SWK monk 2.1.2

Odpovědět
Uživatelský avatar
GABO
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GABO#2774
Bydliště:Košice
Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od GABO » 21.01.2015, 12:16 hod.

Setone zdieľam rovnaký názor na Quinn-a viac menej poskúšané všetky možné posledné buildy čo sa všade objavili. Pozerám čo máš teraz nahodené veci na Monkovi : eye of the storm, Furnace a kamen Wreath of Lightning...ako to fachá?...nakoľko mi padol vcelku pekný Furnace (prvý). Zatiaľ hľadám nejaký ideálny build čo sa hrá dobre (v tom mi vyhovuje fire build, tam som ale neprežíval nad GR37), inak skúšam teraz niečo takéto http://eu.battle.net/d3/en/profile/GABO ... o/10420442 a teda tam je to vcelku na výdrž bezproblémové. BTW: hoci mám aj iné postavy Monka hrám od začiatku vydania D3 nedám dopustiť a som rád, že je teraz kde je :). Btw ten Furnace je dobrý či? :

Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 21.01.2015, 12:30 hod.

Čau. To rás slyším :)
No to co mám teď nahozené byl test buildu nazývaný "mini-conduit". Na dfans.com určitě najdeš reference. Ten se do GR nehodí, zato je zatraceně rychlej na farmu T6 :). Funguje to jednoduše, roztočíš TF a probíháš mobama, do toho se spustí tornáda a lightning gem, kterej praží vše okolo a přidává ti rychlost!! to je to důležítý, za chvíly jsi jak raketa :).
Dnes to ale kopnu zpět na cold verzi, je taková....stabilnější a dává daleko větší pecky, takže GR s tím půjde ;).
Furnance je pěkná, CG! Pokud jsi to ještě neudělal, přetoč AS na +DMG ;) a je hotová :)
Ovšem na WoL build (ten co máš teď) bude furt lepší to daibo na WoL ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 21.01.2015, 13:01 hod.

Chlapi rychly dotaz: ten bonus z Crudest boots, ze mate jesta dalsi 2 Allies, nasobi se pak v pripade air ally jeste generace spiritu nebo zustava puvodni ?
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 21.01.2015, 13:07 hod.

Jo násobí. dostaneš 8 spiritu místo 4
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Hekrs88 » 21.01.2015, 17:53 hod.

Setone poreferuj pak jak s tim cold buildem jdou GR

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 22.01.2015, 07:56 hod.

Porad mi neche spadnout ta blba ITotGT :( to je jedine co mi momentalne chybi k nirvane :) Je to hodne rare item, nebo mam jen smulu ?
Naposledy upravil(a) coyd dne 22.01.2015, 09:05 hod., celkem upraveno 1 x.
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Hekrs88 » 22.01.2015, 07:59 hod.

Pred patchem jsem mel pripraveny 2 po patchi mi padl jednou nerekl bych ze to bude jako kukrina nebo furnance

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od skyrim1988 » 22.01.2015, 15:08 hod.

Zdar kolegove :) Toz jsem vcera sel na ty GR.Z trialu jsem vytriskal 39 :D Jenze tam jsem vydrzel asi 30s a vypl to :( Co se me dotklo to me zabilo.Pak jsem dal 37 a tu jsem zvladl tak tak :D Takze vic asi solo nedam :( Jedine vic poladit gear.Nejake ty ancienty lupnout.Jenze to nebude hned :D Mel jsem cas si zahrat i behem dne pred odpo a hned v prvnim riftu cink inna gate a 2x inna chesta.Nic ackoveho z toho :( Ale aspon jsem schoval tu jednu chestu,byla lepsi.Chce to vazne SWK amu,at to muzu pomenit na ten lighting a zkusit dal stesti v GR nebo to hraju blbe,coz si nemyslim :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 23.01.2015, 07:41 hod.

tak hlásím set zase komplet, bohužel ve verzi s helmou, byla to fuška nechala se dlouho uplácet, ale nakonec mi Kadala dala

musím říct že verze na vzdálenej cast mi vyhovuje víc, snad padne brzo i amulet

jedna otázečka (wol build), než padne torch, myslíte že je lepší chodit s 2h klackem kterej je nanic, nebo si ukovat normálně 1x 1h zbraně a sekat to tak (papírově větší dmg ale nevím jak s tím procem setu)?


