PEJSKARI

Odpovědět
Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 05.10.2014, 17:01 hod.

Toto nesleduji, jen když jsem místo toxinu dal Miriane, tak jsem byl v GR rychlejší, a to je to hlavní. Pain enhancer je taky u mě účinnější než toxin. Prostě, pokud zabíjíš relativně rychleji, tak jsou pro tebe lepší gemy s krátkým silným účinkem, nejlépe okamžitým.
Mám takový dojem, žena PTR byl en gem původně slabší a pak ho do live boostli. Pet gem byl silněj, tak ho zase dost nerfli. A jak známe Blizzard, že co bylo silné, tak to pak nerfne až moc a naopak.

Jo a bez FA jen s Gdogem a FS + gargar do prázdnýho slotu místo FA jsem taky rychlejší. To je v kelu. Fetish build je silnější bez FA se setem. To není moc OK z hlediska balancu.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 05.10.2014, 17:51 hod.

Pockat, to neni tak uplne pravda. FA se Zuni + FS + TMF je určitě rychlejší na zabíjení. Problém je, že kvůlu Zuni setu musím obětovat tolik ze své tougness/unity, že jsem na GR34+ moc křehký. Prostě to, alespoň u mě, nefunguje.

S tim Miranae jsem zvědav ted ale :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 05.10.2014, 18:04 hod.

Zkusil jsem gemy Miranae, Pain Enhacer a Enforcer, bez Zuni, FS + G-dog + Garga, GR34 jsem dal asi 3 minuty před limitem (můj rekord) a GR35 jsem nestihnul asi o 7 sekund, blbej boss :evil: A pak ještě 3x fail na 60% na gem, to potěší před večeří :twisted:
Tím že jsem neměl Bane na elitky, jsem zabíjel i větší skupinky mobů, a řekl bych že mi to šlo o něco lépe než dřív, to jsem GR34 moc nedával.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 05.10.2014, 22:37 hod.

No, taky jsem to testoval (toxin, pain enhancer, gem na elitky, enforcer, mirinaea a jejich miíx, samozřejmě enforcerjsem měl vždy) nakonec vyhrávaji Enforcer, Mirinae, Pain enhancer - ten přidává physical skillům - Gdogovi a FS jakoby efekt rabbit doga (vidíte, jak život mobů i v době mezi kousancema se sekání kudlou mobům klesá).
Viz můj physical pet WD. Podobnej tobě.

Říkám to jsem blázen. Ten Mirinae jsem leveloval z nouze, že jsem už neměl co pořádně levelovat a vyšlo z toho tohle. Léčicí dog mi umožňuje být potvoram blíže. Stejně bych radši zachoval rabbit doga - celkově na single target bossy je rychlejší. No uvidíme, ono než 2x chcípnou za GR je lepší celkově pomaleji, ale s léčícím dogem nechcípnout.

Brum: Právě se Zuni setem jsem tak slabej, že lehám furt na GR32. Ještě to trochu poladím, ale nesmím mít pak se Zuní Rabbit doga, ale léčícího a nemůžu mít pak SOJ na elitky. :( Holt nemáme Kukri! :OXO :shock: :twisted:
Vyleveluj si tem Mirinae na aspoň 30 level.

Edit: Hmm nemůžu si pomoct, ale moje modifikace se SOJ + Gdog + FS je jen o malinkej foud horší než FS + FA + jedový gdog bez SOJ s royal ringem. Gemy stejný. Hmmm. A to mluvím o GR31, nejvíc jsem zatím dal GR32, na GR34 jsem nestíhal - chybělo mi cca 5 minut času. Není dmg.
Chce to holt lepší gear. Víc z toho nevymačkám.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 06.10.2014, 06:04 hod.

Jako full Zuni už jsem momentálně odpískal, bere toughness a hlavně člověk nemůže mít offhand co převádí dmg do psa - a to je asi hlavní kámen úrazu :)
Sólo mne to uvěznilo cca na GR32 a i tam je problém neumírat, v partě vyšší GR vůbec, furt ležím :D Bez Zuni sólo v GR33-35 natáhnu bačkory velmi zřídka :)
Nicméně ten GR35 sólo určitě můžu dát, když si v partě s někým udělám klíče, na pár pokusů zaručeně padne ;) Opruz je, že v trialech dostávám nejčastěji GR30 a to je fakt na pikaču :evil:
Bodnul by trochu WH pásek, o dost víc pěknej TMF a hlavně ta KUKRI, nakupuju už i u Kadily, zatím dává samý zbytečný klacky :twisted:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 06.10.2014, 11:34 hod.

