PROSIM O RADU ;)

Odpovědět
shOOlcik
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Undatrus
PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od shOOlcik » 01.10.2012, 00:24 hod.

Zdravím, nejsem žádný hráč, co to hraje od rána do večera, ale zatím jsem to hrál nějak SOLO. Ted začínám hrat i multi a když se srovnám s ostatním DH ,tak nestíhám ;)


Může mně někdo poradit, jak zvýšit Dmg ? Co je pro DH nejlepsi kombinace Skills ?


Díky za odpovedi a dále bych nějakého DH poprosil o spolupraci, kdy bych zakoupil nějaké lepsi predmety !! Děkuji moc M. >:D

shOOlcik
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Undatrus

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od shOOlcik » 01.10.2012, 00:30 hod.


Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od Peckoslav » 01.10.2012, 05:43 hod.

v čem přesně nestíháš?
co jsem se díval, tak jedeš na sharpshootera, ale nikde ve výbavě nevidím věci na přidávání critical dmg, tj. ten sharpshooter je tam buď zbytečný, nebo je třeba pořídit si věci s crit.dmg. Minimálně zbraň - dají se sehnat zbraně s crit.dmg 50% + socket (tam dáš emerald) a máš kolem 100% hned, resp. levně seženež i zbraň se 100%+ critic.dmg bez socketu s rozumným dps kolem 1k.

modré věci (prsten+pásek) nahraď za rare, na ah se určitě dají koupit daleko lepší za pár peněz

dále nemáš žádný únikový skill - minimálně smoke screen a/nebo shadow power bych si do skillů zařadil, je potřeba mít nějakou pojistku ;)

To jen tak v rychlosti po ránu ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od Nekronaut » 01.10.2012, 07:33 hod.

Krom zmíněné crit DMG problematiky máš skoro všechno ostatní taky blbě :D

Na shoulderech máš jen VIT a na kalhotech zase žádnou. Na botech ještě přidej 11-12% movement speed. Toulec by měl mít 15% attack speed a aspoň 8% crit chance, levně se dá sehnat i s VIT. Jinak DMG ti vylepšují tyto staty: DEX, crit DMG, crit chance, attack speed, average DMG. Krom DEX toho z ostatních moc nemáš, takže si něco našetři a nakup. Jinak daleko víc vydržíš, když budeš držet resisty aspoň nad 300%, lépe 400%.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od kojot » 01.10.2012, 07:54 hod.

shOOlcik: Přidej si mě ve hře. Dám ti nějaké itemy zdarma a poradím ti co a jak ;) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od Peckoslav » 01.10.2012, 08:28 hod.

kojot píše:shOOlcik: Přidej si mě ve hře. Dám ti nějaké itemy zdarma a poradím ti co a jak ;) .
stejně tak si přidej mě, mám nějaké věci, které se ani nevyplatí prodávat a Tobě by mohli pomoct ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 01.10.2012, 10:32 hod.

taky bych par upgu v truhle jeste asel i kdyz vetsinu uz sem vyhodil :-)
Obrázek

shOOlcik
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Undatrus

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od shOOlcik » 01.10.2012, 12:20 hod.

Děkuji moc pánové, dneska jsem v práci. V 20:30 hod. však budu ONLINE a skontaktuji si Vás. Vlice děkuji za spolupráci ;)

:green:

Loxcom
Quill Rat
Příspěvky:1

PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od Loxcom » 04.10.2012, 21:26 hod.

Dobrý den,
Chtěl bych poprosit o pomoc, poraďte mi co mám zlepšit, nějak mi docházejí síly, obětoval jsem životy na úkor Dmg, ale připadá mi, že jsem to spíš zvoral. Prosím poraďte jak na to. Za každou dobrou radu budu vděčný. Předem dík. Lox

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Loxc ... o/19579089

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 05.10.2012, 07:36 hod.

podle me to mas celkem dobry jen by to chtelo trochu zamichat skilama a pridat vic defenzivnich jako smoke, shadow
Obrázek

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od xStyle » 05.10.2012, 12:58 hod.

neni blbost mid smoke a shadow ? ( nic proti tomu nemam , pokud to nekdo na duo ma .. jen mi pride zbytecne , mit to na combo )
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: PROSIM O RADU ;)

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 05.10.2012, 14:47 hod.

Loxcom píše:Dobrý den,
Chtěl bych poprosit o pomoc, poraďte mi co mám zlepšit, nějak mi docházejí síly, obětoval jsem životy na úkor Dmg, ale připadá mi, že jsem to spíš zvoral. Prosím poraďte jak na to. Za každou dobrou radu budu vděčný. Předem dík. Lox

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Loxc ... o/19579089

Jak píše výše, kombinace skilů je úplně na ho*na. Rapid/multishot/fan, všechno žere děsně hatred, nehledě na to, že fan má CD 10sec. a ty nemáš žádný regen hatred, vždyť ty musíš být furt na suchu. Kdybys měl aspoň netopýra a něco v pasivkách, když používáš takové žrouty a i tak to je k ničemu.

Je tu spousta hunterů, tak se mrkni na jejich buildy a jeden z nich si vyber.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rang ... ro/2701135 zde je můj, tvému hodně podobný, ale narozdíl o tvého funkční.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“