PEJSKARI

Odpovědět
Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 25.09.2014, 11:58 hod.

Tak paty a posledni test:

GR27 - rezerva 5:46
GR29 - rezerva 5:07
GR31 - rezerva 3:37
GR32 - rezerva 2:02
GR33 - rezerva 0:56
GR34 - vyprsel cas. 1 unahlena smrt a 2 min corpse run :)

Hodne konzistentni vykony. Bez kravim asi i s mym gearem pujde GR35. S velkou davkou stesti i GR36. Problem je, ze ani idealne rollnuty zombie mi nepomuzou, pac je stejne budou peti pizlat jednoho po druhem.

Nejvyssi pet doc je ranked 17 - GR39 za 14:48. Samozrejme s Kukri a FA. Netusim, kde je strop pro cisty FS build, ale tipuju tak GR37?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 25.09.2014, 12:32 hod.

Ad toxin gem - jak mám chápat tu jeho opravu v 2.1.1? Že ho procují i peti a nebo jen že peti využívají ten zvýšený bonus na dmg (druhotná vlastnost)? Díkes, ačkoli furt nemám třetí díru kam další gem dát :twisted:

Jinak trialy jsou fakt divné - v partě jsme dali asi vlnu 32 a byl z toho klíč 28, zatímco sólo dám vlnu 28 a dostanu taky klíč 28 :D

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 25.09.2014, 13:41 hod.

Psi ho procujou, takze predpokladam ze i fetishove
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 25.09.2014, 13:50 hod.

Jo, mělo by to tak být podle patch notes. Veškerý peti, i věže u DH a Pan brambora,no prostě peti obecně, rozuměj zvířata, nebo vlastně taky Companion, i když DH Sentry není zrovna zvířátko, ale je to Pet, takže je to možná i companion, no u věží těžko říct, každopádně asi tak nějak :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 25.09.2014, 13:51 hod.

Jo, podle meho nazoru zapomeli fixnout ty zeleny sracky, co hazi Heralds of Pastilence. GR33 bila skupinka ctyr heraldu mi to hodila pod nohy. Vsichni FS zarvali behem 1 vteriny. Takhle neprasi nic ani z elitek a bosu na GR35. Jinak z elit affixu fetise hodne boli Frozen. Tam mizi pravidelne temer vsichni.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 25.09.2014, 19:02 hod.

No jestli peti procujou ten Toxin gem, tak to musí být docela šrumec ne? :D Krucinál, ještě ho mít kam vrazit - physical SoJ mi rovněž Blizz zapoměl zařadit na droplist :OXO To bych z něj jedině musel odstranit element, jinak díra nebude, popř. si sehnat Unity :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 25.09.2014, 23:21 hod.

Ještě by měli ty pety boostnout drobet.

Toxin dojedu na 25 rak a zkusím. Jedu poison pet WD nevíte zda poison bonusy na gearu se vztahují i na toxin gem, který má poison dmg?????

Hmm, tak peti procují toxin gem a pain enhancer gem.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 26.09.2014, 06:47 hod.

Eagle nechci Ti do toho kecat, ale na co Ti je pain enhancer gem kde získáváš IAS když můžeš mít více méně furt +20% dmg a +15% elite? Tím, že začali peti procovat gemy se dostáváme k tomu, že se začnou tahat více méně stejné gemy jako u wizzarda s tím rozdílem, že místo gemu na range se nosí gem na pety ale jinak je volba poměrně jasná si myslím...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 26.09.2014, 07:14 hod.

Takže peti teď procují všechny gemy? O tom jsem tam nikde nečet, je to ověřený a vyzkoušený? Protože tím by se efektivita některých opravdu brutálně zvedla a za tu ztrátu elementu už by mi to asi stálo ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 26.09.2014, 08:00 hod.

Gold Eagle píše:Ještě by měli ty pety boostnout drobet.

Toxin dojedu na 25 rak a zkusím. Jedu poison pet WD nevíte zda poison bonusy na gearu se vztahují i na toxin gem, který má poison dmg?????

Hmm, tak peti procují toxin gem a pain enhancer gem.
Vím že u Pain enchanceru se bonusy z gearu započítávají, takže by to tak mělo být u toxické verze ;-)
Tyckin píše:Takže peti teď procují všechny gemy? O tom jsem tam nikde nečet, je to ověřený a vyzkoušený? Protože tím by se efektivita některých opravdu brutálně zvedla a za tu ztrátu elementu už by mi to asi stálo ;)
Všechny ne. Lightning gem a Mirinae stoprocentně z petů neprocne. Spíš je řeš je o těch 2 (bleed a toxic) z toho jeden byl opraven až v 2.1.1
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 26.09.2014, 08:34 hod.

