Jak docílit 200 - 250k damage?

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od George » 17.10.2013, 12:41 hod.

Zdravím, dotaz mírně prokročilého pro místní znalce... :D Nemám miliardy na equip (nehodlám si kupovat nic za peníze) a času na hraní je samožrejmě kvůli práci dost omezeně, nicméně něco už mám odehráno. Přesto se stále "učím".

Když hraji s mojí manticorou DPS unbuff ukazuje nejakych 230k dmg. S lukem windforce nejakych 180k dmg - subjektivně si mi zdálo že s windforce to jde lépe i kvůli LS a slušnému knockbacku se praticky nic moc nepřiblíží. Následně jsem udělal menší testík s potřebným časem na krájení mobů a elitek (stopky na mobilu, mp8, act 1 různé lokace, styl nepřetržité střelby s rapid nebo s bolashot na cíl) a hle, přestože má manti o nějakých 50k vetší dmg, windforce krájí mobky o vteřiny rychleji, u elitek je rozdíl běžně i cca půl minuta (záleží dle rollu elity). To mě dost zaskočilo, znamená to, že mnohem podstatnější pro efektivitu je AS než samotná DMG manticory s dvěmi šutry ? Či v čem je ta pointa ? Náhled užívaných zbraní níže...

Hraji převážně mp8 na pohodu, relax (vše lehá během chvilky). Mp10 jen občas dle nálady, krájení elitek totiž trvá už déle a hlavně to chce dávat sakra pozor aby to nekončilo nápisem dead...

profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Geor ... o/28084048

Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od WulFgaR77 » 17.10.2013, 13:16 hod.

1. do toho porovnání se ti promítne pasivka archery
2. neznám přesně bola shot skill a ještě navíc DH obecně, ale jedna zbraň (Manticora) je poison a druhá je black (Windforce). A teď zapřemejšlet jak se ta aditional fire damage na bola shot vypočítá :) a najít si, jak se počítá dmg skillů "based on weapon dmg" a jak se tam započítává affix min a max dmg, co je na Windforce.

chce to trochu googlení

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od George » 17.10.2013, 13:34 hod.

S tou pasivkou je to jasné. Bod 2 mě utvrdil, že na tohle "studium" nemám dost času a mnohem rychlejší porovnání bude s těma stopkama :D

Exituje nějaké vysvětlení shrnuté v pár větách proč/co/jak kdo hrajete DH ? Nebo odkaz na web, pokud možno v CZ ? To přece nemůže být až taková věda, kua vždyť je to jen hra .... :D

Asi podvědomě straním lukům.

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od xStyle » 17.10.2013, 17:59 hod.

tak zaprve ,, jsou skilly ktere cerpaji hlavne dmg ze zbrane ... (dps zbrane .. proto se pridava cerveny ssutr ...) pak .. min max neboly fyzikalni dmg je ze na nej neni resist u monster jako je treba fire poison atd .... AS je fajn .. ale na elitu je treba pouzit uz jiny skill jako je treba bola shot ktery cerpa z dps zbrane ... tabulky na to jsou .. ale vecinou je to spocitano pres slozuitou rovnici ktery nerozumim .. a uplne top je calamity .. s bolashotem .. velky AS a DPS zbrane .. a aby bylo znat poradne dmg .. chce to top manticoru aby znicila calamity a windfo.... nedavno jsem videl monka ktery mel pouze AS cca 88% s dmg 60k ale 3.5 hitu za sec a hral to na zvony kde mel zbran s vysokym DPS a itemy na mix max dmg ... a bylo to silene mp7 a elita se valela hlavou v hline do 5 sec ..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od George » 17.10.2013, 18:39 hod.

Ok, ještě drobnost, do windforce se mi se současnými silly kvůli efektivitě tedy vyplatí přidad ruby nebo emerald ? Jinak jsem tedy pochopil, že v mém případě (a to mám průměrný gear) by navýšení efektivity zbraně stálo už hodně goldů (jedině top manticora nebo top calamitka v mld.) ? Manti co mám se pohybuje na AH cca 300-400mil, což už je pro mě dost goldů a lepší s mým "štěstím" určitě nedropnu. To Windforce je na AH hodně podcenovaněj, ten se dá sehnat mnohem levněji...

