PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 08.10.2014, 18:29 hod.

Hele já taky nemám rád mišmaš, ale bez Kukri to prostě jinak nejde, a Kukristy momentálně nemám rád :D
S gemy furt experimentuju, těžko říct je lepší tahle či tahle kombinace, každej rift je jinej - jeden GR35 jsem dělal 25 minut, další v té samé výbavě jsem dal za 14:40 - takže GR35 pokořen, jen to chce trochu kliku :)
S Kukri se dá udělat poison či fire a podle toho přizpůsobit pejska, bez ní FS prostě jedou physical a se Zuni setem je to fakt na pytel :roll:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 08.10.2014, 22:17 hod.

Yaka píše:Jelikož to zatím stále testuju a hodně střídám gear, dovolím si stále tvrdit - že jiné gemy smysl nemají a ani neměly pokud nefunguje gem na distance. Všechny gemy, které procují IAS Vám sice zvýší atack speed a tím "pomyslně" generování fetishů a číslíčko u DPS----- jenže pokud máte možnost generovat fetishe potom jich máte stále dost (myšleno 10+) a pokud je generovat možnost nemáte, protože jste někde mezi životem a smrtí tak Vás rozdíl mezi 1,5 a 2,3 nebo čímkoliv vyšším opravdu nezachrání. O tom, že by fetishové začali hitovat zázračná čísla při procu IAS si myslím svoje.
No, už jsme poznali, že sem házíš jen nějaký svoje názory a nemáš to testovaný nebo nerozumíš záladním věcem u petů. Gem na rychlost nyní nepoužívám, ale na rozdíl od tebe z reálné hry vím, že jeho použitím se mi zvyšuje i dmg petů, nejen rychlost generování FS.
Nemá cenu na tebe dále reagovat. jen bych nerad, aby jsi pomýlil i jiné.

Tyckin a my ostatní hrajeme kombinace, které jsme si zkoušeli a v GR jsme s nimi bylůy s naším gearem nejrychlejší. Ty do toho jdeš s tím, že to má te a ten blbě, bo to přece musí být lepší takhle (přesto, že to dotyšný zkoušel a byl v GR pomalejší).
Pro nás je důležitý mít rychleji GR pro tebe myslet si, že by to tak mělo být rychleji.

My praxí víme, že pod vodou se dusíme, ty máš názor, že to není pradva, protože molekula vody H2O obsahuje kyslík a tedy se pod vodou nedá dejchat a basta. Ale o vodě si jenom slyšel nebo čet.

Nejprve si své názory vyzkoušej v praxi, a pak sem házej rady.

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maslo » 09.10.2014, 06:24 hod.

inak včera na HC jsem si řekl že si zajdu GR abych se předvedl a v pohodě jsem udělal 33 GR a umístil jsem se na 58 místě šel jsem i 34 ale potkal jsem špatné potvory.

gemy co jsem použil: Enforcer, Bane of the Trapped, Pain Enhancer

Musím říct že: Bane of the Trapped je velice dobrý a je to viditelný rozdíl v damage za použití piraní.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 09.10.2014, 07:36 hod.

Eagle - až zvládneš sundat svoje ego z toho podstavce, tak si přečti na co si reagoval už někdy minulý týden a dneska. V prvním příspěvku, na kterém si se mi povozil jsem se ptal jak co funguje a dneska pokračuješ v nastaveném trendu.

Critical na bleed, který nosíte se vyplatí hlavně proto, že těží z +physical dmg nikoliv hlavně proto, že navyšuje IAS. Swiftness gem nenosí nikdo normální, což je shodou okolností gem, kvůli kterému se ze mě už dva týdny pokoušíš udělat idiota:)

Fakt nevím, kde ses tu za ten půlrok co sem nehrál vzal, ale hry jsou plný neomylných lidí, takže v pohodě:)

Tyckine dobré, táhne tě dobrý DPS zbraně a ten amulet. Musíš doufat - mě padla kukri před rokem a od té doby ani ťuk.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 09.10.2014, 08:03 hod.

