Support monk

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624
Support monk

Příspěvek od Yarek » 09.07.2014, 00:55 hod.

Zdravim,

nikde jsem tu nenasel tema ohledne support monka. V kazdem vlaknu se pise, ze je monk naprd a ze si nic neda atd a ze se hodi jen jako support na vyssi T ale nikde neni rozebrano, jak nejefektivneji tu partu supportnout,aby to pekne odsejpalo.

Co by se dalo vylepsit na mem monkovi,aby byl jeste efektivnejsi jako supporter?
Zatim si nikdo nestezoval, ani na riftech v komunite,ale to neznamena, ze neni co zlepsit.
Obcas me dochazi spirit, ktery pak dohanim pres generator,ale videl jsem i buildy bez generatoru a toho bych tak nejak casem chtel dosahnout..
Ohledne itemu, jeste planuju ashera ruce a boty kvuli bonusum a asi i aughil kvuli redukci dmg z elit, ale tam nevim jestli se me to vyplati vzhledem k tomu co mam na sobe ted..

Jak se zmeni monk v supportu s prichodem patche?

Diky za rady a postrehy..

profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/yare ... o/45534000

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Support monk

Příspěvek od exofus » 09.07.2014, 07:58 hod.

Ahoj,

mrkal jsem na profil a myslím že aughil by sis mohl dát, problémy se spiritem asi budou ale s tím ti neporadím protože s tím sám bojuju :D ono hodit cyklon a pak "označit" pár kluků palmem je celkem dobrá strategy ale určitě se ti stává že s takovou si do monstra nedáš moc ran a spirit máš na minimu, já mám fire monka a tak mi s tím pomáhá trochu cindercoat :D , pak jsem viděl na netu ring který spirit gen. přihodí až 50% generování resourcu. Pak jsem se díval že máš hodně cd reduction ale máš jen IS,a EP s cd s čeho IS má celkem malý cd -> reduction máš na epithaphy který ti slouží jako escape mech. a heal ale stackovat cd reduction jen kvůli 1 skilu ? Nevím epi. nechce spirit to jo což třeba tempest chce ale zas nemá cd tohle je asi monk od monka co komu sedí, jaký máš s toho pocit jestli je to ok nebo ne. Mantra na dmg asi jo ikdyž já mám na heal ten štít který spamuješ při elite packu se vyplati, sice si nehodím tak často cyklon nebo nějaký jiný spender ale lidi žijou a mají radost s absorb damage :D

Co se týče změn monka po novém patchi mrkni na změny, podle mého názoru hodně prostoru dostane cold monk s tím jak bude mrazit enemy a ti budou dostávat víc dmg

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Support monk

Příspěvek od hulkxxxl » 09.07.2014, 08:05 hod.

uritě bych k palmě pořídil patřičnou fistu k palmě, co se týká HC tak mantra na regen se štítem je No. 1 pro pohodlí celé party která může chodit naráz na t6

ještě se dá stun fista která byla kdysi BIS pro support monka koukni třeba k parťákovi mdmt kterej si s náma dává t6 úplně na pohodu

http://eu.battle.net/d3/en/profile/mdmT ... o/35190667

monk je super hlavně 1. štít 2. stahování na kupu 3. dmg palmy v kombinaci s fistou je neskutečný/ nemá konkurenci 4. dříve stuny dneska spíš ta palma vede
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Support monk

Příspěvek od bleptys » 24.09.2014, 13:25 hod.

Chci se zeptat jak to vypádá se suport monkama teď. Jsou nějáké aktuální buildy???
CZSK Komunita

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Support monk

Příspěvek od Brum » 24.09.2014, 13:56 hod.

Ano jsou vice méně dva. Jeden přes Inna set se všema mantrama, který dělá i DPS, řekněme solo GR30 jde v pohodě. Druhý který nevysoluje ani T1 normal rift, ale za to exceluje na GR40+. Druhý zmíněný jsem akorat založil o post níže. S prvním jsem hrál jen v partě a fungovalo to také pěkně, ale kromě toho hraní s tím support monkem v publicu o něm pořádně nic nevím.

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Support monk

Příspěvek od bleptys » 24.09.2014, 19:44 hod.

Já mám zase spoustu věcí se str to znamená že poroste víc tough armor? Když se nad tím zamyslím tak ve výsledku je to lepší než dexa ne? Ta monkovy přidává dmg a dodge a str armor na větší tuhost. Rád bych jel toho druhého monka no dmg s nesmrtelností. Akorát nevím jak podstatný je dodge u monka.
CZSK Komunita

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: Support monk

Příspěvek od Makinaky » 26.09.2014, 12:26 hod.

V patchi 2.1 se provedla změna. Dexterity už nepřidává dodge, ale armor. Je to tedy naprosto stejný stat jako STR. Dodge už přidávají pouze passivky.
Pro support cdr monka je dodge naprosto zbytečný.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Support monk

Příspěvek od buchis » 30.09.2014, 08:01 hod.

mrkni treba na muj profil supp monka k wd tank + 2*DH (rpofil green one)
takhle to cca má být., jen me chybi amu z act3 bounty.
Buchis je death, ať žije herdek

Odpovědět

Zpět na „Monk“