Dohraní za 6 miliónů

Odpovědět
Eles
Quill Rat
Příspěvky:8
Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od Eles » 29.07.2012, 22:33 hod.

Záleží na tom, proč hrajete. Jestli pro rejžování na RMAH nebo pro trumfování se v dps, tak je tenhle text bezpředmětný.
Jestli chcete dohrát Diablo a můžete vynaložit jen pár milionů na vybavení, tak má smysl.

Jel jsem přes 150 hodin klasickýcho DH, postavenýho na co nejvyššim dps a tak akorát allres/vit, abych neumíral na jednu ránu. Jako bonus jsem měl 50 discipline, takže jsem mohl vaultit o 106. S dps 60k bez SS (nepoužíval jsem), allres okolo 300 a s 30k života jsem došel do aktu III. Asi jako většina, tak už jsem neměl nárok u každýho druhýho packu a kolikrát si mě dali i běžní pěšáci. Ve skupině o nic lepší. Tak jsem farmařil akt I (převážně) a občas II a snažil se postupně vylepšovat věci. A časem mě to začlo dost s*át. Aby člověk získal dalších 2500 dps nebo života, musí utratit miliony, znáte to.
A pak jsem viděl ty freezing wizardy, a řekl si, že kašlu na stylovýho dh, a jdu zkoušet alternativy. Zaexperimentoval jsem se skillama a hledal použitelnou kombinaci extrémního léčení se slušnym dps. Nakonec z toho za víkend vyplynulo něco uplně divnýho, ale došel jsem s tim k Diablu a na třetí pokus ho zabil.
Ani to nebudu nazývat build, ale funguje to dobře.

Potřeba je cca 6 miliónů.
Veškerý věci primárně na přržívání - allres a vit (hodí se armor), a potom aspoň 1500 life on hit. Kašlete na všechny ty criticaly a hromady dex. Já docílil allres asi 700, života 50tisíc, 1600 loh (800 jednoruč kuš, po 200 prsteny, 400 amulet). Zprvu jsem měl dvě kuše, takže LoH asi 2400, ale není no nutné. Vyměnil jsem jednu pak za štít. Dps kleslo na směšných 15000, ale neni třeba se toho bát.
Super je, že tyhle věcí oproti oběma critům, attack speed, dex nic nestojí. Respektive pakatel. Za milion se vždycky něco s 60 allres, 100 vit a nějakym doplňkem (LoH, DEX) najde. Člověk se nemusí starat ani o movement speed, +discipline a podobně). Když budete mít kliku nebo víc peněz, nahrnete ten život a resisty ještě výš a bude to jednodušší. Ale i s tímhle se dá hrát. Poslední poměrně důležitý stat je chance to freeze/stun co největší. Velice to ulehčí hraní, protože při tom množství hitů, který dávate (v porovnání s klasikou hungering arrow/elemental arrow) k tomu stunu a freezu dochází každou chvíli.

Hlavní útok je gas grenades - tři granáty, který pak ještě 3 sekundy dávaj zranění. To je nejlepší Life generátor. I s 1600 to pohodlně doplňuje rychleji než drtivá většina útoků na postavu. Vše ostatní je variabilní a doplňkové. Zkusil jsem řadu věcí, ale moc na tom už nezáleží. Nakonec jsem dal impale se stun jako druhý útok pro bosse. Nechal smoke screen a vault pro úniky, občas plácnul caltrops nebo sentry.

Ve hře je dh zakořeněnej na místě a metá gas granáty, život mu osciluje mezi 80-100 procenty, v závislosti na síle a typu nepřátel. Někteří vůbec neohrozí, a postupně vymřou, jiní jsou nepříjemní, zejména ti střílející na dálku. Musí se zkracovat vzdálenost a jakékoliv přerušení granátového házení je riziko. Jediná věc, co mě i s tim životem a allres zabíjelo na jednu ránu jsou mallet lordi. Ale těm jejich pomalym útokům se dá snadno vyhnout. Jinak nic, ani Diablo.
Velice nepříjemné jsou samozřejmě arcane sentry v úzkých prostorech. Jedna se v klidu vydrží, dvě jsou hraniční, tři jasná smrt. Proto se hodí smoke screen/vault.
Někteří packy jsem v průběhu nedal a musel je obejít, to je jasný. Neni to žádná nesmrtelnost. Ale myslim, že by byli nad možnosti většiny dh s výbavou o řády dražší.
S tim mizernym dps mi párkrát přišel enrage (když příšerám zbývalo cca 10-15 procent života). Ve většině případů jsem ho ustál až do jejich zabití, protože ten LoH stačí na hodně. Pořešil by to trochu větší dps.
Diablo na závěr neni problém. Spíš je to o trpělivosti, protože se musí pižlat dlouho. Ani chycení neni problém, protože ubere jen cca 80-90 procent života a pak jeden smoke screen a rychlý načerpání života granátama zpět. Ale v té třetí fázi boje je lepší se tomu vyhnout, protože jestli je člověk chycenej jen lehce načatej, tak je konec.