Yaka píše:Eagle nechci Ti do toho kecat, ale na co Ti je pain enhancer gem kde získáváš IAS když můžeš mít více méně furt +20% dmg a +15% elite? Tím, že začali peti procovat gemy se dostáváme k tomu, že se začnou tahat více méně stejné gemy jako u wizzarda s tím rozdílem, že místo gemu na range se nosí gem na pety ale jinak je volba poměrně jasná si myslím...
Nechci ti do toho kecat, ale zkus si to s petama otestovat. Ještě nemám vtuněnej gem na vzdálenost. Z vytuněnějch gemu co mám jsem zjistil, že místo rychlostního gemu je lepší toxic. Pak jsem zjistil, že místo gemu na elitky je lepší pain enhancer.
Nyní budu testivat gem na vzdálenost, zda už poznám jestli funguje i s petama.

Poznal jsme to jednoduše tak, že jedině s pain enhancerem a toxicem, když jsem měl konečně obal na 30 levelu jsem se dostal na GR32. Pouze s jedním max GR30.

Nyní postupně otestuju gem na vzdálenost až ho budu mít taky na 30 levelu.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 26.09.2014, 10:16 hod.

No záleží na buildu trochu, ale gem na distance bude mít smysl jen v momentě, kdy se bude počítat podle WD a nikoliv podle petů (kéž by to tak bylo - vzhledem k blizzu tomu moc nevěřím).

Že by IAS dokázalo předčít při správném nastavení ten gem z elit se mi nezdá, otestováno to samozřejmě nemám, ale selskej rozum mi říká, že pokud IAS se neaplikuje na pety (což by se neměl) tak tím vlastně nezískáváš nic?

Něco jiného je gemy na trial a něco jiného jsou gemy na GR a T6 rifty.. Na trial chápu, že gem aktivovaný zabitím elite je na nic, ale na zbytek se mi to fakt nezdá. Možná to bude i playstyle, když Ti to vyhovuje jen dobře hele.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 26.09.2014, 15:43 hod.

Ahaa, noo, koukám, že si potřebuješ dost zopakovat hlavně jak se počítá dmg petů. Už to tady bylo vysvětlováno, včtně rovnic, měření s fetišákama a ofíko odkazů na Blizzard fórum. Večtně Exel kalkulátoru dmg petů pet WD dle skillů a AS, CHD, CC a % dle elementů ke stažení pro vlastní srovnávání pro patch 2.1. Nyní je ovšem např. AS fetišů zvýšen z 1,25/s na vyšší, ale nevím kolik, ale to je, co se týče jejich dmg, jediný rozdíl 2.1.1 proti 2.1.

Tvoje AS se do základního dmg petů samozřejmě počítá. AS ti zvyšuje základní dmg za sekundu (DPS) a taky pak vidíš jak dle toho roste dmg petů (do které se počítá pro jejich dps CHD CHC a AS) jak tobě narůstají stacky na dps (je to hezky vidět při rozbalení menu postavy v bitvě a s tím nárůst dmg petů), když máš swiftn na max sckau 16.

Promiň nebudu tvá doporučení brát vážně, když máš takové mezírky v základech kolem petů. ;)

Myslet znamená víš co (..... .....), odzkoušet v praxi znamená vědět.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 27.09.2014, 08:34 hod.

Já teď začínám testovat třetí gem (mám na elitky a na pety samozřejmě) - zatím jsem testoval Pain Enhacer a řekl bych že to funguje hezky, GR28 probíhám jako nůž máslem, tuhle mi zbylo dokonce i 8,5 minuty :D Pak mám připravenej Swiftness gem, vyzkouším, Toxina musím vylevelit teprve :)
Každopádně už dle testů toho Pain Enhacera bych řekl, že se ztráta elementu na ringu minimálně vyrovná. Samo že mít physical SoJ, nechal bych element a měl díru, ale holt není skladem :roll:
Jinak konečně po dlouhé době drop krumpáče, takže využit další Rama děrovač a už tam sypu confused žabky :P

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: PEJSKARI

Příspěvek od hit.man » 28.09.2014, 17:48 hod.

