DH sentry build

Odpovědět
ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445
Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 20.11.2014, 20:47 hod.

na t6 su zbytocne

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: DH sentry build

Příspěvek od Brum » 23.11.2014, 10:44 hod.

Davaji tydle Lacuni nejaky smysl pro nejaky DH build, kdyz jsou bez DEX. Jako pure DPS asi dobry, ale oproti stavajicim to je -15% tougness
http://i57.tinypic.com/35mnu34.png

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: DH sentry build

Příspěvek od azaxsyndrom » 23.11.2014, 22:49 hod.

ReptileSVK na toho tvého hajzlpapíráka je to ale nutnost (hele vsadil sem se s kámošem on si myslí že jsi tahle tupej že nic nehraješ na zdejší obecenstvo , já si zas myslím že jsi prachsprostej troll , prosím rozlouskni to a zasvěť nás ooo mocný GURU Diabla , zapoměl sem ti napsat na tisíce PM abych se o diablu něco dozvěděl)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: DH sentry build

Příspěvek od Vendetta » 24.11.2014, 10:24 hod.

Ja si tiez myslim ze to hra ze nemoze byt tak svihnuty ako sa tvari ale zasa ked zohladnim to ze by kvoli tomu hrat trolla prasil naschval svoj bnet ?

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: DH sentry build

Příspěvek od azaxsyndrom » 24.11.2014, 18:52 hod.

Podle mě tak tupej je a to jsem si myslel že je to troll a to jen proto pač nikdo přes rok a něco nevydrží ze sebe dělat naprostýho k****a

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 25.11.2014, 13:18 hod.

Já bych se chtěl zeptat na pasivky :-)
Aktuálně mám Steady Aim, Cull the weak, CE a Awareness. Je Ballistic lepší než Steady aim a nebo Cull the weak? Nějak jsem na tuto pasivku zapomněl, ale nevím jestli ji místo nečeho dát a nebo na ni opět zapomenout. Na trial možná místo Awareness, ale jinak nevím.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 25.11.2014, 13:20 hod.

Ballistics je úplný základ. To je podstata celého buildu. Build nekombinuje elementy jen tak (to by bylo lepší mít jen cold), ale proto, že je to rocket build.

Ballistics bude lepší než všechny tři zbylé pasivky dohromady, vždyť to zvedá dmg tak o 70-75% (nepočítal jsem přesně jaká část dmg jsou rakety, je to všechno kromě EA).

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 25.11.2014, 13:26 hod.

Hm sakra :-) oki a když pojedu GR tak mám vyhodit co? Asi cull že?
Ten Ambush mě přijde asi zbytečný pro hraní do party a na GR tak z toho důvodu jej vůbec nepoužívám.
Ale pro sólo to pomůže asi dost aby rychleji lehnuli

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 25.11.2014, 13:31 hod.

T6: Ballistic, Cull the Weak, Steady aim, Ambush
Trial: Ballistic, Cull the Weak, Steady aim, CE
GR: Ballistic, Cull the Weak, Steady aim, Awareness

CE se hraje pouze na trial, jinak se nevyplatí. Steady aim je lepší než CE do soubojů do cca 1 minuty. Až od 1 minuty výše je CE lepší. A to se ani na hodně vysokých GR mimo RG neděje.
S CE děláš prvních 17s (to je čas než položíš 5. sentry) výrazně menší dmg. A pak po položení 5. sentry trvá hodně dlouho než tu ztrátu doženeš zpět (5. sentry je 25% dmg navíc což není o tolik více než dá Steady aim).
V partě ten limitní čas bude o trochu nižší, protože tam Steady aim přinese o něco méně díky tomu, že je adivní s dalšími party buffy.

Sólo to nemá smysl vůbec s CE, tam i když některou elitku na GR40+ zabíjím déle, tak hodně často ustupuju a sentry musím tedy přemisťovat a tak jsou aktivní třeba jen 2-3 a nedostanu se po dost času ani na ty 4 (tedy 4 položené jsou pořád, akorát aktivní v dosahu elitky jen ty 2-3).