To je všechno. Píšu to sem proto, že možná leckomu, kdo chce hru dohrát, odlehčim o desítky hodin nudnýho farmaření, který stejně nikam moc nevede.
Je to s vysokym chance to freeze/stun taková slabší obdoba freezing wizarda. Dobře funguje i v kombinaci jako tank.

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od GrOsO » 30.07.2012, 00:08 hod.

"dps 60k bez SS (nepoužíval jsem), allres okolo 300 a s 30k života"
take staty by ti mali stacit aj na 5ty akt ktory v hre neni , mal si zapnuty monitor :D? ono je to pekne ze si vyskusal nieco "zaujimave, ftipne, ine" ale to je proste strasne neefektivne :)
za 2 melony ak spravne kupujes a sikovne hras tak prejdes inferno zo vsetkym(racej ztoho vynehavam WD)
;)
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od AlterEgo » 30.07.2012, 06:18 hod.

Jen doplnim, ze granaty se daji pouzivat i s melee zbrani, tak v zasade staci jakakoliv zbran s life on hit.

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od Thulle » 30.07.2012, 06:51 hod.

Postni sem skill build. Viděl jsem takový DH a neskutečně si to dával - byl strašně efektivní oproti mému DH s 70k dps. Nevadil mu ani celý elite pack natankovaný na něm - zato já jsem chcípl po jedné ráně.

Myslím, že nahodil sentry turret se shieldem a dával to pod ním vždycky. HP se ani nehnulo.
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od v0kurka » 30.07.2012, 06:54 hod.

no možná bylo jednodušší s původními staty hrát pub :) rád jsem si to dohrál sám, ale v partě mě to baví víc.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od AlterEgo » 30.07.2012, 06:58 hod.


Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od Fru-fru » 30.07.2012, 08:15 hod.

Pěkná práce, gratuluji k dohrání a k vlastnímu buildu.

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Eles
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od Eles » 30.07.2012, 10:45 hod.

GrOsO píše:
"dps 60k bez SS (nepoužíval jsem), allres okolo 300 a s 30k života"
take staty by ti mali stacit aj na 5ty akt ktory v hre neni , mal si zapnuty monitor :D? ono je to pekne ze si vyskusal nieco "zaujimave, ftipne, ine" ale to je proste strasne neefektivne :)
za 2 melony ak spravne kupujes a sikovne hras tak prejdes inferno zo vsetkym(racej ztoho vynehavam WD)
;)
No jak se to vezme. Asi jsem se s těma mýma stats mohl taky vypravit a nakonec bych se k Diablu dostal. Ale za cenu toho, že bych většinu mapy proskákal, a vyhnul se skoro všem packům. Nevim jaký máš zkušenosti s dh, ale 60k dmg je strašně málo, když vydržíš max. jednu až dvě rány. Každý druhý pack s reflect damage - nemožné. Nedostatek prostoru a molten nebo sentry - nemožné. Very fast - nemožné. Atd., vlastně je spíš výjimečné, že by přišel pack s takovýma skillama, že by šel poměrně snadno dát.
Projít celou hru za dva miliony považuju za nadsázku :) pokud teda to "správné nakupování" nespočívá v tom, že všechno koupíš za desetinu ceny než obyčejně stojí. To je asi taky možný, ale většina lidí radši hraje než vysedává u aukce.

Eles
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od Eles » 30.07.2012, 11:16 hod.

Thulle píše:Postni sem skill build. Viděl jsem takový DH a neskutečně si to dával - byl strašně efektivní oproti mému DH s 70k dps. Nevadil mu ani celý elite pack natankovaný na něm - zato já jsem chcípl po jedné ráně.

Myslím, že nahodil sentry turret se shieldem a dával to pod ním vždycky. HP se ani nehnulo.
V zásadě už někdo něco podobného hodil. Jak jsem psal, zkoušel jsem různý věci, být zaparkovanej pod shiledem, zpomalovací caltrops, impale, ale nakonec mi jako jediný nutný přišly ty granáty a smoke screen.
Po singleplayeru jsem to zkusil chvíli v partě - jenom poslední část aktu IV s našlapanym monkem a klasickym DH (asi 180k se SS). Vydržel jsem suverénně víc než monk, přesně jak píšeš, kolikrát udržíš celej pack na sobě celou dobu.

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od GrOsO » 30.07.2012, 15:59 hod.