Swiftness gem nenosí nikdo normální
No ty máš dost chlapče :D nerd rage jak z učebnice
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 09.10.2014, 08:54 hod.

Čau borci dneska je to tady nějaký hustší :) Včera jsem si dal jen tak na pohodu t6 normal riftík s FS, Garg, Pes všechny runy jsem dal na physical. Bylo to super jak jsem měl 15 FS začala vážně pr*el, v piraňádu většinou vše zařvalo. Elitky šly dolu taky pěkně. Nicméně mě to přišlo prostě pomalý, protože mám jen wristy s +20% na Phys kdežto na poison mám s kalhotama 53% poisonm a to je o moc víc. Nějak mě vyhovuje big stinker Garg + rabid fena + poison FA. Ale jak jsem teď četl tak i poison FA teží z Phys ??? a jen ty dva kokůtci co maj flusačky jsou Poison ? Jsem z toho nějak v lese. Jinak mi teda poraďte jak udělat optimálni Phys build kterej funguje ( poskládáno ze Zunni setu + můžu i aughild ) Díky borci :wave:

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 09.10.2014, 09:03 hod.

Vsichni fetishove z FA delaji takovy dmg jaky maji v rune.. takze pokud mas poisn tak vsichni jedou poisn ne jen ti dva
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 09.10.2014, 09:04 hod.

BTW kluci pomůžete mi na sezóně trochu pofarmit gear na T6 standart rift ? Mám tam WD, ale je to břídil nemám žádnej set, tak když se mnou proběhnete pár riftů byl bych nadšenej a velmi vděčnej :) Najde se dobrovolník ? :green:

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 09.10.2014, 09:04 hod.

coyd píše:Vsichni fetishove z FA delaji takovy dmg jaky maji v rune.. takze pokud mas poisn tak vsichni jedou poisn ne jen ti dva
To mě uklidnilo :P

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 09.10.2014, 09:15 hod.

coyd píše:
Swiftness gem nenosí nikdo normální
No ty máš dost chlapče :D nerd rage jak z učebnice
Proč by měl mít dost? Vždyť má pravdu ohledně WD a Gogok gemu :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 09.10.2014, 09:33 hod.

Napsat ze nekdo neni normalni, kdyz nosi to a to svedci o IQ dotycneho. Vic nemam co bych k tomu napsal
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 09.10.2014, 10:02 hod.

Napsat, že něco není normální pokud to normální opravdu není nemá dle mého skromného názoru s IQ nic společného.

Pet WD prostě nenosí žádný lege gem proto, že navyšuje IAS, ale pro "druhou" vlastnost, kterou daný gem má.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 09.10.2014, 10:44 hod.

Hele mne jeden spoluhráč na TS řekl že jsem dement, jelikož se nechci přizpůsobit nesmyslné změně, takže klídek ju :D Ovšem argumenty proč je ta změna přínosná žádné neměl :lol:

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 09.10.2014, 11:33 hod.

Pak asi neni normalnich X WD, kteri jsou na prednich mistech GR a jinych zebricku jenom ty ses letadlo vid. Ja momentalne gogoka nepouzivam, ale vubec nemam zadny problem ho kdykoli treba u peta znovu pouzit. To ze ty nevidis duvody nebo potrebu ho vyuzivat neznamena ze muzes ostatnim tvrdit, ze nejsou normalni. Ale pokud se povazujes za samosoudce co urcuje vseobecne platna pravidla pro to co je a neni normalni, tak to potom ano #FACEPALM#
Tyckin: jj takhle se presne chovaj rage kidi, nic noveho
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 09.10.2014, 12:33 hod.

