to měl pasivky a regen na dvou itemech, medvíky jsem moc neutáhnul ani na T1.
Možná top WD a odborník na mana regen ReptileSVK poradí :lol:

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: WD „Summoner“ build 2.0.1

Příspěvek od Brum » 31.03.2014, 19:57 hod.

Zajimave upravy. Ja se priznam, ze pro T1 nepouzivam nic, co debuffovalo potvory. Pouze abilty, ktere parte pomuzou farmit T1 co nejefektivneji. Od rekneme T4 to muze byt jina story. Pro RoS jsem build nemenil, protoze jsem zatim nedostal vec, ktera by buffla pety. Naopak jsem opet dostal lvl 70 verzi cindercoat a magefist, takze prozatm jedu na +fire spise.

Vyhodil jsem Manitou/Siphon a misto toho jsem zaradil Piranky. Zatim mam runu Piranado, ale kamarad zkousel chill a fungovalo to pekne.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“