Eles píše:
GrOsO píše:
"dps 60k bez SS (nepoužíval jsem), allres okolo 300 a s 30k života"
take staty by ti mali stacit aj na 5ty akt ktory v hre neni , mal si zapnuty monitor :D? ono je to pekne ze si vyskusal nieco "zaujimave, ftipne, ine" ale to je proste strasne neefektivne :)
za 2 melony ak spravne kupujes a sikovne hras tak prejdes inferno zo vsetkym(racej ztoho vynehavam WD)
;)
No jak se to vezme. Asi jsem se s těma mýma stats mohl taky vypravit a nakonec bych se k Diablu dostal. Ale za cenu toho, že bych většinu mapy proskákal, a vyhnul se skoro všem packům. Nevim jaký máš zkušenosti s dh, ale 60k dmg je strašně málo, když vydržíš max. jednu až dvě rány. Každý druhý pack s reflect damage - nemožné. Nedostatek prostoru a molten nebo sentry - nemožné. Very fast - nemožné. Atd., vlastně je spíš výjimečné, že by přišel pack s takovýma skillama, že by šel poměrně snadno dát.
Projít celou hru za dva miliony považuju za nadsázku :) pokud teda to "správné nakupování" nespočívá v tom, že všechno koupíš za desetinu ceny než obyčejně stojí. To je asi taky možný, ale většina lidí radši hraje než vysedává u aukce.
no ja som s horsimi statmi vpodstate efektive farmil akt 3 takze ..
co sa tyka reflekt tak ich davas v kombinacci . imobilize caltrop smokescreen a cluster bombs , celkm fpoho , taktiez shadow power funguje ok , na fast mas caltropy ktore funguju perfektne , najvacsi problem robi pack ktory ma nesmrtelnych minionov ,
Obrázek

peca77
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peca77#2235

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od peca77 » 31.07.2012, 12:17 hod.

Zní to zajímavě, ale s 15k dps budu radši hrát barbara :D :roll: Já mám 45k dps bez SS, 350resisty, 30k hp a 3.akt dávám, sice občas s nervama ale dávám, a ve dvou lidech úplně v pohodě. ;)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od Nekronaut » 06.08.2012, 14:14 hod.

Já těmhle alternativním způsobům fandím. Je pak otázka, zda rovnou nehrát jiný char, ale musí to být sranda dávat to takhle s DH :D

Já se teď třeba poprvé zasekl na nečem jiném, než jsou hlavní bossové. V A3 se né a né dostat přes jedno patro kráteru, prostě vždycky je tam hrozně moc phasebeastů (velká bestie s teleportem, na 2-3 údery RIP) a do toho ještě elitpack téže rasy a to vše bez možnosti je skipnout. Zkoušel jsem několikrát znova nahrát hru a byli tam vždycky. A to mám podobné staty jako tu uvádíte všichni...

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od wirgie » 08.08.2012, 23:22 hod.

eles...stavim si podobny build a chci se zeptat, zda se to da hrat i bez stun/freeze

cekam az mi skonci aukce, pak dostanu veci a mel bych mit neco kolem 20k dps, nad 70k zivotu, allres 450 (650 fire na diabla), 3k armor a loh 2300

Uživatelský avatar
kiLer
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kiLer#2688

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od kiLer » 13.08.2012, 07:13 hod.

Nevim jestli někdo sledujete toho streamera http://cs.twitch.tv/christarastv ale podařilo se mu to dohrát s tímto equipem http://i.imgur.com/wZOHG.jpg/
Obrázek

9Yakuza9
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od 9Yakuza9 » 13.08.2012, 07:51 hod.

Dohrani za 6mega? Vcera se mi podarilo dohrat inferno s celkovou investici kolem milionu. Stacilo vydrazit na AH kuš s 1100dps za 250tisíc (mam dokonce 2 za tu cenu, kdyby byl zajem) a gear vydrzel na vsechny akty (prubezna investice, ale nekupuji drazsi item nez 80tisic).Samozrejme jsem nejvic nechal na opravach - alespon 600tisic.
Co se tyce dps, mam kolem 70tisic s SS a kolem 35tis HP.

Ted chci dohrat Barbara,se kterym jsem zasekly ve 2.aktu inferna, je to neskutecny rozdil proti DM. :ble:

Eles
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Dohraní za 6 miliónů

Příspěvek od Eles » 15.08.2012, 13:24 hod.

No jo, měl jsem to nazvat "jednoduchý dohrání" nebo tak podobně.
Ok, plno lidí dohraje, i když každej hit je instantkill, jiné zase vynaložej pár set tisíc (shodou okolností koupěj fakt dobrou zbraň asi 10x pod cenou).
(Pozn.: to je vůbec zajímavý, jak skoro každej na fórech buď prodává na RMAH za desítky tisíc měsíčně bez větší práce, nebo nakupuje za pár tisíc zlata skvělý předměty).
Hlavně ale jde o to, že s timhle buildem se dá akt3,4 hrát lehce, dá se tam farmařit, dá se jet sólo nebo v jakékoliv skupině složené s kymkoliv. V nejhoršim člověk ubije většinu packů i sám, když tam má vysloveně loosery.
Je zkrátka docela ultimátní - nejde jen o dohrání, ale o pohyb po posledních aktech s přehledem. Po zabití Diabla mi odpadla motivace pokračovat za jinou postavu. Ale jen tak pro radost si občas chodim v publicu na Ghoma a pomáhám ho zabít slabším hráčům. V klidu ustát Ghoma na místě s gearem za milión nejde nebo alespoň nešlo (záleží na inflaci na AH).

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“