Dh 2.0.1

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239
Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od G843 » 19.03.2014, 19:38 hod.

U DH se mi celkem osvedcil muj build, relativne snadno se s nim hraje i farmeni na T6, samozrejme s preskakovanim elitek.

Build je postaven na zpomalovani a masivnim poskozeni.

Entangling Shot - runa justice - 200% damage neni zrovna malo, dulezite je zpomaleni cilu, to je zaklad tohoto buildu, a hlavne 6 regen hatred, se tremi utoky to je 18 za sekundu jen z utoku.

Cluster Arrow - Runa loaded for bear - 770% poskozeni je velice slusna vec, pri trech utocich za sekundu je to velice rychla smrt stredniho packu.

Jako companiona osobne volim wolfika, precijen 30% boost damage do party se hodi vzdy, taky funguje jako dobry tank ktery zadrzi potvory ve dverich. Single player hraci mozna budou chtit netopyrka kvuli hatred regenu, ale to mi osobne prijde jako zbytecne.

Vault - trumble - rychly presun, co vice dodat

Calltrops - Torturous Ground - Toto je hlavne pro pripad nouze a vytecne pro preskakovani elitek. Zpomaleni a omraceni na 2 sekundy, zachrani zivot ve vetsine situaci

Marka - Valey of death - +12% poskozeni v urcitem okruhu, idelani ve spojeni s cluster arrow

Pasivky:
Steady Aim - +20% damage, diky zpomalovani a calltropum se k vam prakticky nic nedostane
Archery - To je myslim jasne
Cult of the weak - +20% damage zpomalenym nepratelum

Pro maximalni efektivitu doporucuji mit v parte monka ktery stahuje cile na sebe....
Obrázek

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Prestigo » 19.03.2014, 20:05 hod.

Awareness může fungovat jedině, že bude na nějakým itemu něco jako při 100% dodge chance se ti třeba zvedne o 100% MV nebo tak něco pak by byla nutná, jinak nevidím důvod proč bych si s ní měl zaplácat jeden slot na pasivku, když DHčko nemám s dodge problém.
Jinak sem přesvědčen, že pokud nebudou nějaký markantní změny ve skillech, tak budeme v partě hodně žádaný u überbossů, protože tam to budeme ničit.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Petros » 20.03.2014, 01:34 hod.

Hraji HC s buildem, postaveným kolem Strafe a celkem mě překvapuje, že je tento skvělý skill dost přehlížený.
Kromě toho, že lze se Strafe procházet skrze monstra, což je na HC a svižnější farmu výborná věc, uděluje runa Demolition velmi dobré AOE poškození a navíc lze tahat mobky kam je potřeba za nepřetržité palby.
Strafe je podpořeno i legendárkami: Climbery činí DH nezastavitelným, kalhoty poskytují bonus k poškození a regenu zdrojů během pohybu a rukavice navyšují Fire poškození.
Mnohdy stačí jen používat Strafe a sbírat glóby (pasivka Blood Vengeance), občas proložit Fan of Knives - pásek přidává nožům 36% poškození a navíc se při použití současně se Strafe nepřeruší pohyb, tudíž se na nože vztahuje bonus i z kalhot.
Primární skill používám zřídkakdy, především na zpomalení některých rychlejších monster (např. Goblinů) pro lepší přesnost granátů.
Doprovázejí mě tři vlci díky lege Cloaku (mimochodem, pokud jsem dobře počítal, DH může mít díky legendárkám hotovou ZOO, celkem 9 zvířat :D).
Vault podporuje svižnost farmy a Smoke Screen považuji za nejlepší healovací skill. Pasivka Brooding se do buildu nehodí (na SC by byla lepší Tactical Advantage pro vyšší rychlost či Archery nebo Grenadier pro větší poškození), slouží jen jako berlička v případě disconnectu. :)

Build a gear: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Petr ... o/36739204

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Bagr13 » 20.03.2014, 08:00 hod.

Ja myslím, že u tohodle buildy jsou problém ty legendárky :D JA at hraju jak chci tak mi vždycky spadne nejaká blbost, tudíž nejsem schopnej tohle postavit :)

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Sonic1SVK » 23.03.2014, 17:41 hod.

Ako ste si rozdelily v Paragon levely? Mam 146. Core do DEX 13,Offense Attack speed 37, Deffense Resist All 28 - dalsie do Life Regen. 8, Utility vsetkych 36 do Life per Hit. Mam tam nieco zmenit? Hravam SC, T2-T3

Moj profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/Soni ... ro/1286810 Dakujem :)

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od tomisco » 23.03.2014, 18:55 hod.

Na Strafe build je super spešl kuše http://eu.battle.net/d3/en/item/kmar-tenclip, díky které používáte dvě Strafe runy najednou. Než mi hunterka po chybě umřela na HC T2, byla to na T1 s touto kuší blesková farma podobná řádění WW barba. Snad mi ta kuše padne brzy znovu.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Dh 2.0.1

Příspěvek od Seton » 24.03.2014, 12:04 hod.

Tak jsem překopal build trošku :). N věci mrněte na profilu (čísla opět nesedí :/ ) ale gear vidět je, padlo Dead mans legacy :).
Jedu teď non-stop Multishot....
Základ je Multishot s runou Suppression fire a Preparation s runou Punishment...
prostě solím Multishot a jak dochází Hatred, prásknu preparation, kterej mě dá hatered naplno a opakovaným Multishot doplním disciple na Preparation...a tak dokola..... :)
Profil:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/22664800

momentálně 127K DMG unbuff a 1,9 mio Toughnes a cca 3K healing :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“