Poradíte mi co udělat s mým WD, výbava a budil mi před patchem 2.1 v pohodě stačila, ale na velký rifty dávám maximálně sám 23 v partě tak 33 a to pořád chcípám. Viz můj profil zde http://eu.battle.net/d3/en/profile/ceci ... o/44281512

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 29.09.2014, 06:01 hod.

Koukám na tvůj gear a kroutím hlavou, kde je chyba - pak mrknu na skilly a ha - bez spirit walk hrajou jen masochisti :D
Takže poletí buď FA a nebo Garga ;) Pak určitě takovej RoRG (prstýnek) by se určitě neztratil, ať už to budeš kombinovat jakkoli. Případně SoJ či Unity (na sólo). Jinak krásnej ring na obřího psa, závidím :P Taky musím říct, že legendární gemy se fakt vyplatí a ztrátu elementu či nějakého statu na amuletu/ringu bohatě vykompenzují a ještě přidaj ;) A ty gemy na rezisty v chestce si myslím nebudeš potřebovat, já mám all rezist asi 1500+ a armor cca 6800, celkem toughness bez pasivky jungle f. asi 8M pouze :)
Já jsem momentálně s full Zuni, tzn. perma 8 FA a až 15 FS (pasivkoví), s tím jsem bez Unity dal pohodově GR30 (a to jsem ještě neměl ten OP HF amulet, co mi dal pasivku navíc!). Chci testnout jet bez Zuni setu jen na pasivkové FS podobně jako to má postavené Brum (mrkni kousek zpět na jeho profil), když s tím dává GR34, proč bych to nezvládnul já :D
U pasivky to máš dilema - když jedeš obřího psa, nevejde se tim "záchranné" Spirit vessel, což u GR30+ už hodně pomáhá :)

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 29.09.2014, 10:44 hod.

Zdravim WD obec :) tak jsem koukal ze peti ted vydrzej o hodne vic v novem patchi. Chci se zeptat jake gemy se ted vyplati na Zuni + OP Dog na poison build s krumpacem ? Ja jedu navysenej dmg do elit + dmg petu increase. Ted tady koukam ze nejakej poison aoe gem jedete ci co ? Tak jak teda ? Co je IMBA ? :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 29.09.2014, 11:56 hod.

Ty dva co máš jsou základ :). Pak už je to volba podle gearu. Pokud jedeš poison, tak tak Toxin gem, já jedu Phys fetiše, takže upřednostním spíš pain enchancer.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 29.09.2014, 14:23 hod.

Pain enhacer jsem taky zkoušel, ale aby člověk těžil z druhotné vlastnosti, tak musí být poblíž monster, což na vyšších GR už je trochu o hubu :D
Takže ač jedu physical fetiše, tak mám Toxin gem, ostatně stejně mám momentálně jen +20% physical, snad když někdy dropne physical SoJ, bude zase lépe :twisted:

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 29.09.2014, 15:12 hod.

Zalezi co hrajes, Na GR33+ asi nema smysl hrat Zuni bez Kukri, protože i FA občas zmizí a mít FA na cooldownu je spatny. Pokud nemas Kukri a budes hrat pouze FS, tak budes muset byt v rozmnym dosahu potvor a tedy asi jde roumne pouzit i tendle gem. Je to nebezpecnejsi? Ano, je, ale pokud chci mit venku stále co nejvíce FS, tak bohužel nemam na výběr. Teď jsem pár dní nehrál, respektive jen AFK leveloval DPS monka, abych na něj naházel nějaký gear. Ale dnes nebo zítra snad zkusím GR35 (mám 2 připravený) s FS pouze. Mělo by to jít, Před těmi pár dny jsem byl s GR34 za 12:29 ranked asi jako 750th. Problém je, že pouze s FS (bez FA) už to nešlape v každém riftu stejně. Už jsou i bílý potvory, co mi "vypaří" všechny/většinu FS najednou. Pokud potkam dlouhou zónu s grupama Heralds of Pestilence, tak to můžu rovnou zabalit a nemusim nikam spechat.

Na GR34/35 nemam problém s toughness (asi 12m), ale mam problém s dmg. Kdyby se ukázal pasek Witching Hours, nezlobil bych se. Jinak vse ostatni, kdyz pominu Kukri, je o jen o lepších rollech.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“