Kadila mi dala ve 2.1 1x TaT, ve 2.1.1 mi dala TaT 3x. Holt jsem jí konečně našel G bod. Takže to byl aspoň lehký upgrade. TMF mi padnul o něco lepší před týdnem, do tý doby asi 5x takový nic moc.
Potřeboval bych trifektový TaT, WH pásek, dobrý Unity, Hellfire amulet s OK pasivkou, kde bych mohl mít vedle socketu CHC, CHD a element (bez inteligence), SOJ s elementem a bez inteligence se socketem, lepší MOJ a MOJO na Gdoga dmg s větším dmg a Kukri. Jsem skromnej jen tyhle cetky mi stačí.

Zajímavá kombinace, cold and physical build:
http://www.youtube.com/watch?v=eTSURM6T ... 9D&index=1

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 06.10.2014, 16:59 hod.

No fakt skromnej, to se musí nechat :D Já teda mám super HF amulet (s dokonalou pasivkou), ale když ty radši element místo int.... :D
Já bych se spokojil s KUKRI (ano, taky skromnej), zbytek může později, to už jsou drobnosti :)
Mimochodem paragon 270-560, no Kukri, no WH (+70k shardů sežrala Kadila jen na pásky :OXO ) - alespoň že mi ta mrcha prodala physical SoJ (nechtěl dropnout), ale zrovna top teda nebyl :twisted: TMF prstýnky bez komentáře, zatím asi 10 kusů a jeden horší než druhej :)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 07.10.2014, 06:21 hod.

@Tyckin - ty mas teda pech ti povim :( To ja vcera po strasne dlouhe dobe zkousel kraft beltu, potreboval jsem vigiliante na jade a hned mezi prvnima WH a docela peknej 6ats 42chd 480+int a vitka se da dorolovat. Skoda ze uz mam lepsi a nebo jsem ho alespon v te hre mohl nekomu podarovat :(
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 07.10.2014, 09:56 hod.

přes celou obrazovku :) vyzkoušeno, rank 39 na Monkovy sice,ale to nemá na funkci gemu natož na funkci rostlináře vliv ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 07.10.2014, 12:37 hod.

Kluci mrknete na me WD a doporucte co s gemama, zda mam dobry. Enforcer je asi nejlepsi tim jsem si jistej, ale ten druhej na elitky zda nevymenit za neco jineho. Jedu poison Tmf Zuni set s grandeurem. Link zde thx
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dura ... o/43873957

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 07.10.2014, 13:04 hod.

Pokud to tlačíš na poison, tak třebas Toxin nebude špatnej a pomůže to i partě (mobi dostávají +10%dmg), Pain Enhacer se plně využije jen když se držíš uprostřed mumraje (využití druhotné vlastnosti), což u vyšších GR jde docela těžko už :) V partě Unity nemáš a sólo se ti tam takto taky nevejde, Zuni set v tomhle omezuje (musíš mít RoRG a nemůžeš mít offhand co svádí dmg do psa). Mirinae gem taky není vůbec zlej, Bane na elitky rovněž ne, asi záleží na tom co konkrétně hraješ.
Já jedu tři gemy, bez Zuni (a mám pasivku navíc na HF amuletu) a zatím nejlíp se mi fakt zdá Mirinae, Enforcer a Pain Enhacer, jelikož sólo s Unity můžu stát vesele uprostřed mobů i na GR34 a pak to má dobrý efekt :) V partě bez Unity bych asi ten pain Enhacer vyměnil za Toxin či Bane na elitky, tam už se držím víc zpátky u vyšších GR páč nemám Unity a dostávám nakládačku :)
Nižší GR či klasické rifty na T6 tam je to asi šumák, tam to padá na pohled :D

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 07.10.2014, 13:10 hod.

btw tech 10% z toxinu je nekde potrvrzene nebo overene ze z toho tezi i parta ? Mne se to nejak nezda, podle mne to je jen pro drzitele gemu
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 07.10.2014, 13:15 hod.

Diky :) kdyz koukam na tvou Yubabu nechápu co ti tam dělá dmg...moc poisonu tam nemáš, máš tam akorát psa na rabid a garga na fire ...a k tomu FS mám v tom hokej jak to může fungovat efektivně :) pls napiš co ti tam dělá dmg ?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 07.10.2014, 16:49 hod.