Yaka píše:Eagle - až zvládneš sundat svoje ego z toho podstavce, tak si přečti na co si reagoval už někdy minulý týden a dneska. V prvním příspěvku, na kterém si se mi povozil jsem se ptal jak co funguje a dneska pokračuješ v nastaveném trendu.

Critical na bleed, který nosíte se vyplatí hlavně proto, že těží z +physical dmg nikoliv hlavně proto, že navyšuje IAS. Swiftness gem nenosí nikdo normální, což je shodou okolností gem, kvůli kterému se ze mě už dva týdny pokoušíš udělat idiota:)

Fakt nevím, kde ses tu za ten půlrok co sem nehrál vzal, ale hry jsou plný neomylných lidí, takže v pohodě:)

Tyckine dobré, táhne tě dobrý DPS zbraně a ten amulet. Musíš doufat - mě padla kukri před rokem a od té doby ani ťuk.
Nechápu vo co go. S tím gemem na rychlost, že nefunguje na dmg petů si začal ty (bo jsi neznal jak funguje výpočet dmg petů, ale házel si rady). Evidentní blbost. Praxí popřená. Pak jsi to zase zopakoval. My jsme si zkoušeli, který gemy jsou pro pet WD lepší, tak jsme ve fázi zkoušení různýc gemů ověřili funkčnost rychlostního gemu a časem jsem přešli na jiný.
Dám ti tvou meducínu - dle mě používáš blbý gemy, dej si tam pain enhancer a Mirinae a budeš mít GR možná!!! rychlejší. Nemám totiž tvůj char a praxi s ním. Ale myslím!, že to tak musí bejt.

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Helgrim » 09.10.2014, 12:41 hod.

Hele kluci pokud jedu poison zuni s tmf a krumpacem tak jedu spravne na efektivnost Enforcer a Bane of the powerfull ? Popr kdyz juknete na muj neck jak je pekne rollnutej ( a hlavne draze XD ) mam dat treti legendarni gem a pokud ano tak jakej ?
Jinak sezona stale plati ze uvitam kdyz me nekdo trochu potaha na t6 normal rifty abych mel nejakej set aspon a muzem hrat spolu pak :)

Rúrka
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Rúrka » 09.10.2014, 14:07 hod.

Ahojte,

nečítal som všetko čo sa tu na 50 stranách popísalo. Pet doktora nehrám, ale snažím sa skompletovať gear a skúsiť.

Rád by som sa spýtal. Možno to pomôže aj iným..

Je to tak, že:

Peti majú fixný attack speed.

Čiže +IAS na akomkoľvej geare nezvyšuje rýchlosť a frekvenciu úderov petov.

IAS ako taký zvyšuje ich DPS=DMG, ale nie frekvenciu útoku. Napr. T&T rukavice zvýšia IAS až o 50%. Ciže o 50% viac dps pre pety.

Možno to mám popletené.. Ked tak budem rád,ak ma niekto nasmeruje správnym smerom..

lovu zdar..

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tbro » 09.10.2014, 14:46 hod.

Doporucoval bych ti nejdrive nez se budes ptat na tyto veci si to tu poradne procist (zabere ti to max 30 min) je to tu vsechno hezky popsane


Lovu zdar....
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 09.10.2014, 15:01 hod.

V zásadě to napsal dobře. S tím, že zvýšený AS na gearu zvýší základní dmg petů na 1 seknutí, počet seknutí - AS petů je stále přitom stejný. Takže se celkově opravdu zvedne DPS petů. TaT napsal dobře, ano peti pak vyráží stejnou silou, ale o 50% rychleji zuby z huby mobům. :D. Tedy počet vyražených zubů za sekundu se zbýší o 50%. proto i blbý TaT jsou lepší než jakýkoliv jiný rukavice i s elementem. TaT jsou pro pety velkej boost.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maja » 09.10.2014, 17:04 hod.

kolik je max počet Fetish Sycophants ?, se mi zdá že jich mám stále málo ;)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“