PS: dneska snad seženu botky a kus inna setu
PPS: nějaký nápady jakej jinej gem místo taeguku? nebo je to BIS?


zajímavé video jak udělat autocast a na co je dobrej force move https://www.youtube.com/watch?v=4dVlhmLPifA leze to z něj jak z chlupatý deky ale že move zruší autocast jsem nevěděl
Naposledy upravil(a) hulkxxxl dne 23.01.2015, 08:03 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Stanley » 23.01.2015, 08:01 hod.

Taeguk ma spis smysl s Innou. A kdyz by se ti povedl craft Ackovy 2hand zbrane, tak to asi bude nejlepsi nez padne lepsi zbran ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 23.01.2015, 10:51 hod.

Hulk:
1. Taegug je s innou vynikající! bez inny a makra na SW to bohužel dá strašně velkou práci udržet na max a pak to docela ztrácí smysl :/. Místo taegug (pokud nemáš 3p bonus inna) nahoď třeba PainE (trash co se ti nepodaří zabombit na první dobrou můžeš nechat dojet na DoT). Nevím jaký máš ostatní gemy. Nebo pokud jedeš range variantu, tak zkus Zeis ;), ten bude vynikající!!
2. Určitě 2H s co nejlepším rozsahem dmg (xxxx-xxxx). 1H s WoL nemá smysl.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 23.01.2015, 11:09 hod.

To uz mi lepsi pridje toxic nez pain enhancer. U wol se podle mne spis hodi 10% dmg buff + dot nez AS+dot, nehlede na to ze pokud wol critne, tak uz moc nemas za co ziskavat ten AS :D
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 23.01.2015, 11:22 hod.

gemy nemám momentálně žádný všechny jsou v křemíkovém nebi :( musím je nasbírat a poexpit, i ten vyexpenej taeguk jsem vzal z barbara takže jsem na stavu -2

varianta s amuletem bude muset počkat na drop, na Mončiči zeiss byl

btw než padne torch, tak s cindercoatem, 2 kouskama iny a crudes botama by měl jít fire wol uživit taky ne? jasný ještě je na holi pěkné + dmg ale co už, nevěřím že padne tak rychle
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 23.01.2015, 12:00 hod.

Vsak ja jedu fire bez torche, taky na nej cekam. A da se to uplne v pohode. Link mam v podpisu
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Seton » 23.01.2015, 12:15 hod.

Coyd: O AS mi nešlo, spíš větší dmg za ty 3sec, ale jak jsem psal potom, Zeis bude stejně lepší! boost dmg bude v 90% situace víc neř 10%.
Hulk: Jak píše Coyd, i bez Torche se to dá, zvlášť s Cinderem ;). Jel bych teda Zeis/BotP/něco a jak bude inna tak Zeis/BotP/Taeguk.
Taeguk se hraje nejvíc, je prostě moc dobrej, dává dmg i armor, já ho mám teď jen na Rank 36 a je to sakra znát jestli je stacknutej nebo ne.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od exofus » 24.01.2015, 14:59 hod.

Ahoj lidi já mám v plánu skusit jet šutry teagog, pain enhancer,Bane of the Traped
cyklon-> na to zvon, - dmg z BOTT plus pain plus pasivka no mohlo by to jít, večer to testnu nevím jestli nepoteču na spirit uvidíme. Každopádně nevím proč ale krity vytáhnu tak komel 300M MAX tak nevím jestli s tím půjde vytáhnout třeba těch 800M.

můj build zde
http://eu.battle.net/d3/en/profile/exod ... o/45881158

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Hekrs88 » 24.01.2015, 17:55 hod.

já jedu cold tempest build a je to super...eq zdaleka nemám dobrej ale už sem tam poslal i 7bil crit

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od pepe.kep » 24.01.2015, 19:27 hod.

exofus: to asi preto, ze mas malu dmg, trosku posteluj veci a mozes davat aj vyssie crity

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od Hekrs88 » 24.01.2015, 20:38 hod.

co by ste vzaly za gemy na cold temp monka?

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: SWK monk 2.1.2

Příspěvek od coyd » 26.01.2015, 07:53 hod.

Tak torch porad nikde :( a to jsem hral docela hodne, stejne jako nejaky slusny dex rorg. Nicmene i tak uz oneshotuju elitepacky na t6 (pres 400M crity)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Odpovědět

Zpět na „Monk“