Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích run

Odpovědět
Vewerka
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Vewerka » 23.08.2012, 06:05 hod.

Já na něj říkám že z defenzivního spellu se stal offenzivní :D stačí před packama jen utíkat a nechávat za sebou cestičku a na 2-3 valuty sou dead :D nerf přijde určo brzy :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Quetak » 23.08.2012, 10:05 hod.

právě...sem včera dal butchera na 6 vaultů :D A to mám celkem low dps na DH (75k se SS, 42k bez)

Leetcha
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Leetcha » 23.08.2012, 10:06 hod.

1500% dmg ? WTF ???? :love:

Vewerka
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Vewerka » 23.08.2012, 11:20 hod.

Hold utíkání před mobama již není o tom se udržet naživu ale zabít je :D
Obrázek

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od bubavanek » 23.08.2012, 16:57 hod.

GEAR: -> http://us.battle.net/d3/en/profile/Prom ... o/20526858http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... eYT!ZYbYbb[/url]

SKILLS -> http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... eYT!ZYbYbb


A měl bych otázečku, nemůžu zaboha sejmout dia na nightmare. Teda on je spíš problém ten můj klon co vytvoří :-D
Dia ustunnuju v pohodě. Ten se ani nehne.

Co bych měl vylepšit. Prachy nemám, AH nerad používám, ale když není jiná možnost, tak tam zajdu.

Díky všem za odpověď.

Uživatelský avatar
Blader
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Blader » 24.08.2012, 19:57 hod.

Diablo je celkem jednoduchý, radím ti vyměnit, aspoň na diabla caltrops za smoke screen s runou lingering fog a cluster arrow za preperation s battle scars.
Jakmile se spawne kopie, nahoď smoke screen a házej ho dokud máš discipline, až ti dojde hoď preperation, obnoví ti to i život a můžeš dávat smoke screen znova, kopie by ti neměla dát damage, nebo jenom minimální, diabla pak dorazíš bez problému.
92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% nebo jsi taky normální, hoď si tohle do podpisu.

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Joko » 24.08.2012, 20:37 hod.

Madelain
blížím se k Diablu na NM (zabil jsem Izuala) a chci se vás zeptat co bych mnel vymenit premyslim o novych zbraních,rukavicích a bracers
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od bubavanek » 25.08.2012, 12:03 hod.

Blader: No nakonec se mi to povedlo ustunovat. Nakonec jsem si vyexpil na 51 a nahodil SP s Gloomem. Právě, že klon mi dával větší dmg jak samotný Diablo.
Teď budu muset našetřit nějaký prachy a zkusit obměnit gear.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od AlterEgo » 26.08.2012, 17:49 hod.


daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od daveedek » 26.08.2012, 20:17 hod.

Ahoj, jsem v prvním actu Inferna a každá elita mě zabije, tak se chci poptat, do čeho byste investovali... nemám moc peněz ( cca 1,5 M ), spíš než konkrétní věc bych potřeboval radu co koupit... Dík
Profil tady:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dave ... o/14329173

paull06
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:knedlos06

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od paull06 » 26.08.2012, 21:28 hod.

Zdravim,
Co rikate na meho demona, jsem na zacatku 3 aktu v infernu a nejak moc si to teda nedavam spise davaji me :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/paul ... o/16386499
Chtel bych ted sehnat Bow se soc. snad uz je pak budu davat ve III aktu svizneji :)

Uživatelský avatar
Blader
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Blader » 27.08.2012, 21:09 hod.

daveedek: mě neříkej že to s tímhle equipem nedáváš.. ale co.. doporučuju vyměnit všechno.. až možná na zbraň ta ti ještě na první akt.. možná i na druhej bude stačit a wristy taky vypadají dobře. Pořiď si věci s all resistance a vytáhni to tak na 250 pro první akt, ideální je mít 350+, velkou chybu děláš tím že nemáš sockety, kup si chestku a legy se socketem.. to je +5 socketů což je hodně. Quiver taky ten si sežeň s hatred regenem, + discipline a socketem. Za kompletní equip, kterej ti vytáhne resisty tak na 400, dá ti sockety, staty utratíš tak 400k když budeš hledat, já za ten svůj dal kolem 250k, neříkám že je nejlepší ale na první dva akty stačí a na začátek třetího taky.


paull06: poříď si kuš se socketem, luky mají blbý dmg ty máš 300-1100, kuš mývá tak 800-1100, takže dáváš větší dmg, taky vytáhni resisty tak min. 300 abys chvilku dokázal stát, doporučuju 450+ resisty a hpčka tak kolem 45k, dej si šutr na hp do hlavy, pak doporučuju skill preparation s battle scars kterej ti obnoví discipline a hpčka, bez toho bych to nehrál.

můj profil
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Blad ... ro/3931997
92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% nebo jsi taky normální, hoď si tohle do podpisu.

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od daveedek » 27.08.2012, 23:16 hod.

děkuju moc něco nakoupim... no abych řekl pravdu tak to docela dávám pokud se ke mě nedostanou ( většinou Savage beast v actu 1 nebo malý pavouci žáby)... akorát jsem teďka totálně zablokovanej u Butchera kterej mě asi 20x zabil....

paull06
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:knedlos06

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od paull06 » 28.08.2012, 06:37 hod.

Diky za radu Blader
Jeste k te kuši, otázkou je co se vyplatí více Bow ma zase mnohem vetsi rychlost a victreli vic ran.
Tuhle otazku uz jsem prave resil a porad v tom nemam jasno co se vyplati vice, jestli kus s mensim rozptylem v dmg ovsem s malym speed a nebo luk s vetsim rozptylem dmg ale velkym speed.. :) Co vy na to?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 28.08.2012, 08:49 hod.

Takhle je to docela jedno. To si dej co ti víc vyhovuje. Kuše se hraje hlavně kvůli pasivce Archery, která s kuší dává 50% crit dmg a s lukem 15% dmg. Pokud máš slušnou crit hit chance, tak se ti vyplatí víc kuše. Navíc teďka po patchi elitky a bosse zabíjím hlavně Vaultem (kromě reflectů) a tam je mi nějakej Attack speed úplně u zadku. A malej AS je někdy lepší i z toho důvodu, že tolik nespotřebováváš Hatred.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 28.08.2012, 13:29 hod.

Vidím to podobně jako kojot. Prostě pokud se nedostaneš k fakt dobrému luku, tak bych bral kuši.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Rakiii » 28.08.2012, 18:12 hod.

@ kojot - nebo z druhé strany .. luk díky vyšší rychlosti rychleji hatred generuje ...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 28.08.2012, 22:45 hod.

To je pravda, ale mě s kuší Hatred málokdy dojde. Používám Hungering arrow a Elemental arrow a Hungering je lepší na single target a nebo když střílíš off-screen, takže mi fakt Hatred moc často nedochází.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 29.08.2012, 07:17 hod.

Mě dochází jen po vícenásobném použití clusteru. Já už vlastně vůbec nepoužívám hatred generatory :D

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Quetak » 29.08.2012, 08:32 hod.

Používá tu někdo vůbec jako hlavní hatered spender Multishot? Pořád čtu všude cluster, ele.arrow a i ve hře pak potkat dh s multishotem je svátek. Já ho používám o začátku a neměnil bych. Jako generátor si taky moc nedovedu představit hungering a hitovat jeden target když mi dojde hatered, proto používám bola shot a i efekt bouchajích davů je parádní. Tim multishotem sem asi zkaženej z D2 protože tam to byl muj nejoblíbenější skill u bowazony.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“