A pokud bys jel bez Awareness (nebo měl HF amulet a 5. pasivku), tak Ambush x CE už bych na vyšší GR volil CE. Ambush pro moby s hodně life (vyšší GR) je už akorát 10% dmg navíc, tedy poloviční bonus než Steady aim.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 25.11.2014, 13:37 hod.

Oki, diky za vysvětlení. hellfire sháním, ale ten asi taky nikdy nebudu mít :-)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 25.11.2014, 13:45 hod.

Já se na něj vykašlal i u DH, kde je výrazně větším přínosem než u Wiz. Navíc teď tomu věnovat spoustu času a pak to stejně bude blbý roll po patchi.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 25.11.2014, 13:50 hod.

Tak ancient hellfire amulet v dobrém rollu, bude taky téměř nemožné. Já mám klíče tak na 20ks hellfire ve skupině 4lidi, tak doufám že se v dohledné době dočkám.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 25.11.2014, 13:53 hod.

Ancient HF amulet bude téměř nemožné, to je jasné. Ale čekám, že časem najdu nějaký Ancient amulet se slušným rollem. A ten snadno může být lepší než HF amulet obyč verze (zvlášť když na HF amuletu bývá často o trochu horší roll a už se použije).
A další problém je pasivka. V novém patchi mohou být potřeba jiné pasivky (některé určitě budou potřeba jiné). Pokud tedy nechytíš zrovna Awareness, která se bude hodit určitě i pak...

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 25.11.2014, 13:57 hod.

Tj záleží jaký bude roll a k tomu i pasivka... Hlavně za deset dní jsem nenašel nic užitečného, tak mám lehce depku

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: DH sentry build

Příspěvek od bleptys » 28.11.2014, 21:12 hod.

Zdravím všechny DH, už je to pár týdnů co jsem si rozjel DH a potřebuju poradit jak ho vylepšit. Koukal jsem na profily na stránky df.com a jsem z toho všeho celý zmatený. Jukněte na můj profil pod avatarem. Chci ho mít jen na bounties a trialy. Diky moc bleptys.
CZSK Komunita

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: DH sentry build

Příspěvek od Naliim » 04.12.2014, 14:07 hod.

McT píše:Tak ancient hellfire amulet v dobrém rollu, bude taky téměř nemožné. Já mám klíče tak na 20ks hellfire ve skupině 4lidi, tak doufám že se v dohledné době dočkám.
Je celkem peklo získat normální HA ted! Nechci ani vidět jak to bude s AHA :D >:D >:D

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 04.12.2014, 14:17 hod.

V takových případech to chvílích tuto hru nesnáším. Stejně jak z 50 pokusů na Rorg, mě ten prsten padne 8x

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 04.12.2014, 14:23 hod.

Ancient HF amulet bude naopak v klidu. U obyč jsem teď chvíli váhal, jestli se do toho s DH nepustit (přeci jen s DH by se hodil více než s Wiz.). Nakonec jsem to ale zavrhnul (zvlášť když už mám konečně opravdu pěkný roll jiného amuletu).

U Ancient HF už aspoň nebudu muset ani váhat a bude jasné se na to vykašlat.

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: DH sentry build

Příspěvek od Naliim » 04.12.2014, 17:19 hod.

McT píše:V takových případech to chvílích tuto hru nesnáším. Stejně jak z 50 pokusů na Rorg, mě ten prsten padne 8x
Jojo farmis jakou dobu a vysledek 000 nic. Taky mě to štve :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DH sentry build

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.12.2014, 18:10 hod.

McT píše:V takových případech to chvílích tuto hru nesnáším. Stejně jak z 50 pokusů na Rorg, mě ten prsten padne 8x
:roll:

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“