Jeden dotaz na DH + pripady rady

Odpovědět
Arty02
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthur#2294
Jeden dotaz na DH + pripady rady

Příspěvek od Arty02 » 03.09.2013, 05:27 hod.

Předem se omlouvám že případný OFF téma, ale docela mě to zajímá a prošel sem pár vláken s pomocs DH ale nenašel jsem konkrétní odpověd, jak je možné, že vidím spoustu DHček hrát bez LS? jak přežívaj? já jsem k DH přešel nedávno a prostě ze zvyku jsem koupil Manticoru s LS, protože jinak přece nemužu žít, pak najednou projíždim profily DH s kterými náhodně hraji a prakticdky nikdo LS nepoužívá tak jsi říkám WTF? jak mohou žít? to to tahaj jenom pres glooma?

Tady je odkaz na mého DH s kterym jsem docela spokojenej na mp8 chodim sam v uplně v klidu, ale jestli má někdo nápad jak rapidně zlepšit.. :), díky a snad nespamuju uplně.

Dh: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ares ... o/26577256

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Jeden dotaz na DH + pripady rady

Příspěvek od Guru » 03.09.2013, 09:51 hod.

Ano, 15% LS z Glooma byt 5-ti vterinovy bohate staci ... :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Jeden dotaz na DH + pripady rady

Příspěvek od Denny » 03.09.2013, 09:54 hod.

j gloom naprosto stačí, 15% LS je víc než dost když pak k tomu ještě připočteš tu 30% redukci dmg. Navíc pokud ještě používáš rapid fire a k tomu Companion(Bat) tak ti ten LS vydrží pěkně dlouho

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Jeden dotaz na DH + pripady rady

Příspěvek od mdmT » 05.09.2013, 12:41 hod.

... omlouvám se možná za blbej dotaz, ale Denny jak souvisí výdrž LS z gloom s rapid fire a companion ( Bat ) ? ... nemyslím dotaz nijak zle, snažím se poladit svoje DH na HC a nepochopil jsem tu souvislost, tak nevím co mi uniká ... díky mdm

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Jeden dotaz na DH + pripady rady

Příspěvek od Denny » 05.09.2013, 12:53 hod.

jelikož shadow power zůstane aktivní tak dlouho dokud budeš (nepřetržitě) používat rapid fire .. tzn že potřebuješ abys mohl s tím rapid firem střílet co nejdéle a k tomu ti pomůže bat

důležité ale je abys nejprve zapnul shadow power a pak až rapid fire, pokud bys už používal rapid fire a do toho zapl shadow power tak by se to na ten rapid fire neaplikovalo. lepe to pochopíš když to sám vyzkoušíš jak funguje ten rapid fire v kombinace s shadow power

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Jeden dotaz na DH + pripady rady

Příspěvek od mdmT » 05.09.2013, 18:49 hod.

... jj je mi to jasný, chápu to a jdu to vyzkoušet, zní to dobře ( i když je to divný, dle popisu to má trvat 5s:-))) ... díky mdm

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Jeden dotaz na DH + pripady rady

Příspěvek od mdmT » 05.09.2013, 18:56 hod.

...tak nevím kde dělám chybu, ale ať dělám co dělám, tak mi to po těch 5s "spadne", mám to chápat tak, že i když skončí optickej efekt, tak LS pořád jede?... ještě jednou díky mdm

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Jeden dotaz na DH + pripady rady

Příspěvek od Denny » 05.09.2013, 19:14 hod.

přesně tak, "křídla" už ti můžou zmizet ale LS pořád zůstane dokud nepřerušíš rapid fire. jako přerušení se počíta i např. knockback ... jinač hlavní výhoda toho je že si můžeš tanknout elitku popř. větší skupinu mobů aniž bys musel furt zdrhat. Do vyšších mp je to asi nutnost pokud máš malý dmg a nechceš běhat 10mi n po mapě a pižlat jednu elitku.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“