Jak zlepšit mého DH?

Odpovědět
Jeremi
Quill Rat
Příspěvky:2
Jak zlepšit mého DH?

Příspěvek od Jeremi » 14.04.2013, 21:35 hod.

Přeji všem pěkný večer,

místní fórum jsem prošel skoro celé, prohlédl jsem si profily některých hráčů, abych se inspiroval vašimi postavami. Přesto, nevím jakým směrem se mám dále ubírat. Můj hunter zvládá tak MP 3 na infernu, ale byl bych rád kdyby mi někdo ze zkušenějších dal radu jak jej zlepšit. Vítám každou radu ohledně změny skilů a nové výbavy. Používám fretky abych trochu zlepšil svůj rozpočet, co se týká oblečení nevím zda se držet setů nebo koupit něco jiného (popř. co?) Můj rozpočet je momentálně 6,5 mil.

Můj profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jere ... ro/6664762

Děkuji za rady :)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak zlepšit mého DH?

Příspěvek od Psychotoxic » 15.04.2013, 07:24 hod.

Skilly máš nastavený dobře, rovnaké jsem používal i ja když jsem ješte chodil nízky MP, ak moc umíraš zmenil by som fretky na boar comparsion {na tu divu svinu}
Ohľade výbavy, zvyšil by som aspoň na 35k hp, a quivery by som našiel také ktoré by ti pridávali dmg buď do huntering arrow, alebo elemental arrow.

Inač výbava na začiatok dobrá, teraz už len farmiť, farmiť a čakať kým ti spadne niečo drahšieho, na lepšie veci.

Teda aspoň ja to tak vydím ostatný možu mať na to iný pohľad.
Lovu zdar a nech sa ti darí.

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Jak zlepšit mého DH?

Příspěvek od homeles8 » 15.04.2013, 11:35 hod.

Jak? Prostě si kup na AH Itemy za tisíce eur. A tvůj DH bude lepší. Bude dobrej ať má jakýkoliv skilly.
něco

Jeremi
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Jak zlepšit mého DH?

Příspěvek od Jeremi » 16.04.2013, 13:33 hod.

Psychotoxic: děkuji za názor a radu, jen přemýšlím, jestli nepočkat na nový patch :)
homeles8: jinou variantu bez reálných peněz by si neměl? ;)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“