:D
Pejsek crituje 50-60M cca do mobů, Garga cca 40M a mám ho skoro perma (zkracování cooldownu přes pasivku i gear), nicméně jako hlavní síla jsou tam ti FS (mám physical gear) - když je jich 10-15, s pejskem a Gargou už to docela dává :) A přes ty žabky se FS (kteří dávají 10-12M crity bez buffů do mobíků) vyvolávaj pěkně svižně, pokud jsou mobi - blbá je situace kdy je sám GR boss a já FS zrovna nemám popř. u reflect elit kde musím opatrně. Jak je ale okolo živo, mám i svou "mateřskou školku" :D Tak jak mne aktuálně vidíš v profilu (TMF + Unity, 3 gemy - Enforcer, Pain E. a Mirinae) se dá sólo GR34, GR35 jsem zkusil jednou a nedal o 5-10s :roll:
EDIT - když se dobře rollne GR, tak to frčí - GR30 jsem dal za 6 minut a dostal jsem za to klíč na GR36, který ne-stí-há-m :D

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 08.10.2014, 08:58 hod.

Tak to jo mě to přišlo jako takovej kočkopec co se ele dmg týče :) možná to taky prubnu dneska dam si unity a měl by to bejt faceroll, akorát krumpáč mám o hodně horší, ale to nevadí.

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 09:00 hod.

Pánové počkejte až Tyckinovi padne kukri :twisted:

Alesh
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alesh#2167

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Alesh » 08.10.2014, 09:22 hod.

až jemu padne kukri, tak tohle video zmizí v propadlišti dějin ;)

http://youtu.be/4zUZjoepHP0

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 08.10.2014, 11:58 hod.

Hele máslíku nech si ty provokace až na TS laskavě, a vůbec :D No na drop Kukri nespoléhám, tak nakupuji u Kadily, když nemá WH pásky, snad vede Kukriny alespoň :roll:
Pokud jde o ten "mišmaš", tak bez Kukri to holt optimalizovat jinak nejde, jelikož FS jsou prostě physical - proto physical bonus na bracers a SoJ případně do party. FS jsou jako hlavní zdroj síly, pes a Garga pak pomáhají hlavně když nastane situace, kdy FS je málo a nejde je patřičně množit :)
Zkoušel jsem už testovat leccos - Zuni, bez Zuni se psem i bez, Gargou či FA na cooldown, pasivky, gemy apod. a to aktuální mi z toho na sólo vylezlo jako nejlepší prostě ;)

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 12:16 hod.

to víš Tyckine to mi do tý doby než ti padne padne další :D

Jinak jsem vypozoroval že legendární gemy se začínají používat : Enforcer, Bane of the Trapped, Pain Enhancer
někdo i místo Enforcer používal Gem of Efficacious Toxin ale to měl SOJ i UNITY (nepoužíval velkého čokla)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 08.10.2014, 13:06 hod.

Jelikož to zatím stále testuju a hodně střídám gear, dovolím si stále tvrdit - že jiné gemy smysl nemají a ani neměly pokud nefunguje gem na distance. Všechny gemy, které procují IAS Vám sice zvýší atack speed a tím "pomyslně" generování fetishů a číslíčko u DPS----- jenže pokud máte možnost generovat fetishe potom jich máte stále dost (myšleno 10+) a pokud je generovat možnost nemáte, protože jste někde mezi životem a smrtí tak Vás rozdíl mezi 1,5 a 2,3 nebo čímkoliv vyšším opravdu nezachrání. O tom, že by fetishové začali hitovat zázračná čísla při procu IAS si myslím svoje.

BTW za 30-60 mi critují FA s tím, co mám na sobě (1999 dmg zbraně btw..). Bohužel tomu pomáhá na hity 50+ pasivka, která do GR moc použitelná není, protože tam je málo globů. Pes by měl hitovat daleko víc pokud už kvůli němu obětujete SoJ, ale je to subjektivní názor.

Všechny tyhle divný pseudo-elemental buildy, kde se kombinuje poison, cold, fire, physical mi přijdou zvláštní. Do party možná i když ani tam, ale na solo game nic moc. Snaha o to těžit z více elementů jako WD nakonec končí tím, že nemá dotyčný ani z jednoho elementu pomyslné maximum, které by mohl.

Zkusím ještě nakombinovat Aughil a zahodit zuni set, i když se mi moc nelíbí bejt odkázanej na FS a kukrinu, ale evidentně se to teď tak hraje. Tak uvidíme kam až se o víkendu bez Unity dostanu.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“