Sentry - Mechanika na pozadí

Odpovědět
Rawenus
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawen#2892
Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Rawenus » 06.11.2014, 15:29 hod.

U mně byl stejný problém, nahodil jsem battle tag a nic. Tak jsem to vypl a napodruhé už bez problému.. :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Cartman » 07.11.2014, 20:00 hod.

Tak už jsem dosáhl BP6, padly mi luxusní TaT: )

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Gepi » 07.11.2014, 20:05 hod.

Psycho : ty mrcho ty jsou super :) hlavně 49 to je luxus já se zatím testování BP 4.15 musím vzdát s mýma 44... tak gratulace ;)
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Mlok » 07.11.2014, 22:09 hod.

Naprosto luxusní TaT.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Cartman » 07.11.2014, 23:43 hod.

Dík ; )-

Funguje u sentry area dmg? Vim jistě, že sem o tom někde tady četl, ale nemůžu to najít a mám z toho nafouklou hlavu, co sem tu všechn přečetl a motá se mi to ;D

A je to je klam? A nebo spodní hrana obrazovky má kratší dohled, než horní? Kvůli sentry, aby ještě střílely

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Mlok » 08.11.2014, 16:34 hod.

Area dmg jsem tu někde psal, že pravděpodobně nefunguje. Sám jsem netestoval a není to ověření zdroj informace.

Díky perspektivě je vzdálenost v každém místě obrazovky jiná, směrem dolu o hodně menší. Směrem dolu (svisle, tedy ne do rohu) není vidět ani celých 35 yardů. Oproti tomu směrem nahoru (zase svisle) vidíš těsně přes 60 yardů.

Tady obrázek:
http://i.stack.imgur.com/IKkOB.jpg

A nakonec mi to nedalo ohledně sentry x Zeis a jak je to přesně se vzdáleností. A chtěl jsem si i ověřit/upravit svůj odhad. Takže nakonec jsem na chvíli nahodil Turbohud a nakonfiguroval si kruhy kolem sentry 20/30/40/50 yards.

A je to tedy pěkná bída. Dost často jsem nedával ani těch 20 yardů, kdy jsem si dle předchozího odhadu myslel, že jsem někde kolem 30 yardů. Tedy Zeis je pro DH dost nadhodnocený a je opravdu obtížné udržet dostatečnou vzdálenost.
Budu tak více testovat Toxin na vyšší GR. A asi i Powerfull znovu. U Powerfull vím, že dost často bonus ztratím, jenže i samotných 15% do elitek (které jsou pořád) je u DH pro solo hru velký bonus, protože nemám téměř žádný bonus do elitek (jen 15% na unity).
Ve výsledku může tedy Powerfull i přes častější ztártu bonusu být pořád lepší než Toxin (na průměrnou dmg). Budu více testovat na GR40+.

Nakonec si myslím, že to bude dle konkrétního rollu riftu, v některém lepší Zeis (více otevřených prostor a možnost dávat sentry dále), někde Toxin (uzavřené prostory, méně elitek), někde Powerfull (více elitek).

Současně jsem si tedy rovnou ověřil i vzdálenost pro trial a tam je to pro Zeis zcela ok. Tak jak to hraju je ideální pozice pro sentry. A jsem akorát na hraně 50 yardů. Takže je dobře, že se snažím dávat sentry více vlevo (než je na tom ukázkovém videu). Díky tomu po většinu času držím hranici 50+ yardů. Bez toho by to bylo jen 40+ yardů.
V každém případě v trialu Zeis je jasný, i při udržení jen těch 40 yardů je o třídu lepší než Toxin. V GR ale 40+ yardů samozřejmě v průměru neudržím, už si myslím, že neudržím ani zdaleka průměr 30 yardů a budu jen někde na 20.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Cartman » 08.11.2014, 16:44 hod.

když zmizí sentry z obrazovky, tak nestřílí ? Nebo je to jen o vzdálenosti? Když je mám nahoře a ikdyž je už nevidim, ale jen těsně, tak pořád střílí, ale když je mám dole a zmizí z obrazovky, tak mi příjde, že už ne = /

PS: jak pokládáš sentry v trialu? mezi ty 2 "díry" do řady a stojíš za nima u toho healing wells?

Dík

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Mlok » 08.11.2014, 16:46 hod.

Někdy střílí, někdy nestřílí. Celé je to o pozici tvojí, sentry a monster dohromady.

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od smajli » 08.11.2014, 17:12 hod.

Ohledně střelby věží, tak na mobky je musíš mít na dohled, jinak přestanou střílet, kdežto na elitky ji stačí položit a odejít, dokonají dílo zkáza bez dohledu, jen uslyšíš signál, že elitka skonala. :)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“