Jinak AS na 88% to musí lítat řádně, ale při současných lagách od Blizzu asi nehratelná věc :D

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od xStyle » 17.10.2013, 18:57 hod.

kazdymu vyhovuje neco jinyho ... :) a ty si nasel svuj styl ..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od AlterEgo » 18.10.2013, 08:50 hod.

xStyle píše:kdyby si hral hc chapu smoke screen .. ale tady je ti bez urazky uplne ho*no .. ''zere moc discipliny , slaby safe'' a proto se hraje vault .. je to rychlejsi uz zduvodu ze se dostanes na urcity bot rychleji ... vcetne slabe spotreby disci... a nebudes mit taky problem utec od elitky pokud das treba spatne shadow power s granatem ..

Necituj predchozi prispevek! - Kuki
Jen tak mimo tema, ale Tyka se to Tveho chapani.
Koukal jsem na profil, ktery mas v podpisu u toho monka na HC a v aktualnim equipu mas vsude na vecech all res jen na rukavicich mas all ress + 38 fire res. Opravdu jsi si jisty, ze se v tomto pripade vyplati pasivka One With Everything. Toliko asi k tomu vnimani toho co je, nebo neni vhodne.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od fuxicek » 18.10.2013, 08:57 hod.

Jo 38 point all res prece stoji za zbytecne vyhozenou pasivku, hlavne ze zije kluk jeden:-)

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od xStyle » 19.10.2013, 10:03 hod.

AlterEgo píše:
xStyle píše:kdyby si hral hc chapu smoke screen .. ale tady je ti bez urazky uplne ho*no .. ''zere moc discipliny , slaby safe'' a proto se hraje vault .. je to rychlejsi uz zduvodu ze se dostanes na urcity bot rychleji ... vcetne slabe spotreby disci... a nebudes mit taky problem utec od elitky pokud das treba spatne shadow power s granatem ..

Necituj predchozi prispevek! - Kuki
Jen tak mimo tema, ale Tyka se to Tveho chapani.
Koukal jsem na profil, ktery mas v podpisu u toho monka na HC a v aktualnim equipu mas vsude na vecech all res jen na rukavicich mas all ress + 38 fire res. Opravdu jsi si jisty, ze se v tomto pripade vyplati pasivka One With Everything. Toliko asi k tomu vnimani toho co je, nebo neni vhodne.
mam to tak bo je to je ucpany passiv ... a ja ho chci mit volny pro neco jinyho .. navic .. u me uz to je jen o dmg s odrenyma usima dam 4mp a na dalsi potrebuju dmg s lifestealem .. ale nvm jak to udelat bo se bude fixovat ..

a jinak ano vyplati se , pouzivam to s itemama na tank build a diky te pasivce du pres 1000AR
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od Maxim » 28.10.2013, 14:05 hod.

Ahoj potřebuju pomoct s tou samou věcí kde nabrat DPS a zaručit přitom že budu mít 4 natalya věci
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od fuxicek » 28.10.2013, 14:34 hod.

maxime, kdyz mrknu na tvou Nikitu, tak mi prijde, ze je to vsechno z dropu, jedine, co je tam jakoze docela dobre jsou rukavice, jinak ty itemy jsou uplne na ho*no........ kdyz dam full natalka set, jsem na dmg okolo 400k unbuf, ta disciplina navic je na mp10 hodne znat a kdyz hraju sam, nemuzu umrit ani za prase, kdyz hraju v parte, kde si to kazdy jede podle sveho je to horsi hra, takze jestli chces neco vylepsit, mozna bych tam v truhle neco pro tebe mel....

fuxicek#2233

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak docílit 200 - 250k damage?

Příspěvek od Maxim » 28.10.2013, 14:44 hod.

díky mám si tě teda přidat
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“