Menší nápad

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274
Re: Menší nápad

Příspěvek od Zmorry » 06.03.2013, 19:50 hod.

Srry, jsem teď na pár dní mimo. Díky za kritiku, apod... co se týče tzv. "Mého pohledu na DH", tak se tedy omlouvám, že jsem do toho guidu chtěl přidat vlastní zkušenosti a že jsem měl pocit, že existují jedinci, co by rádi viděli i nějaká čísla, od kterých by se mohli odrazit... Na připomínky: "Názory ostatních hned odepisuješ" - to si nechte prosím pro sebe. Odepisuji názory konkrétních jedinců, berte to jako takovou radikálnější ignoraci, ale to nemá cenu řešit.

Každopádně díky, za vytknutí rozdílu SC/HC - zapomněl jsem se zmínit, že by to mělo být určeno pro SC hráče. HC moc nehraji, u diabla radši relaxuji, než hrotím nervy v HC (odmítám hrát se zbraněmi se sníženým required levelem). Dál oceňuji nabídky dalších hráčů, co se týče rad, apod...

Zkusím nad tím celkovým nápadem popřemýšlet, ale vyskytl se teď docela hluboký zásah do Diabla a to jest oznámení o změnách itemizace: http://eu.battle.net/d3/en/blog/7534957 ... 05-03-2013 a mám pocit, že ji kompletně překope a je tam i zmíněno, že chtějí pomocí itemizace zlepšit odlišení se, respektive otevřít nové cesty k novým buildům. Začínám mít pocit, že bych s tím měl počkat do příštího patche (mezitím mám dost času zauvažovat nad jinou formou toho guidu), ale zas doufám, že budu mít v té době času nějak to celé zrealizovat, páč mě čeká příprava na příjmačky na vejšky, do toho začíná jaro a počasí už je trochu lepší, takže zas možná začnu makat na stavbě, což taky zabere nějaký čas...
Violence solves everything.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“