PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 29.05.2014, 05:56 hod.

U LOH jsem vedel, ze nedavaji, ale ten area dmg me stve. Pokud to tak je, tak se rollnul opravdu spatně a za těch -100k dmg mi nestojí.

Odesláno z mého Sony Xperia L

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 29.05.2014, 14:30 hod.

No tak jsem se díval a je to tak: fetishové neprocnou ani freeze, ani stun z main handy, ani Area damage, ani LoH, zkrátka prostě nic...bylo by to moc OP. Jediný, kdo může něco procnout je pes, který má LoH :)

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 29.05.2014, 14:34 hod.

me by to nevadilo ze by to bylo OP :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kuki10 » 01.06.2014, 19:38 hod.

Za kolik vám crituje ten pes?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 01.06.2014, 19:53 hod.

me do elitek zatim jen 50M

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 01.06.2014, 20:06 hod.

Zatim? a Jen? :lol:, me za 20m a to mi ten prsten sebere "jen" 100k dmg.
Alespon myslim, zkousel jsem ho chvili.
Odesláno z mého Sony Xperia L

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 01.06.2014, 20:16 hod.

jo normalne ,me dava tak za 30m a neco ale do elitek kolem 50m

http://us.battle.net/d3/en/item/halcyons-ascent je to dobre nosit nebo to je k prdu? jen dodam ze to mam stim big bad woodo :)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 01.06.2014, 22:17 hod.

Mě pes crituje normalní moby za 40-45M, elitky pak za 60-70m...ale mám bonus do psů na ramenech, tak to bude asi tím :) Používám fire runu, která okolní moby crituje za 6M, což také není k zahození...

To KrteKazatel: ten amulet je jen srandička, rozhodně nepoužívat :) Jsou mnohem lepší volby, třeba jako ten, co nosím, který umožňuje být imunní vůči arcane...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kuki10 » 02.06.2014, 00:41 hod.

Já to zkoušel a taky dával kolem 20, ale teď si uvědomuju, ze dalších 75% jde z pasivek.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: PEJSKARI

Příspěvek od AlterEgo » 02.06.2014, 06:26 hod.

firdecek píše:Mě pes crituje normalní moby za 40-45M, elitky pak za 60-70m...ale mám bonus do psů na ramenech, tak to bude asi tím :) Používám fire runu, která okolní moby crituje za 6M, což také není k zahození...

To KrteKazatel: ten amulet je jen srandička, rozhodně nepoužívat :) Jsou mnohem lepší volby, třeba jako ten, co nosím, který umožňuje být imunní vůči arcane...
Nesmite hrat vsichni jen tupe glass cannony. Pak byste totiz nepodcenovali ten amulet.
Pokud je dobre rollnuty, tak to je jeden z nejlepsich amuletu, ktery muze byt, kor jeste u WD, ktery ma pasivku Grave Injustice. Dost casto to probiha potom tak, ze mas elity v cc behem ktereho je bez problemu sundas, tak to faceroll jako prase.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 02.06.2014, 07:10 hod.

alterego: muzes me vysvetlit princip toho amulete a jak si ten svuj post myslel moje eng neni tak dobra abych pochopil princip toho oranzove psaneho dik

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: PEJSKARI

Příspěvek od AlterEgo » 02.06.2014, 07:35 hod.

KrtekKazatel píše:alterego: muzes me vysvetlit princip toho amulete a jak si ten svuj post myslel moje eng neni tak dobra abych pochopil princip toho oranzove psaneho dik
Kdyz aktivujes Big Bad Voodoo (nebo jiny uvedeny skill, ktery tam je vetsinou dle toho komu to padne), tak to na moby hodi disorient, ze neutoci.
Diky Grave Injustice mas Big Bad Voodoo na elitni a rare packy pripraveny temer vzdy.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: PEJSKARI

Příspěvek od KrtekKazatel » 02.06.2014, 07:52 hod.

dekuju ted to plne chapu :)

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Černý vlk » 02.06.2014, 09:19 hod.

Dá se postavit buildík čistě na psa (bez fetišů), to pak dává do elit 130M criticaly a okolo sebe 20M AoE. Ale tak nějak bez těch fetišů okolo je to smutné :)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 02.06.2014, 11:12 hod.

AlterEgo píše:
firdecek píše:Mě pes crituje normalní moby za 40-45M, elitky pak za 60-70m...ale mám bonus do psů na ramenech, tak to bude asi tím :) Používám fire runu, která okolní moby crituje za 6M, což také není k zahození...

To KrteKazatel: ten amulet je jen srandička, rozhodně nepoužívat :) Jsou mnohem lepší volby, třeba jako ten, co nosím, který umožňuje být imunní vůči arcane...
Nesmite hrat vsichni jen tupe glass cannony. Pak byste totiz nepodcenovali ten amulet.
Pokud je dobre rollnuty, tak to je jeden z nejlepsich amuletu, ktery muze byt, kor jeste u WD, ktery ma pasivku Grave Injustice. Dost casto to probiha potom tak, ze mas elity v cc behem ktereho je bez problemu sundas, tak to faceroll jako prase.
Zajímavý názor Alterego :) A vyzkoušel jsi tento amulet opravdu na elitky??? Protože na elitky, ani Rift Guardiana ani Bosse tento efekt NEFUNGUJE!! I kdyby fungoval, tak na perma CC bys musel s využitím Grave Injustice zabít během Big Bad Voodoo 100 monster, abys měl cooldown znovu nasazený, což není reálné ani v riftě (20 vteřin BBV trvá a má cooldown 120 vteřin). Čili jak jsem psal, tento amulet je zcela k ničemu a ocenil bych, kdyby sis ověřoval věci, než je sem napíšeš...takto zbytečně mateš méně zkušené hráče.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 02.06.2014, 11:37 hod.

Tak pravdu taky má... částešně...

1) třeba při bounty a normální hře potkáš elitku jednou za čas a to se ti většinou podaří resetovat cooldown na BBW mezi elitkama, ALE v nabušenejch riftech, kde je elitka na každým rohu už tento amulet opravdu postrádá smysl

2) Crowd control efekty většinou na elitky působí (krom několika výjimek), ale samozřejmě u bossů a rift guardianů je tomu naopak. Konkrétně u tohoto amuletu to vyzkoušené nemám, takže nemůžu říct jestli hopkání postihuje elitky.

EDIT: teď jsem si teprve pořádně přečetl firdečkův post a pokud tedy amulet opravdu nepostihuje elitky, tak i tento můj post je úplně zbytečný :)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: PEJSKARI

Příspěvek od AlterEgo » 02.06.2014, 12:06 hod.

firdecek píše: Zajímavý názor Alterego :) A vyzkoušel jsi tento amulet opravdu na elitky??? Protože na elitky, ani Rift Guardiana ani Bosse tento efekt NEFUNGUJE!! I kdyby fungoval, tak na perma CC bys musel s využitím Grave Injustice zabít během Big Bad Voodoo 100 monster, abys měl cooldown znovu nasazený, což není reálné ani v riftě (20 vteřin BBV trvá a má cooldown 120 vteřin). Čili jak jsem psal, tento amulet je zcela k ničemu a ocenil bych, kdyby sis ověřoval věci, než je sem napíšeš...takto zbytečně mateš méně zkušené hráče.
Vsak tu nikdo nepise o bossech a rift guardovi, ani nepisu o zadnem perma cc, ale psal jsem o elitach, ktere dokazou byt mnohem neprijemnejsi nez bossove a guardove a na elity, stejne jako na rare, ten neck funguje.
Hlavne zapominas, ze ten neck neni ciste o te specialce, ale jeste tam mas dmg a - dmg taken vs elity, coz neni zanedbatelne.
Takze nez budes v necem oponovat, tak si to laskave prosim prve vyzkousej.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 02.06.2014, 12:36 hod.

Máš pravdu v tom, že jsem amutel jako takový nevyzkoušel - padl mi asi 3x a pokaždé šel hned na kovadlinu...ale všude na forech píšou, že na elitky ani rare nefunguje (tzn. elitky neskáčou, ale normálně chodí a bojují). Pokud u tebe funguje a elitky skáčou a nebojují, tak budu vděčný za video jako důkaz :)
Odkaz na fora, kde se o tomto baví a kde všichni tvrdí, že na elitky nefunguje:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12674728485
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12505891485
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12506151435

Co se týká samotného amuletu, tak bonus na damage do elitek se nedá u myriam enchantnout, takže tím pádem člověk prostě nedostane z tohoto amuletu nikdy kombinaci CC+CHD, anebo CC+element damage. Je možno maximálně enchantnout cooldown affix, což je velmi málo. Bonus, který dává, se navíc dá lehce nahradit Aughild setem. Ztráta na DPS či toughness je podle mého názoru tak vysoká, že je tento amutel rovnou považovaný za forgotten soul.

Ostatně důvod, proč vlastně vznikl je odkaz na hudebníka Deadmau5, který má přesně takové logo ve znaku, jako ten amutel :) Čili je to opravdu myšleno jako funny item, nikoliv game breaking item..

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: PEJSKARI

Příspěvek od AlterEgo » 02.06.2014, 13:15 hod.

firdecek píše: Co se týká samotného amuletu, tak bonus na damage do elitek se nedá u myriam enchantnout, takže tím pádem člověk prostě nedostane z tohoto amuletu nikdy kombinaci CC+CHD, anebo CC+element damage. Je možno maximálně enchantnout cooldown affix, což je velmi málo. Bonus, který dává, se navíc dá lehce nahradit Aughild setem. Ztráta na DPS či toughness je podle mého názoru tak vysoká, že je tento amutel rovnou považovaný za forgotten soul.

Ostatně důvod, proč vlastně vznikl je odkaz na hudebníka Deadmau5, který má přesně takové logo ve znaku, jako ten amutel :) Čili je to opravdu myšleno jako funny item, nikoliv game breaking item..
Muzes dostat neck
+20% X skill dmg
+15% dmg proti elitam
-15% dmg od elit
+atribut/cc/crit. dmg (neco z toho)
Bonus se da lehce nahradit Aughild setem, ktery na to sezere 3 sloty vs 1 slot.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PEJSKARI

Příspěvek od firdecek » 02.06.2014, 13:23 hod.

No pak ale nebudeš mít na amuletu přece Main Stat až 750 :) Což stále znamená, že je to pod průměrným amuletem, který dokáže ještě navíc v nejlepším případě přidat odolnost na nějaký element (arcane, fire, poison apod.) a Crit damage 100%...

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“